Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (3 μέλη και 55 επισκέπτες)

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Τελευταίες πληροφορίες λένε πως η Αλεξία (Μεταξάς) σταμάτησε τη συνεργασία με το μαγαζί. :(
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Τελευταίες πληροφορίες λένε πως η Αλεξία (Μεταξάς) σταμάτησε τη συνεργασία με το μαγαζί. :(

Διόρθωση στο παραπάνω. Μέχρι τα τέλη Αυγούστου η Αλεξία θα είναι σίγουρα στο χώρο. Μετά βλέπουμε...
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Διόρθωση στο παραπάνω. Μέχρι τα τέλη Αυγούστου η Αλεξία θα είναι σίγουρα στο χώρο. Μετά βλέπουμε...

Πως επικοινωνούμε με Αλεξια ?    Είναι πριβε ή μπορούμε ολοι?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Διόρθωση στο παραπάνω. Μέχρι τα τέλη Αυγούστου η Αλεξία θα είναι σίγουρα στο χώρο. Μετά βλέπουμε...
Σου έστειλε μήνυμα και σε μπινελίκωσε που λες ανακρίβειες?  :grin:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδες περι αλεξιας μεταχα σταματησε οριστικα απο τον χωρο ¨)) κριμα ...
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.454
Πόντοι
1.720
ενας φιλος και συναθλητης ειχε επισκεφθει την Λενκα(αυτη με τα πρησμενα χειλια).....απο τοτε καθε βραδυ βλεπει εφιαλτες!!!

κι εγω εβλεπα για μια εβδομαδα περιπου.
Μετά γάμησα ενα καλο μουνί  και γιατρεύτηκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jacobs833

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα σε όλους.
Είμαι νέος στο συγκεκριμένο forum.
Καθόλου βέβαια νέος σε ότι έχει να κάνει με μασάζ, αφού σκεφτείτε ότι δοκίμασα πρώτη φορά πριν περίπου 8-10 χρόνια και συνεχίζω το άθλημα ακάθεκτος. Όχι πολύ συχνά, αλλά σταθερά. Η πρώτη τότε εμπειρία ήταν στη Μάγκυ, με την Κική. Ξανθούλα γύρω στο 165, με ανοιχτά μάτια στρογγυλό πρόσωπο. Καλό μασάζ αλλά ως εκεί, στα παραπάνω αρκετά μέτρια.  Τότε βέβαια, δεν υπήρχαν και πολλές επιλογές, αφού ούτε καν ρούχα έβγαζαν τα κορίτσια. Πριν μετακομίσει η Μάγκυ έπεσα σε μια ψιλή ξανθια, αρκετά όμορφη, με ωραίο στήθος αλλά και πάλι ψιλοκρύα πράγματα.. Σε αυτό το σημείο παιδιά παρακαλώ όποιος έχει το τηλ της Μαγκυς ας μου το στείλει PM αφού δεν το έχω διαθέσιμο.Θέλω να πάω και στο νέο χώρο να δω αν υπάρχει γενική ανανέωση πλην χώρου.. Τελευταία μου εμπειρία ήταν Μεταξά όταν ήταν ακόμα τσιμισκή δίπλα στα todays, αλλά ρε παιδιά πολύ βιαστικά τα πράγματα εκεί, καθαρά αντιμετώπιση ως πορτοφόλι. Περιμένω εφόσον υπάρχει διάθεση, όποια ''καλή'' πρόταση από τους εμπειρότερους του είδους!! :)  Ευχαριστώ πολύ!
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
ΣΕ ΝΕΟ ΧΩΡΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΚΑΥΤΟ ΜΑΣΣΑΖ ΣΑΡΑ ΑΠΟ ΣΕΡΒΙΑ
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΑΡΑ 23 ΧΡΟΝΩΝ
ΕΓΓΥΗΣΗ ΦΩΤΟ !! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ !!
694767...14
ΤΩΡΑ ΣΕ ΝΕΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ !!
την αγγελια θα την βρειτε στο kanesex....γνωριζει κανεις κατι να το μοιραστει μαζι μας?
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα σε όλους.
Είμαι νέος στο συγκεκριμένο forum.
Καθόλου βέβαια νέος σε ότι έχει να κάνει με μασάζ, αφού σκεφτείτε ότι δοκίμασα πρώτη φορά πριν περίπου 8-10 χρόνια και συνεχίζω το άθλημα ακάθεκτος. Όχι πολύ συχνά, αλλά σταθερά. Η πρώτη τότε εμπειρία ήταν στη Μάγκυ, με την Κική. Ξανθούλα γύρω στο 165, με ανοιχτά μάτια στρογγυλό πρόσωπο. Καλό μασάζ αλλά ως εκεί, στα παραπάνω αρκετά μέτρια.  Τότε βέβαια, δεν υπήρχαν και πολλές επιλογές, αφού ούτε καν ρούχα έβγαζαν τα κορίτσια. Πριν μετακομίσει η Μάγκυ έπεσα σε μια ψιλή ξανθια, αρκετά όμορφη, με ωραίο στήθος αλλά και πάλι ψιλοκρύα πράγματα.. Σε αυτό το σημείο παιδιά παρακαλώ όποιος έχει το τηλ της Μαγκυς ας μου το στείλει PM αφού δεν το έχω διαθέσιμο.Θέλω να πάω και στο νέο χώρο να δω αν υπάρχει γενική ανανέωση πλην χώρου.. Τελευταία μου εμπειρία ήταν Μεταξά όταν ήταν ακόμα τσιμισκή δίπλα στα todays, αλλά ρε παιδιά πολύ βιαστικά τα πράγματα εκεί, καθαρά αντιμετώπιση ως πορτοφόλι. Περιμένω εφόσον υπάρχει διάθεση, όποια ''καλή'' πρόταση από τους εμπειρότερους του είδους!! :)  Ευχαριστώ πολύ!
Ρε φίλε μας δουλεύεις;Πας 10 χρόνια, δεν έχεις ανεβάσει καμία κριτική και τώρα θέλεις βοήθεια;
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Σιγα μην παει. Τα διαβασε ολα αυτα εδω και τα ξαναεγραψε. Τα ξερει ολος ο κοσμος αυτα...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
414
Πόντοι
26
Παιδιά καλησπέρα σε όλους.
Είμαι νέος στο συγκεκριμένο forum.
Καθόλου βέβαια νέος σε ότι έχει να κάνει με μασάζ, αφού σκεφτείτε ότι δοκίμασα πρώτη φορά πριν περίπου 8-10 χρόνια και συνεχίζω το άθλημα ακάθεκτος. Όχι πολύ συχνά, αλλά σταθερά. Η πρώτη τότε εμπειρία ήταν στη Μάγκυ, με την Κική. Ξανθούλα γύρω στο 165, με ανοιχτά μάτια στρογγυλό πρόσωπο. Καλό μασάζ αλλά ως εκεί, στα παραπάνω αρκετά μέτρια.  Τότε βέβαια, δεν υπήρχαν και πολλές επιλογές, αφού ούτε καν ρούχα έβγαζαν τα κορίτσια. Πριν μετακομίσει η Μάγκυ έπεσα σε μια ψιλή ξανθια, αρκετά όμορφη, με ωραίο στήθος αλλά και πάλι ψιλοκρύα πράγματα.. Σε αυτό το σημείο παιδιά παρακαλώ όποιος έχει το τηλ της Μαγκυς ας μου το στείλει PM αφού δεν το έχω διαθέσιμο.Θέλω να πάω και στο νέο χώρο να δω αν υπάρχει γενική ανανέωση πλην χώρου.. Τελευταία μου εμπειρία ήταν Μεταξά όταν ήταν ακόμα τσιμισκή δίπλα στα todays, αλλά ρε παιδιά πολύ βιαστικά τα πράγματα εκεί, καθαρά αντιμετώπιση ως πορτοφόλι. Περιμένω εφόσον υπάρχει διάθεση, όποια ''καλή'' πρόταση από τους εμπειρότερους του είδους!! :)  Ευχαριστώ πολύ!
Λοιπον φιλε εγω σου στελνω το τηλ της Μαγκυς ΣΕ pm και περιμενω ενημέρωση
 

ZORO1

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
60
Like
8
Πόντοι
0
ΣΕ ΝΕΟ ΧΩΡΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΚΑΥΤΟ ΜΑΣΣΑΖ ΣΑΡΑ ΑΠΟ ΣΕΡΒΙΑ
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΑΡΑ 23 ΧΡΟΝΩΝ
ΕΓΓΥΗΣΗ ΦΩΤΟ !! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ !!
694767...14
ΤΩΡΑ ΣΕ ΝΕΟ ΧΩΡΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ !!
την αγγελια θα την βρειτε στο kanesex....γνωριζει κανεις κατι να το μοιραστει μαζι μας?



Μπορεις να μου στειλεις το λινκ της αγγελειας στο κανεσεχ δεν την βρισκω;
 

Jimsalonic

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Και πώς θα μας μάθει κι εμάς;: Πώς πρέπει να γίνει;;
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Πως...με τύχη και συμπτώσεις καθαρά...αρκεί να έχεις την συντεταγμένη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom