Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (3 μέλη και 72 επισκέπτες)

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
αυτα να τα ακουει ο πολυξερος ο agnius που χωρις να εχει φαει πετσετα ξερει οτι παιζει πετσετα  μαντικες ικανοτητες  :think:

και σε ποια τιμη παει το φραπεδακι??
Εγώ είχα δώσει 20 στην κοπέλα και είχα πάρει πρόγραμμα 1 ώρας (35)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
αυτο το καιρο εχει ωραιες κοπελες??
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
αυτα να τα ακουει ο πολυξερος ο agnius που χωρις να εχει φαει πετσετα ξερει οτι παιζει πετσετα  μαντικες ικανοτητες  :think:

και σε ποια τιμη παει το φραπεδακι??
Εισαι βλακας η κανεις πως δεν καταλαβαινεις τι λεω?Μιλησα για το προγραμμα της συγκεκριμενης.Υπαρχει και μια θειτσα που κανει πολλα εξτρα (ηταν πιο παλια στη Β.Γεωργιου) και 3-4 μελαμψες,η μια εκ των οποιων δεν σε αφηνει ουτε να την αγγιξεις.Εσυ εξυπνακια βγες και πες με ΠΟΙΑ πηγες και ΤΙ εκανες.Ακομα περιμενω...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Αν κρινω και απο την ερωτηση σου στον Napoleon μαλλον δεν εχεις καν ιδεα για ποια μιλαμε.Ωστοσο εκανες τον κοπο να παρεις θεση και να μου την πεις.Μετα παρεξηγιεσαι που σε λεω και τσιρακι!Αυτα ως απαντηση ορισμενων που αναρωτιουνται γιατι δεν γραφουμε οι παλιοι,ετσι για να παρουν μια ιδεα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Εισαι βλακας η κανεις πως δεν καταλαβαινεις τι λεω?Μιλησα για το προγραμμα της συγκεκριμενης.Υπαρχει και μια θειτσα που κανει πολλα εξτρα (ηταν πιο παλια στη Β.Γεωργιου) και 3-4 μελαμψες,η μια εκ των οποιων δεν σε αφηνει ουτε να την αγγιξεις.Εσυ εξυπνακια βγες και πες με ΠΟΙΑ πηγες και ΤΙ εκανες.Ακομα περιμενω...
πρωτον το βλακας στο επιστρεφω γιατι μαλλον εσυ εισαι γιατι αν δεις τη πρωτη φορα συνυπογραψες οτι στο συγκεκριμενο μαγαζι δε παιζει τπτ κ μετα μιλησες για τη λετονη οποτε το βλακας στο επιστρεφω γιατι σου ανηκει πανηγυρικα οσο για δικες μου αναφορες σε μαγαζια μπορεις να το ψαξεις κ να δεις τι αναφορες εχω κανει
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Αν κρινω και απο την ερωτηση σου στον Napoleon μαλλον δεν εχεις καν ιδεα για ποια μιλαμε.Ωστοσο εκανες τον κοπο να παρεις θεση και να μου την πεις.Μετα παρεξηγιεσαι που σε λεω και τσιρακι!Αυτα ως απαντηση ορισμενων που αναρωτιουνται γιατι δεν γραφουμε οι παλιοι,ετσι για να παρουν μια ιδεα...
εγω ρε βαρεμενε σου την ειπα τη πρωτη φορα γιατι αμφισβητησες 2 ατομα που ειπαν πως παιζει κατι στο συγκεκριμενο μαγαζι δεν ειπα ποτε οτι πηγα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Ειρηνη υμιν ρε τσομπανηδες! :grin:

 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
εγω ρε βαρεμενε σου την ειπα τη πρωτη φορα γιατι αμφισβητησες 2 ατομα που ειπαν πως παιζει κατι στο συγκεκριμενο μαγαζι δεν ειπα ποτε οτι πηγα
Κανε παραθεση ρε βλημα τι ειπα για το μαγαζι πριν αναφερθω στη Λετονη,τα χεις χασει τελειως μου φαινεται!Και το οτι αμφισβητησα 2 (!!) ατομα αυτοματα σε επεισε πως κανω λαθος???
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Παράθεση από: PabloEscobar  (χθες στις 12:59)
Παραμύθια πουλάει ο Πέτροςπετρος,τίποτα δεν παίζει εκεί στο Ελίτ σπα.
Κοροιδία σκέτη.βαλτός είναι,3 μηνύματα σε όλα γράφει το ιδιο.
Προσυπογραφω.Η Λετονη ωραια κοπελιτσα αλλα δεν κανει κατι εξτρα,σε αφηνει λιγακι να χαιδεψεις διακριτικα και αυτο ειναι ολο...

εδω συμφωνησες η δε συμφωνησες πως δε παιζει τπτ στο συγκεκριμενο μαγαζι ρε μετα αρχισες να λες για τη λετονη

αυτο κ τελος δε συνεχιζω βαρεθηκα να ακουω παπαριες
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Παράθεση από: PabloEscobar  (χθες στις 12:59)
Παραμύθια πουλάει ο Πέτροςπετρος,τίποτα δεν παίζει εκεί στο Ελίτ σπα.
Κοροιδία σκέτη.βαλτός είναι,3 μηνύματα σε όλα γράφει το ιδιο.
Προσυπογραφω.Η Λετονη ωραια κοπελιτσα αλλα δεν κανει κατι εξτρα,σε αφηνει λιγακι να χαιδεψεις διακριτικα και αυτο ειναι ολο...

εδω συμφωνησες η δε συμφωνησες πως δε παιζει τπτ στο συγκεκριμενο μαγαζι ρε μετα αρχισες να λες για τη λετονη

αυτο κ τελος δε συνεχιζω βαρεθηκα να ακουω παπαριες
Πω πω ρε φιλε,βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.Ερμηνευσες και το "προσυπογραφω" μου!Αν ειναι,την επομενη φορα που θα γραψω κατι,να το στειλω σε σενα πρωτα για μεταφραση!Για το μαγαζι φιλος τα λεω παρακατω,τωρα οποιος θελει να καταλαβει,καταλαβαινει.Εσυ ηθελες να μου την πεις (δε ξερω τι προηγουμενα ειχαμε)κι εγω απλα απαντησα και νομιζω ειμαι σαφης.Αληθεια ρε boy,δεν πας και του λογου σου να δοκιμασεις με την Αντζυ να μας πεις εντυπωσεις?Μην αφηνεις τους αλους να κανουν τη βρωμικη δουλεια...,δωσε κανα φραγκο!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
χαχαχαχα τι μαλακας εισια ρε ρωτα τους κοινους γνωστους μας αν δινω κ που τα δινω γιατι απ οτι ειδα εχουμε πολλους (ρωτα τον μπουχο για μενα) αλλα τωρα που το ειπες θα κανω ντου στο συγκεκριμενο αν κ εχω χρονια να παω σε εκτονωτηριο μονο

μια τελευταια ερωτηση αν θες απαντας εισια τοσα χρονια στο κουρμπετη
και πας σε τετοια μαγαζια μονο η εχεις προσβαση στα πριβε κ πας ετσι για αλλαγη σ αυτα
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
χαχαχαχα τι μαλακας εισια ρε ρωτα τους κοινους γνωστους μας αν δινω κ που τα δινω γιατι απ οτι ειδα εχουμε πολλους (ρωτα τον μπουχο για μενα) αλλα τωρα που το ειπες θα κανω ντου στο συγκεκριμενο αν κ εχω χρονια να παω σε εκτονωτηριο μονο

μια τελευταια ερωτηση αν θες απαντας εισια τοσα χρονια στο κουρμπετη
και πας σε τετοια μαγαζια μονο η εχεις προσβαση στα πριβε κ πας ετσι για αλλαγη σ αυτα
Εχω παει φιλε και σε πριβε μετα απο συστασεις απλα δεν ειμαι των δημοσιων σχεσεων με τα αφεντικα,πιο πολυ κοιταω να κανω κανενα κονε με γκομενακια απο τα μαγαζια,κι ο,τι κατσει.Εγω βολευομαι πιο πολυ με delivery και οι επισκεψεις μου στα ιδρυματα αραιωσαν.Παντως και αν θες με πιστευεις,ΔΕΝ σου προτεινω να πας στο συγκεκριμενο (φιλικα στο λεω) εξου και η παρεμβαση μου στα μυνηματα των αλλων 2.Για τετοια μασσαζοφαση το Aqua ειναι κλασεις καλυτερο (πιο αισθησιακο το μασσαζακι,πιο καλες τυπισες και η Φανουλα που το προχωραει το θεμα.)Αποψη μου...
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Εχω παει φιλε και σε πριβε μετα απο συστασεις απλα δεν ειμαι των δημοσιων σχεσεων με τα αφεντικα,πιο πολυ κοιταω να κανω κανενα κονε με γκομενακια απο τα μαγαζια,κι ο,τι κατσει.Εγω βολευομαι πιο πολυ με delivery και οι επισκεψεις μου στα ιδρυματα αραιωσαν.Παντως και αν θες με πιστευεις,ΔΕΝ σου προτεινω να πας στο συγκεκριμενο (φιλικα στο λεω) εξου και η παρεμβαση μου στα μυνηματα των αλλων 2.Για τετοια μασσαζοφαση το Aqua ειναι κλασεις καλυτερο (πιο αισθησιακο το μασσαζακι,πιο καλες τυπισες και η Φανουλα που το προχωραει το θεμα.)Αποψη μου...
ούτε και γω το συστήνω. Καλυτερα ενα μαγαζί ξεκάθαρο που θα μπεις για φραπέ και θα πάρεις φραπέ. Εδω μπορεί μα πας για φραπέ και να πάρεις τσιμπουκι αλλα μπορεί να πάρεις και πετσέτα
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Λοιπον για να το ξακαθαρισουμε, στο Ιπποκρατειο εχει αρκετες, αλλα δε κανουν τιποτε, αλλες βαζουν πετσετα, αλλες σε καβλωνουν και σ αφηνουν ετσι ( οι πιο μαλακισμενες) και αλλες προχωρανε παραπανω.
Ονοματα μη ρωτατε δε τα θυμαμαι ολα. Γενικα μιλαω, ετσι κι αλλιως αλλαζουν συνεχεια.
Αλλες τις καταφερνεις μετα απο κανα δυο φορες σου κανουν μια εκτονωση δινεις και καποιο χαρτζηλικι. Χωρις να σημαινει οτι το κανουν σε ολους. Ειναι πως θα σε κοψει η καθε μια κοπελλα.
Τελευταια υπαρχει και η Λετονη και αλλη μια (που δεν αξιζει μια) που κανουν και στοματικο. Μου προταθηκαν απο τη διεθυνση.

Τα ιδια ισχυουν πανω κατω και για τα αλλα "πετσεταδικα" Βανα, Venus.

Θα βγουνε τωρα διαφοροι και θα πουνε σιγα μη παω μερικες φορες σε μια να την παρακαλαω να την κυνηγαω να μου τον παιξει κλπ. Παω σε καποιο πριβε και κανω την δουλεια μου πηδαω κλπ. Με γεια σας με χαρα σας.
Εμενα προσωπικα δε μ αρεσουν αυτα, θελω λιγο να το κυνηγησω το πραμα. Συνειδητα πηγαινω σε τετοια μαγαζια. Οχι οτι παλιοτερα δε πηγαινα στα αλλα, αλλα τα εκοψα. Και γνωστους εχω να με μπασουν ανα πασα στιγμη απλα στην παρουσα φαση δε το θελω

Και για να τελειωνω το μακροσκελες post εχθες σε πετσεταδικο  :zfuck: κιολας.

Αυτα....
 

gotthard

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
Έχω χάσει και εγώ την μπάλα και θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά. Μπορεί κάποιος να μου πει που ακριβώς να πάω δίχως να φάω άκυρο; τους λόγους που το θέλω μπορείτε να τους βρείτε στο thread που άνοιξα.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Λοιπον για να το ξακαθαρισουμε, στο Ιπποκρατειο εχει αρκετες, αλλα δε κανουν τιποτε, αλλες βαζουν πετσετα, αλλες σε καβλωνουν και σ αφηνουν ετσι ( οι πιο μαλακισμενες) και αλλες προχωρανε παραπανω.
Ονοματα μη ρωτατε δε τα θυμαμαι ολα. Γενικα μιλαω, ετσι κι αλλιως αλλαζουν συνεχεια.
Αλλες τις καταφερνεις μετα απο κανα δυο φορες σου κανουν μια εκτονωση δινεις και καποιο χαρτζηλικι. Χωρις να σημαινει οτι το κανουν σε ολους. Ειναι πως θα σε κοψει η καθε μια κοπελλα.
Τελευταια υπαρχει και η Λετονη και αλλη μια (που δεν αξιζει μια) που κανουν και στοματικο. Μου προταθηκαν απο τη διεθυνση.

Τα ιδια ισχυουν πανω κατω και για τα αλλα "πετσεταδικα" Βανα, Venus.

Θα βγουνε τωρα διαφοροι και θα πουνε σιγα μη παω μερικες φορες σε μια να την παρακαλαω να την κυνηγαω να μου τον παιξει κλπ. Παω σε καποιο πριβε και κανω την δουλεια μου πηδαω κλπ. Με γεια σας με χαρα σας.
Εμενα προσωπικα δε μ αρεσουν αυτα, θελω λιγο να το κυνηγησω το πραμα. Συνειδητα πηγαινω σε τετοια μαγαζια. Οχι οτι παλιοτερα δε πηγαινα στα αλλα, αλλα τα εκοψα. Και γνωστους εχω να με μπασουν ανα πασα στιγμη απλα στην παρουσα φαση δε το θελω

Και για να τελειωνω το μακροσκελες post εχθες σε πετσεταδικο  :zfuck: κιολας.

Αυτα....
Αξιος φίλε. Το άγιο δισκοπότηρο του κάθε μασαζολαγνου. Πήδημα σε πετσεταδικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom