Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (2 μέλη και 60 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
για να πάρει μία πληροφορία κάποιος για το θέμα πρέπει να διαβάσει τουλάχιστον 100 σέλίδες και αμφιβάλλω αν θα βγάλει άκρη,πιο πολύ αντιπαραθέσεις μεταξύ χρηστών (και ότι άλλο βάλει ο νους σας)παρά με αυτό που υποτίθεται αντιπροσωπεύει το θρεντ,οι πιο πολλοί που διαβάζουμε εδώ κουραζόμαστε παρά ενημερωνόμαστε
μη ξεχνας οτι εδω μεσα δε μπαινουμε μονο για να παρουμε αλλα κ για να δωσουμε


treflejack πουσε ρε παλιοφιλε σε χασαμε
ελπιζω να εισαι καλα κ να μεινεις να σε απολαμβανουμε  :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
-κι ο έμπειρος αντί να στηλιτεύσει, 'συμβουλεύει' να σπεύσει η 'κατηγορούμενη΄ ν' αποδείξει στο.... διαδίκτυο ότι δεν είναι ελέφαντας, βάζοντας στα σκουπίδια την όποια έννοια αξιοπρέπειας και προσωπικών δεδομένων! Πάλι καλά που δεν πρότεινε και καμμιά συνέντευξη τύπου....
Σε ότι με αφορά:
Μας πείραξε πολύ που στο νήμα των citytours βγήκε το πρακτορείο και πήρε θέση για ανάλογο θέμα; Δεν καταλαβαίνω ούτε την επίθεση, ούτε τα προσωπικά δεδομένα τι λόγο έχουν εδώ, όταν προκειται για τη δημόσια υγεία. Με πολύ σεβασμό σε ένα σοβαρό μέλος, που με ειρωνεύθηκε....  
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ρε συ graf ποια δημόσια υγεία και πράσινα άλογα?
Το θέμα είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ λέμε, είναι ΜΟΥΦΑ,ΨΕΜΑ,ΠΑΠΠΑΣ, πως το λένε?
ΛΑΣΠΗ ρίχνει απλά ο παράρας αυτός. Και στο λέω πως το γνωρίζω απ την πιο αξιόπιστη πηγή που μπορεί να υπάρξει.
Ξερεις πως σε εκτιμώ αλλά θα περίμενα από τους έμπειρους παίχτες σαν εσένα να μην μασάνε από αυτά τα άθλια ποστ ενός εμπαθή.
Για να το ληξουμε λοιπόν, η κοπέλα είναι μια χαρά στην υγεία της, ΤΕΛΟΣ.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
(....)
-κι ο έμπειρος αντί να στηλιτεύσει, 'συμβουλεύει' να σπεύσει η 'κατηγορούμενη΄ ν' αποδείξει στο.... διαδίκτυο ότι δεν είναι ελέφαντας, βάζοντας στα σκουπίδια την όποια έννοια αξιοπρέπειας και προσωπικών δεδομένων! Πάλι καλά που δεν πρότεινε και καμμιά συνέντευξη τύπου....

Φασούλη τον Φασούλη ο Γκαίμπελς τώρα δικαιώνεται, για να παραφράσω και τον αγαπητό κόμη...

νέοι και μαλάματα
Σε ότι με αφορά:
Μας πείραξε πολύ που στο νήμα των citytours βγήκε το πρακτορείο και πήρε θέση για ανάλογο θέμα; Δεν καταλαβαίνω ούτε την επίθεση, ούτε τα προσωπικά δεδομένα τι λόγο έχουν εδώ, όταν προκειται για τη δημόσια υγεία. Με πολύ σεβασμό σε ένα σοβαρό μέλος, που με ειρωνεύθηκε....  
Αγαπητέ μου κόμη, χαίρομαι πολύ για την ευθιξία σου, πλην όμως δεν αναφερόμουν σ' εσένα. Διόρθωσα και πρόσθεσα λίγο στην παράθεση σου να γίνει πιό σαφές...αν και δεν θάθελα τώρα να ξανανοίξουμε νέο γύρο σχολίων.

Πώς θα μπορούσα δε ν' αναφερόμουνα σε σένα που εσύ δεν είσαι καν μάλαμα...ένας απλός ειδήμονας είσαι  ;)  :grin:

Επί της ουσίας, δεν τίθεται θέμα δημόσιας υγείας, τουλάχιστον όπως το περιγράφει ο τύπος. Αν θες δες το κι έτσι: Είναι ο λόγος του, απέναντι στο δικό μου. Your call

Υ.Γ. Και χιουμορίζοντας λίγο ακόμα...
Ειδικά εσένα δεν θα μπορούσα να σ' ειρωνευτώ. Έχω μια ιδιαίτερη αδυναμία λόγω αβαταριού, αν θυμάσαι...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πήγα την προηγούμενη βδομάδα στη Μαγκυ Εγνατίας 136 και πήρα την Σύλβια. Υπέροχη έφυγα πλήρως ευχαριστημένος αλλά έκανα μαλακια και δεν πήρα το τηλέφωνο. Θέλω να πάω από βδομάδα και θέλω να κλείσω ραντεβουδάκι μήπως μπορεί κάποιος που έχει το τηλέφωνο να μου το στείλε σε πμ ? Ευχαριστώ
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
789
Πόντοι
96
Πήγα την προηγούμενη βδομάδα στη Μαγκυ Εγνατίας 136 και πήρα την Σύλβια. Υπέροχη έφυγα πλήρως ευχαριστημένος αλλά έκανα μαλακια και δεν πήρα το τηλέφωνο. Θέλω να πάω από βδομάδα και θέλω να κλείσω ραντεβουδάκι μήπως μπορεί κάποιος που έχει το τηλέφωνο να μου το στείλε σε πμ ? Ευχαριστώ
Δώσε σε παρακαλώ περισσότερες πληροφορίες (τι έκανες? πόσα πλήρωσες? κλπ?)
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Δώσε σε παρακαλώ περισσότερες πληροφορίες (τι έκανες? πόσα πλήρωσες? κλπ?)
Πάντα 50δινω φίλε μου . Πολύ καλό μασάζ πολύ χούφτωμα με τα  :tits2: Έξω και πολλά φιλάκια . Το  :wanker: ήταν κόλαση με τέλειο ρυθμό και πολύ μαλακό χάιδεμα μετά το τελείωμα. Ερωτική κατάσταση χωρίς βιασύνη.
 

agnooumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1
να με συγχωρέσουν οι έξυπνοι που ελέγχουν κάθε πότε στέλνω μηνύματα και ας συνεχίζουν να μας τα πρήζουν με μπουρδολογίες και εξυπνάδες ενδεικτικές της παρουσίας τους ,και σε τελική κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει αναφορά ,τουλάχιστον να μην ανοίγουν μέτωπα με όποιον δεν του αρέσει η γραφή του,και σε τελική θα παραθέσω την ρήση του Ζουράρι στην βουλή για αυτούς που δεν καταλαβαίνουν και παρεξηγούνται........
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Πάντα 50δινω φίλε μου . Πολύ καλό μασάζ πολύ χούφτωμα με τα  :tits2: Έξω και πολλά φιλάκια . Το  :wanker: ήταν κόλαση με τέλειο ρυθμό και πολύ μαλακό χάιδεμα μετά το τελείωμα. Ερωτική κατάσταση χωρίς βιασύνη.
Νομιζω η συγκεκριμενη (Συλβια) εχει χαλια βυζι..πολυ πεσμενο ρε παιδι μου! Αλλα συμφωνω στο οτι αφηνει και ειναι συμπαθητικη. Καμια ανανεωση σε Μαγκυ υπαρχει? Ποιες ειναι αυτον τον καιρο?
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
περασμα απο Συλβια  τελειο σφιχτο κορμι με υπομονη ο φραπεσ και μασαζ πολυ καλο και δυνατο....αλλη μια στο χωρο πρεπει κι αυτη να ηταν καλη...την αλλη φορα θα την δοκιμασω... :S :S
 

TRIENA

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
7.093
Like
6
Πόντοι
66
Ρε καλός τους (αφανείς)νταβάδες  :erection: στείλτε κανα ΡΜ και σε μένα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τριενα ρίξε με τη Τρίενα  ;)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
να με συγχωρέσουν οι έξυπνοι που ελέγχουν κάθε πότε στέλνω μηνύματα και ας συνεχίζουν να μας τα πρήζουν με μπουρδολογίες και εξυπνάδες ενδεικτικές της παρουσίας τους ,και σε τελική κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει αναφορά ,τουλάχιστον να μην ανοίγουν μέτωπα με όποιον δεν του αρέσει η γραφή του,και σε τελική θα παραθέσω την ρήση του Ζουράρι στην βουλή για αυτούς που δεν καταλαβαίνουν και παρεξηγούνται........

Ρε τσομπανο,αντι να κανεις αμπελοφιλοσοφιες γιατι δεν πας στην φιλη σου τη Μαριαννα να μας πεις κανενα νεο της?
Και που εισαι,σταματα να πληκτρολογεις συνεχεια την ιδια εκφραση σε αυτο το θρεντ.
Αμα δε δωσεις,δε θα παρεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom