Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (6 μέλη και 75 επισκέπτες)

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
οχι φιλε δεν ειναι αυτη η Λενα για αλλη λεμε
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Το μασατζιο δεν εχει ανοιξει.Η σοκολατενια κορμαρα μεσα δεν κανει εκτονωση.Τουλαχιστον ετσι μου ειπε πριν το λοκνταουν.Οι αλλες κανουν κανονικα.

δηλαδή την ρώτησες "κάνεις εκτόνωση", και σου είπε, όχι, αλλά,κάνουν οι άλλες?

Μου ειπε δεν κανω απλα.Δεν ειπε κατι για τις αλλες.Εγω τις δοκιμασα κ κανουν.
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Το μασατζιο δεν εχει ανοιξει.Η σοκολατενια κορμαρα μεσα δεν κανει εκτονωση.Τουλαχιστον ετσι μου ειπε πριν το λοκνταουν.Οι αλλες κανουν κανονικα.
Φίλε εγώ μόλις κάλεσα και μου είπαν ότι είναι ανοιχτά.Μη μου λες τέτοια για τη σοκολατένια ένας φίλος εδώ με ενημέρωσε ότι κάνει


οκ αρα τοτε δεν κανει σε εμενα η ειναι επιλεκτικη με τους πελατες.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Το μασατζιο δεν εχει ανοιξει.Η σοκολατενια κορμαρα μεσα δεν κανει εκτονωση.Τουλαχιστον ετσι μου ειπε πριν το λοκνταουν.Οι αλλες κανουν κανονικα.

δηλαδή την ρώτησες "κάνεις εκτόνωση", και σου είπε, όχι, αλλά,κάνουν οι άλλες?

Μου ειπε δεν κανω απλα.Δεν ειπε κατι για τις αλλες.Εγω τις δοκιμασα κ κανουν.

Δοκίμασες Σοφία και ποιες άλλες;
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Δοκιμασα την κοκκινομαλλα κ την χοντρη την Ευα που δουλευε στην μοναστηριου στο βενους.Κ οι 2 μεσα μια χαρα εκτονωση κανουν.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Μίλησα σήμερα με μασαζιο. Μου είπαν ότι άνοιξαν. Σήμερα λέει δουλεύουν Μια και Αλεξια. Η Μια είναι η μαυρουλα; Η Αλεξια υπάρχει πιθανότητα να είναι αυτή του Κριστάλ;

Δεν έχω πάει ακόμα στο εν λόγω κατάστημα μιας και φοβάμαι μην φαμε καμία πετσέτα ή φόλα όπως και στο Ελίτ που σε δυο παρουσίες μου έφυγα χωρίς εκτόνωση.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Σε αλλά νέα όλα πλέον είναι ανοικτά πέραν του Ελίτ. Ακόμα και στο Νταμες η Άννα είπε ότι έφερε νέα πρόσωπα, αλλά πλέον δεν την πιστεύω ούτε στην αξιολόγηση του ρόστερ ούτε στην ποιότητα των υπηρεσιών.

Η κατάσταση στα ιδρύματα της πόλης παραμένει στάσιμη και προφανώς δεν υπάρχει κανένας λόγος επίσκεψης άμεσα και για λόγους υγείας, αλλά και για λόγους ποιότητας
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ακόμα και στο Ακουα που πήγαινα συχνά πυκνά, τα βαριά χαρτιά του μαγαζιού, πρέπει να είναι σε αναστολή ή να έχουν σταματήσει
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Ακόμα και στο Ακουα που πήγαινα συχνά πυκνά, τα βαριά χαρτιά του μαγαζιού, πρέπει να είναι σε αναστολή ή να έχουν σταματήσει

Ή να κάνουν πριβέ σε σπίτια θαμώνων ή σε δικό τους χώρο
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Τι καλά να μαθαίναμε κιόλας αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο... Και πληροφορίες συνεύρεσης.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ακόμα και στο Ακουα που πήγαινα συχνά πυκνά, τα βαριά χαρτιά του μαγαζιού, πρέπει να είναι σε αναστολή ή να έχουν σταματήσει

Ή να κάνουν πριβέ σε σπίτια θαμώνων ή σε δικό τους χώρο

Ποια είναι τα βαριά χαρτιά? Η Ριτα?
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ακόμα και στο Ακουα που πήγαινα συχνά πυκνά, τα βαριά χαρτιά του μαγαζιού, πρέπει να είναι σε αναστολή ή να έχουν σταματήσει

Ή να κάνουν πριβέ σε σπίτια θαμώνων ή σε δικό τους χώρο

Ποια είναι τα βαριά χαρτιά? Η Ριτα?

Ριτα και Ρενα πιστεύω είναι ο αφρός του μαγαζιού. Και ειδικά όταν μιλάμε για φραπέ είναι πολύ καλές. Ίσως εάν δούλευαν να πήγαινα, αλλά όταν κατάλαβα ότι δεν είναι εκεί, δεν μπαίνω καν στον κόπο.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Αν διαβάζει η Ρίτα ας μου στείλει ένα μήνυμα πριβέ......Θα ήθελα να την ξαναδώ......Ήμουν χρόνια πελάτης της..........
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Ενημέρωση από Massagio. Παρούσες 2 κοπέλες η Μια, χρώματος σοκολατί, κορμάρα. και μία άλλη της οποίας δεν συγκράτησα το όνομά της. Από εμφάνιση δεν έλεγε πολλά πάντως, καθώς τα είχε τα κιλάκια της. Μετά από σύντομη ενημέρωση και ενώ ήμουν έτοιμος να επιλέξω τη Μία, μου πετάει το εξής πως θα πρέπει να φοράω το εσώρουχο μου!!
Εκεί την ψιλιάστικα τη δουλειά και επέλεξα την άλλη την κοπέλα, η οποία και με το ανταπόδωσε και με καλό μασάζ αλλά και με ευχάριστο τελείωμα στο τέλος.
Αυτά μάγκες, οπότε καμιά φορά τα φαινόμενα απατούν!!! :P
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Δεν ξερω ενω στην Εγνατια η ιδια μου ειχε κανει και της το ειπα κι ολας..στο μασατζιο μου ειπε πως εδω δεν κανω και τετοιες μπαρουφες..εννοειται οτι απο τοτε και μετα διαλεγα τις αλλες.Αυτην δεν προκειται να την ξαναπαρω..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν ξερω ενω στην Εγνατια η ιδια μου ειχε κανει και της το ειπα κι ολας..στο μασατζιο μου ειπε πως εδω δεν κανω και τετοιες μπαρουφες..εννοειται οτι απο τοτε και μετα διαλεγα τις αλλες.Αυτην δεν προκειται να την ξαναπαρω..

Οι άλλες ποιες είναι; Η Σοφία είναι καλούτσικη. Έχει και άλλες που αξίζουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom