Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Εγώ πάλι έχω άλλη απορία, και την έχω διατυπώσει κ άλλες φορές παλαιότερα, αλλά απάντηση , ακόμη , δεν πήρα.
Πάτε στα μασατζιδικα. Καλά κάνετε .
Οι κοπέλες εκεί , στην πλειοψηφία  τους τουλάχιστον, αυτό που κάνουν είναι να σας τρίβουν και να σας τον παίζουν. Μέχρι εδώ όλα καλά, μπορεί εγώ να μην πηγαίνω εκεί, γιατί το θεωρώ κοροϊδία , αλλά το τι γκαβλωνει τον καθένα είναι προσωπική του υπόθεση.
Το μασάζ κοστίζει ένα Χ ποσο (συνηθως 30€), και το παίξιμο με το χέρι πάει + 20 ή 30€ , αν δεν κάνω λάθος .
Από κει και μετά, διαβάζω, κατ επανάληψη πολλούς εδώ μέσα να γράφουν πως κάποιες κοπέλες, μετά από Χ αριθμό συναντήσεων , και με το κατάλληλο αντίτιμο, κάνουν κι αλλά, δλδ είτε βγάζουν ρούχα, είτε κάνουν καμία πίπα. Σε σπάνιες δε περιπτώσεις κάποιες κάνουν και ραντεβού έξω. Διαβασα δε για κάτι 150αρια ή και πιο πολλά.
Γιατί ρε παιδιά δεν κρατάτε αυτά τα χρήματα, να πάρετε μια βιζιτουλα να περάσετε μια ωριτσα, να ξελαμπικάρει λίγο κ το μυαλό;
Στο φιναλε, αν καθίσετε να υπολογίσετε το συνολικό κόστος, πιο φθηνά θα σας έρθει...
μια χαρα το εθεσε ο αδελφοσ....υπαρχουν ομωσ φιλοι που στο 40λεπτο  θελουν να την κανουν λουισ και οχι μεγαλο κοστοσ σαφωσ για προφανουσ λογουσ...οπωσ εγω ασ πουμε...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Μπραβο ρε φιλε τα ειπες ολα σωστα! Οποια κοπελα θελει να προχωρησει εκτος το κανει αφου σε πρωτα σε τσεκαρει Καλά!

Συμφωνω κ με τον sexariss 66, πες ρε zipa τιμη κ προγραμα που κανει εκτος?



Απλα για να μην κοροιδευομαστε κ μεταξυ μας δημιουργουνται 2 αποριες
1) φιλε zipa μου αρεσει που τα λες χυμα. Αλλα σε μυνημα σου στις 9/7/2018 απορεις με τον θοδωρη που βγαζει γουστα με την ντσ κ την χαρακτηριζεις μπαζο που αν τη δεις μερα θα τρομαξεις!
Κ η 2)απορια μου ειναι προς τον φιλο alex πιυ λεει οτι ειναι φιλη του. Η απορια μου ειναι οταν της πιανεις τον κλ κ τα βυζια.  Το κανεις φιλικα"?

Καλη διασκεδαση σε ολη την παρεα!
Όταν μια γυναίκα σε φτιάξει στα σκοτάδια κ το μυαλλο σου κολλησει...
Θ πας να τη γαμησεις... αφού λοιπον τη γαμησεις κ σου φύγει κ δεις τα πραματα ποιο καθαρά.. θ δεις ότι όντως την έκανες υπερμουναρα με τ μυαλλο σου... λίγο ο χώρος λίγο τα σκοτάδια κ σκόνταψες... κ ήταν σ καλύτερη μοίρα πριν τα φουσκώσει όλα... αν της τα γέμιζαν με Ίλιον τώρα θα τανε ψηλα στον ουρανό...
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αδερφέ Zipa, λες λες λες αλλά κάποια λεπτομέρεια δε μας έδωσες, έστω και σε inbox μήνυμα! Σέβομαι, κάποια πράγματα αλλά όταν λές κάτι πρέπει να το υποστηρίζεις. Οπότε άμα δε πεις στο main, έλα στο inbox να μου δώσεις την απάντηση σου.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Εγώ πάλι έχω άλλη απορία, και την έχω διατυπώσει κ άλλες φορές παλαιότερα, αλλά απάντηση , ακόμη , δεν πήρα.
Πάτε στα μασατζιδικα. Καλά κάνετε .
Οι κοπέλες εκεί , στην πλειοψηφία  τους τουλάχιστον, αυτό που κάνουν είναι να σας τρίβουν και να σας τον παίζουν. Μέχρι εδώ όλα καλά, μπορεί εγώ να μην πηγαίνω εκεί, γιατί το θεωρώ κοροϊδία , αλλά το τι γκαβλωνει τον καθένα είναι προσωπική του υπόθεση.
Το μασάζ κοστίζει ένα Χ ποσο (συνηθως 30€), και το παίξιμο με το χέρι πάει + 20 ή 30€ , αν δεν κάνω λάθος .
Από κει και μετά, διαβάζω, κατ επανάληψη πολλούς εδώ μέσα να γράφουν πως κάποιες κοπέλες, μετά από Χ αριθμό συναντήσεων , και με το κατάλληλο αντίτιμο, κάνουν κι αλλά, δλδ είτε βγάζουν ρούχα, είτε κάνουν καμία πίπα. Σε σπάνιες δε περιπτώσεις κάποιες κάνουν και ραντεβού έξω. Διαβασα δε για κάτι 150αρια ή και πιο πολλά.
Γιατί ρε παιδιά δεν κρατάτε αυτά τα χρήματα, να πάρετε μια βιζιτουλα να περάσετε μια ωριτσα, να ξελαμπικάρει λίγο κ το μυαλό;
Στο φιναλε, αν καθίσετε να υπολογίσετε το συνολικό κόστος, πιο φθηνά θα σας έρθει...

Σεβασμιοτατε εχω απαντησει κ παλαιοτερα σε αυτο αλλα επιγραμματικα θα σου πω πως μου αρεσει αυτο το "κυνηγι". Εννοω πως μια βιζιτουλα ξερεις πως θα βρεθειτε κ θα τη γαμησεις. Ενω στο μασατζιδικο θα πρεπει λιγο να το παλεψεις,με λογια, με λεφτα, με συμπεριφορα, με εμφανιση, καθενας με τον τροπο του. Εμενα αυτο με τραβαει, δεν μου αρεσει να ξερω απο πριν πως θα παω θα πηδηξω ή θα μου τον παιξουν ή θα μου παρουν πιπα. Σιγουρα πιο πολυεξοδο αλλα αυτα ειναι παιχνιδια του μυαλου του καθενος. Παντως η ικανοποιηση οταν καταφερνεις κατι που δεν ειναι μεσα στο "προγραμμα" ειναι πολυ μεγαλη
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα μετα απο μεγαλη αποχη..
Εχει κανεις αποψη για Ντενιζ απο Βενους;;
εμφανισιακα κτλ
ευχαριστω εκ των προτερων
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Σεβασμιοτατε εχω απαντησει κ παλαιοτερα σε αυτο αλλα επιγραμματικα θα σου πω πως μου αρεσει αυτο το "κυνηγι". Εννοω πως μια βιζιτουλα ξερεις πως θα βρεθειτε κ θα τη γαμησεις. Ενω στο μασατζιδικο θα πρεπει λιγο να το παλεψεις,με λογια, με λεφτα, με συμπεριφορα, με εμφανιση, καθενας με τον τροπο του. Εμενα αυτο με τραβαει, δεν μου αρεσει να ξερω απο πριν πως θα παω θα πηδηξω ή θα μου τον παιξουν ή θα μου παρουν πιπα. Σιγουρα πιο πολυεξοδο αλλα αυτα ειναι παιχνιδια του μυαλου του καθενος. Παντως η ικανοποιηση οταν καταφερνεις κατι που δεν ειναι μεσα στο "προγραμμα" ειναι πολυ μεγαλη
Δεκτον, αλλά είμαι σε μια ηλικία που το μόνο που με ενδιαφέρει , όσον αφορά στα κορίτσια της δουλειάς, είναι 1. να πληρώνω 2. να πηδάω 3. να φεύγουν μετά χωρίς ερωτήσεις.
Αν θέλω να το παλέψω, κάνω σχέση με μια κοπέλα.
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Δεν ξέρω ρε μάγκες. Πάντα προτιμούσα δέλα και βίζιτες.
Μου φαίνεται περίεργο χόμπι αυτό με τα μασάζ αλλά σκέφτομαι
να το δοκιμάσω για την εμπειρία.

Ξεκινάω διάβασμα να βρω την πιο εκφυλη μσατζού. Να κάνει
γλυφοκώλια και να τον βάζει όλο μέσα χωρίς να πνίγεται
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Επίσκεψη προχθεσινή στο domes  στην Καραμανλή...
Η αλήθεια είναι ότι η κυρία στο τηλέφωνο με εκνεύρισε αφού δύο φορές μου άλλαξε την ώρα του ραντεβού.
με τα πολλά πήγα και δούλευαν η Χριστίνα και η βλάντα
πέρασα στο δωμάτιο με την Χριστίνα η οποία μου δήλωσε κομμώτρια από Αθήνα από Ρωσία είναι αλλά μένει Αθήνα.
Αξιοπρεπές για τα δεδομένα του χώρου στην πόλη μας σώμα αλλά τα θετικά σταματούν εκεί.
Μασάζ για γέλια εννοώ δήλωσε ότι ξέρει να κάνει καλό και στο σεξ πολύ πολύ ψεύτικη με βογκητά και κοφτές μικρές κραυγές που Εμένα με ξενερώνουν...
80 ευρώ πεταμένα για 40 Επίσης πεταμένα λεπτά
 

giannishot

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
θελω να ενημερωσω τα μελη να αποφυγουν την συγκεκριμενη πηγε φιλος και κολλησε νοσημα και ο λογος ειναι προφανης στο δευτερο λινκ που εχω βαλει κανει σεξ χωρις προφυλαξη βρισκεται στην περιοχη σταθμου θεσσαλονικη


 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Μια μαλακό είναι που δούλευε μάλλον στην Καραμαλη στου Βασίλη αν έχετε ακουστα η οποία αποφάσισε να ανεξαρτητοποιηθη και δουλεύει με μια Ελένη με τατού χωρίς τρόπους και ξεπετα του κερατά απ' όσο ξέρω γι αυτή μιλάω


Αν ξέρετε κάτι giannishot συναγωνιστή μας ενημερώνετε να προσέχουμε κι εμείς
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Ξέρουμε κανένα μασατζίδικο που να είναι ανοιχτά και μετά τις 9;
Λόγω δουλειας δυσκολεύομαι.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Και η vana και το venus μέχρι της 10 η ώρα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Μια μαλακό είναι που δούλευε μάλλον στην Καραμαλη στου Βασίλη αν έχετε ακουστα η οποία αποφάσισε να ανεξαρτητοποιηθη και δουλεύει με μια Ελένη με τατού χωρίς τρόπους και ξεπετα του κερατά απ' όσο ξέρω γι αυτή μιλάω


Αν ξέρετε κάτι giannishot συναγωνιστή μας ενημερώνετε να προσέχουμε κι εμείς

Έχω βρεθεί μαζί της (δεν ξέρω το παρελθόν της), καθαριότητα στην συνάντηση προφανώς με προφύλαξη χωρίς ίχνος ξεπέτας και πολύ επικοινωνιακή και με καλούς τρόπους.
Ίσως εγώ στάθηκα τυχερός ή ο φίλος άτυχος
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Χαιρετώ συναγωνιστές και φίλους. Επιστροφή στη πόλη μας μετά από μεγάλη αποχή αλλά σας διάβαζα ανελλιπώς. Δεν έχω εικόνα ακόμη της κατάστασης εδώ αλλά Αθήνα φίλοι μέχρι και τη προηγούμενη εβδομάδα πολύ πείνα στα μασατζιδικα. Επίσκεψη λοιπόν στο crystal (το οποίο είναι ένα από τα στέκια μου γενικά). Οφθαλμολουτρο 5 μωράκια να τα πιείς στο ποτήρι παρούσες Νάντια, Νεφέλη, Αρετή, Ρία και Κριστιάνα. Μου κέντρισε τη προσοχή η Κριστιάνα 20 ετών αδύνατο κορμάκι και πολύ γλυκό προσωπάκι αλλά φοβούμενος ότι είναι καινούργια και δε γνωρίζω τι παίζει από υπηρεσίες δε την προτίμησα (Δεν είμαστε να πετάμε 50€) επιλέχθηκε όποτε Ρία  πανέμορφο μωράκι με καλοσχηματισμενες καμπύλες και ψεύτικο βυζακι τούμπανο. Στα του μασάζ χαλαρό μασαζακι χαϊδεύοντας αρκετές φορές όσο ήμουν μπρούμυτα την επίμαχη περιοχή. Μέσα πολύ χαβαλε και καλή κουβέντα. Με γύρισε στο σαρανταλεπτο ζητώντας μου να της ξεκουμπωσω το καυλιαρικο φορεματακι της με πολύ ναζί ωραία χειρομαλαξη με αργές κινήσεις με άφησε να πιάσω και να γλυψω τις βυζάρες της καθώς και μπόλικο χουφτωμα στο στημενο κωλαρακι της. Αυτό ήταν δεν ήθελα και πολύ ο άνθρωπος πρέπει να έχω σπάσει ρεκόρ χρόνου χυσιματος. Θα ξαναπροτιμηθει. Αν έχει περάσει κάποιος με τη Κριστιάνα ας μου δώσει τα φώτα του δεν είναι εποχή για ρίσκα και χαμένα λεφτά.
 

giannishot

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μια μαλακό είναι που δούλευε μάλλον στην Καραμαλη στου Βασίλη αν έχετε ακουστα η οποία αποφάσισε να ανεξαρτητοποιηθη και δουλεύει με μια Ελένη με τατού χωρίς τρόπους και ξεπετα του κερατά απ' όσο ξέρω γι αυτή μιλάω


Αν ξέρετε κάτι giannishot συναγωνιστή μας ενημερώνετε να προσέχουμε κι εμείς
ναι αυτη ειναι μακρια παιδια να εχετε το κεφαλι σας ησυχο και την υγεια σας
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Χαιρετώ συναγωνιστές και φίλους. Επιστροφή στη πόλη μας μετά από μεγάλη αποχή αλλά σας διάβαζα ανελλιπώς. Δεν έχω εικόνα ακόμη της κατάστασης εδώ αλλά Αθήνα φίλοι μέχρι και τη προηγούμενη εβδομάδα πολύ πείνα στα μασατζιδικα. Επίσκεψη λοιπόν στο crystal (το οποίο είναι ένα από τα στέκια μου γενικά). Οφθαλμολουτρο 5 μωράκια να τα πιείς στο ποτήρι παρούσες Νάντια, Νεφέλη, Αρετή, Ρία και Κριστιάνα. Μου κέντρισε τη προσοχή η Κριστιάνα 20 ετών αδύνατο κορμάκι και πολύ γλυκό προσωπάκι αλλά φοβούμενος ότι είναι καινούργια και δε γνωρίζω τι παίζει από υπηρεσίες δε την προτίμησα (Δεν είμαστε να πετάμε 50€) επιλέχθηκε όποτε Ρία  πανέμορφο μωράκι με καλοσχηματισμενες καμπύλες και ψεύτικο βυζακι τούμπανο. Στα του μασάζ χαλαρό μασαζακι χαϊδεύοντας αρκετές φορές όσο ήμουν μπρούμυτα την επίμαχη περιοχή. Μέσα πολύ χαβαλε και καλή κουβέντα. Με γύρισε στο σαρανταλεπτο ζητώντας μου να της ξεκουμπωσω το καυλιαρικο φορεματακι της με πολύ ναζί ωραία χειρομαλαξη με αργές κινήσεις με άφησε να πιάσω και να γλυψω τις βυζάρες της καθώς και μπόλικο χουφτωμα στο στημενο κωλαρακι της. Αυτό ήταν δεν ήθελα και πολύ ο άνθρωπος πρέπει να έχω σπάσει ρεκόρ χρόνου χυσιματος. Θα ξαναπροτιμηθει. Αν έχει περάσει κάποιος με τη Κριστιάνα ας μου δώσει τα φώτα του δεν είναι εποχή για ρίσκα και χαμένα λεφτά.
Αδερφε η Ρια ειναι αυτη που δουλευε στην Βανα και παλιότερα στο Ριλαξ;
 

giannishot

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Έχω βρεθεί μαζί της (δεν ξέρω το παρελθόν της), καθαριότητα στην συνάντηση προφανώς με προφύλαξη χωρίς ίχνος ξεπέτας και πολύ επικοινωνιακή και με καλούς τρόπους.
Ίσως εγώ στάθηκα τυχερός ή ο φίλος άτυχος
μαλλον το πρωτο φιλε μου  γιατι αν εχεις δει το λινκ που ανεβασα εχει αγγελια της που εκανε σεξ παλαιοτερα χωρις προφυλαξη και σε αφηνε να τελειωσεις και μεσα κιολας δηλαδη ελεος ο φιλος ετρεχε στους γιατρους για καιρο
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
θελω να ενημερωσω τα μελη να αποφυγουν την συγκεκριμενη πηγε φιλος και κολλησε νοσημα και ο λογος ειναι προφανης στο δευτερο λινκ που εχω βαλει κανει σεξ χωρις προφυλαξη βρισκεται στην περιοχη σταθμου θεσσαλονικη


Tυπε λες μπουρδες και ψεματα και δε ξερω το γιατι μπορει οντος να ναι βλημα η γκομενα αλλα σεξ χωρις καποτα δε κανει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Adius

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom