Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
κανενα νεο απο Μαριαννα; εχει ερθει τιποτα καλο;
 

PabloEscobar

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
39
Like
1.217
Πόντοι
2.391
Παραμύθια πουλάει ο Πέτροςπετρος,τίποτα δεν παίζει εκεί στο Ελίτ σπα.
Κοροιδία σκέτη.βαλτός είναι,3 μηνύματα σε όλα γράφει το ιδιο.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Παραμύθια πουλάει ο Πέτροςπετρος,τίποτα δεν παίζει εκεί στο Ελίτ σπα.
Κοροιδία σκέτη.βαλτός είναι,3 μηνύματα σε όλα γράφει το ιδιο.
Υπάρχουν πάρα πολλοί στο site που απλά ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ για να κάνουν τζερτζελέ ή να αποσπάσουν πληροφορίες. Ρίχνουν άδεια να πιάσουν γεμάτα δηλαδή. Όπως πριν λίγο καιρό ένας ALEX44444444 που μου έστελνε αβέρτα pm και με μεγάλη ευγένεια ρωτούσε κάτι. Με χίλια ζόρια του απάντησα και μετά δεν ξαναμπήκε ποτέ on line. Προφανώς είναι κλώνος κάποιου άλλου γιατί μπήκα στο προφίλ του και όλα τα ποστ του είναι ερωτήσεις στο ίδιο στυλ. Αυτούς ο admin πρέπει να τους μπλοκάρει. Είναι επιζήμιοι για το site.
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Παραμύθια πουλάει ο Πέτροςπετρος,τίποτα δεν παίζει εκεί στο Ελίτ σπα.
Κοροιδία σκέτη.βαλτός είναι,3 μηνύματα σε όλα γράφει το ιδιο.
Προσυπογραφω.Η Λετονη ωραια κοπελιτσα αλλα δεν κανει κατι εξτρα,σε αφηνει λιγακι να χαιδεψεις διακριτικα και αυτο ειναι ολο...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Εμενα μου το προτεινε η σεριφισσα στην υποδοχη
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Κι αμα στις κοπελλες φερθεις ευγενικά και με τροπο καταφερνεις πολλα
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Κι αμα στις κοπελλες φερθεις ευγενικά και με τροπο καταφερνεις πολλα
Ρε σεις αφηστε τον παππα,τι κανει?Μια χαρα ευγενικος ημουν,εχω και την εμπειρια να το ζητησω με ωραιο τροπο,τωρα αν η τυπισσες εκει μεσα ειναι τα κονε σου και εχεις εξτρα σερβις αυτο δε σημαινει οτι το εχουν ολοι.Μαγκια σου αλλα οφειλεις να το πεις για να μην παραπλαναται κοσμος.Σιγα που θα το πει και η χοντρη στην υποδοχη,αυτες ειναι που δε μιλανε...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
το οτι τρως πετσετα εσυ δε σημαινει οτι τρωνε ολοι

κακως επιμενεις κ τους αμφισβητεις

τουλαχιστον ο ΑΒ ειναι παλιος εδω μεσα

 
  • Like
Αντιδράσεις: AB66

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
το οτι τρως πετσετα εσυ δε σημαινει οτι τρωνε ολοι

κακως επιμενεις κ τους αμφισβητεις
Καλως το τσιρακι!Οκ,βγες και πες οτι κανει εξτρα και να πανε ολοι να δοκιμασουν,ασε με εμενα,μπορει να ειμαι και αξεστος!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Καλως το τσιρακι!Οκ,βγες και πες οτι κανει εξτρα και να πανε ολοι να δοκιμασουν,ασε με εμενα,μπορει να ειμαι και αξεστος!!
το αν ειμαι τσιρακι καποιου αυτο το ξερουν πολλοι εδω μεσα

δε σ αρεσε μαλλον η εκφραση πετσετα γιαυτο αρχισες να λες παπαριες

κριμα κ σε ξερω απο το καιρο που ηταν ο petrosyn εδω κ ηταν κ φιλος μας κοινος ασχετα αν αλλαξα ονομα

 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
εχουμε τους νεους που λενε παπαριες, μαλωστε και εσεις που μαζι κλεινετε 30χρονια στο bou να γαμηθει εντελως το thread
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Μπες στο ζουμι,βγες και πες στον κοσμο που μας διαβαζει να παει Ν.Εγνατιας 60 και να δοκιμασει την Αντζυ την Λετονη που κανει εξτρα και το επιβεβαιωσε και ο ΑΒ66.Εδω ειμαστε μετα.Και δε νομιζω ο ΑΒ66 να εχει αναγκη δικηγορου,ουτε θα αναμετρηθουμε ποιος ειναι παλιος και ποιος οχι,τι σημασια εχει αυτο?Το παιρνεις επανω σου το θεμα boy?Εδω θα μαστε,να ακουσουμε εντυπωσεις...Και πετσετα δεν εφαγα ,ειπα μεχρι που φτανει...
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Δεν χρειάζεται να το πει φίλε. Πήγα μια από αυτές τις ημέρες (με άλλη κοπέλα) κ δεν σταμάτησαν να χτυπούν τα κουδούνια. Το αν κάνει ή δεν κάνει κάτι μια κοπέλα σε αυτά τα μαγαζιά εξαρτάται από το άτομο που θα έχει απέναντι της. Λογικό είναι να θέλει να προφυλαχθεί
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Παραμύθια πουλάει ο Πέτροςπετρος,τίποτα δεν παίζει εκεί στο Ελίτ σπα.
Κοροιδία σκέτη.βαλτός είναι,3 μηνύματα σε όλα γράφει το ιδιο.
Φίλε μου δεν πουλάει παραμύθια. Δεν είναι στάνταρ ότι θα πάρεις φραπεδάκι αλλά αυτό δεν συνεπάγεται ότι δεν γίνεται. 3 φορές έχω πάει στο Elite κοντά στο Ιπποκράτειο και άλλες τόσες στο Εγνατίας. Στο Ιπποκράτειο 2/3 πήρα φραπέ (την τελευταία φορά έφαγα πετσέτα). Στο άλλο πήρα μόνο πετσέτα αλλά πολύ καυλάντισμα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
αυτα να τα ακουει ο πολυξερος ο agnius που χωρις να εχει φαει πετσετα ξερει οτι παιζει πετσετα  μαντικες ικανοτητες  :think:

και σε ποια τιμη παει το φραπεδακι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom