Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (3 μέλη και 64 επισκέπτες)

prasinomatis01

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μεγκες μια και το είπαμε ο Βασίλης πρωιν κολλετη τι απέγινε;το τηλ το κράτησε η ευα αλλά έχω να πάω καιρό σε αυτή.από όσο θυμάμαι είχε μια παλεμαχη την αρτεμης.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Πάντως οσα κοριτσια δοκιμασα σε Μαριαννα είναι άψογα.  Δεν εχω φυγει με παραπονο. Αν και οι τιμες ηταν λιγο πιο χαμηλα, θα ειχε πιο τακτικες επισκεψεις απο ολους νομιζω.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Πάντως οσα κοριτσια δοκιμασα σε Μαριαννα είναι άψογα.  Δεν εχω φυγει με παραπονο. Αν και οι τιμες ηταν λιγο πιο χαμηλα, θα ειχε πιο τακτικες επισκεψεις απο ολους νομιζω.

Σε λίγο καιρο ξανα κοντα μας  :grin:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Πάντως οσα κοριτσια δοκιμασα σε Μαριαννα είναι άψογα.  Δεν εχω φυγει με παραπονο. Αν και οι τιμες ηταν λιγο πιο χαμηλα, θα ειχε πιο τακτικες επισκεψεις απο ολους νομιζω.
για τι τιμες μιλαμε ???
 

RamonRamon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρετε παίδες
Είμαι νέος στο άθλημα των μασατζίδικων. Έχω διαβάσει αρκετά πράγματα εδω μέσα και οι πληροφορίες που δίνουν αρκετά ενεργά μέλη είναι πολύ κατατοπιστικές. Βλέπω ότι αρκετοί διαμαρτύρονται για πετσέτα και ότι δεν πέρνουν αυτό που ζητούν. Απο τις πρώτες ματιές που έριξα στα sites των μασατζίδικων, το studio body free μου φάνηκε καλή επιλογή αλλά απορώ γιατί κανείς δεν μιλάει γι αυτό? Το έχουν βαρεθεί όλοι και ψάνουν κάτι καινούριο? Φαντάζομαι ότι για το συγκεκριμένο έχουν γραφτεί πολλά και sorry Που το ξανανοίγω το θέμα. Η ερώτηση που θελω να κάνω είναι : παρόλο που το συγκεκριμένο δείχνει να έχει καλές παροχές, γιατί δεν πολυσυζητιέται? Είναι πολύ ακριβό? Είναι βρώμικο?  Αν δεν βαριέται κανείς να γράψει κάτι και θέλει να βοηθήσει τον ευχαριστώ.

 

_dali

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
kalimera se olous!
eimai neos sto forum.
iparxei kapoios pou mporei na dwsei plirofories gia masaz me frape?
euxaristw ek ton proterwn olous toys sinagwnistes kai latres tou spor!
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Πάντως οσα κοριτσια δοκιμασα σε Μαριαννα είναι άψογα.  Δεν εχω φυγει με παραπονο. Αν και οι τιμες ηταν λιγο πιο χαμηλα, θα ειχε πιο τακτικες επισκεψεις απο ολους νομιζω.
Ακριβώς έτσι!





 
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
52
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα πάιδες. Επειδή θα ανέβω Σαλόνικα για δουλειες ποια ιδρύματα προσφέρονται για χαλάρωση. Ενδιεφέρομαι για λεπτά γυμνασμένα σωματάκια (πολύ πρωτότυπο :2funny:) και φραπεδιά, άντε εαν υπάρχει χημεία και κανα κλαρίνο.
Πριν με κράξετε οτι βαριέμαι να διαβάσω και δικαίως, σας ενημερώνω ότι διάβασα αλλά δεν βγάζω άκρη γιατί μιλάτε συνθηματικά. Μαριάννα,  Εύα, Μάγκυ κτλ χώρια που απότι κατάλαβα αυτά παιζουν σε κλειστό κύκλο που θες "συνθηματικό" για να μπεις. Εγώ θα επιθυμούσα κάτι πιο άμεσο
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
kalimera se olous!
eimai neos sto forum.
iparxei kapoios pou mporei na dwsei plirofories gia masaz me frape?
euxaristw ek ton proterwn olous toys sinagwnistes kai latres tou spor!
καλημερα,και καλως ηρθες στο φορουμ.θα σε παρακαλουσα,να γραφεις με ελληνικα,και να μην κανεις 2πλα ποστ.διαβασε τους κανονες τους σαιτ πρωτα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Που τον θυμηθυκες στην καραμανλη?
Που ηθελε και 120 για τη Ιβονη!!!
Κατι τετοιες τιμες λενε και δεν ξαναπαταμε, ουτε απο εξω δεν περναω
βρε καλως το παιδι ρε  :dancing: :boobies:

οντως ετσι ειναι γιαυτο κ τον ειπα φαντασιοπληκτο

καθε κοπελα ειχε τη τιμη της η μια 80 η αλλη 100 κ η αλλη 120  :idiot:

επειδη ξερω βασιλακη πως μας παρακολουθεις αν δεν ισχυει πλεον

κ κινησε σε νορμαλ πλαισια δλδ 60-80 πεστο μας κ θα ρθουμε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Χαίρετε παίδες
Είμαι νέος στο άθλημα των μασατζίδικων. Έχω διαβάσει αρκετά πράγματα εδω μέσα και οι πληροφορίες που δίνουν αρκετά ενεργά μέλη είναι πολύ κατατοπιστικές. Βλέπω ότι αρκετοί διαμαρτύρονται για πετσέτα και ότι δεν πέρνουν αυτό που ζητούν. Απο τις πρώτες ματιές που έριξα στα sites των μασατζίδικων, το studio body free μου φάνηκε καλή επιλογή αλλά απορώ γιατί κανείς δεν μιλάει γι αυτό? Το έχουν βαρεθεί όλοι και ψάνουν κάτι καινούριο? Φαντάζομαι ότι για το συγκεκριμένο έχουν γραφτεί πολλά και sorry Που το ξανανοίγω το θέμα. Η ερώτηση που θελω να κάνω είναι : παρόλο που το συγκεκριμένο δείχνει να έχει καλές παροχές, γιατί δεν πολυσυζητιέται? Είναι πολύ ακριβό? Είναι βρώμικο?  Αν δεν βαριέται κανείς να γράψει κάτι και θέλει να βοηθήσει τον ευχαριστώ.

αν δεν εισαι ο νικολας πεσμας τι καλο εχει το body free να το συζητησουμε

100 ακατεβατα και ξεπετα τα δυο μεγαλα κακα που δε μπορει να το καταλαβει ο φιλος μου ο καρατεκας  :uzi:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κατάντια το φόρουμ .
Μαγαζάτορες , αλεξιπτωτιστές και τ αρχιδια μας κουνιούνται.
 

RamonRamon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν εισαι ο νικολας πεσμας τι καλο εχει το body free να το συζητησουμε

100 ακατεβατα και ξεπετα τα δυο μεγαλα κακα που δε μπορει να το καταλαβει ο φιλος μου ο καρατεκας  :uzi:

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου. Απ ότι βλέπω δεν γίνεται να τα έχει κανεις όλα. Θα δω τι θα διαλέγω για πρώτη επίσκεψη και θα ανεβάσω μια κριτική για να προσφέρω και εγω τπτ εδω μέσα.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
60 ευρω ειναι μια λογικη τιμη για να εχει κινηση το καταστημα και να να μπορει να παει ο κοσμος
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αν δεν εισαι ο νικολας πεσμας τι καλο εχει το body free να το συζητησουμε

100 ακατεβατα και ξεπετα τα δυο μεγαλα κακα που δε μπορει να το καταλαβει ο φιλος μου ο καρατεκας  :uzi:

Συν την καταγραφή σε ήχο (σίγουρα) και εικόνα ( πιθανώς)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
αν δεν εισαι ο νικολας πεσμας τι καλο εχει το body free να το συζητησουμε

100 ακατεβατα και ξεπετα τα δυο μεγαλα κακα που δε μπορει να το καταλαβει ο φιλος μου ο καρατεκας  :uzi:

Ναι,αλλα μετα το έργο σε κερνάει και σουβλάκι η παντσετα της ώρας απο τα χεράκια του  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom