Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

StefNap

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος στο site αλλά το παρακολουθώ καιρό ήθελα να ανταλλάξω πληροφορίες για μασάζ στη Θεσσαλονίκη.Γενικα που φραπας που γαμας και τα σχετικά...Έχω και εγώ καποιες πληροφορίες για να βοηθήσω!!! Να περνάτε καλά μάγκες !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Τι έγινε ρε παιδιά; Ένας - ένας, όχι όλοι μαζί... :police: :police: :police:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος στο site αλλά το παρακολουθώ καιρό ήθελα να ανταλλάξω πληροφορίες για μασάζ στη Θεσσαλονίκη.Γενικα που φραπας που γαμας και τα σχετικά...Έχω και εγώ καποιες πληροφορίες για να βοηθήσω!!! Να περνάτε καλά μάγκες !
δωσε μας πρωτα τις δικες σου πληροφοριες
 

Salokrs

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
16
Like
62
Πόντοι
0
Φίλε που μου απάντησες με PM σε ευχαριστώ. (δυστυχώς όταν πάω να σου απαντήσω βγάζει σφάλμα πως δε μπορώ να σου απαντήσω). Μπορείς να μου πεις στο PM αν χρειάζεται να πω κάτι ιδιαίτερο από το τηλέφωνο ή πάω κατευθείαν? Σε ευχαριστώ.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ωραία πράγματα....

-άλλοι κάνουν μαζικά λογαριασμούς για ν' αλιεύσουν στα θολά... Καλά όλα τα λεφτά ήταν ο μπα(ν)τσίδης! Το πιό εμπνευσμένο nick, by far...   :rockon:

-άλλος ανοίγει λογαριασμό με αποκλειστικό σκοπό να βγάλει την όποια ψυχική αναπηρία κουβαλάει, πετώντας λάσπη κρυβόμενος πίσω από ένα πληκτρολόγιο...

-κι ο έμπειρος αντί να στηλιτεύσει, 'συμβουλεύει' να σπεύσει η 'κατηγορούμενη΄ ν' αποδείξει στο.... διαδίκτυο ότι δεν είναι ελέφαντας, βάζοντας στα σκουπίδια την όποια έννοια αξιοπρέπειας και προσωπικών δεδομένων! Πάλι καλά που δεν πρότεινε και καμμιά συνέντευξη τύπου....

Φασούλη τον Φασούλη ο Γκαίμπελς τώρα δικαιώνεται, για να παραφράσω και τον αγαπητό κόμη...

Νέοι και μαλάματα
βράστα και γάματα

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αγαπητέ μου φίλε treflejack πόσο δίκιο έχεις.
Αυτό και μόνο το ποστ σου θα έφτανε για να σου πω πόσο λείπει η ψύχραιμη κι αξιοπρεπής "φωνή" σου απο το νήμα.
Τα σέβη μου Κύριε.

 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Φίλε που μου απάντησες με PM σε ευχαριστώ. (δυστυχώς όταν πάω να σου απαντήσω βγάζει σφάλμα πως δε μπορώ να σου απαντήσω). Μπορείς να μου πεις στο PM αν χρειάζεται να πω κάτι ιδιαίτερο από το τηλέφωνο ή πάω κατευθείαν? Σε ευχαριστώ.


Password : φριιιιιιζ ,φριζ σι λεου... πουτ καποτ νταουν σλοουλι.


υ.γ. με διαθεση για χιουμορ και όχι ειρωνια  :grin:
 

top squirter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους μετα απο πολλα, πολλα χρονια αποχης απο το αθλημα μπαινω ξανα στο αγαπημενο σπορ...
Εντυπωσεις απο σχετικα προσφατη γυρα...
Edelweis: Μικροσωμο καυλακι απο αλβανια, ονομα δε θυμαμαι αλλα παντα πολυ καλο και προθυμο, μια κουκλαρα Κυπρια χαμογελαστη
να χαιρεσαι να την περιποιησαι Νικολ νομιζω, η γνωστη Αλεξανδρα παντα πολυ καλη και η Σοφια που πλεον δεν....
Resort: Αλλαξε ιδιοκτητη αλλα μεχρι να βρει τα πατηματα του, εχει προβλημα στελεχωσης, αρκετες απο τις γνωστες και 2 νεες αφιξεις μια Ελληνιδα νταρντανομουνα και μια Ταυλανδεζα στρουμπουλη...
Χαιρετιζω ιδιαιτερα τον φιλο House (εχεις pm)... να περνατε ολοι καλα....

 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Η ήρεμη δύναμη...Τζακ ζεις εσύ μας οδηγείς...
 

Dimitris_Kon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας

Δεν ειχα σκοπό να ξαναμπώ και να γράψω εδώ μέσα κάτι αλλά με ενημέρωσε ο φιλος μου που είναι χρονια μέλος πως υπήρξαν ηλίθια και παιδαριώδη σχόλια εναντίον μου σχετικά με αυτό που έγραψα
Λοιπόν κύριοι...

1.οντως δεν ειμαι ηλίθιος αλλά η διαδικασία της εγγραφής μου κράτησε πάνω απο 2,5 μήνες
Επικαλούμαι τη μαρτυρία των διαχειριστών και υπάρχουν και τα σχετικά mail που ανταλλάξαμε επ'αυτου
2. Η συκοφαντική δυσφήμηση είναι ποινικά κολάσιμη οταν όμως υπάρχει...
3. Για τον αστείο τυπακο που με χαρακτήρισε κοπρόσκυλο αν και δε θα έπρεπε καν να του απαντήσω, υποθέτω πως δε θα είχε πρόβλημα χάριν ενός χορταστικου πηδηματος να πάει δώρο στο σπίτι του παράσημα ηπατίτιδας . Όσο για την ειρωνία του για τους τύπους και το ποσοστό ίασης της ηπατίτιδας ο βλαξ αυτός ας διαβάσει πρώτα πριν κάνει επίδειξη γνώσεων
4. Γέλασα με το σχόλιο οτι επειδή δε μου κάθησε η Σονια την εκδικήθηκα ...
Εσυ που το έγραψες την πέφτεις σε κορίτσια που σχεδόν τα μεγάλωσες ;;;;;;;;; Αν ναι πάω πάσο!!!!!!
5. Τέλος για το αν κινδυνεύω απο τυχόν αποκάλυψη της κοπέλας για το οτι πήγα σαν πελάτης, στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σχοινί. Τι θα έλεγε δηλαδή? εκεί που πηδιεμαι για φράγκα ήρθε ο Δημήτρης;;;;
Αγαπητοί φίλοι προσέξτε την υγεια σας
Δεν αξίζει κανένα πήδημα τέτοιο ρίσκο όσο καλό κι αν είναι...

Ξέρω πως τώρα θα αρχίσει καταιγισμός ύβρεων και σχολίων αλλά δε με αγγίζει τίποτα απο όλα αυτά...
Και αν θέλει ο οποιοσδήποτε ας μου κάνει μήνυση

Καληνύχτα σας
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Αυτο το bodyfree νομιζω πρεπει να το αλλαξουμε ονομα σε bazofree ελειψη αλλων επιλογων κ μιας κ ο φιλος μου ειναι τρελαμενος με μια απο εκει μεσα (ολοι κανουμε λαθη) επειτα απο επισκεψη αποφασισα να μην ξαναδωσω ουτε 2ευρω στον τυπο.....
Κριτικη δεν νομιζω οτι πρεπει να κανω μιας κ αν ξεκινησω θα εχετε την εντυπωση οτι εχω ανοιξει δικο μου μαγαζι κ κατακρινω τα υπολοιπα  :grin:
Ερωτηση στης Ελιζας ισχυει ακομα το τηλ που τελειωνει σε 121 η εχω μεινει κανα 8μηνο πισω?
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Ρε τον Κοπρόπουλο.... τον παρεξηγήσαμε....δεν καταλάβαμε τον απόλυτο αλτρουισμό του. 2,5 μήνες λέει παιδευόταν να γραφτεί με αποκλειστικό σκοπό να προφυλάξει τον κόσμο από επιδημία ηπατίτιδας Β (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων, δεν είναι και σίγουρος). Τέτοιος αγώνας! Ούτε στους γιατρούς δίχως σύνορα να ήταν....

Του έχω όμως καλά νέα...δεν χρειάζεται να ανησυχεί και μπορεί να μας αδειάσει τη γωνιά, όπως υποσχέθηκε, ήσυχος . Όπως μ' ενημέρωσε κολλητός μου φίλος, παλιό μέλος του site, ειδικός ηπατολόγος Βου, η συγκεκριμένη για την οποία ανησυχεί είναι απόλυτα υγιής...προφανώς οι πληροφορίες του είναι λάθος

Α, πάντως επειδή έχω κι έναν άλλο κολλητό φίλο κτηνίατρο, παλιό κι αυτό μέλος του site, ειδικευμένο σε θέματα λύσσας, θα πρότεινα για όποιον ανησυχεί από δαγκώματα λυσσασμένου (κοπρό)σκυλου να κοιταχτεί...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αυτο το bodyfree νομιζω πρεπει να το αλλαξουμε ονομα σε bazofree ελειψη αλλων επιλογων κ μιας κ ο φιλος μου ειναι τρελαμενος με μια απο εκει μεσα (ολοι κανουμε λαθη) επειτα απο επισκεψη αποφασισα να μην ξαναδωσω ουτε 2ευρω στον τυπο.....
Κριτικη δεν νομιζω οτι πρεπει να κανω μιας κ αν ξεκινησω θα εχετε την εντυπωση οτι εχω ανοιξει δικο μου μαγαζι κ κατακρινω τα υπολοιπα  :grin:
Ερωτηση στης Ελιζας ισχυει ακομα το τηλ που τελειωνει σε 121 η εχω μεινει κανα 8μηνο πισω?

Το θέμα με το bodyfree είναι και άλλο με εξαίρεση το δωμάτιο που βλέπει στο χώρο αναμονής, τα αλλά είναι καλωδιωμένα !!!!!
Οτι γίνεται και λέγεται μέσα σε εκείνα ο συμπαθής επιχειρηματίας τα ακούει.
Εγώ λόγω ιδιαίτερων συνθηκών όσες φορές πήγα , πέρασα στο "καθαρό"

Ειδικά οποιος περνάει με τη Στέφι να μη λέει πολλά μέσα.
Είναι η πρώτη κυρία του χώρου αφού είναι η κυρία του κυρίου και αυτός ζηλεύει
 

greekthick

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι καλησπέρα και συγνώμη για το off topic...
House στείλε μου σε παρακαλώ πμ γιατί εγώ δεν μπορώ..Είμαι παλιός σου γνωστός με νεο nickname και δεν μπορω να σε βρώ στο τηλέφωνο...
Ευχαριστώ
 

agnooumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1
για να πάρει μία πληροφορία κάποιος για το θέμα πρέπει να διαβάσει τουλάχιστον 100 σέλίδες και αμφιβάλλω αν θα βγάλει άκρη,πιο πολύ αντιπαραθέσεις μεταξύ χρηστών (και ότι άλλο βάλει ο νους σας)παρά με αυτό που υποτίθεται αντιπροσωπεύει το θρεντ,οι πιο πολλοί που διαβάζουμε εδώ κουραζόμαστε παρά ενημερωνόμαστε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
για να πάρει μία πληροφορία κάποιος για το θέμα πρέπει να διαβάσει τουλάχιστον 100 σέλίδες και αμφιβάλλω αν θα βγάλει άκρη,πιο πολύ αντιπαραθέσεις μεταξύ χρηστών (και ότι άλλο βάλει ο νους σας)παρά με αυτό που υποτίθεται αντιπροσωπεύει το θρεντ,οι πιο πολλοί που διαβάζουμε εδώ κουραζόμαστε παρά ενημερωνόμαστε

Εσυ που ζητας πληροφοριες και κανεις και τον εξυπνο,χωρις να εχεις κανει τον κοπο μια φορα να γραψεις εδω μεσα,θα σου υπενθυμισω οτι το τελευταιο σου ποστ ενημερωσης εδω μεσα  ηταν στις : 24/06/13 και ωρα 19:07
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom