Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (9 μέλη και 69 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Έχουμε νεότερα για την τάδε; Έχουμε νεότερα για τον τάδε; Τι έγινε με το τάδε μασατζίδικο που του την έπεσαν τα στρουμφ μαζί με τον Δρακουμέλ; Η παρακμή του θρεντ σε όλο της το μεγαλείο. :cheesy:
 

astrofoteino

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ειμαι καινουργιοσ εδω πηγα σημερα στο ansel σπα ηταν μια κοπελα ευα την ελεγαν ειχε και κωμοτηριο μεσα εκανε πολι ωραιο μασαζ αλλα μεχρι εκει τιποτα αλλο ξερει κανεις κατι?
 

astrofoteino

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
angel spa ορθογραφικο λαθος σορυ προς διευκρθνση το σπα ηταν στα jumbo στο φοινηκα
 

monkey D lufy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
ξερει κανεις δυτικα που εχει κανενα μασατζιδικο με happy ending ?
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δες στο μασαζοκαταλογο  Θεσσαλονίκης
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
ξερει κανεις δυτικα που εχει κανενα μασατζιδικο με happy ending ?
7.Spa in the  city, Μαρία, Λαδαδικα
8.Eliza's, Νίκη, Δωδεκανήσου
9.Κωλέττης, Ευα, Γιαννιτσων
10.West, Έλενα, Γιαννιτσων

σε όλα πάιζει Full.. τιμές απο 50(εκτόνωση) έως και 80-100 (full)
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
ξερει κανεις αν αλλαξε τηλεφωνο Βασιλης ? εχω αυτο 698,,,,,,,,,,,049 καλουσα το Σαββατο αλλα δεννν  >:(
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
περασμα προ ημερων απο Δωδεκανησου, 4 κοπελες εκ τον οποιον θυμαμε την λεπτεπηλεπτη Κλαιρη που την ειχα τιμησει στο παρελθον), και την Αναστασια απο τσεχια (αν θυμαμαι καλα το ονομα της) ετων 28+/- μετριου αναστηματος γεροδεμενο σωμα, με καστανα μακρια μαλια γαλαζια ματια. Συνεδρια με την Τσεχα οπου το κοριτσι κουβαλαει πολλα κυβηκα τρελας, και ορεξης για ξεπουτσιασμα. Με φοβερες εναλαγες απο παθιαρικα γλωσοφιλα σε τσοντε τσιμπουκοματα, παρακηνησεις για χαστουκια δακγωματα. Ευπροσαρμοστη στα γουστα του καθενος με κληση στις αγριαδες. Συνηστατε στους αγριους καβαλαριδες :cheesy:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
4 κοπελες εκ τον οποιον θυμαμε την λεπτεπηλεπτη Κλαιρη

δηλαδή ρε premium1968 άπω τις τεσερις εκτός την τσεχα που γάμησες τις άλλες δεν της θυμασε καθόλου? και θυμήθηκες την λεπτεπηλεπτη Κλαιρη!!!??  :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
4 κοπελες εκ τον οποιον θυμαμε την λεπτεπηλεπτη Κλαιρη

δηλαδή ρε premium1968 άπω τις τεσερις εκτός την τσεχα που γάμησες τις άλλες δεν της θυμασε καθόλου? και θυμήθηκες την λεπτεπηλεπτη Κλαιρη!!!??  :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δε καταλαβενω το υφος σου.  :2funny: :2funny:  :uglystupid: Μηπως ξερεις εσυ τα ονοματα απο τις αλλες να τα πεις? εγω δυστηχος- ευτηχος δε τα θυμαμε.
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Γιατρέ μου σε παρακαλώ χρειάζομαι τη βοήθεια σου! Στην αρχή έβλεπα παντού κάμερες ότι με παρακολουθούν, μετά ότι θα με κάνει τρελή ανάκρηση η αστυνομία και θα με καταδικάσουν σε 10 έτη κάθειρξη αν κάνουν ντου σε κάποιο από τα μαγαζιά και είμαι μέσα, μετά έκανα το μασαζοκατάλογο μόνο με τα μαγαζιά που έχω πάει (αφού δεν έχω πάει εγώ , τα αλλά σίγοτρα δεν αξίζουν για να τα αναφέρω, βλέπω παντού προμοτάτορες και μαγαζάτορες όταν κάνει κάποιος κριτική, ειρωνεύομαι όσους δε συμφωνά με τα γραφόμενά τους και φυσικά δεν έχω ποστάρει τίποτα για κάποιο από τα μαγαζιά που έχω πάει!! Τέλος θεωρώ ότι πρέπει να γίνω administrator στη θέση του Αντισθένη.. Αν δεν είμαι ο ΘΕΟΣ, τότε ποιος είμαι????

ΥΓ: Γαμιέται ο Ολυμπιακός και η 7...
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δε καταλαβενω το υφος σου.  :2funny: :2funny:  :uglystupid: Μηπως ξερεις εσυ τα ονοματα απο τις αλλες να τα πεις? εγω δυστηχος- ευτηχος δε τα θυμαμε.

ότι κατάλαβες  :2funny: :2funny: ανέφερες την κλαιρη το δείγμα άπω γυναίκα? και δεν ανέφερες στην Ηρώ!!!!??? μου έκανε μεγάλη εντύπωση!!!! :idiot:
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παίχτη είπα ότι δε πάω όπου νάνε κατανοητό. επίσης είπα ότι πολλές φόρες πάω στα νόμιμα στούντιο στο φιξ  με τα ίδια χρήματα προγράμματα και νόμιμα. όπως ότι όταν το επιτρέπουν τα οικονομικά μου πάω και σε χοτελι και δεν παρακαλώ κανέναν ξερης το ρητό με τον πάρα μου..
κάμερες έχουνε όλοι  λοιπόν προς τι η αντίδραση σου? Γιατρέ όσο για τα άλλα μίλησα για τραβήγματα και όχι για κάθειρξη
 

pidixtoyliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2014
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γιατρέ μου σε παρακαλώ χρειάζομαι τη βοήθεια σου! Στην αρχή έβλεπα παντού κάμερες ότι με παρακολουθούν, μετά ότι θα με κάνει τρελή ανάκρηση η αστυνομία και θα με καταδικάσουν σε 10 έτη κάθειρξη αν κάνουν ντου σε κάποιο από τα μαγαζιά και είμαι μέσα, μετά έκανα το μασαζοκατάλογο μόνο με τα μαγαζιά που έχω πάει (αφού δεν έχω πάει εγώ , τα αλλά σίγοτρα δεν αξίζουν για να τα αναφέρω, βλέπω παντού προμοτάτορες και μαγαζάτορες όταν κάνει κάποιος κριτική, ειρωνεύομαι όσους δε συμφωνά με τα γραφόμενά τους και φυσικά δεν έχω ποστάρει τίποτα για κάποιο από τα μαγαζιά που έχω πάει!! Τέλος θεωρώ ότι πρέπει να γίνω administrator στη θέση του Αντισθένη.. Αν δεν είμαι ο ΘΕΟΣ, τότε ποιος είμαι????

ΥΓ: Γαμιέται ο Ολυμπιακός και η 7...
Το site παιρνουν ματι  :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
ότι κατάλαβες  :2funny: :2funny: ανέφερες την κλαιρη το δείγμα άπω γυναίκα? και δεν ανέφερες στην Ηρώ!!!!??? μου έκανε μεγάλη εντύπωση!!!! :idiot:

ευκολα εντυπωσιαζεσαι. να το κοιταξεις. :2funny: Και αν θελεις να γινεις χρησιμος εδω μεσα να βγαζεις καθημερηνο ανακοινωθεν με ποιες κοπελες ειναι σε ποιο μαγαζι, τι ωρα ποιανουν βαρδια, τι ωρα κανουν τελευταιο ραντεβου,κατ εκτιμηση ποτε εχουν περιοδο. η θα εισαι η δε θα εισαι φωστηρακος.  Και να μην εντυπωσιαζεσαι ευκολα, ανερει την εμπειρια σου.  :grin:

 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
ευκολα εντυπωσιαζεσαι. να το κοιταξεις. :2funny: Και αν θελεις να γινεις χρησιμος εδω μεσα να βγαζεις καθημερηνο ανακοινωθεν με ποιες κοπελες ειναι σε ποιο μαγαζι, τι ωρα ποιανουν βαρδια, τι ωρα κανουν τελευταιο ραντεβου,κατ εκτιμηση ποτε εχουν περιοδο. η θα εισαι η δε θα εισαι φωστηρακος.  Και να μην εντυπωσιαζεσαι ευκολα, ανερει την εμπειρια σου.  :grin:
ωραια πες μας τα υπολοιπα κοριτσια αφου τα ξερεις εσυ να ξερουμε
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ευκολα εντυπωσιαζεσαι. να το κοιταξεις. :2funny: Και αν θελεις να γινεις χρησιμος εδω μεσα να βγαζεις καθημερηνο ανακοινωθεν με ποιες κοπελες ειναι σε ποιο μαγαζι, τι ωρα ποιανουν βαρδια, τι ωρα κανουν τελευταιο ραντεβου,κατ εκτιμηση ποτε εχουν περιοδο. η θα εισαι η δε θα εισαι φωστηρακος.  Και να μην εντυπωσιαζεσαι ευκολα, ανερει την εμπειρια σου.  :grin:
κανε εσύ το ρεπόρτερ άλλα να εισαι αντικειμενικος και δεν έχω κανένα πρόβλημα τις τανες τις πληρώνω για :fuck1: δεν με πληρώνουν
αυτό μας έλειπε λογικό είναι να είμαστε λογικότατοι.και δεν προμοτάρω καμιά :grin: μόνο το κέφι μου κάνω αφού προσφέρονται οι τανες  :fuck1: :pipa1: αλώστε οι περισσότερη αυτό κάνουμε :2funny: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom