Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (8 μέλη και 51 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Δεν έχω και πολλές επιλογες
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Ρε παιδιά να ρωτήσω το body free που λέτε είναι ακριβό έχει καλά κομμάτια από γυναίκες? θα μπορέσω να διαλέξω εγώ η θα με στείλει οποία θέλει το κατάστημα επίσης έχει  :knockinb: η μονο :pipa2: σαν προγράμματα?
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Φιλε μακρια απο το body free.

αγενεστατη συμπεριφορα και τελειως αντιεπαγγελματικη
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Ρε παιδιά να ρωτήσω το body free που λέτε είναι ακριβό έχει καλά κομμάτια από γυναίκες? θα μπορέσω να διαλέξω εγώ η θα με στείλει οποία θέλει το κατάστημα επίσης έχει  :knockinb: η μονο :pipa2: σαν προγράμματα?

ρώτα τον ΝικόλαΝικόλα (RamonRamon) να σου πεί! 
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Εκ νέου ανακοίνωση σε όσους ψάχνουν μασάζ στην ευρύτερη περιοχή Εγνατίας - Αγ. Σοφίας. Υπάρχει η milf Ελίνα γεωργιανή 40 χρ. αλλά άπταιστα ελληνικά 20 χρ. στην Ελλάδα.
Εμφάνιση εντελώς καθημερινής γυναίκας 1,65 m 58 kg αλλά στο ματς τα δίνει όλα αν δε είσαι καθαρός, ευγενικός και τρυφερός θα σε βγάλει νοκ άουτ.
Πίπα μέχρι δακρύων γαμίσι ανελέητο μουνί και ροδέλα αλλά και φιλάκια αγκαλίτσες και γούτσου - γούτσου. Σπίτι ψιλοάθλιο όπως όλα στην περιοχή μη ανακαινισμένο. Κόστος 80 € anal included !
Και πως τη βρίσκουμε αυτή , φίλε?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Στειλε μου PM για να σου πω
 

EFTAPSYXOS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Η Εβίτα έφυγε τον Οκτώβριο από εκεί που ήταν και πήγε Ανδριανουπόλεως με Αιγαίου γωνία.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Να ενημερώσω την παρέα οτι η Εύα - Angel Spa περιοχή Jumbo, ξανακυκλοφόρησε αγγελία για μασάζ.
Ήξερα οτι είχε αποσυρθεί, αλλά είπα μήπως και ξέμεινε από φράγκα και ξανάρχισε το σπορ.
Στο τηλέφωνο μου είπε "θα τα πούμε από κοντά" όταν την ρώτησα για τα διάφορα μας...
60 λεπτά στα 30€ χωρίς πετσέτα, αλλά τίποτα άλλο.
Η αγγελία τελειώνει σε ....0453
:headbang:

 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Ρε παιδιά, διαβάζω για μασατζίδικα που κάνουν μόνο μασάζ χωρίς πετσέτα, με πετσέτα, με υπονοούμενα για το μπορεί-ίσως στο μέλλον να παιχθεί και κάτι άλλο κλπ. Και δίνει ο καημένος ο πελάτης τα ωραία του τα λεφτά, γελάνε εις βάρος μας οι παμπόνηρες οι μασατζούδες (που το μασάζ για τις περισσότερες από αυτές είναι κάτι άγνωστο, άσχετες είναι) και περιμένουμε άδικα και άσκοπα ένα "πράσινο φως" για κάτι παραπάνω που ποτέ δεν έρχεται. Γιατί είμαστε τόσο βόδια;  :S Γιατί δεν πάμε από την αρχή σε αυτά που, με το καλημέρα σας, δίνουν αυτά ακριβώς που ζητάμε;  :think: Και υπάρχουν πολλά τέτοια... ;)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ρε παιδιά, διαβάζω για μασατζίδικα που κάνουν μόνο μασάζ χωρίς πετσέτα, με πετσέτα, με υπονοούμενα για το μπορεί-ίσως στο μέλλον να παιχθεί και κάτι άλλο κλπ. Και δίνει ο καημένος ο πελάτης τα ωραία του τα λεφτά, γελάνε εις βάρος μας οι παμπόνηρες οι μασατζούδες (που το μασάζ για τις περισσότερες από αυτές είναι κάτι άγνωστο, άσχετες είναι) και περιμένουμε άδικα και άσκοπα ένα "πράσινο φως" για κάτι παραπάνω που ποτέ δεν έρχεται. Γιατί είμαστε τόσο βόδια;  :S Γιατί δεν πάμε από την αρχή σε αυτά που, με το καλημέρα σας, δίνουν αυτά ακριβώς που ζητάμε;  :think: Και υπάρχουν πολλά τέτοια... ;)

Θα στο πω απλα,οι πετσέτες ειναι γι αυτούς που δεν εχουν πρόσβαση στα πριβέ μαγαζια και πανε με το ετσι θελω να ανοίξουν πόρτα εκει.
Αρα όσοι δεν εχουν πρόσβαση σε πριβέ μαγαζια λεω εγω ας μην κανουν τον κόπο τσάμπα!!!
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Θα στο πω απλα,οι πετσέτες ειναι γι αυτούς που δεν εχουν πρόσβαση στα πριβέ μαγαζια και πανε με το ετσι θελω να ανοίξουν πόρτα εκει.
Αρα όσοι δεν εχουν πρόσβαση σε πριβέ μαγαζια λεω εγω ας μην κανουν τον κόπο τσάμπα!!!
Τα πριβέ μαγαζιά έχουν γίνει πλέον απόρθητα από πολλούς, για τους γνωστούς λόγους.
Τα free πλέον είναι ελάχιστα, γιατί τα έχουν ξηλώσει τα περισσότερα. Παλιά υπήρχαν κάτι Elit Spa, Venus κλπ , που ακόμα και αυτά έχουν τελειώσει.
Ήταν μια εύκολη λύση, να πας πας με 25-30 να κάνεις μασαζάκι και καμιά χειρομάλαξη. Να δεις καμιά γκόμενα καινούρια, να κάνεις παιχνίδι. Να δώσεις κανά 50άρικο να πηδήξεις και να
χαρεί η ψυχολογία σου. Και αυτό πάλι με βαριά καρδιά, προκειμένου να γλιτώσεις τα 80 και τα 100€!!

Για απλό sex πας με 25-30€ στα studio και τελειώνεις. Το παιχνίδι, η καταδρομική και το ρίσκο είναι το θέμα και να γλιτώσεις και κανά φράγκο. Τουλάχιστον οι παλιοί από εδώ, σίγουρα έφαγαν πετσέτες μέχρι να δικτυωθούν.
Αν είναι να μην κάνουμε τον κόπο, να  το κλείσουμε το thread και να τελειώνουμε.
Έχω και εγώ κάποιες καβάτζες σε μασατζίδικα, αλλά μ'αρέσει και το να ανακαλύπτω νέες περιπτώσεις.
Εξάλλου εχθρός του καλού, το καλύτερο κύριοι!


 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Τα πριβέ μαγαζιά έχουν γίνει πλέον απόρθητα από πολλούς, για τους γνωστούς λόγους.
Τα free πλέον είναι ελάχιστα, γιατί τα έχουν ξηλώσει τα περισσότερα. Παλιά υπήρχαν κάτι Elit Spa, Venus κλπ , που ακόμα και αυτά έχουν τελειώσει.
Ήταν μια εύκολη λύση, να πας πας με 25-30 να κάνεις μασαζάκι και καμιά χειρομάλαξη. Να δεις καμιά γκόμενα καινούρια, να κάνεις παιχνίδι. Να δώσεις κανά 50άρικο να πηδήξεις και να
χαρεί η ψυχολογία σου. Και αυτό πάλι με βαριά καρδιά, προκειμένου να γλιτώσεις τα 80 και τα 100€!!

Για απλό sex πας με 25-30€ στα studio και τελειώνεις. Το παιχνίδι, η καταδρομική και το ρίσκο είναι το θέμα και να γλιτώσεις και κανά φράγκο. Τουλάχιστον οι παλιοί από εδώ, σίγουρα έφαγαν πετσέτες μέχρι να δικτυωθούν.
Αν είναι να μην κάνουμε τον κόπο, να  το κλείσουμε το thread και να τελειώνουμε.
Έχω και εγώ κάποιες καβάτζες σε μασατζίδικα, αλλά μ'αρέσει και το να ανακαλύπτω νέες περιπτώσεις.
Εξάλλου εχθρός του καλού, το καλύτερο κύριοι!

Σιγουρα,αλλα οι επιλογές που υπήρχαν πριν 3 η 5 χρονια δεν υπάρχουν πλεον.
Αρα η πας στα σιγουρα η βγάζεις άκρη σε νεα μέρη με τη βοήθεια παλιών μελών όπου αμα δε σε ξέρουν δε θα παρεις ποτε αυτη την άκρη που ψάχνεις!!!
Ελπιζω να καταλάβατε τι θελω να πω,οι μπουρδελοσυναντήσεις εχουν βοηθήσει πολλούς μαζι και μενα!!!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Παντως για μενα ςξιζει περισσότερο το μασατζιδικο απο στουντιο. Εχεις 1 ωρα, τελιωνεις 2 με 3 φορες, κανεις ακαποτο τσιμπουκι, γλυφομουνι και αλλα πολλα αν τα βρεις με την κοπελα. Στο στουντιο με 30 καθεσαι 10 λεπτα, εντελως τυπικα, αν θες ακα η γλυφομουνι το πληρωνεις εξτρα χωρις να αλλαξει η διαρκεια και ασε που τις περισσοτερες φορες φευγεις μς το πουλι στο χερι. Με μια εκτονωση δεν φευγω ικανοποιημενος. Μπορει στο μασαζνα δινεις 60 με 80 αλλα το ευχαριστισαι ππερισσότερο.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Παντως για μενα ςξιζει περισσότερο το μασατζιδικο απο στουντιο. Εχεις 1 ωρα, τελιωνεις 2 με 3 φορες, κανεις ακαποτο τσιμπουκι, γλυφομουνι και αλλα πολλα αν τα βρεις με την κοπελα. Στο στουντιο με 30 καθεσαι 10 λεπτα, εντελως τυπικα, αν θες ακα η γλυφομουνι το πληρωνεις εξτρα χωρις να αλλαξει η διαρκεια και ασε που τις περισσοτερες φορες φευγεις μς το πουλι στο χερι. Με μια εκτονωση δεν φευγω ικανοποιημενος. Μπορει στο μασαζνα δινεις 60 με 80 αλλα το ευχαριστισαι ππερισσότερο.

Μιλος καλημερα.........
Συγνωμη που πεταγομαι κ εγω τωρα ετσι σφηνα αλλα αυτο που λες θα αξιζε αν ητανε σε ολα τα μασατζιδικα ετσι!!!!
Εγω απο την μικρη εμπειρια μου κ σε αυτα που πηγα σε καμια περηπτωση δεν τελιωσα δευτερη φορα κ ουτε λογος για τριτη!!!
Το αν εχεις μια ωρα κ αυτο λιγο σχετικο και οσο για τα γλυφομουνια κ τα παιχνιδια που λες νομιζω οτι εξαρταται κ απο την κοπελα!!
Τωρα βεβαια το περνω πισω αυτο που ειπα στην περιπτωση που θες να ξεφυγεις απο τα λεφτα που λες δηλαδή να δωσεις παραπανω απο τα 60-80!!!
Εκει αλλαζουν τα πραγματα!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Παντως για μενα ςξιζει περισσότερο το μασατζιδικο απο στουντιο. Εχεις 1 ωρα, τελιωνεις 2 με 3 φορες, κανεις ακαποτο τσιμπουκι, γλυφομουνι και αλλα πολλα αν τα βρεις με την κοπελα. Στο στουντιο με 30 καθεσαι 10 λεπτα, εντελως τυπικα, αν θες ακα η γλυφομουνι το πληρωνεις εξτρα χωρις να αλλαξει η διαρκεια και ασε που τις περισσοτερες φορες φευγεις μς το πουλι στο χερι. Με μια εκτονωση δεν φευγω ικανοποιημενος. Μπορει στο μασαζνα δινεις 60 με 80 αλλα το ευχαριστισαι ππερισσότερο.
μπορεί και 4 φορές ίσως και 5
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα, ξερουμε τιποτα απο μαριαννα, την συνθεση της μετα τις μεταγραφες;
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Εκ νέου ανακοίνωση σε όσους ψάχνουν μασάζ στην ευρύτερη περιοχή Εγνατίας - Αγ. Σοφίας. Υπάρχει η milf Ελίνα γεωργιανή 40 χρ. αλλά άπταιστα ελληνικά 20 χρ. στην Ελλάδα.
Εμφάνιση εντελώς καθημερινής γυναίκας 1,65 m 58 kg αλλά στο ματς τα δίνει όλα αν δε είσαι καθαρός, ευγενικός και τρυφερός θα σε βγάλει νοκ άουτ.
Πίπα μέχρι δακρύων γαμίσι ανελέητο μουνί και ροδέλα αλλά και φιλάκια αγκαλίτσες και γούτσου - γούτσου. Σπίτι ψιλοάθλιο όπως όλα στην περιοχή μη ανακαινισμένο. Κόστος 80 € anal included !

Ρε αδερφε ποσα θες να μας τρελανεις? Η Ελινα 40? 50 φοβασε να πεις? Η αληθεια ειναι πως για την ηλικια της κρατιεται καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom