Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
παίδες ο Σάκης έκκλεισε; ανοίγει με ραντεβού;  ξέρει κανείς αν έχει τίποτα καλό;
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
Παιδια λεω να κανω μια επισκεψη σε καποιο μασατζιδικο με φραπε..!!για πρωτη φορα  σε τετοιου ειδους απολαυσης..!!Εχεις να μου προτείνει καποιος κατι..?Ετσι ωστε να μην φαμε καμια φολα γιατι αρκετες εχουμε φαει σε στουντιο....
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Παιδια λεω να κανω μια επισκεψη σε καποιο μασατζιδικο με φραπε..!!για πρωτη φορα  σε τετοιου ειδους απολαυσης..!!Εχεις να μου προτείνει καποιος κατι..?Ετσι ωστε να μην φαμε καμια φολα γιατι αρκετες εχουμε φαει σε στουντιο....
Δοκίμασε τα 13,14,15,16 του μασαζοκαταλόγου
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Συναδελφοι κανενα προσφατο σχολιο απο Μαγκυ εχουμε? Ροστερ?
 

Extra_ball

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μαγαζί με φουλ πρόγραμμα? Είμαι πρωτάρης στο site και το μόνο που έχω δοκιμάσει είναι μαγαζιά με φραπέ. Δεν έχω παράπονο αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι άλλο.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καρδινάλιε βάλε και τον φρεσκοκατάλογο για επιφώτιση!
nobi τωρα τελευταία κάνω λειτουργίες στην πρωτεύουσα επομένως δεν έχω επίκαιροποίηση καταλόγου, ίσως ο φίλος akarnan μπορεί να βοηθήσει!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Παιδια λεω να κανω μια επισκεψη σε καποιο μασατζιδικο με φραπε..!!για πρωτη φορα  σε τετοιου ειδους απολαυσης..!!Εχεις να μου προτείνει καποιος κατι..?Ετσι ωστε να μην φαμε καμια φολα γιατι αρκετες εχουμε φαει σε στουντιο....
Δοκίμασε τα 13,14,15,16 του μασαζοκαταλόγου
Σωστά, εγώ θα πρότεινα και το Νο 1:
nobi τωρα τελευταία κάνω λειτουργίες στην πρωτεύουσα επομένως δεν έχω επίκαιροποίηση καταλόγου, ίσως ο φίλος akarnan μπορεί να βοηθήσει!
Ενημερώνω τον κατάλογο με οποιες πληροφορίες έχω. Αν κάποιος έχει να προσθαφαιρέσει κάτι ας το κάνει για την καλύτερη ενημέρωση όλων μας.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Στο angels spa μονο μασάζ παιζει? Απο τιμες?
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Συναδελφοι κανενα προσφατο σχολιο απο Μαγκυ εχουμε? Ροστερ?
Λοιπόν ξεκινάμε με Κάτια 24χρ Ελληνίδα μελαχρινή με λίγα κιλά παραπάνω που της πάνε με καλά βυζιά και δέρμα βελούδινο. Η Συλβη Ελληνίδα 24χρ πρώην αθλήτρια με καλό σώμα αλλά λίγο πεσμένο βυζί , πολύ επικοινωνιακή και ευχαριστη . Η Νικολέττα Ελληνίδα 26χρ καστανόξανθη μινιον πολύ καλό σώμα με μικρό βυζακι με ταττοο , αν ήταν πιο ψηλή θα ήταν για πασαρέλα . Επίσης και μια καινούρια την οποία δεν έχω δει με ονομα Σοφία με λίγα κιλακια παραπάνω από ότι μου ανέφερε η Μαγκυ . Ενίοτε κάνει μασάζ και η ιδια η Μαγκυ . Τα προγράμματα είναι : 50 για φραπέ και 70 για πίπα . Όλες οι κοπέλες κάνουν πολυ καλό μασάζ και τηρούν τον χρόνο των 40 λεπτών. Το μαγαζί προτείνεται για αυτούς που θέλουν ένα καλό μασάζ με εκτόνωση.... Δίνει έμφαση στο μασάζ . Ο χώρος είναι καθαρός και το μόνο μειονέκτημα είναι η κοινή τουαλέτα.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Λοιπόν ξεκινάμε με Κάτια 24χρ Ελληνίδα μελαχρινή με λίγα κιλά παραπάνω που της πάνε με καλά βυζιά και δέρμα βελούδινο. Η Συλβη Ελληνίδα 24χρ πρώην αθλήτρια με καλό σώμα αλλά λίγο πεσμένο βυζί , πολύ επικοινωνιακή και ευχαριστη . Η Νικολέττα Ελληνίδα 26χρ καστανόξανθη μινιον πολύ καλό σώμα με μικρό βυζακι με ταττοο , αν ήταν πιο ψηλή θα ήταν για πασαρέλα . Επίσης και μια καινούρια την οποία δεν έχω δει με ονομα Σοφία με λίγα κιλακια παραπάνω από ότι μου ανέφερε η Μαγκυ . Ενίοτε κάνει μασάζ και η ιδια η Μαγκυ . Τα προγράμματα είναι : 50 για φραπέ και 70 για πίπα . Όλες οι κοπέλες κάνουν πολυ καλό μασάζ και τηρούν τον χρόνο των 40 λεπτών. Το μαγαζί προτείνεται για αυτούς που θέλουν ένα καλό μασάζ με εκτόνωση.... Δίνει έμφαση στο μασάζ . Ο χώρος είναι καθαρός και το μόνο μειονέκτημα είναι η κοινή τουαλέτα.
Με κάθε καλή διάθεση κριτικής αυτό το μείζον θέμα με την κοινή τουαλέτα πρέπει οι ιδιοκτήτες μερικών επιχειρήσεων να το δούνε σοβαρά!
Πρίν απο μερικές μέρες λίγο έλειψε να κάνουμε μαζι ντουζάκι με έναν συναγωνιστή στην Μητροπόλεως....
Τουλάχιστον να επενδύσουνε σε υπηρεσίες και ποιότητα  toυ ροστερ ,ωστε να  αντιστάθμίσουνε τα μειονεκτήματα του χώρου τους.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Για τους λάτρεις του nuru:


Άντε να δούμε πότε θα χιονίσει και για μας εδω!!!

 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Συμφωνα με τα λεγόμενα του site κανουν μονο μασαζ....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Συμφωνα με τα λεγόμενα του site κανουν μονο μασαζ....
Ερωτικο όμως.Το λέει καθαρά για οργασμό οπότε εκτόνωση παίζει χαλαρα. Και φυσικά είναι "πονηρό" αφού έχουν και καλυμμένα πρόσωπα στι φωτό. Δεν είναι φυσιοθεραπεύτριες.  :grin:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Σαν εμπειρια πρεπει να ειναι ωραια.

Αλλα Θεσσαλονικη με τιποτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom