Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (3 μέλη και 75 επισκέπτες)

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Πηγα προχτες ζεσι σπα,ειδα Λαουρα κ την εκανα με ελαφρια....+10 κιλα κ κωλο σαν φρεγατα!!!!Κλαιν μαιν!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

konstantinos(4)

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους, πρωτη φορα θελω να παω για μασαζ σε τετοια φαση εχει να προτεινει καποιος κατι καλο να κανει και καλο μασαζ η κοπελα και να ειναι και ωραιο μουνι ;
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Με βάση την τελευταία διευκρίνιση, έχω καταγράψει 10 ιδρύματα, ενεργά,νομίζω.
1) Aqua / Β. Όλγας
2) Massagio / Σάντας
3) Dames / Εγνατία
4) Relax / Εγνατία
5) Crystal / Δωδεκανήσου
6) Venus / Καραμανλή & Μοναστηρίου (2)
7) Zesi / Μοναστηρίου
8) Vana / Λαγκαδά
9) Luxury / Μεγ. Αλεξάνδρου Εύοσμος
10) Elit / Κ. Καραμανλή

Παρακαλώ για τις παρατηρήσεις σας.
Μου λείπουν τα κρυφά...
η κατάταξη είναι τυχαία ή με σειρά ικανοποίησης;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Πηγα προχτες ζεσι σπα,ειδα Λαουρα κ την εκανα με ελαφρια....+10 κιλα κ κωλο σαν φρεγατα!!!!Κλαιν μαιν!!!!

Στο ζεσι όποιος πηγαίνει για πρώτη φορά πρέπει να φεύγει με το πατάει το πόδι του μέσα με τέτοια έλλειψη υγιεινής που υπάρχει
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
99
Like
14.524
Πόντοι
25.186
Ρια,την ρωτησα στο ινσταγκραμ και μου ειπε μπαινει.
Αμα αναεβω θεσνικη ισως κλεισω,αλλα με συνενόηση για πίπα,αλλιως σα μαλακας δεν σκαω 50αρι για μασαζ και μπαρουφες.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Ρια,την ρωτησα στο ινσταγκραμ και μου ειπε μπαινει.
Αμα αναεβω θεσνικη ισως κλεισω,αλλα με συνενόηση για πίπα,αλλιως σα μαλακας δεν σκαω 50αρι για μασαζ και μπαρουφες.

και εμενα μου απαντησε τλκ στο fb αλλα μου ειπε Λενα...οτι να ναι μαλλον
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Αν σου κανει πιπα με 50 ευρω φιλε χαιρετα μας τον πλατανο!!!
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα από Crystal με Τόκυο.
Περιγραφή κοπέλας: Ύψος γύρω στο 1,70 , σωματοδομή petite με ότι συνεπάγεται αυτό. Εκπληκτικός κώλος. Έχει piercing στο στήθος και είναι σχεδόν γεμάτη tattoo.
Στα του μασάζ, αρκετά έως πολύ καλό. Σχολαστική, με καλή δύναμη, δεν κλέβει και δεν κοροϊδεύει με τύπου χαϊδέματα.
Υπηρεσίες , οι κλασσικές 30+20. Μένει με το εσώρουχο, αφήνει ελεύθερο πιάσιμο τουλάχιστον πάνω από αυτό (δεν έκανα προσπάθεια για δακτυλοσκόπηση) , προσφέρει το στήθος της και για γλύψιμο και για τελείωμα.
Προσωπικά, η Τόκυο ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. Έμεινα πολύ ικανοποιημένος παρόλο που δεν είμαι φαν του petite και θα ξανά προτιμηθεί. Νομίζω ότι έχει πολλές δυνατότητες και θα φτάσει σε απόδοση Αλεξία και Νεφέλη με το πέρασμα του χρόνου.
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Ρια,την ρωτησα στο ινσταγκραμ και μου ειπε μπαινει.
Αμα αναεβω θεσνικη ισως κλεισω,αλλα με συνενόηση για πίπα,αλλιως σα μαλακας δεν σκαω 50αρι για μασαζ και μπαρουφες.

και εμενα μου απαντησε τλκ στο fb αλλα μου ειπε Λενα...οτι να ναι μαλλον
Παίδες μην κάνετε το λάθος και μπείτε με την Λένα...Από τις χειρότερες...Το παίζει και γκόμενα τρομάρα της...Όσο για μέσα θα σας πω καλύτερα να βαρεσετε μαλάκια μόνοι σας...Και Εννοείται κοιτάει να σε ξεπεταξει
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Και η Λενα ακυρη κ η Ναντια ακυρη.Κ οι 2 ξεπετες του κερατα..το παιζουν κ ντιβες.
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα, πηγε κανεις Μαριαννα; ποιες εχει..
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Ρια,την ρωτησα στο ινσταγκραμ και μου ειπε μπαινει.
Αμα αναεβω θεσνικη ισως κλεισω,αλλα με συνενόηση για πίπα,αλλιως σα μαλακας δεν σκαω 50αρι για μασαζ και μπαρουφες.

και εμενα μου απαντησε τλκ στο fb αλλα μου ειπε Λενα...οτι να ναι μαλλον
Παίδες μην κάνετε το λάθος και μπείτε με την Λένα...Από τις χειρότερες...Το παίζει και γκόμενα τρομάρα της...Όσο για μέσα θα σας πω καλύτερα να βαρεσετε μαλάκια μόνοι σας...Και Εννοείται κοιτάει να σε ξεπεταξει

θενξ για την ενημερωση
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Καλημέρα προχθες επίσκεψη σε angels spa τίμησα την Φαίη πρώην Αλεξάνδρα .....
Μήπως εκτός από την Φαίη ύπηρχε και τίποτα άλλο αξιο αναφορας?
δυστυχώς όχι φίλε η Άννυ πάει κάποιες φορές αλλά δεν είναι του γούστου μου και που και που πάει και μια Μιχαέλα που ούτε αυτή μου κίνησε την περιέργεια. Δυστυχώς σταμάτησε η Εύα η ρωσιδα εδώ κ κάνα χρόνο ήταν καλή περιπτωση αυτή εκεί μέσα.

Ευα φιλε!!! το καλυτερο τσιμπουκι της Θεσσαλονικης!!!
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Ύστερα από την απογοητευτική συνάντηση Εγνατιας 112 1 όροφο επόμενη σκέψη έπαιζε σε βανα η κρυσταλ τα θετικά σχόλια για την Τόκιο όμως με οδήγησαν εκεί!!Τοκιο ψηλή κοπέλα έχει οντως Γκαυλοφατσα αρκετά Τάτου piercing στο στήθος!!η κοπέλα είναι αρκετά καλη ούτε βιάζεται ούτε τίποτα!!για την συγκεκριμένη φάση είναι από τα καλύτερα που έχω βρεθεί!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Καλησπέρα συνάδελφοι...Πιστεύω ότι όσοι πηγαίνετε για μασάζ πρέπει οπωσδήποτε να κάνετε σχόλιο...Είναι για το καλό μας...Οι γυναίκες που δουλεύουν σε όλα τα μαγαζιά μπαίνουν κάθε μέρα και βλέπουν τα σχόλια...Αργά ή γρήγορα οι γυναίκες που δεν αξίζουν θα φύγουν από το επάγγελμα με τα σχολια μας γιατί αν βρεθουν κάποιοι και κάνουν μασάζ και μας πουν δεν αξίζει δεν θα πάμε...Πόσο το zesi θα μείνει ανοικτό νομίζετε?Μιλάω για θέματα καθαριότητας....Δείτε το κρυσταλ έχει γίνει τοπ...Η Αλεξία που έχει λίγα παραπανισια κιλά έχει βρει τον τρόπο και μέσα είναι από τις κορυφαιες...Και δεν είναι επειδή κάνει τίποτα παραπάνω απλά επειδή είναι τίμια...Βλέπε Λένα βλέπε Ρία όπως και άλλες που κοιτάνε την ξεπετα...Ξέρουμε που πάμε αλλά θέλουμε το 50αρικο ν είναι τίμιο όχι ξεπετα...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Καλημερα στην παρεα.
περασμα απο Chrystal,παρουσες η Ναταλι,Τοκιο και Ναντια.
περασμα με Ναντια, υπεροχο μασαζ και πολυ καλη συμετοχη.απο τα πολυ καλα παιδια εκει!
μερικες φορες μου ειναι δυσκολο να διαλέξω καποια,ολες ειναι υπεροχες,οπως και η Νεφελη και η Ζωη!
εαν και το μπανιο ηταν σε καλυτερη κατασταση,θα ηταν ολα τέλεια


 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Ακόμα να φτιάξουν το τηλέφωνο στο μπάνιο;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom