Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (4 μέλη και 97 επισκέπτες)

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Ναι,αλλα μετα το έργο σε κερνάει και σουβλάκι η παντσετα της ώρας απο τα χεράκια του  :2funny:

Κάποτε έφερνε καλά κομματάκια, τελευταία που πήγα δεν μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα. Πάντως απορώ πως μπορεί και το παίζει τόσο άνετος με τόσο και τόσο κυνηγητό που έχει πέσει σε όλα τα παράνομα μασατζίδικα!
 

RamonRamon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες συγνώμη αν ανοίγω ξανά κάποιο θέμα που έχει ξαναγραφτεί αλλά αν δεν βαριέται κανείς και ξέρει ας μου πει. Σε αυτό το μασατζίδικο σερβίρουν και φραπέ? ξέρει κανείς κάτι? (Aqua spa)



 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Κάποτε έφερνε καλά κομματάκια, τελευταία που πήγα δεν μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα. Πάντως απορώ πως μπορεί και το παίζει τόσο άνετος με τόσο και τόσο κυνηγητό που έχει πέσει σε όλα τα παράνομα μασατζίδικα!
ιδια περιπτωση ηταν κ ο Σακης αλλα .....  :headbang:

οποτε για να επιβιωνη ο Νικος σημαινει πολλα  ;)
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Έχει δίκιο μάλλον έχουν αποφασίσει να αφήσουν κάποια συγκεκριμένα λίγα μαγαζιά που όμως θα λειτουργού στα πλαίσια που τους ορίζουν. Το μόνο που εύχομαι είναι να μην καρφώνουν συναδέλφους τους και κοπέλες.
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Προχθές χτύπησαν το μαγαζί στην Δωδεκανήσου.  Πόσα μαγαζιά υπάρχουν ακόμη στο κέντρο; Ένα; Δυο; Ή κανένα;
Προφανώς οι μη κυβερνητικές οργανώσεις, οι γυναικείες οργανώσεις και τα άλλα σκουπίδια κάνουν το θαύμα τους. Πολλές από αυτές ήταν ενσωματωμένες στο ΣΥΡΙΖΑ. Είχα την ελπίδα ότι μετά από την δυσμένεια στην οποία έπεσε η αριστερή πτέρυγα θα οδηγιόντουσαν σε  δυσμένεια και τα σκουπίδια. Μόλον διαψεύδομαι.
 

Ας κάνουμε κάποιες εικασίες για τον πολιτικό σχεδιασμό αυτών των κινήσεων . Τι θέλουν οι Αρχές;

1. Να «καθαρίσουν» το κέντρο (τρομάρα τους, ας καθαρίσουν πρώτα την βρώμα της πολιτικής ζωής ). Άραγε εν όψη της εκθέσεις; Θα σταματήσουν μετά;

2. Να αφήσουν έναν μικρό αριθμό μαγαζιών που όμως να μην προσφέρουν πολλά στον άντρα, για να μην αλλάζουν τα κοινωνικά δεδομένα. (Βλέπε Σουηδικές απόψεις μπάζα κ.λ.π.)

3. Να κυνηγήσουν ακόμη και μεμονωμένες κοπέλες και να αποστειρώσουν τα πάντα.


 Όπως και να έχει η κατάσταση δεν είναι καλή. Ας ελπίσουμε ότι συμβαίνει το πρώτο.  Πόντος ήδη βλέπουμε κάποια μαγαζιά που έχουν ασυλία. Αν χτυπηθεί μαγαζί εκτός κέντρου θα πει ότι παίζει το δεύτερο. Είναι ουτοπία αυτό που θέλουν να επιβάλουν, αλλά μέχρι να το καταλάβουν θα ταλαιπωρηθούμε.  
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
περασε απο το μυαλο σου οτι καποια μαγαζια ΙΣΩΣ πληρωνουν καπου καποιο ''παραβολο'' κ μενουν ανοιχτα ενω τα υπολοιπα κυνηγουντε ???
οι κατηγοριεσ πλεον ειναι πλημμελειμα ... υπαρχουν πολλα παραθυρακια κ αν καποιοσ/α  προσεχει ευκολα μπορει να αποφυγει την τσιμπηδα.
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Παιδια μια απλη ερωτηση σας παρακαλω....θελω απλα μασαζ και να παιξει φραπεδια....σας παρακαλω απαντηστε!θενκς :grin: :cheesy:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Καταδρομική σήμερα σε αγγελία από αγγελιοφόρο. Έλεγε για ξανθιά (που δεν ήταν) και ηλικία περίπου 45άρα.
Πρόγραμμα στα 30€ και ακόμα ένα ακριβότερο που δεν συγκράτησα.
Με υποδέχτηκε κάτω στο πεζοδρόμιο με ρούχα σαν να πήγαινε στο μπακάλικο και λαδωμένο μαλλί και την έκανα καταδρομικά..
Περιοχή Συνδίκα.

Διαπίστωσα οτι κάποτε στον αγγελιοφόρο είχε 10-11 σελίδες με αγγελίες. Σήμερα μόνο 4.
Δεν ξέρω αν φταίνε οι διακοπές, ή αν φταίει το πέσιμο γενικά της αστυνομίας, αλλά τα πράγματα στην πόλη είναι χλωμά..


Πριν μερικές μέρες είπε ο tomtsam για Λαμπράκη κάτι με 25€ τα 45 λεπτά. Ποιος θα βοηθήσει?
Δεν ξέρω αν αναφέρομαι  στο ίδιο αλλά το κάτωθι:
πρόκειται για 45-50αρα μελαχροινή με πολλές αποτυχημένες πλαστικές στην περιοχή Δελφών. Η συνάντηση προϋποθέτει προανάκριση, οι σχετικές υπηρεσίες είναι μέτριου επιπέδου αλλά είναι καθαρός χώρος και  οι τιμές καλές (30-40-50)
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
ΜΕτά από ένα περίπου χρόνο αποχής λόγω πρωσοπικών προβλημάτων είπα να ανοίξω καμιά αγγελία μιας και οι γνωριμίες που είχα καταφέρει στον χώρο εξαφανίστηκαν με τον καιρό που δεν ασχολιόμουν και έφαγα 2 φόλες!!
Πραγματικά έκλαψα τα λεφτά μου. Παραθέτω τις 2 αγγελίες παρακάτω και προτείνω σε όλους Μ Α Κ Ρ Ι Α !!!

www.mylist.gr/agelies/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%B6-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%B5%CE%BE-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%BF-%CE%BC%CE%BF-3/]http://www.mylist.gr/agelies/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%B6-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%B5%CE%BE-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%BF-%CE%BC%CE%BF-3/[/url]

www.sexaggelies.gr/22%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%BF-%CF%80%CE%B9%CF%80%CE%B9%CE%BD%CE%AC%CE%BA%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%AC%CE%B6-%CF%83%CE%B5-%CF%8C%CE%BB%CE%BF-%CF%83%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%8E%CE%BC%CE%B1-ad44473.html]http://www.sexaggelies.gr/22%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%BF-%CF%80%CE%B9%CF%80%CE%B9%CE%BD%CE%AC%CE%BA%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%AC%CE%B6-%CF%83%CE%B5-%CF%8C%CE%BB%CE%BF-%CF%83%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%8E%CE%BC%CE%B1-ad44473.html[/url]

Θα επανέλθω με λεπτομέρειες για την κάθε μια. Τώρα λόγω πίεσης χρόνου δεν προλαβαίνω.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
λοιπον μια γενικη ενημερωση

1 μαριαννα παραμενει κλειστη εως τη δευτερα

2 ευα (edelweiss) νεφελη αννα κατερινα ευα κ 2 ρωσσακια καλαααα αλλα κομητες

3 μακης (αντιστρες) 2 παλιες γνωστες που δε θυμαμαι τα ονοματα Ζετα ανακυκλωσιμη
                        κ ακουσα για κατι νεο καλο

4 εβιτα αγνοειται η τυχη της, οποιος γνωριζει κατι ας μας πει

υγ κ τα τεσσερα ειναι πριβε μη αρχισετε τα πμ
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πιθανολογώ από ότι ακούω η τσιμπίδα δεν έχει κλείσει ακόμα μέχρι νεοτέρας και απ ότι βλέπω είναι κάρτα όλοι ίσως θα έπρεπε να σκεφτούν και τις συμμαχίες άλλα θα πρέπει να ρίξουν τα μούτρα τους βλέπετε τους τρώει ο ίδιος εγωισμός τους
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
ΜΕτά από ένα περίπου χρόνο αποχής λόγω πρωσοπικών προβλημάτων είπα να ανοίξω καμιά αγγελία μιας και οι γνωριμίες που είχα καταφέρει στον χώρο εξαφανίστηκαν με τον καιρό που δεν ασχολιόμουν και έφαγα 2 φόλες!!
Πραγματικά έκλαψα τα λεφτά μου. Παραθέτω τις 2 αγγελίες παρακάτω και προτείνω σε όλους Μ Α Κ Ρ Ι Α !!!

www.mylist.gr/agelies/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%B6-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%B5%CE%BE-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%BF-%CE%BC%CE%BF-3/]http://www.mylist.gr/agelies/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%B6-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%B5%CE%BE-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%BF-%CE%BC%CE%BF-3/[/url]

www.sexaggelies.gr/22%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%BF-%CF%80%CE%B9%CF%80%CE%B9%CE%BD%CE%AC%CE%BA%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%AC%CE%B6-%CF%83%CE%B5-%CF%8C%CE%BB%CE%BF-%CF%83%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%8E%CE%BC%CE%B1-ad44473.html]http://www.sexaggelies.gr/22%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%BF-%CF%80%CE%B9%CF%80%CE%B9%CE%BD%CE%AC%CE%BA%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%AC%CE%B6-%CF%83%CE%B5-%CF%8C%CE%BB%CE%BF-%CF%83%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%8E%CE%BC%CE%B1-ad44473.html[/url]

Θα επανέλθω με λεπτομέρειες για την κάθε μια. Τώρα λόγω πίεσης χρόνου δεν προλαβαίνω.

Επανέρχομαι λοιπόν για να σας πω τις άσχημες εμπειρίες μου.
Πρώτη αποτυχία στην κοπέλα της δεύτερης αγγελίας.
Το μόνο θετικό είναι το εύκολο κλείσιμο ραντεβού. Το γιατί είναι απλό... Κανείς δεν θα ξαναπάει αν έχει πάει μια φορά οπότε δεν έχει ραντεβού. Ένα διαμέρισμα μέσα στην βρωμιά με ένα σκυλί να κόβει βόλτες στα δωμάτια...  :headbang:
Ευτυχώς το έβγαλε έξω όταν μπήκα εγώ στο δωμάτιο... Η κοπέλα σχετικά όμορφη για τα δικά μου γούστα αλλά μέχρι εδώ. Κόστος 50 ευρώ και ούτε καν υποψία για μασάζ... Μια απλή  :pipa2: του στυλ χύσε να τελειώνουμε.
Δεν δέχεται τελείωμα στο στόμα ούτε καν στο στήθος που της ζήτησα...  :headbang: :headbang:
Απλά εγώ δεν ξαναπατάω.

Αποτυχία δεύτερη αφού δεν ευχαριστήθηκα είπα να δοκιμάσω κάτι άλλο μπας και μπορέσω να χαρώ.
Εύκολο κλείσιμο ραντεβού και πάλι σε οικοδομή στο κέντρο με την κοπέλα της δεύτερης αγγελίας.
Μπαίνω στο διαμέρισμα και με υποδέχεται μια κυρία μεγάλης ηλικίας. Κάθισε μου λέει να δεις την κοπέλα.
Την βλέπω 2 δευτερόλεπτα και έτσι όπως ήμουν απελπισμένος από την πρώτη πατάτα τρέχω στο δωμάτιο.
Από εμφάνιση δεν έλεγε πολλά αλλά λέω ίσως μέσα είναι καλή.
Να αναφέρω ότι εδώ ούτε καν μου προτάθηκε να κάνω μπάνιο.... Απλά τραγικό... :uglystupid: :headbang:
Μπορώ να πω ότι ευχαριστήθηκα πίπα. Ήταν το μόνο καλό αλλά και πάλι χωρίς διάρκεια. Ένα λεπτό πίπας και μετά
ανεβαίνει από πάνω και τον βάζει με τη μία στον κώλο της...  :think: :think:
Μου λέει σιγά σιγά γιατί πονάω μέχρι να μπει. ΚΟυνήθηκε λίγο αλλά χωρίς ρυθμό και τεχνική.
Την γύρισα στα τέσσερα μετά από λίγο όπου και τελείωσα.
Εξαφανίστηκε από το δωμάτιο σε χρόνο μηδέν. Ούτε γεια δεν πρόλαβα να πω.
Ντύνομαι βγαίνω και την βλέπω στο σαλόνι να πίνει καφέ με την (τσατσα;);;
Έφυγα ητημενος και πήγα να πιω κανά δυο μπύρες να συνέλθω γιατί αν έπεφτα σε μια ακόμα τέτοια περίπτωση
θα το σκεφτόμουν να αποσυρθώ από την ενεργό δράση.
Τώρα που το σκέφτομαι ίσως ένα χρόνο εκτός να μην έχασα και τίποτα σπουδαίο.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Δεν ξέρω αν αναφέρομαι  στο ίδιο αλλά το κάτωθι:
πρόκειται για 45-50αρα μελαχροινή με πολλές αποτυχημένες πλαστικές στην περιοχή Δελφών. Η συνάντηση προϋποθέτει προανάκριση, οι σχετικές υπηρεσίες είναι μέτριου επιπέδου αλλά είναι καθαρός χώρος και  οι τιμές καλές (30-40-50)
Όχι αυτήν δεν την ξέρω.
Η αγγελία που αναφέρομαι τελειώνει σε 4496.

Επίσης η αγγελία από αγγελιοφόρο που τελειώνει σε 5814, είναι η γνωστή granny Κατερίνα στην Όλγας, που απλά έχει και ακόμα ένα νούμερο..  :headbang:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
νασαι καλα MAGOYLIS για την αναλυτικη περιγραφη

αυτα πρεπει να τα λεμε ολοι για να μη τη πατανε κ αλλοι
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Φίλε humax τα λέω μήπως και προστατέψουμε κάποιον συναγωνιστή που θα πάει να την πατήσει.
Εγώ προτείνω άκυρο σε αυτές τις δύο μέχρι να βάλουν μυαλό.
Ξέρω ότι οι επιλογές στην πόλη δεν είναι και πολλές αλλά μπορούμε να βρούμε κάτι που να μην
κλαίμε τα χρήματά μας. Εγώ δυστυχώς είχα περίπου ένα χρόνο απουσίας και τώρα σιγά σιγά
προσπαθώ να ξαναμπώ στο club.
Θα ενημερώνω για ότι βρίσκω αν και οι επισκέψεις μου δεν είναι συχνές.

:grin:
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Επανέρχομαι λοιπόν για να σας πω τις άσχημες εμπειρίες μου.
Πρώτη αποτυχία στην κοπέλα της δεύτερης αγγελίας.
Το μόνο θετικό είναι το εύκολο κλείσιμο ραντεβού. Το γιατί είναι απλό... Κανείς δεν θα ξαναπάει αν έχει πάει μια φορά οπότε δεν έχει ραντεβού. Ένα διαμέρισμα μέσα στην βρωμιά με ένα σκυλί να κόβει βόλτες στα δωμάτια...  :headbang:
Ευτυχώς το έβγαλε έξω όταν μπήκα εγώ στο δωμάτιο... Η κοπέλα σχετικά όμορφη για τα δικά μου γούστα αλλά μέχρι εδώ. Κόστος 50 ευρώ και ούτε καν υποψία για μασάζ... Μια απλή  :pipa2: του στυλ χύσε να τελειώνουμε.
Δεν δέχεται τελείωμα στο στόμα ούτε καν στο στήθος που της ζήτησα...  :headbang: :headbang:
Απλά εγώ δεν ξαναπατάω.

Αποτυχία δεύτερη αφού δεν ευχαριστήθηκα είπα να δοκιμάσω κάτι άλλο μπας και μπορέσω να χαρώ.
Εύκολο κλείσιμο ραντεβού και πάλι σε οικοδομή στο κέντρο με την κοπέλα της δεύτερης αγγελίας.
Μπαίνω στο διαμέρισμα και με υποδέχεται μια κυρία μεγάλης ηλικίας. Κάθισε μου λέει να δεις την κοπέλα.
Την βλέπω 2 δευτερόλεπτα και έτσι όπως ήμουν απελπισμένος από την πρώτη πατάτα τρέχω στο δωμάτιο.
Από εμφάνιση δεν έλεγε πολλά αλλά λέω ίσως μέσα είναι καλή.
Να αναφέρω ότι εδώ ούτε καν μου προτάθηκε να κάνω μπάνιο.... Απλά τραγικό... :uglystupid: :headbang:
Μπορώ να πω ότι ευχαριστήθηκα πίπα. Ήταν το μόνο καλό αλλά και πάλι χωρίς διάρκεια. Ένα λεπτό πίπας και μετά
ανεβαίνει από πάνω και τον βάζει με τη μία στον κώλο της...  :think: :think:
Μου λέει σιγά σιγά γιατί πονάω μέχρι να μπει. ΚΟυνήθηκε λίγο αλλά χωρίς ρυθμό και τεχνική.
Την γύρισα στα τέσσερα μετά από λίγο όπου και τελείωσα.
Εξαφανίστηκε από το δωμάτιο σε χρόνο μηδέν. Ούτε γεια δεν πρόλαβα να πω.
Ντύνομαι βγαίνω και την βλέπω στο σαλόνι να πίνει καφέ με την (τσατσα;);;
Έφυγα ητημενος και πήγα να πιω κανά δυο μπύρες να συνέλθω γιατί αν έπεφτα σε μια ακόμα τέτοια περίπτωση
θα το σκεφτόμουν να αποσυρθώ από την ενεργό δράση.
Τώρα που το σκέφτομαι ίσως ένα χρόνο εκτός να μην έχασα και τίποτα σπουδαίο.


ρε φίλε στην 2ρη έχω πάει 4 φορές ποτέ δεν πέτυχα τσατσά.  εκτός αν εννοείς τον σκύλο!!!!!
ποτέ δεν με ξεπέταξε, αντιθέτως καθόμουν όσο ήθελα ποτέ δεν κοίταξε χρόνο.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
ρε φίλε στην 2ρη έχω πάει 4 φορές ποτέ δεν πέτυχα τσατσά.  εκτός αν εννοείς τον σκύλο!!!!!
ποτέ δεν με ξεπέταξε, αντιθέτως καθόμουν όσο ήθελα ποτέ δεν κοίταξε χρόνο.

Φίλε έβαλα ανάποδα τις αγγελίες. Η πρώτη αγγελία είχε τσατσα.
Δικό μου το λάθος. Απλά και η κοπέλα της δευτερης αγγελίας μαζί μου ήταν στυλ ξεπέτας.
Εγώ λέω την εμπειρία μου από εκεί και πέρα ίσως με κάποιον άλλον να είχε καλύτερη συμπεριφορά.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Φίλε έβαλα ανάποδα τις αγγελίες. Η πρώτη αγγελία είχε τσατσα.
Δικό μου το λάθος. Απλά και η κοπέλα της δευτερης αγγελίας μαζί μου ήταν στυλ ξεπέτας.
Εγώ λέω την εμπειρία μου από εκεί και πέρα ίσως με κάποιον άλλον να είχε καλύτερη συμπεριφορά.

ok... ναι φυσικά ισχύει αυτό που λες... κι εγώ μπορεί αλλού που με ξεπέταξαν άλλον να γούσταρε, απλά μου έκανε εντύπωση η τσατσα.... (κι οτι έδωσε κώλο εκεί ζήλεψα  :P )
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Εκ νέου ανακοίνωση σε όσους ψάχνουν μασάζ στην ευρύτερη περιοχή Εγνατίας - Αγ. Σοφίας. Υπάρχει η milf Ελίνα γεωργιανή 40 χρ. αλλά άπταιστα ελληνικά 20 χρ. στην Ελλάδα.
Εμφάνιση εντελώς καθημερινής γυναίκας 1,65 m 58 kg αλλά στο ματς τα δίνει όλα αν δε είσαι καθαρός, ευγενικός και τρυφερός θα σε βγάλει νοκ άουτ.
Πίπα μέχρι δακρύων γαμίσι ανελέητο μουνί και ροδέλα αλλά και φιλάκια αγκαλίτσες και γούτσου - γούτσου. Σπίτι ψιλοάθλιο όπως όλα στην περιοχή μη ανακαινισμένο. Κόστος 80 € anal included !
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Ρε παιδιά η Έλενα (Βάσια) τι θα γίνει θα ανοίξει καμία φορά η πάει μας τελείωσε και αυτή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom