Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
280
εχει δικιο ο netronios ,η κορινα στην ολγας ειναι 50++ . η κορινα της αγγελιας ειναι μελαχροινη ,νταρντανογυναικα. δεν εχει χωρο δικο της. για τους λατρεις της κατηγοριας ειναι μια χαρα.
Υ.Γ. πολυυ καλο στοματικο...

Λογικά αυτό εννωεί ο συναθλητής.
 

Makis113

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2020
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε όλους η Ελένη απο το βενους δουλευει? Εχει παει Κανεις?
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
280
και τι είναι αυτό ρε παίχτη ενημέρωση?? Πλάκα κάνουμε τώρα!  :tickedoff:  :tickedoff:

Νταρντάνα, μασάζ, δεν έχει χώρο, πολύ καλό στοματικό + ότι λίγο βλέπεις από τις φοτό.

ναι οκ θα ήθελα και μετρήσεις περιφέρεια, μήκος ποδιού, στήθος, εαν αντεχει γαμίσι στα όρθια, πόσο μπάσα είναι η φωνή άμα ξέρει να δουλεύει το γλωσωμυ, εαν κάνει γλυφωκόλι όσο σου βαράει μαλακία και άλλα.

Αλλά έχεις κατι να σχηματίσεις μία Βασική άποψη.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Μοναστηριου στο βενους εχει παει κανεις προσφατα να κανει μια περιγραφη?
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Μοναστηριου στο βενους εχει παει κανεις προσφατα να κανει μια περιγραφη?

ναι φιλε δεν εχει κατι το αξιολογο.Ειναι η Αννα η αδυνατη η Μονικα η 35αρα η αδυνατη και η Δεσποινα  η χοντρουλα που δουλευε πριν κανα 4μηνο στην καραμανλη.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
αλανια...ποιο αλανι θελει να παμε μαζι..στο venus spa..να μα κανουνε διπλο μασαζ τα κοριτσια>?
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Πώς δηλαδή......? Να σας φέρουν ένα κρεβάτι από άλλο δωμάτιο και να τα βάλουν δίπλα δίπλα ας πούμε.....? Δε νομίζω να γίνεται αυτό που ζητάς.......Και ποιος ο λόγος δηλαδή.......
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Δεν μπορω να στειλω pm ακομα.Η Κατερινα και η Λυδα ειναι 20 χρ κοριτσακια απλα μεσα δεν βγαζουν ουτε ρουχα ουτε τιποτα.Μονο εκτονωση και τιποτα αλλο.
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα σας, χρόνια μέλος και λάτρεις πιο πολύ τον ..δελων. μπορείτε εάν θέλετε να μου δώσετε τα φώτα σας για ξεκίνημα στη μασαζοκατασταση..;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Καλημέρα σας, χρόνια μέλος και λάτρεις πιο πολύ τον ..δελων. μπορείτε εάν θέλετε να μου δώσετε τα φώτα σας για ξεκίνημα στη μασαζοκατασταση..;
τον μπελά σου θες ακριβό σπορ σε σχέση με τα δελα
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Αν θέλεις να μπεις στο λούκι ελα απλά μετά μην λες ότι δεν στο είπαμε .....
 

Kokentas

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2020
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πώς δηλαδή......? Να σας φέρουν ένα κρεβάτι από άλλο δωμάτιο και να τα βάλουν δίπλα δίπλα ας πούμε.....? Δε νομίζω να γίνεται αυτό που ζητάς.......Και ποιος ο λόγος δηλαδή.......
λες να εχει έκπτωση ο φίλος;; Αχχααχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom