Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Καλησπέρα παιδιά! Σκέφτομαι πρώτη φορά να πάω σε μασατζίδικο...έχουν κάποιο ωράριο ή μπορείς να πας και το βράδυ ας πούμε? επιπλέον χρειάζεται να με συστήσει κάποιος ή θα φάω άκυρο αν πάω μόνος ξέμπαρκος?
Ναί έχουν ωράριο: τα περισσότερα λειτουργούν 11:00πμ-21:00μμ.
Δεν σερβίρουν όλα sex! Ειδικά αυτά που μπορείς να πάς ξέμπαρκος σερβίρουν το πολύ καμια πίπα!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Προσφατη επισκεψη σε Εβιτα, και test drive με ενα καινουργιο μελαχρινο πιπινοκαυλακι (Πενυ, Κελλυ, δεν θυμαμαι), 20 ετων οπως ειπε...!
Κέλλυ είναι το όνομα! αλλά πολύ μη & μη ειναι....
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!  Έχεις κάποιο να μου προτείνεις? με 50 ευρώ έχει ή παει πιο πάνω για καμια πίπα?
Κύριε Παπαδόπουλε εν προκειμένω τα προσωπικά μηνύματα δεν έχουν κανένα όφελος! Το φόρουμ είναι για να ανταλάσονται πληροφορίες μεταξύ όλων των συμμετεχόντων! Σε οτι αφορά το έρώτημα: Δεν υπάρχει κάποιο που να μπορέις να πάς μόνος σου & να σερβίρει πίπα με 50 ευρώ.
Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις από εδώ:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Τιποτα καινούργιο στις Μαριάννας παίζει; εγω δοκιμασα μια καθαροαιμη ρωσσικη φοράδα ,  πολύ καλή κυρίως στα τεσσερα , τα δινει όλα..
πιο πανω ανεφερε ενας φιλος πως εχει καποια καινουργια που μοιαζει την Cytherea
Mε την αναφορά μου στην Cytherea δεν εννοούσα την όψη ή το σώμα της αλλά το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό για το οποίο είναι γνωστή η εν λόγω πορνοσταρ, αν και ίσως να υπερέβαλα λιγάκι. Κατά τα άλλα πρόκειται για μια μελαχροινή Ελληνίδα περι τα 33, μετρίου αναστήματος με ωραίο σωμα (πολύ καλύτερο της ρώσσικης φοράδας) με πιασίματα αρκετά κοινωνική και τριάρι ωραιότατο βυζί!
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα και σε ολους τους μασαζολατρειδες.Μια μικρή βοηθεια.Που μπορω  να βρω την δάφνη η την Έρρικα την milfara;

Δυο απ τις αγαπημενες μου

Αχ

Αυτη η ερρικα τι ρογα ρε παιδι μου
Κρεμουσες ανετα σακακι
Αχχχχχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: nikmas

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Mε την αναφορά μου στην Cytherea δεν εννοούσα την όψη ή το σώμα της αλλά το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό για το οποίο είναι γνωστή η εν λόγω πορνοσταρ, αν και ίσως να υπερέβαλα λιγάκι. Κατά τα άλλα πρόκειται για μια μελαχροινή Ελληνίδα περι τα 33, μετρίου αναστήματος με ωραίο σωμα (πολύ καλύτερο της ρώσσικης φοράδας) με πιασίματα αρκετά κοινωνική και τριάρι ωραιότατο βυζί!

.. και το ονοματάκι της κορασίδας εάν είναι δυνατόν ?
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
414
Πόντοι
26
Δυο απ τις αγαπημενες μου

Αχ

Αυτη η ερρικα τι ρογα ρε παιδι μου
Κρεμουσες ανετα σακακι
Αχχχχχ

ειχε και μια κορη,στο κλαρινο ειχε σθνεχεια συναχι, αλλα τελικα η γρια η κοτα εχει το ζουμι :dancing:
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους. Λογω μακροχρονιας απουσίας στο εξωτερικό θα ήθελα τη βοήθεια σας. Μπορει καποιος να μου δώσει τα τηλέφωνα απο
1. Ευα, Angel Spa
2. Μαριάννα

Ευχαριστώ!
 

akissg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Κορινα στα ορια του gilf αρχες ολγας. Τελευταια φορα εκανα φουλ προγραμμα στα 40 ευρα. Για τους μερακληδες βαζει και δαχτυλακι

Πήρα τηλ σήμερα για να πάω αύριο. Τι λέει από εμφάνιση, αξίζει ή θα κλαψω
 

Gkargkas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες.
Προσπάθησα να βρω μαγαζιά από παλιές συζητησεις,αλλά τα περισσότερα δεν λειτουργούν πλέον.
Είμαι μία-δύο εβδομάδες μέλος και γενικά πολύ νέος στην αναζήτηση.
Θα μπορούσε κάποιος να δώσει μία βοήθεια για μαγαζία που προσφέρουν μισές αλλά και φουλ υπηρεσία!
Ευχαριστώ πολύ!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Καλησπέρα σε ολους. Λογω μακροχρονιας απουσίας στο εξωτερικό θα ήθελα τη βοήθεια σας. Μπορει καποιος να μου δώσει τα τηλέφωνα απο
1. Ευα, Angel Spa
2. Μαριάννα

Ευχαριστώ!
Παιχταρά όντως λείπεις εξωτερικό μιας και εμφανίζεσαι ανά διετία. Αλλά όλως τυχαίως για να ρωτήσεις μόνο. Δεν έχεις ενημερώσει ποτέ. Η πλαστικιά άλλαξε τηλ. Εφόσον γνωρίζεστε πάνε από εκεί και δεν θα χάσεις. Αλλιώς τηλεφωνικά δεν θα βγάλεις άκρη. Ξέρω ότι δεν θα ενημερώσεις είτε πας είτε όχι. Είτε γι αυτήν είτε για άλλη. 10 χρόνια 0 ενημερώσεις!!! ΑΞΙΟΣ!!!
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
εκει στην Ελενη στην καλιδοπουλου καποτε δουλευε η Γιαννα. Εχει κανεις ιδεα που ειναι αυτην η ψυχη;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Παιχταρά όντως λείπεις εξωτερικό μιας και εμφανίζεσαι ανά διετία. Αλλά όλως τυχαίως για να ρωτήσεις μόνο. Δεν έχεις ενημερώσει ποτέ. Η πλαστικιά άλλαξε τηλ. Εφόσον γνωρίζεστε πάνε από εκεί και δεν θα χάσεις. Αλλιώς τηλεφωνικά δεν θα βγάλεις άκρη. Ξέρω ότι δεν θα ενημερώσεις είτε πας είτε όχι. Είτε γι αυτήν είτε για άλλη. 10 χρόνια 0 ενημερώσεις!!! ΑΞΙΟΣ!!!
Ναι ρε συ, ο τύπος ποστάρει μόνο ερωτήσεις και μάλιστα στο ίδιο στυλ. Δεν ξέρω καν αν έχει πάει και ποτέ σε κάποιο ίδρυμα ή απλά το σκέφτεται.
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστω για τη βοηθεια, ελπίζω να έχετε πάντα αντίστοιχη βοήθεια και ανταπόκριση.

ΥΣ: ελπίζω να είστε το ίδιο ενημερωμένοι για τα PM, που όταν είχα πληροφορίες, έστελνα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ευχαριστω για τη βοηθεια, ελπίζω να έχετε πάντα αντίστοιχη βοήθεια και ανταπόκριση.

ΥΣ: ελπίζω να είστε το ίδιο ενημερωμένοι για τα PM, που όταν είχα πληροφορίες, έστελνα.
Αδερφέ , καλά τα PM, αλλά εδώ λέγεται φόρουμ, που σημαίνει ότι ΔΗΜΟΣΙΩΣ λέμε αυτό που θέλουμε και μοιραζόμαστε πληροφορίες, εμπειρίες και κριτικές. Αλλιώς στέλνουμε sms με το κινητό στον κολλητό μας και τελείωσε...
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Πριν μερες πηγα παλι σε Βανα, περασα με μια Αννα που περιστασιακα (ευτυχως και οχι μονιμα) δουλευει εκει. Ειναι με το ζορι 30 κιλα (στα ορια της ανορεξιας), κοντα 25 χρονων με ξανθο σγουρο μαλλι. Αμιλητη εντελως. 1 ωρα ακριβως εκατσε αφου ειδε νωριτερα 200 φορες το ρολοι στον τοιχο. Ουτε φραπε ουτε τιποτα. Απαραδεκτη εντελως και αντικοινωνικη. Μακρια μαγκες...ουστ!
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Αδερφέ , καλά τα PM, αλλά εδώ λέγεται φόρουμ, που σημαίνει ότι ΔΗΜΟΣΙΩΣ λέμε αυτό που θέλουμε και μοιραζόμαστε πληροφορίες, εμπειρίες και κριτικές. Αλλιώς στέλνουμε sms με το κινητό στον κολλητό μας και τελείωσε...

Σε αυτό άδικο δεν έχεις!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ευχαριστω για τη βοηθεια, ελπίζω να έχετε πάντα αντίστοιχη βοήθεια και ανταπόκριση.

ΥΣ: ελπίζω να είστε το ίδιο ενημερωμένοι για τα PM, που όταν είχα πληροφορίες, έστελνα.
οποτε μπορεις να ξαναστειλεις πμ στα ατομα που βοηθησες να σε βοηθησουν αυτοι με τη σειρα τους
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλημέρα μάγκες.
Προσπάθησα να βρω μαγαζιά από παλιές συζητησεις,αλλά τα περισσότερα δεν λειτουργούν πλέον.
Είμαι μία-δύο εβδομάδες μέλος και γενικά πολύ νέος στην αναζήτηση.
Θα μπορούσε κάποιος να δώσει μία βοήθεια για μαγαζία που προσφέρουν μισές αλλά και φουλ υπηρεσία!
Ευχαριστώ πολύ!

Δηλαδη εψαξες μονο στις πρωτες σελιδες που εχει αναφορες απο πριν 10 χρονια και δεν διαβασες πχ τις τελευταίες 20 σελίδες που εχει φρέσκα κουλουρια;
Ελα κοψτον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom