Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
Μιας που μπηκε ο χειμωνας και αρχισαμε ν μαζευομαστε και να ψαχνουμε τα τριψιδια μας ολοι,ηθελα να ρωτησω ενα τριβειο στη γιαννιτσων υπαρχει ακομη????τι γινεται????ουδεν νεοτερον απο το δυτικο μετωπο...
Επισης οι ασπονδες φιλες τσιμισκη και δωδεκανησου ειναι ακομη κλειστες?????
εχει πεσει φτωχεια τωρα τελευταια βλεπω...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
1 + 1 ???  :think:

για να δουμε τι λαγωνικα εχουμε
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
ειδα μια αγγελια με αυτο το στουντιο


το ξερει κανεις ?

Αν κρίνω από τις φωτό του χώρου που είναι παρμένες από legit μασαζοτριβείο και αν κρίνω από τις φωτό των κορασίδων που είναι παρμένες από το internet... βγάλε συμπέρασμα...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Μπαζοκατασταση....μην κανετε ονειρα τρελλα!!!!!

Εχει γραφτει επισκεψη από συναδελφο πιο πισω στο νημα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
δηλαδη αν παρω τηλ κ πω θελω τη ξανθουλα στο δωματιο με τα κερακια

τι θα μου πουν την εχει αλλος στο ιδιο δωματιο???

λεω να το τολμησω, φακιρης ξερουμε αν ειναι ανατολικα η δυτικα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
26Ης οκτωβριου,δυτικα,κοντα στο ΜΕΤ...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
ειδα μια αγγελια με αυτο το στουντιο


το ξερει κανεις ?
ειναι το μεταξα ... εχει κανα 2 καλα κοματια  αλλα πρεπει να κανεις καλη συνενοηση απο το σαλονι  για τον τιμοκαταλογο ...γιατι με το που μπεις μεσα  στο δωματιο σου αρχιζουν τις μαλακιες
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Μμμμ...δεν μου λεει τιποτα το πιπινι...
Δεν νομιζω να ξαναμιλήσαμε γι αυτην ΧΙΟΥ...


λεπτούλα, μέτρια πράγματα,  αξίζει για μια φορά δοκιμή.
αρκεί να μη σε χαλάει η άθλια μυρωδιά στο σπίτι απο το σκύλο
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
ειναι το μεταξα ... εχει κανα 2 καλα κοματια  αλλα πρεπει να κανεις καλη συνενοηση απο το σαλονι  για τον τιμοκαταλογο ...γιατι με το που μπεις μεσα  στο δωματιο σου αρχιζουν τις μαλακιες

ήταν στην μητροπόλεως, καλούτσικη τιμή.  μέχρι πίπα.
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
ειδα μια αγγελια με αυτο το στουντιο


το ξερει κανεις ?

Καλησπέρα στην παρέα!
Για το Dames να σας πω την πρόσφατη εμπειρία μου.  Την προηγούμενη βδομάδα κατέβηκα κέντρο για δουλειές, αναγκαίο κακό αφού το σιχαίνομαι , και αν και τα πράγματα ήταν ψιλο χαλαρά, τα πιπινάκια ήταν αρκετά προκλητικά ώστε να πάρει πρωτοβουλίες  το κάτω κεφάλι και να αποφασίσει αντ εμού του ιδίου για μασαζοσυνεύρεση.  Οι επιλογές λιγοστές αφού δεν κινούμαι σε prive ιδρύματα, οπότε θυμήθηκα το Dames, τηλεφώνησα και έκλεισα άμεσα ραντεβουδάκι.

Θυμόμουν πως το ίδρυμα ήταν κέντρο και χαλάστηκα που θα πρεπε να τραβηχτώ 26ης αλλά είπα δεν γ@αμιέται, ας περάσω να δω τι παίζει.
Συνεύρεση λοιπόν με την όμορφη Έλλη, Ελληνίδα, 23 ετών όπως είπε. Προγράμματα 2: 60 Ευρώ ο φραπές και 70 Ευρώ το κλαρίνο, και διαρκείας όπως αποδείχτηκε 30-40 λεπτά max.

Αυτό που άξιζε ήταν η Έλλη, η οποία αν και ξεκίνησε ντυμένη, μου είπε πως με 10 Ευρώ έξτρα τα βγάζει όλα (φυσικά συμφώνησα).  Μελαχρινή, σωματάκι δροσερής νεανίδας, με κωλαράκι τουρλωτό, νινάκι ποίημα, χωρίς κοιλίτσα και υπέροχα βυζάκια που δεν σακουλιάζανε όταν έσκυβε.  Χουφτώματα παντού (όταν ήμουν ανάσκελα και έσκυβε από πάνω μου μ άφηνε να της γλύφω τις ρώγες) γενικά πολύ δεκτική στο ήπιο χούφτωμα που της έκανα.  Το μασαζάκι συμπαθητικό, αλλά το κλαρίνο με σκουφάκι και λίγο δόντι που προσωπικά με αγχώνει…

Για το 1+1 δεν ρώτησα (μαλακία μου σίγουρα, αλλά όταν πήγα ήταν μόνη της), ο χώρος συμπαθητικός αν και η οικοδομή είναι για τα κλάματα, και η τιμή τσιμπημένη.  Η πιτσιρίκα σώζει την κατάσταση και αν/όταν ξαναβρεθώ κέντρο μάλλον θα ξαναπεράσω, αν φυσικά δεν έχω κάποια εναλλακτική.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλησπέρα στην παρέα!
Για το Dames να σας πω την πρόσφατη εμπειρία μου.  Την προηγούμενη βδομάδα κατέβηκα κέντρο για δουλειές, αναγκαίο κακό αφού το σιχαίνομαι , και αν και τα πράγματα ήταν ψιλο χαλαρά, τα πιπινάκια ήταν αρκετά προκλητικά ώστε να πάρει πρωτοβουλίες  το κάτω κεφάλι και να αποφασίσει αντ εμού του ιδίου για μασαζοσυνεύρεση.  Οι επιλογές λιγοστές αφού δεν κινούμαι σε prive ιδρύματα, οπότε θυμήθηκα το Dames, τηλεφώνησα και έκλεισα άμεσα ραντεβουδάκι.

Θυμόμουν πως το ίδρυμα ήταν κέντρο και χαλάστηκα που θα πρεπε να τραβηχτώ 26ης αλλά είπα δεν γ@αμιέται, ας περάσω να δω τι παίζει.
Συνεύρεση λοιπόν με την όμορφη Έλλη, Ελληνίδα, 23 ετών όπως είπε. Προγράμματα 2: 60 Ευρώ ο φραπές και 70 Ευρώ το κλαρίνο, και διαρκείας όπως αποδείχτηκε 30-40 λεπτά max.

Αυτό που άξιζε ήταν η Έλλη, η οποία αν και ξεκίνησε ντυμένη, μου είπε πως με 10 Ευρώ έξτρα τα βγάζει όλα (φυσικά συμφώνησα).  Μελαχρινή, σωματάκι δροσερής νεανίδας, με κωλαράκι τουρλωτό, νινάκι ποίημα, χωρίς κοιλίτσα και υπέροχα βυζάκια που δεν σακουλιάζανε όταν έσκυβε.  Χουφτώματα παντού (όταν ήμουν ανάσκελα και έσκυβε από πάνω μου μ άφηνε να της γλύφω τις ρώγες) γενικά πολύ δεκτική στο ήπιο χούφτωμα που της έκανα.  Το μασαζάκι συμπαθητικό, αλλά το κλαρίνο με σκουφάκι και λίγο δόντι που προσωπικά με αγχώνει…

Για το 1+1 δεν ρώτησα (μαλακία μου σίγουρα, αλλά όταν πήγα ήταν μόνη της), ο χώρος συμπαθητικός αν και η οικοδομή είναι για τα κλάματα, και η τιμή τσιμπημένη.  Η πιτσιρίκα σώζει την κατάσταση και αν/όταν ξαναβρεθώ κέντρο μάλλον θα ξαναπεράσω, αν φυσικά δεν έχω κάποια εναλλακτική.
Ητοι 80 ευρώ το κλαρινέτο!!!
Αν μετράω σωστά οι τιμές τραβάνε την ανηφόρα και ουχί την κατηφόρα...
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Το κλαρινέτο (με σκουφάκι όπως φάνηκε), είναι στα 70 ευρώ και άλλα 10 ευρώ για να μείνει χωρίς ρούχα.  Πάντως φτηνό δεν το λές...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Το κλαρινέτο (με σκουφάκι όπως φάνηκε), είναι στα 70 ευρώ και άλλα 10 ευρώ για να μείνει χωρίς ρούχα.  Πάντως φτηνό δεν το λές...
πανακριβα ειναι αν σκεφτεις οτι αλλου δινεις απο 60-80 για τα παντα ολα

τωρα αν ειναι με τα ιδια 1+1 εκει κατι γινεται

αλλα φανταζεσαι να ζηταει η καθεμια 10€ για οτι παραπανησιο κανει??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom