Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Aυτο μαν ειναι σχετικο μπορω να σε πω οτι ναι μεν αθλιος χωρος συν που χει το κοπροσκυλο εκει αλλα σε υπηρεσιες εγω προσωπικα περναω μια χαρα μαζι της με μονη εξαιρεση την πιπα που πραγματικα ειναι αθλια

Αδερφέ όλα είναι υποκειμενικά. Εγώ θεωρώ πεταμένα λεφτά από τη στιγμή που όλα είναι άθλια
εκεί μέσα. Το έχω γραψει και παλιοτερα όταν πήγα πρώτη και τελευταία φορά εκεί.
Τώρα αν εσύ περνάς καλά εγώ δεν μπορώ να πω τίποτα. Καθένας έχει τα γούστα του.
Εμένα ούτε σαν υπηρεσίες αλλα και πάνω από όλα σαν καθαριοτητα χώρου δε με τραβάει.
Αν και καλό κορμί και θα μπορούσε να κάνει παπάδες αλλά μάλλον δε το θέλει.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αδερφέ όλα είναι υποκειμενικά. Εγώ θεωρώ πεταμένα λεφτά από τη στιγμή που όλα είναι άθλια
εκεί μέσα. Το έχω γραψει και παλιοτερα όταν πήγα πρώτη και τελευταία φορά εκεί.
Τώρα αν εσύ περνάς καλά εγώ δεν μπορώ να πω τίποτα. Καθένας έχει τα γούστα του.
Εμένα ούτε σαν υπηρεσίες αλλα και πάνω από όλα σαν καθαριοτητα χώρου δε με τραβάει.
Αν και καλό κορμί και θα μπορούσε να κάνει παπάδες αλλά μάλλον δε το θέλει.
Ακόμα δεν το ξεχναω οταν μια φορα ειχε μπει στραβα το προφυλακτικο και το εβγαλα μου λεει δεν μπορω να σου βαλω γιατι ειναι μετρημενα και θα πρεπει μα με πληρωσεις τα διπλα αν ανοιξω αλλο...!!! Βρε ουστ
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Αδερφέ όλα είναι υποκειμενικά. Εγώ θεωρώ πεταμένα λεφτά από τη στιγμή που όλα είναι άθλια
εκεί μέσα. Το έχω γραψει και παλιοτερα όταν πήγα πρώτη και τελευταία φορά εκεί.
Τώρα αν εσύ περνάς καλά εγώ δεν μπορώ να πω τίποτα. Καθένας έχει τα γούστα του.
Εμένα ούτε σαν υπηρεσίες αλλα και πάνω από όλα σαν καθαριοτητα χώρου δε με τραβάει.
Αν και καλό κορμί και θα μπορούσε να κάνει παπάδες αλλά μάλλον δε το θέλει.
Απο θεμα χωρου μαν και μενα δε με τραβαει καθολου να παω συν που χει και το κοπροσκυλο και ερχετε πανω σου ολη την ωρα και σε γεμιζει τριχα απλα παω μονο και μονο για τη γκομενα που ειναι ωραιο πιπινακι και συμφωνω μαζι σου θα μπορουσε να κανει παπαδες αλλα μαλακιζετε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ακόμα δεν το ξεχναω οταν μια φορα ειχε μπει στραβα το προφυλακτικο και το εβγαλα μου λεει δεν μπορω να σου βαλω γιατι ειναι μετρημενα και θα πρεπει μα με πληρωσεις τα διπλα αν ανοιξω αλλο...!!! Βρε ουστ
Εγω στο  θεμα καποτας μαν παω παντα με τα δικα μου την πατησα μια φορα μ αυτες τις σαβουρες που εχουν και απο τοτε κουβαλαω τα δικα μου παντα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Εγω στο  θεμα καποτας μαν παω παντα με τα δικα μου την πατησα μια φορα μ αυτες τις σαβουρες που εχουν και απο τοτε κουβαλαω τα δικα μου παντα
Οπότε αν βάλεις δικιά σου μετά σε πληρώνει αυτή;
χαχαχαχαχα
ααχαχαχα
χαχαχα
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Εγω στο  θεμα καποτας μαν παω παντα με τα δικα μου την πατησα μια φορα μ αυτες τις σαβουρες που εχουν και απο τοτε κουβαλαω τα δικα μου παντα
Και σε χρεωνει τα ιδια;
Αν δεν ειναι ικανες να παιρνουμε μαζι μας και πετσέτες, αφρόλουτρα και σεντόνια. Αν είμαστε και συχνοί πελάτες να αφήνουμε λαι καμία οδοντοβουρτσα καλου κακου.
Εμείς φταίμε που καθε γκομενα μπαζο η μη αλλα χωρις σοβαρες υπηρεσίες την κάνουμε μάγκα...
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Απο θεμα χωρου μαν και μενα δε με τραβαει καθολου να παω συν που χει και το κοπροσκυλο και ερχετε πανω σου ολη την ωρα και σε γεμιζει τριχα απλα παω μονο και μονο για τη γκομενα που ειναι ωραιο πιπινακι και συμφωνω μαζι σου θα μπορουσε να κανει παπαδες αλλα μαλακιζετε

Εδώ για σε ποια αναφερεσαι παίχτη?
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
σπα βενους καραμανλη 75 και μοναστηριου υποκαταστημα ?εχουν και φατσαμπουκ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
περασμα απο μεταχα στο νεο χωρο στην ολγας υστερα απο χασοουρα 15000ευρω στα κολοκαζινα 3 παρουσες κορασιδες μια χοντρελω μια αλλη μιλφ και αλεχια προτιμηθηκε η αλεχια μια χαρα απλο προγραμμα 40 ευρω σουπερ και να ηθελα συναδελφοι μου τα χα ολα χασει οποτε δε με επαιρνε για πολλα μου παν πως εχει νεα αιματα απλως δεν ηταν εκει θα ξαναπαω και θα ενημερωσω στο μελλον παληκαρια αρκει να μαζεψω και παλι λεφτα ¨Π
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
:new_shocked: 15.000 ευρώ στα καζίνα?! Σε ρούφηξαν το αίμα ρε φίλε
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
περασμα απο μεταχα στο νεο χωρο στην ολγας υστερα απο χασοουρα 15000ευρω στα κολοκαζινα 3 παρουσες κορασιδες μια χοντρελω μια αλλη μιλφ και αλεχια προτιμηθηκε η αλεχια μια χαρα απλο προγραμμα 40 ευρω σουπερ και να ηθελα συναδελφοι μου τα χα ολα χασει οποτε δε με επαιρνε για πολλα μου παν πως εχει νεα αιματα απλως δεν ηταν εκει θα ξαναπαω και θα ενημερωσω στο μελλον παληκαρια αρκει να μαζεψω και παλι λεφτα ¨Π
Αδερφέ χίλιες φορές να μην μαζέψεις:p
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
περασμα απο μεταχα στο νεο χωρο στην ολγας υστερα απο χασοουρα 15000ευρω στα κολοκαζινα 3 παρουσες κορασιδες μια χοντρελω μια αλλη μιλφ και αλεχια προτιμηθηκε η αλεχια μια χαρα απλο προγραμμα 40 ευρω σουπερ και να ηθελα συναδελφοι μου τα χα ολα χασει οποτε δε με επαιρνε για πολλα μου παν πως εχει νεα αιματα απλως δεν ηταν εκει θα ξαναπαω και θα ενημερωσω στο μελλον παληκαρια αρκει να μαζεψω και παλι λεφτα ¨Π
Με 40 ποση ωρα εκατσες αυτο εχει σημασια γιατι οσες φορες πηγα σε 25 με 30 λεπτα με ξεπετουσαν
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
περασμα απο μεταχα στο νεο χωρο στην ολγας υστερα απο χασοουρα 15000ευρω στα κολοκαζινα 3 παρουσες κορασιδες μια χοντρελω μια αλλη μιλφ και αλεχια προτιμηθηκε η αλεχια μια χαρα απλο προγραμμα 40 ευρω σουπερ και να ηθελα συναδελφοι μου τα χα ολα χασει οποτε δε με επαιρνε για πολλα μου παν πως εχει νεα αιματα απλως δεν ηταν εκει θα ξαναπαω και θα ενημερωσω στο μελλον παληκαρια αρκει να μαζεψω και παλι λεφτα ¨Π
Καταρχήν, καλά σου λέει ο συναγωνιστής, μη μαζέψεις λεφτά πάλι για το καζίνο. Κάνε κάτι πιο έξυπνο. Μάζεψε και πήγαινε για σεξοτουρισμό ή φάτα στα μασατζίδικα, όχι στα κωλοκαζίνα. Είπες στην Αλεξία ότι έχασες ένα τέτοιο μεγάλο ποσό? Αν το μάθει θα τρέξει να σου κάνει πρόταση γάμου. :jade: Απλά όταν τα ξαναμαζέψεις θα θέλει να τα φάτε μαζί. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Με 40 ποση ωρα εκατσες αυτο εχει σημασια γιατι οσες φορες πηγα σε 25 με 30 λεπτα με ξεπετουσαν
αδερφε ημουν τοσο χαλια ψυχολογικα που εχυσα γρηγορα κι ετσι εκατσα κανα 20λεπτο...δεν ηθελα και παραπανω ...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καταρχήν, καλά σου λέει ο συναγωνιστής, μη μαζέψεις λεφτά πάλι για το καζίνο. Κάνε κάτι πιο έξυπνο. Μάζεψε και πήγαινε για σεξοτουρισμό ή φάτα στα μασατζίδικα, όχι στα κωλοκαζίνα. Είπες στην Αλεξία ότι έχασες ένα τέτοιο μεγάλο ποσό? Αν το μάθει θα τρέξει να σου κάνει πρόταση γάμου. :jade: Απλά όταν τα ξαναμαζέψεις θα θέλει να τα φάτε μαζί. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι της το ειπα φιλε αστα...η ρουλετα μακρια αδερφια μου απο ρουλετα καταστρεφει σπιτια και ψυχες.....
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδερφέ χίλιες φορές να μην μαζέψεις:p
αν ειναι να τα ξαναφαω εκει καλυτερα να μη μαζεψω οντως αρχικα ο στοχος ειναι ενα διχιλιαρο και για πιο πολλα βλεπουμε μετα τη χασουρα των 15000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom