Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

super hero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα .σου έστειλα και στο προφίλ σου .θερμη παράκληση για το τηλ της ελινας ..ψαχνω πολυ καιρό ενα μιλφ αλλα τίποτα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
μπορεί και 4 φορές ίσως και 5
Κοιτα να δεις τι γινεται.......
Εμενα οταν μου σηκονεται δεν πεφτει με τιποτε στα 5 λεπτα. Αντιθετως για 1 ωρα ειναι οπως το πρωτο λεπτο. Τωρα αν εσυ χρειαζεσαι βιαγκρα και αλλα βοηθιτικα ειναι αλλο θεμα.......δεν ειμαστε ολοι το ιδιο.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παιδιά το ξέρω ότι έχει αναφερθεί κάπου πιο πριν αλλά επειδή βαριέμαι να ψάχνω ως κλασσικός
έλληνας  :grin:  :2funny: αν μπορεί κάποιος να μου πει αν αξίζει το παρακάτω

www.dames.is-best.net/index.html]http://www.dames.is-best.net/index.html[/url]

Ευχαριστώ.  :rockon:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Στο Angel Spa (Πυλαία) τι παίζει τελικά;
Απλό χαλαρωτικό μασάζ;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Παιδιά το ξέρω ότι έχει αναφερθεί κάπου πιο πριν αλλά επειδή βαριέμαι να ψάχνω ως κλασσικός
έλληνας  :grin:  :2funny: αν μπορεί κάποιος να μου πει αν αξίζει το παρακάτω

www.dames.is-best.net/index.html]http://www.dames.is-best.net/index.html[/url]

Ευχαριστώ.  :rockon:
Είναι κάπου στην Τσιμισκή τώρα...  έχει 5-6 κορίτσια απο αυτά όμως αξίζουν μονο τα 2 προσωπικά (Έλλη ,Ντίνα) αλλά πολύ ακριβώς για την εποχή (60  :wanker: 80  :pipa1:)  αυτά τα λιγα...ας ενημέρωση κάποιος αν άλλαξε κατι
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Είναι κάπου στην Τσιμισκή τώρα...  έχει 5-6 κορίτσια απο αυτά όμως αξίζουν μονο τα 2 προσωπικά (Έλλη ,Ντίνα) αλλά πολύ ακριβώς για την εποχή (60  :wanker: 80  :pipa1:)  αυτά τα λιγα...ας ενημέρωση κάποιος αν άλλαξε κατι

Ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε. Τα 80 ευρώ για  :pipa1: είναι όντως τσουχτερά.
Από αυτό εγώ μπορώ να υποθέσω 2 σενάρια.
Ή αυτοί ζουν στον κόσμο τους και δεν έχουν καταλάβει τι γίνεται ή βρίσκουν κορόιδα που τα δίνουν...
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
παιδια η ευα απο ολγα ντει σπα 126 βασιλισης ολγας δινει κινητο ?ξερεις κανμεις?
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Πρόσφατα επισκέφτηκα το angel spa στην βασ. ολγας. Με ανέλαβε η Αννα. Είχα να πάω αρκετό καιρό και μπορώ να πω οτι οι υπηρεσίες ήταν πολύ καλές. Αξιόλογο-δυνατό  μασάζ , στοματικό άνω του μετρίου και δυνατή στο σφυροκόπημα .. Καλά ήταν μπορώ να πω οτι ξέδωσα. Συνολικός χρόνος 1 ώρα , κόστος συνεδρίας 70€.
που αυτο φιλε βω ολξας ποσο?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε. Τα 80 ευρώ για  :pipa1: είναι όντως τσουχτερά.
Από αυτό εγώ μπορώ να υποθέσω 2 σενάρια.
Ή αυτοί ζουν στον κόσμο τους και δεν έχουν καταλάβει τι γίνεται ή βρίσκουν κορόιδα που τα δίνουν...

Το δευτερο!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Είμαι  :cheesy: και ψάχνω για  :fuck1: στο Βαρδάρη, αλλά :think: να ζητήσω :helpplea: από κάποιο πιο έμπειρο για το ποια  :tits: θα διαλέξω. Να τη  :fuck2: ή να της πω να μου πάρει  :pipa1:??
Αν συνεχίσετε να γράφετε έτσι, σε στυλ ρέμπους, ναι μεν έχει πλάκα αλλά καταντάνε λίγο βαρετά για διάβασμα, δε νομίζετε;  :grin: Φιλικά πάντα. :rockon:
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναθλητές .. !!!

Πρόσφατη επίσκεψη σε Ελίνα.

Ανήκει στην κατηγορία των MILF προς Gilf 45+ Γεωργιανή, τα Ελληνικά της άψογα .
Μέτριο ύψος , πρόσωπο μέτριο, βλέπετε όμως , αδύνατη ωραίο σφιχτό σώμα για την ηλικία της με βυζί 3+

Το διαμέρισμα κάπου στην Εγνατία, μέτριο.

Ευχάριστο άτομο , συζητήσιμο, χαμογελαστό.

Εκανα το μπανάκι μου , ξάπλωσα , και περίμενα να κάνει και αυτή το μπανάκι της για προχωρήσουμε στο κυρίως πιάτο.

Μασαζάκι χαλαρωτικό μέτριο προς καλό μου άρεσε. Θα το ήθελα λίγο πιο δυνατό αλλά δεν πειράζει.

Γλύψιμο πολύ καλό, μπαλάκια, πισω περιοχή, βαθεία ωραία ασθησιακή πίπα, το γνωρίζει το άθλημα ... !!!!

Στο σεξ πολύ καλή , εναλλαγή στάσεων και με πρωτοβουλίες δικές της, μουνάκι για την ηλικία της καλό σχετικά στενό. Παθιασμένα γλωσσόφιλλα , σφιχτές αγκαλίτσες κλπ....  

Δέχεται πρωκτικό , στενή τρυπούλα θέλει λίγη προσπάθεια .

Τελείωμα με CIM . δεν αφησε τίποτα με άδειασε τελείως .. !!!!

Το μοναδικό ίσως αρνητικό που βρήκα ήταν η ηλικία της που όμως λαμβάνοντας υπόψιν όλο το πακέτο θα έλεγα οτι πάει σε δεύτερη μοίρα .

Γενικά μια καλή επιλογή πέρασα πολύ ωραία , το κόστος 80€ και η διάρκεια της συνεδρίας γύρω στην 1:30 ώρα



Αυτά. Να έχουμε καλές μυοχαλαρωσεις ......
   
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
καμια καλη φιλη εχει η γυναικα σου να σφυριξω κ εγω λιγο  :2funny: :2funny:

:kneel: :kneel: :gay:
Humax κανονισε, ξερεις εσυ, δεν γινεται εσυ να τα εχεις ολα και εμεις σε ελαιοτριβια με κακης ποιοτητας κορασιδες
:kissass: :kissass: :kissass: παρε τηλ για ζυθοπωσια
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Μια παρακληση σε οσους εχω κανει κονε σε 2-3 ελαιοτριβια.  :rockon: :rockon:
Το κονε γινεται μια φορα. απο εκει και μετα κρατας επαφη εσυ.  :think: :think:
Δεν γινεται να πηγαινουμε το ιδιο ατομο 2 και 3 φορες, μετα απο ενα σημειο ΚΑΙ δεν θα μπορουμε να κανουμε καινουργια κονε αλλα θα εχουμε προβλημα και εμεις
εμεις  :wanker: ειμαστε που παμε και κραταμε τις επαφες. τωρα αν βαλετε το οικονομικο στη μεση, τοτε λαθος αθλημα εχετε επιλεξει.
Η γκομενα και η πουτανα θελουν χρημα.
Υ.Γ. μεχρι τα χριστουγεννα δεν κανω κονε σε κανεναν. μετα βλεπουμε.
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναθλητές .. !!!

Πρόσφατη επίσκεψη σε Ελίνα.

Ανήκει στην κατηγορία των MILF προς Gilf 45+ Γεωργιανή, τα Ελληνικά της άψογα .
Μέτριο ύψος , πρόσωπο μέτριο, βλέπετε όμως , αδύνατη ωραίο σφιχτό σώμα για την ηλικία της με βυζί 3+

Το διαμέρισμα κάπου στην Εγνατία, μέτριο. προς αθλιο

Ευχάριστο άτομο , συζητήσιμο, χαμογελαστό.

Εκανα το μπανάκι μου , ξάπλωσα , και περίμενα να κάνει και αυτή το μπανάκι της για προχωρήσουμε στο κυρίως πιάτο.

Μασαζάκι χαλαρωτικό μέτριο προς καλό μου άρεσε. Θα το ήθελα λίγο πιο δυνατό αλλά δεν πειράζει.

Γλύψιμο πολύ καλό, μπαλάκια, πισω περιοχή, βαθεία ωραία ασθησιακή πίπα, το γνωρίζει το άθλημα ... !!!!

Στο σεξ πολύ καλή , εναλλαγή στάσεων και με πρωτοβουλίες δικές της, μουνάκι για την ηλικία της καλό σχετικά στενό. Παθιασμένα γλωσσόφιλλα , σφιχτές αγκαλίτσες κλπ....  

Δέχεται πρωκτικό , στενή τρυπούλα θέλει λίγη προσπάθεια .

Τελείωμα με CIM . δεν αφησε τίποτα με άδειασε τελείως .. !!!!

Το μοναδικό ίσως αρνητικό που βρήκα ήταν η ηλικία της που όμως λαμβάνοντας υπόψιν όλο το πακέτο θα έλεγα οτι πάει σε δεύτερη μοίρα .

Γενικά μια καλή επιλογή πέρασα πολύ ωραία , το κόστος 80€ και η διάρκεια της συνεδρίας γύρω στην 1:30 ώρα



Αυτά. Να έχουμε καλές μυοχαλαρωσεις ......
   

Αδερφε κλαψε για το 80αρι, εγω το εχω κατεβασει στα 60. βεβαια την σπονσοραρω 2-3 χρονια, αλλα κανε μια προσπαθεια
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Για όσα παιδιά μου ζήτησαν το τηλέφωνο της Ελίνας , έχω να πω οτι απο την στιγμή που δεν έχει αγγελία δυστυχώς δεν μπορώ να το δώσω σε άτομα που δεν γνωρίζω.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Αδερφε κλαψε για το 80αρι, εγω το εχω κατεβασει στα 60. βεβαια την σπονσοραρω 2-3 χρονια, αλλα κανε μια προσπαθεια
έχουμε κ κονε με γεωργιανές;

Ξέφυγες απ τις Ρωσίδες κ τα τσεχακια

 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
188
Like
217
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναθλητές .. !!!

Πρόσφατη επίσκεψη σε Ελίνα.

Ανήκει στην κατηγορία των MILF προς Gilf 45+ Γεωργιανή, τα Ελληνικά της άψογα .
Μέτριο ύψος , πρόσωπο μέτριο, βλέπετε όμως , αδύνατη ωραίο σφιχτό σώμα για την ηλικία της με βυζί 3+

Το διαμέρισμα κάπου στην Εγνατία, μέτριο.

Ευχάριστο άτομο , συζητήσιμο, χαμογελαστό.

Εκανα το μπανάκι μου , ξάπλωσα , και περίμενα να κάνει και αυτή το μπανάκι της για προχωρήσουμε στο κυρίως πιάτο.

Μασαζάκι χαλαρωτικό μέτριο προς καλό μου άρεσε. Θα το ήθελα λίγο πιο δυνατό αλλά δεν πειράζει.

Γλύψιμο πολύ καλό, μπαλάκια, πισω περιοχή, βαθεία ωραία ασθησιακή πίπα, το γνωρίζει το άθλημα ... !!!!

Στο σεξ πολύ καλή , εναλλαγή στάσεων και με πρωτοβουλίες δικές της, μουνάκι για την ηλικία της καλό σχετικά στενό. Παθιασμένα γλωσσόφιλλα , σφιχτές αγκαλίτσες κλπ....  

Δέχεται πρωκτικό , στενή τρυπούλα θέλει λίγη προσπάθεια .

Τελείωμα με CIM . δεν αφησε τίποτα με άδειασε τελείως .. !!!!

Το μοναδικό ίσως αρνητικό που βρήκα ήταν η ηλικία της που όμως λαμβάνοντας υπόψιν όλο το πακέτο θα έλεγα οτι πάει σε δεύτερη μοίρα .

Γενικά μια καλή επιλογή πέρασα πολύ ωραία , το κόστος 80€ και η διάρκεια της συνεδρίας γύρω στην 1:30 ώρα



Αυτά. Να έχουμε καλές μυοχαλαρωσεις ......
   

είναι μία ξανθιά?
με extension?

 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
θα σε γελάσω τα μαλλιά ποτέ δεν τα προσέχω ... ήταν και μισοσκόταδο !!!!!! είμαστε και μια ηλικία !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom