Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
  Δεν το καταλαβαίνω αυτό με το προφυλακτικό στο στοματικό ως μέσο προστασίας ...δηλ. Μόνο από εκεί μεταδίδεται ο ιός ? η πλέον σταμάτησε η Φαίη τα ελεύθερα στοματικά . Γτ αν είναι μόνο για τον covid είναι τελείως κουλό νομίζω , μια ώρα μαζί της στενή επαφή με όλο το σώμα και φοβάται μη κολλήσει από πίπα μόνο ??
Φιλε μου αυτο της ελεγα και εγω μου ειπε για λιγο καιρο ακομα θα συνεχισει ετσι. Οποτε οι ενδιαφερόμενοι να ξερουν για τουλαχιστον 1 μηνα ακομα δεν εχει πολλα παιχνιδια στην περιοχη και κλαρινο μονο με καποτα. Οπως επισης και τελειωμα μονο στις βυζους της, δεν δεχεται αλλου. Που και παλαιοτερα δυσκολα δεχοταν τελειωμα καπου αλλου π χ στομα και κυριως προσωπο. Δεν πιστευω να σταματησε τα ελευθερα στοματικα εντελως ετσι πιστευω τουλαχιστον. Ιδωμεν ο καιρος θα δειξει.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Τι γίνετε ρε συντρόφια με το Crystal.  Είναι η δεν είναι ανοιχτό?  Και άμα είναι γιατί μου λένε από 18/5 ?  Μόνο για 5πυς παλιούς έγραψε ένας.  Πως προσδιορίζετε ο παλιός?  Και γιατί ο νέος δηλαδή έχει covid και ο παλιός δεν έχει?  Δε γαμιέται.?  Μας δουλεύουν?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Τι γίνετε ρε συντρόφια με το Crystal.  Είναι η δεν είναι ανοιχτό?   Και άμα είναι γιατί μου λένε από 18/5 ?   Μόνο για 5πυς παλιούς έγραψε ένας.  Πως προσδιορίζετε ο παλιός?  Και γιατί ο νέος δηλαδή έχει covid και ο παλιός δεν έχει?   Δε γαμιέται.?   Μας δουλεύουν?
έχουν χορτάσει χρήμα μάλλον! :grin:
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Μόνη λογική εξήγηση, να είναι φουλ από ραντεβού και να μην προλαβαίνουν
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056

Ξέρουμε μήπως ρόστερ;
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Φιλε μου αυτο της ελεγα και εγω μου ειπε για λιγο καιρο ακομα θα συνεχισει ετσι. Οποτε οι ενδιαφερόμενοι να ξερουν για τουλαχιστον 1 μηνα ακομα δεν εχει πολλα παιχνιδια στην περιοχη και κλαρινο μονο με καποτα. Οπως επισης και τελειωμα μονο στις βυζους της, δεν δεχεται αλλου. Που και παλαιοτερα δυσκολα δεχοταν τελειωμα καπου αλλου π χ στομα και κυριως προσωπο. Δεν πιστευω να σταματησε τα ελευθερα στοματικα εντελως ετσι πιστευω τουλαχιστον. Ιδωμεν ο καιρος θα δειξει.
Καποτα???Εε κσι δεν τον παιζω ποιο καλα....χαααχχαχ!!!
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλησπερα αλανια σημερα προτιμηθηκε για αλλη μια φορα η Φαιη απο Angels Spa μου πηρε μια :pipa2: δυστυχως με καποτα λογο μετρων ασφαλειας και αρνηθηκε να περιποιηθει στοματικος την ευρυτερη περιοχη. Στα του αγωνα ειχαμε :fuck1:σε καθε πιθανη και απιθανη σταση και  :wanker:στα πλαστικα  :tits2: Παρουσα και η αννυ η οποια δεν προτιμηθηκε. Κινηση στο μαγαζι υποτονικη θα ελεγα οσο ημουν εγω δεν πηρα πρεφα αλλον, και το ραντεβου κλειστηκε γρηγορα σε λιγοτερο απο ωρα. Αυτα απο εμενα καλα να περνατε.

Ευκαιρία για της επαγγελματίες μασαζοκοπελες, όσες δίνανε γλωσσοφιλα με σταγονόμετρο χρυσή δικαιολογία να τα κόψουν,  επόμενο  βήμα σκούφο για στοματικό,  όλα αυτά με την καλύτερη δικαιολογία covid19. Κατά τα άλλα όλο καλά και ανασουλες βαθιες και δάχτυλοθυλασμους και τρίψιμο body to body , και κοροϊδία σύννεφο.. Όλα εδώ κρίνονται και εμείς και οι κοπέλες...
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Χωρίς να έχω κάτι με την κοπέλα που την έχω που την έχω τιμήσει επανηλημενα ,  αλλά η Φαιή πρωην Αλεξάνδρα πρώην Δανάη με προϋπηρεσία πάνω από δεκαετία σε Μαριάννα Νικολα τώρα στο angel και δε ξέρω που αλλού, το βρίσκω ξεχυλομενο να κάνει στοματικό με σκουφι... Εκτός αν ποτέ δε σου έχει ξανακάνει χωρίς σκουφί φίλε...
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Χωρίς να έχω κάτι με την κοπέλα που την έχω που την έχω τιμήσει επανηλημενα ,  αλλά η Φαιή πρωην Αλεξάνδρα πρώην Δανάη με προϋπηρεσία πάνω από δεκαετία σε Μαριάννα Νικολα τώρα στο angel και δε ξέρω που αλλού, το βρίσκω ξεχυλομενο να κάνει στοματικό με σκουφι... Εκτός αν ποτέ δε σου έχει ξανακάνει χωρίς σκουφί φίλε...
φιλε μου παντα χωρις σκουφι μου τον ρουφουσε και γενικα οπου πηγαινα επεμενα σε αυτο ισως βρηκε την δικαιολογια τον covid την αλλη φορα δεν εχει ξανα τετοια. Οποτε για ολους τους ενδιαφερομενους πριν πατε οπουδηποτε τηλεφωνικα να το ξεκαθαριζετε για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις.
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
47
Like
159
Πόντοι
0
πρόσφατη επίσκεψη σε βανα και βίνους.στο βανα προτιμήθηκε η μάγκυ.καλο μασαζ και καλη εκτονωση.στο βινους η νατασσα καλο μασαζ καλη εκτόνωση.και στις δυο περιπτώσεις υπήρχε καλή επικοινωνία ομως λείπει το κατι παραπάνω απ την εκτονωση και τα χαιδεματα.το 30+20 πεφτει πολυ.απο κρισταλ υπαρχει καμια ενημερωση ?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
πρόσφατη επίσκεψη σε βανα και βίνους.στο βανα προτιμήθηκε η μάγκυ.καλο μασαζ και καλη εκτονωση.στο βινους η νατασσα καλο μασαζ καλη εκτόνωση.και στις δυο περιπτώσεις υπήρχε καλή επικοινωνία ομως λείπει το κατι παραπάνω απ την εκτονωση και τα χαιδεματα.το 30+20 πεφτει πολυ.απο κρισταλ υπαρχει καμια ενημερωση ?

Προ καραντίνας το είχα επισκεφθεί μερικές φορές, πέρα από μασάζ+εκτόνωση (χωρίς ρούχα) δεν είχα καταφέρει κάτι παραπάνω, χωρίς βέβαια να το προσπαθήσω πολύ.
1-2 ευκαιρίες ακόμα κάποια στιγμή αφού κοπάσει λίγο η κατάσταση και αν δεν αλλάξει κάτι το μαυρίζω
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Πέρασμα από dames στην Καραμανλή λοιπόν παρούσα μια κοπέλα γύρω στα 35 πολύ δεκτική και φουλ ανάστημα 175 ξανθιά καλή στα τού αγώνα από μασάζ μάπα πρέπει να ξανά προτιμηθεί το συγκεκριμένο ίδρυμα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Πέρασμα από dames στην Καραμανλή λοιπόν παρούσα μια κοπέλα γύρω στα 35 πολύ δεκτική και φουλ ανάστημα 175 ξανθιά καλή στα τού αγώνα από μασάζ μάπα πρέπει να ξανά προτιμηθεί το συγκεκριμένο ίδρυμα
πόσο στοίχισε η επίσκεψη;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Παίρνω τηλέφωνο σημερα κατά τις 11 στο dames για να πάω για πρώτη φορά στην Καραμανλή μου λέει στις μιάμιση θα πας θα είναι τρεις κοπέλες.ε λέω θα είναι και η ξανθιά η ψηλή που λέει ο φίλος.ειμαι εκεί στις μια παίρνω τηλ μου λέει στις μιάμιση να έρθουν τα κορίτσια.ε λέω μισή ώρα είναι παίρνω ένα καφέ την πέφτω στο αμάξι περνάει η ώρα και στις μιάμιση επικοινωνώ πάλι και μου λέει ανέβα αλά είναι μια κοπέλα.λεω Ε θα παω να την δω χτυπάω κουδούνι και μου ανοίγει η Βλαντα από το βένους στο μύλο. Ξενέρωσα και έφυγα αχυστος    :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μάγκες για τη κατερίνα στην αρετσού ξέρουμε τι έχει απογίνει? συνεχίζει το ίδιο ρεπερτόριο με βυζομαλακία-εκτόνωση η πρόσθεσε τίποτα πιο πικάντικο¨>?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Μάγκες για τη κατερίνα στην αρετσού ξέρουμε τι έχει απογίνει? συνεχίζει το ίδιο ρεπερτόριο με βυζομαλακία-εκτόνωση η πρόσθεσε τίποτα πιο πικάντικο¨>?


Μέχρι τη προηγούμενη εβδοομαδα που πήγα το ίδιο ρεπερτόριο.  Αξιοπρεπέστατο μασαζ και μέτρια βυζομαλακία.  Ενώ τιμάει το 30άρι με το παραπάνω το 20άρι μας το τρώει τζάμπα γιατί όλοι είμαστε εγκεφαλικοί  τύποι και χρειαζόμαστε σώνει και ντε εκτόνωση. 
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μήπως τώρα που είναι μόδα η κοινοποίηση της κοινοποίησης με την προσθήκη κάποιας λεζάντας στα stories του instagram, να κάνουν τα κορίτσια του μασάζ κάτι παρόμοιο με αυτά που γράφουμε γι'αυτές εδώ στο bou? (στα θετικά comments αναφέρομαι)  :cheesy: Πχ: Psix Fan: "Πολύ σπέσιαλ το μασάζ της Μελίνας", Melinaki99: "Psix Fan: "Πολύ σπέσιαλ το μασάζ της Μελίνας" Ευχαριστώ πολύ!!!"  :grin:

Την καλησπέρα μου σε όλους και όλες με θετική διάθεση και χαμόγελο! :cheesy:
 

Kokentas

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2020
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom