Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Η νατασα βγαίνει αλλά όχι μ 150... μέσα στο κορονοιο έκανε χρυσές δουλειές..
Περίμενε τώρα γύρω στα 100 πμ που θα σε ρωτάνε πότε πώς και πού.......όπως πάντα.....πετάς κλασικά ένα δόλωμα και περιμένεις τα ψάρια να τσιμπήσουν.......εξάλλου αυτό δε θέλεις.....?
 
  • Like
Αντιδράσεις: zipas

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Αλεξ το ότι εσυ δε εφαγες... δε σημαίνει ότι δε τρώγεται ...
Όπως δε σημαίνει ότι αν τους πω το τρόπο θα φάνε και άλλοι... καλημερες
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Αλεξ το ότι εσυ δε εφαγες... δε σημαίνει ότι δε τρώγεται ...
Όπως δε σημαίνει ότι αν τους πω το τρόπο θα φάνε και άλλοι... καλημερες
Ωραία......Η κοπέλα όπως θα καταλάβατε μερικοί είναι φίλη μου........Θα τη ρωτήσω και αν έφαγες θα μου το πει......Και θα σας πω......Καλησπέρες.........
 

Ψηλος34

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά,

Γνωρίζει κανείς κάτι για την κοπέλα αυτή?
Κάνει τουρ επαρχία στα μέρη μας αυτή την περιοδο
Ευχαριστώ εκ των πρπτερων

Την πηρα τηλεφωνο μιας και μενω επαρχια και ενδιαφερομαι, 100 ευρω την ωρα περιλαμβανει μασαζ πιπα σεξ. Εκτονωσεις λεω 2? Αν προλαβεις 2 μου λεει.σπαστα ελληνικα ακουγοτανε μεγαλη σε ηλικια. Πρωσωπικα την ακουσα λιγο βαριεστημενη και να τα λεει μηχανικα, οποτε δεν νομιζω να παω.. Αν πας εσυ ενημερωσε.
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
47
Like
76
Πόντοι
0
Κάνει αρπαχτές στην βόρεια Ελλάδα τα υπόλοιπα είναι όπως τα ανέφερε ο συναγωνιστής.Προφανως νοικιάζει διαμερίσματα rbnb και ανά δύο μέρες αλλάζει πόλη.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Ωραία......Η κοπέλα όπως θα καταλάβατε μερικοί είναι φίλη μου........Θα τη ρωτήσω και αν έφαγες θα μου το πει......Και θα σας πω......Καλησπέρες.........
Alex επειδή ρωτησα τη νατασα(β....α) κ λέω ξέρεις ποιο είναι αυτό τ βλήμα με όνομα αλεξ...;; Κ μου είπε φίλος του μπετοβλακα του αρσενη κ ότι κανείς όλο μαζί της... χωρίς να ναι σωστο να τη δώσω στεγνά αλλά μου πε ότι είσαι ένας σιχαμερος γλοιώδες γκριζομαλης ασπρομάλλης που ψάχνεις αγάπες κ λουλούδια... όποτε μεγάλε που έχεις τόση πειρα στα μασαζ.. κάτι κατάφερες... να αλληλοκαρφωνεστε με τ βλήμα τον αρσενη
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Πέρασμα τις προάλλες από Crystal. Απογευματάκι ήταν, γύρω στις 5. Για Νεφέλη ξεκίνησα, αλλά όταν πήρα τηλέφωνο μου είπαν πως δεν ήταν. Από τα υπόλοιπα ονόματα μόνο της Νάντιας θυμόμουν. Ε, λέω τυλίξτε μου τη Νάντια. Όταν πήγα, όμως, μου άνοιξε την πόρτα ένα ωραίο μελαχρινό με κοντό σορτσάκι. Όλγα, δούλευε και προ-καραντίνας ωστόσο δεν την είχα πετύχει. Παρούσες και 1-2 ακόμη, συγχωρήστε με μα ονόματα δε συγκρατώ. Μελαχρινές όλες, σχετικά πιο καρδαμωμένες από την Όλγα, την οποία εν τέλει και επέλεξα.

Το μασάζ της ήταν τρομερό - πιθανότατα λόγω του ότι πηγαίνει για φυσικοθεραπεύτρια σε κολλέγιο, ΙΕΚ κάτι τέτοιο. Πραγματικά με χαλάρωσε. Η εκτόνωση, όμως, δεν με ικανοποίησε. Αρκετά μηχανικά και γρήγορα. Δίχως να βγάζει λίγο κάβλα, λίγη θηλυκότητα ρε αδερφέ. Τέλος πάντων, δοκιμάστηκε κι αυτή.

Φεύγοντας, πέτυχα στη reception τη Χριστιάννα. Καινούρια, μου είπε. Εξαιρετική εμφανισιακά, ωραίο μουτράκι και καλοσχηματισμένο σωματάκι. Πιθανότατα προτιμηθεί την επόμενη φορά
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Zipas το καλύτερο να ήταν όταν γράφεις κάτι να δίνεις και τις ανάλογες πληροφορίες... (Αυτή το κάνει αυτό με τόσα λεφτα) έστω και σε pm.... το μόνο που γίνεται είναι να γεμίζεις με μηνύματα και να μαλώνουμε εδώ για τα υπόλοιπα.... Ποιος την έχει πιο μεγάλη και ποιος την ξέρει καλύτερα...
Φιλικά sexaris
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Alex επειδή ρωτησα τη νατασα(β....α) κ λέω ξέρεις ποιο είναι αυτό τ βλήμα με όνομα αλεξ...;; Κ μου είπε φίλος του μπετοβλακα του αρσενη κ ότι κανείς όλο μαζί της... χωρίς να ναι σωστο να τη δώσω στεγνά αλλά μου πε ότι είσαι ένας σιχαμερος γλοιώδες γκριζομαλης ασπρομάλλης που ψάχνεις αγάπες κ λουλούδια... όποτε μεγάλε που έχεις τόση πειρα στα μασαζ.. κάτι κατάφερες... να αλληλοκαρφωνεστε με τ βλήμα τον αρσενη
Η ηλικία και τα χρόνια που έχει κανείς στην πλάτη του δεν είναι αντικείμενο αρνητικού σχολιασμού. Όλοι μεγαλώνουμε, γερνάμε και από όλους φεύγουν τα νιάτα........Ανεβάζεις συνέχεια βρισιές και μυθοπλασίες για όλους και όλα....να ξέρεις ότι εσύ είσαι ο προβληματικός........Η συγκεκριμένη κοπέλα ποτέ δε θα μιλούσε έτσι για κανέναν.......Ενώ εσύ ακόμα και η μία και μοναδική κριτική που έχεις γράψει όλα αυτά τα χρόνια είναι εντελώς αρνητική...........Δε θα μπω στη διαδικασία να πω αν είμαι φίλος του μαγαζιού ή όχι...ή αν κάνω μόνο με τη συγκεκριμένη κοπέλα ή αν πηγαίνω και αλλού......απλά και μόνο λόγω ηλικίας θα έπρεπε να μου μιλάς διαφορετικά.....Όλος ο κόσμος ξέρει εδώ και καιρό το ποιον σου...........Αυτό έχω να πω.....το θέμα λήγει εδώ.....
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Αλεξ εγώ οποίο και αν είναι το ποιον μου δ είμαι το παιδί για όλες τις δουλειές του αρσενη όπως εσυ... πάμε παρακάτω... το ότι δ μιλάνε μπροστά σου έτσι οι κοπέλες δ σημαίνει ότι κ από πίσω σου λένε τα ίδια... όταν πληρώνεις έχεις άλλη συμπεριφορά... με τα χρήματα σου αγοράζεις χρόνο μ τη κοπέλα που οφείλει ναναι γλυκύτατη μαζί σου.. γτ αυτό πληρώνεις... πάμε τώρα παρακάτω για το φίλο μου τ σεξαρι... εγώ έφαγα και νατασα κ άλλες από βενους και βανα εκτός μαγαζιού... εξαίρεση μια κοπέλα που έγινε κ εντός.. όσο αφορά τη νατασα κ εντός μαγαζιού έχω κάνει τα πάντα εκτός από στοματικό κ σεξ... όπως μας γέννησε η μανουλα μας παίξαμε αλλά δ μπήκε τ γκοαλ.. εχτρα δώρο 50.... καλή συνέχεια στους άπιστους Θωμάδες.. επίσης αλεξ αν είσαι της πιάτσας αυτή τη στιγμή τ καλυτερο value for money ξέρεις που είναι.... Δωδεκανήσου... με 20 αρικο ότι καλυτερο μπορείς ν παρεις... ούτε σεντ παραπανω δ ζητάνε..αν κ η αλήθεια είναι κ εκεί μου τ χαλάσανε λίγο όταν μπηκα μέσα κ βρήκα τη κοιμισμένη την Εύα από τη βανα... πολύ βουρλο... οι άλλες κοπέλες όμως είναι να τις πιεις στο ποτηρι
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Zipas δεν σε έκραξα απλά σε είπα ότι μην λέγοντας τον τρόπο και την τιμή γεμίζεις με pm
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Και αν θες στείλε μου ένα pm αν έχεις να προτείνεις τίποτα να φαμε
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Αλεξ εγώ οποίο και αν είναι το ποιον μου δ είμαι το παιδί για όλες τις δουλειές του αρσενη όπως εσυ... πάμε παρακάτω... το ότι δ μιλάνε μπροστά σου έτσι οι κοπέλες δ σημαίνει ότι κ από πίσω σου λένε τα ίδια... όταν πληρώνεις έχεις άλλη συμπεριφορά... με τα χρήματα σου αγοράζεις χρόνο μ τη κοπέλα που οφείλει ναναι γλυκύτατη μαζί σου.. γτ αυτό πληρώνεις... πάμε τώρα παρακάτω για το φίλο μου τ σεξαρι... εγώ έφαγα και νατασα κ άλλες από βενους και βανα εκτός μαγαζιού... εξαίρεση μια κοπέλα που έγινε κ εντός.. όσο αφορά τη νατασα κ εντός μαγαζιού έχω κάνει τα πάντα εκτός από στοματικό κ σεξ... όπως μας γέννησε η μανουλα μας παίξαμε αλλά δ μπήκε τ γκοαλ.. εχτρα δώρο 50.... καλή συνέχεια στους άπιστους Θωμάδες.. επίσης αλεξ αν είσαι της πιάτσας αυτή τη στιγμή τ καλυτερο value for money ξέρεις που είναι.... Δωδεκανήσου... με 20 αρικο ότι καλυτερο μπορείς ν παρεις... ούτε σεντ παραπανω δ ζητάνε..αν κ η αλήθεια είναι κ εκεί μου τ χαλάσανε λίγο όταν μπηκα μέσα κ βρήκα τη κοιμισμένη την Εύα από τη βανα... πολύ βουρλο... οι άλλες κοπέλες όμως είναι να τις πιεις στο ποτηρι
Είπα δε θα μπω στη διαδικασία να σχολιάσω αλλά μάλλον πρέπει..........Να σε ενημερώσω ότι με μπερδεύεις με κάποιον άλλο........Ούτε τον ιδιοκτήτη ξέρω προσωπικά.....φατσικά μόνο τον έχω δει μια φορά τον άνθρωπο.....ούτε ποτέ είπα σε καμιά κοπέλα γεια σου είμαι άλεξ από το bou..........Επίσης συγχαρητήρια για τα 80 που δίνεις για να κάνεις τα πάντα εκτός από όλα όπως δήλωσες....Βρε να χαρώ εγώ τα πάντα.....Έδωσες 80 και ήσασταν γυμνοί και οι δύο....Κατόρθωμα μεγάλε έσκισες........Μάθε λοιπόν ότι σε άλλους αυτή η φάση γίνεται με την τιμή της απλής εκτόνωσης..........Με τόση κακία που έχεις πώς μπορείς ρε ζίπας......? Κούλαρε λίγο...............
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
τοσο καλο μουνι ειναι αυτη η νατασσα?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Είπα δε θα μπω στη διαδικασία να σχολιάσω αλλά μάλλον πρέπει..........Να σε ενημερώσω ότι με μπερδεύεις με κάποιον άλλο........Ούτε τον ιδιοκτήτη ξέρω προσωπικά.....φατσικά μόνο τον έχω δει μια φορά τον άνθρωπο.....ούτε ποτέ είπα σε καμιά κοπέλα γεια σου είμαι άλεξ από το bou..........Επίσης συγχαρητήρια για τα 80 που δίνεις για να κάνεις τα πάντα εκτός από όλα όπως δήλωσες....Βρε να χαρώ εγώ τα πάντα.....Έδωσες 80 και ήσασταν γυμνοί και οι δύο....Κατόρθωμα μεγάλε έσκισες........Μάθε λοιπόν ότι σε άλλους αυτή η φάση γίνεται με την τιμή της απλής εκτόνωσης..........Με τόση κακία που έχεις πώς μπορείς ρε ζίπας......? Κούλαρε λίγο...............
Γερασες και μυαλλο δε έβαλες...
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Αλλα νταλα της Παρασκευης το γαλα, οτι να ναι πραγματικα. Γιατι δεν βρισκεστε στο βενους να τα πειτε απο κοντα? αφου προφανως περνατε πολυ χρονο εκει. Οποια κοπελα απο αυτα τα μαγαζια για να προχωρησει παραπανω θα πρεπει να σε εμπιστευτει,αρα να κανεις πολλες φορες μαζι της + καποια εξτραδακια αρα αρκετα 30αρια. Ολα τα υπολοιπα ειναι μαλακιες
 

Gerostoymoria

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0
Αλλα νταλα της Παρασκευης το γαλα, οτι να ναι πραγματικα. Γιατι δεν βρισκεστε στο βενους να τα πειτε απο κοντα? αφου προφανως περνατε πολυ χρονο εκει. Οποια κοπελα απο αυτα τα μαγαζια για να προχωρησει παραπανω θα πρεπει να σε εμπιστευτει,αρα να κανεις πολλες φορες μαζι της + καποια εξτραδακια αρα αρκετα 30αρια. Ολα τα υπολοιπα ειναι μαλακιες

Μπραβο ρε φιλε τα ειπες ολα σωστα! Οποια κοπελα θελει να προχωρησει εκτος το κανει αφου σε πρωτα σε τσεκαρει Καλά!

Συμφωνω κ με τον sexariss 66, πες ρε zipa τιμη κ προγραμα που κανει εκτος?



Απλα για να μην κοροιδευομαστε κ μεταξυ μας δημιουργουνται 2 αποριες
1) φιλε zipa μου αρεσει που τα λες χυμα. Αλλα σε μυνημα σου στις 9/7/2018 απορεις με τον θοδωρη που βγαζει γουστα με την ντσ κ την χαρακτηριζεις μπαζο που αν τη δεις μερα θα τρομαξεις!
Κ η 2)απορια μου ειναι προς τον φιλο alex πιυ λεει οτι ειναι φιλη του. Η απορια μου ειναι οταν της πιανεις τον κλ κ τα βυζια.  Το κανεις φιλικα"?

Καλη διασκεδαση σε ολη την παρεα!
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Εν τω μεταξύ όλα αυτά που λέτε το κάνουν όλο και πιο δύσκολο το σπορ κατά τη γνώμη μου.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Εγώ πάλι έχω άλλη απορία, και την έχω διατυπώσει κ άλλες φορές παλαιότερα, αλλά απάντηση , ακόμη , δεν πήρα.
Πάτε στα μασατζιδικα. Καλά κάνετε .
Οι κοπέλες εκεί , στην πλειοψηφία  τους τουλάχιστον, αυτό που κάνουν είναι να σας τρίβουν και να σας τον παίζουν. Μέχρι εδώ όλα καλά, μπορεί εγώ να μην πηγαίνω εκεί, γιατί το θεωρώ κοροϊδία , αλλά το τι γκαβλωνει τον καθένα είναι προσωπική του υπόθεση.
Το μασάζ κοστίζει ένα Χ ποσο (συνηθως 30€), και το παίξιμο με το χέρι πάει + 20 ή 30€ , αν δεν κάνω λάθος .
Από κει και μετά, διαβάζω, κατ επανάληψη πολλούς εδώ μέσα να γράφουν πως κάποιες κοπέλες, μετά από Χ αριθμό συναντήσεων , και με το κατάλληλο αντίτιμο, κάνουν κι αλλά, δλδ είτε βγάζουν ρούχα, είτε κάνουν καμία πίπα. Σε σπάνιες δε περιπτώσεις κάποιες κάνουν και ραντεβού έξω. Διαβασα δε για κάτι 150αρια ή και πιο πολλά.
Γιατί ρε παιδιά δεν κρατάτε αυτά τα χρήματα, να πάρετε μια βιζιτουλα να περάσετε μια ωριτσα, να ξελαμπικάρει λίγο κ το μυαλό;
Στο φιναλε, αν καθίσετε να υπολογίσετε το συνολικό κόστος, πιο φθηνά θα σας έρθει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom