Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (6 μέλη και 76 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26

kostis(2)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2021
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν μπορω να παω στο SPA PRIVE με γκομενα και να φερω και επισκεπτρια για μασαζ και παιχνιδι?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
το Prive δεν εχει παιχνιδια εκτος κ αν εισαι πολυ φραγκατος
 

kostis(2)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2021
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
αμα κλεισω ενα δωματιο και παω με δικη μου γινετε? η εχουν καποιον κανονα ξερουμε?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
τους ρωτας τηλεφωνικα αλλα για κολπο δυσκολα..
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Πέρασμα στο Luxury με Λένα. Λυπήθηκα την ώρα μου και τα λεφτά μου (30+20). Μακρυά όσο γίνεται. Συμπεριφορά άθλια, ξεπέτα του κερατά, και υφάκι του στυλ και χάρη σου κάνω. Από μασάζ άσχετη εντελώς, προσπαθεί να σε ξεπετάξει στο τέταρτο. Δεν ξέρω αν αξίζει κάποια άλλη στο μαγαζί αλλά ποτέ ξανά με τη συγκεκριμένη.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Καλημερα στην παρεα.
περασμα απο Chrystal,παρουσες η Ναταλι,Τοκιο και Ναντια.
περασμα με Ναντια, υπεροχο μασαζ και πολυ καλη συμετοχη.απο τα πολυ καλα παιδια εκει!
μερικες φορες μου ειναι δυσκολο να διαλέξω καποια,ολες ειναι υπεροχες,οπως και η Νεφελη και η Ζωη!
εαν και το μπανιο ηταν σε καλυτερη κατασταση,θα ηταν ολα τέλεια


Τελικά το Crystal ειναι το καλύτερο μαγαζί της πόλης με διαφορά και υστερεί μόνο σε ότι αφορά το χώρο. Η καθαριότητα ειναι καλή (όχι τέλεια), το μπάνιο είναι ένα μεγάλο πρόβλημα που γίνεται ολοένα και χειρότερο. Οποια κοπέλα και να διαλέξεις, ένα μίνιμουμ επίπεδο παροχής υπηρεσιών είναι εξασφαλισμένο. Από κει και πέρα είναι θέμα γούστου και χημείας μεταξύ πελάτη και λαδοκόρης. Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να μη χαλάσει στην πορεία..
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
ρε παιδια μου ειπαν πως στο κρυσταλ και στην βανα κανουν μασαζ με γαντια...ισχυει?
εχω να παω για μασαζ απο πριν την πρωτη καραντινα...
απλα θα ηθελα να μαθω πως και τι εαν σας ειναι ευκολο.
 

urm98

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
dames εχει κανεις εικονα αν υπαρχει η αν ειναι καλο πλεον?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
οχι δεν ισχυει χωρις γαντια κανουν φιλε
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Πέρασμα στο Luxury με Λένα. Λυπήθηκα την ώρα μου και τα λεφτά μου (30+20). Μακρυά όσο γίνεται. Συμπεριφορά άθλια, ξεπέτα του κερατά, και υφάκι του στυλ και χάρη σου κάνω. Από μασάζ άσχετη εντελώς, προσπαθεί να σε ξεπετάξει στο τέταρτο. Δεν ξέρω αν αξίζει κάποια άλλη στο μαγαζί αλλά ποτέ ξανά με τη συγκεκριμένη.

Ειπαμε Luxury Λενα κ Ναντια πεταμενα λεφτα!!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Πέρασμα στο Luxury με Λένα. Λυπήθηκα την ώρα μου και τα λεφτά μου (30+20). Μακρυά όσο γίνεται. Συμπεριφορά άθλια, ξεπέτα του κερατά, και υφάκι του στυλ και χάρη σου κάνω. Από μασάζ άσχετη εντελώς, προσπαθεί να σε ξεπετάξει στο τέταρτο. Δεν ξέρω αν αξίζει κάποια άλλη στο μαγαζί αλλά ποτέ ξανά με τη συγκεκριμένη.

Ειπαμε Luxury Λενα κ Ναντια πεταμενα λεφτα!!
Όταν λέμε μακριά από την Λένα κάτι ξέρουμε...Δεν πειράζει έχασες 50 ευρώ άλλη φορά δεν θα ξαναπάς...
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Πέρασμα στο Luxury με Λένα. Λυπήθηκα την ώρα μου και τα λεφτά μου (30+20). Μακρυά όσο γίνεται. Συμπεριφορά άθλια, ξεπέτα του κερατά, και υφάκι του στυλ και χάρη σου κάνω. Από μασάζ άσχετη εντελώς, προσπαθεί να σε ξεπετάξει στο τέταρτο. Δεν ξέρω αν αξίζει κάποια άλλη στο μαγαζί αλλά ποτέ ξανά με τη συγκεκριμένη.

Ειπαμε Luxury Λενα κ Ναντια πεταμενα λεφτα!!
Όταν λέμε μακριά από την Λένα κάτι ξέρουμε...Δεν πειράζει έχασες 50 ευρώ άλλη φορά δεν θα ξαναπάς...

Το πάθημα μάθημα. Κρίμα.
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
ρε παιδια μου ειπαν πως στο κρυσταλ και στην βανα κανουν μασαζ με γαντια...ισχυει?
εχω να παω για μασαζ απο πριν την πρωτη καραντινα...
απλα θα ηθελα να μαθω πως και τι εαν σας ειναι ευκολο.

Σαν να λέμε με προφυλακτικό χεριών; Αν δεν νιώσεις το άγγιγμα χάνεται όλη η γοητεία του μασάζ.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Γνωρίζει κανείς αν άνοιξε το Μασατζιο? Πήρα αρκετές φορές τη προηγούμενη εβδομάδα αλλά τίποτα. Θέλω να απολαύσω τη σοκολατένια κορμάρα. Ας πει κανένας συναγωνιστές αν γνωρίζει κάτι.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Το μασατζιο δεν εχει ανοιξει.Η σοκολατενια κορμαρα μεσα δεν κανει εκτονωση.Τουλαχιστον ετσι μου ειπε πριν το λοκνταουν.Οι αλλες κανουν κανονικα.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Το μασατζιο δεν εχει ανοιξει.Η σοκολατενια κορμαρα μεσα δεν κανει εκτονωση.Τουλαχιστον ετσι μου ειπε πριν το λοκνταουν.Οι αλλες κανουν κανονικα.
Φίλε εγώ μόλις κάλεσα και μου είπαν ότι είναι ανοιχτά.Μη μου λες τέτοια για τη σοκολατένια ένας φίλος εδώ με ενημέρωσε ότι κάνει
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Το μασατζιο δεν εχει ανοιξει.Η σοκολατενια κορμαρα μεσα δεν κανει εκτονωση.Τουλαχιστον ετσι μου ειπε πριν το λοκνταουν.Οι αλλες κανουν κανονικα.

δηλαδή την ρώτησες "κάνεις εκτόνωση", και σου είπε, όχι, αλλά,κάνουν οι άλλες?
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Πέρασμα στο Luxury με Λένα. Λυπήθηκα την ώρα μου και τα λεφτά μου (30+20). Μακρυά όσο γίνεται. Συμπεριφορά άθλια, ξεπέτα του κερατά, και υφάκι του στυλ και χάρη σου κάνω. Από μασάζ άσχετη εντελώς, προσπαθεί να σε ξεπετάξει στο τέταρτο. Δεν ξέρω αν αξίζει κάποια άλλη στο μαγαζί αλλά ποτέ ξανά με τη συγκεκριμένη.

Ειπαμε Luxury Λενα κ Ναντια πεταμενα λεφτα!!


H συγκεκριμένη Λένα δούλευε κάποτε στον Στέλιο στο Antistress; Μια κοντή ξανθιά; Αν πρόκειται για αυτήν, υπάρχουν και πολύ καλύτερες
 

Rocker(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2021
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας κι από μένα. Σας διαβάζω που και που αλλά έχω να γράψω χρόνια, πολλά χρόνια, από τότε που η μασαζοκατάσταση στην πόλη μας ήταν καλή και καμία σχέση δεν είχε με την τωρινή. Δεν φταίει ο ιός για τις άθλιες υπηρεσίες (εξάλλου από την πρώτη καραντίνα κιόλας δεν έχω επισκεφτεί κάποιο κατάστημα), φταίει η όλη νοοτροπία που έχει διαμορφωθεί τα τελευταία χρόνια στην πόλη μας, και σ' αυτό μερίδιο ευθύνης φέρουμε κι εμείς, με τις χαμηλές αξιώσεις μας και που δεν μαυρίζουμε αυτούς που πρέπει. Παλιά εδώ συγκρίναμε ποιο μαγαζί είχε φέρει το καλύτερο κομμάτι για φουλ πρόγραμμα, και λέγαμε πως το φουλ θα έπρεπε να είναι μίας ώρας και όχι 40 λεπτών κτλ... Είναι δυνατόν τώρα ν' αποτελεί κάτι αξιόλογο η εκτόνωση (χωρίς καν πίπα δλδ), να συζητάμε για το αν κάνουν όλες εκτόνωση ή αφήνουν υπονοούμενα για κάτι τέτοιο κτλ;;; Και μάλιστα απ' ότι διαβάζω κάποιες έχουν ξινισμένο ύφος και νοοτροπία ξεπέτας... Μάλιστα! Χάλια μαύρα στη Σαλονίκη μας!

Εύχομαι η όλη φάση με τον ιό ν' αποτελέσει σύντομα παρελθόν, έτσι ώστε να μην ρισκάρουμε τη ζωής μας για έναν πούτσο, και μετά απ' όλα αυτά αν γίνεται η μασαζοκατάσταση να πάρει και πάλι τα πάνω της. Μαγαζιά που δεν προσφέρουν καν πίπα και διατηρούν μυστήριο για το αν γίνεται εκτόνωση και από ποιες κοπέλες, μόνο σε λάθος δρόμο οδηγούν την κατάσταση και στη μιζέρια. Αυτά για αρχή!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom