Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ειναι
Πλέον πανε με συγκεκριμένο τροπο .
Δε χτυπάνε την πόρτα και ρωτάνε " συγγνώμη , μήπως πηδιοσαστε με χρήματα;"

Πανε σαν πελάτες και υπήρχαν περιπτώσεις που ξοδεψαν αρκετά χρήματα μέχρι να αποκτήσουν την εμπιστοσύνη του ιδιοκτήτη .

Και απο οτι ξερω ποτε μα ποτε δεν ενέπλεξαν πελάτη σε κάποιο πέσιμο

ζείτε σε όνειρο ειδήμονες και μη

μήπως δεν ξέρουν που πάνε? τι παίζετε? και τι θα βρούνε? είστε σοβαροί?
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ζείτε σε όνειρο ειδήμονες και μη

μήπως δεν ξέρουν που πάνε? τι παίζετε? και τι θα βρούνε? είστε σοβαροί?
Αν το λες για μένα αυτο, ειμαι όσο σοβαρός εισαι και εσυ.
Φυσικα ξέρουν που πανε αλλα χρειάζονται και αποδείξεις.
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Μαγκες κουρασε το ολο θεμα με τα πεσιματα....
Δεν λεω πρεπει να ξερουμε πανω κατω τι μπορει να μας συμβει αλλα θα ηταν πολυ καλυτερα να δημιουργηθει ενα αναλογο τοπικ ωστε να το παρακολουθει οποιος θελει κ οχι να γραφουμε offtopic συνεχεια....
Τα εν λογω μαγαζια αργα η γρηγορα θα πεθανουν ειτε λογω πεσιματος (που συμβαινει αποκλειστικα απο πληροφοριες ανταγωνιστων) ειτε λογω τιμης ειτε λογω ελειψης φρεσκου αιματος.
Ειναι απο τους πιο απαιτητικους χωρους μιας κ συνδυαζει πολλες υπηρεσιες (μασαζ εξτρα προγραμματα) κ εχει ισως το πιο απαιτητικο πελατολογιο.
Τον επομενο μηνα λογω αδειας εξτρα ρευστου κ ενος μπατσελορ που πρεπει να οργανωσω θα επισκευτω ολα τα "ανοιχτα" μαγαζια κ θα προσπαθησω να κανω εναν σοβαρο καταλογο με τιμες κοπελες κ οσες πληροφοριες μπορω να μαζεψω.
Για το μπατσελορ εχω ηδη 2 πολυ καλες προσφορες απο γειτονικη χωρα κ θα προσπαθησω να κανω συγκρισεις τιμων-κοριτσιων-υπηρεσιων με τους δικους μας  :2funny:
Καθε εξτρα πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη κ θα αξιοποιηθει καταλληλα,ευχαριστω εκ των προτερων.
Υ.Γ. Θα ακολουθησω πιστα τον καταλογο  :P
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
ΚΑλημέρα στην παρέα. Επειδή σε λίγες μέρες θα επισκεφθώ την συμπρωτεύουσα για δουλειές και μια μυοχαλάρωση
χρειάζεται έχει κανείς να προτείνει κάτι καλό;
Επίσης έχουμε πληροφορίες γι αυτό: www.sexgr.net/call-girls/ad102887-27yearold-hot-greek-girl-at-your-place-]http://www.sexgr.net/call-girls/ad102887-27yearold-hot-greek-girl-at-your-place-[/url]
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
φίλε άμα αντέχεις τη βρόμια και το σκυλάκι παρέα με ότι καταλαβαίνεις πήγαινε
Εχω προβλημα με τη βρωμια φιλε μου , πηγες και ηταν χαλια ? Αυτη εμφανισιακα πως ειναι ? Κανει δουλεια ή αγγαρεια ?
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εχω προβλημα με τη βρωμια φιλε μου , πηγες και ηταν χαλια ? Αυτη εμφανισιακα πως ειναι ? Κανει δουλεια ή αγγαρεια ?
δε λέει ένα δωμάτιο φοιτητικό ένα μπάνιο και ο σκύλος κόβει βόλτες έκανα μεταβολή και έφυγα κάτι μου έτυχε ;)
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Πέρασα απο το ΑΝΘΟΣ. , αλλα το βρηκα κλειστό .... Ειχα μήνες να περάσω .... Τι εγινε ?
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
"4. Φίλε για το 1 μακρια. ειναι μια θεια στην ολγας γυρω στα 60.
Για το 2 πηρα τηλεφωνο κ μου ειπε 4 φορες πως ειναι θεραπευτικο κ σε καμια περιπτωση αισθησιακο ή κατι παραπανω.
Για τα υπολοιπα δεν γνωριζω
To 4 είναι το Νο 10 του καταλόγου.
Σε πρόσφατη επισκεψή μου διέθετε 3 κορασίδες
1. Σύλβια (PL) 23 ετών
2. Άννα (PL) 22 ετών και
3. Χριστίνα (GR)
O χώρος διαθέτει ένα δωμάτιο με μασαζοκρέβατο, ένα με κανονικό κρεβάτι,ένα κοινό μπάνιο για όλους και είναι καθαρός.
Τιμές 50-60-70. Διάρκεια συνεδρίας 40 min."

..... Για το 4. Εχουμε κατι επιπλεον ? που βρίσκεται , ας πουμε .... Οχι ακριβώς αν δεν θελεις  ....στο περιπου.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εχουμε κανενα τηλεφωνο για εκτος μαγαζιων ?
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Καλησπέρα παλικάρια, πρώτο post μου γενικά στο site.
Εχω επισκευτεί το Day Spa 2 φορές και δεν έχω εμπειρία απο άλλα ιδρύματα.
Πρώτη επίσκεψη με την Ρίτα, λίγο ξυνή και μασάζ πολύ μέτριο εώς κακό. Πετσέτα μέχρι την ώρα της φραπεδιάς την οποία προέτρεψα εγώ και έγινε (μπορεί να φοβοντουσαν μιας και πρώτη φορα στον χώρο) 50€,
της ζήτησα να βγάλει τα ρούχα αλλά ούτε συζήτηση.
Δεύτερη επίσκεψη με την Νάντια, επικοινωνιακή, πολύ καλό μασάζ πραγματικά, χωρίς πετσέτα απο την αρχή, και φραπεδία πολύ καλή, οταν της ζήτησα να βγάλει τα ρούχα της (τα απο πάνω) μου ζήτησε 20€
εξτρα και είπα οκ (δεν θα ξαναγίνει). Γενικά η δεύτερη επίσκεψη μου άφησε πολύ μα πολύ καλύτερες εντυπώσεις απο την πρώτη 50€ + 20€ (θα ξαναπάω αλλά με την συγκεκριμένη μόνο).

Απόψεις: θεωρώ οτι για μασαζ και φραπεδιά τα 50€ είναι πολλα, είτε θα επρεπε να είναι στα 40€ είτε θα έπρεπε τουλάχιστον τα κορίτσια να βγάζουν τα ρούχα τους στα 50€.

Ερώτηση: επιδή συνήθως οι ορέξεις για το εν λόγω σπορ δημιουργούνται μικρές ώρες, υπάρχουν ανάλογα ιδρύματα που να λειτουργούν σε βραδυνή βάρδια;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλησπέρα παλικάρια, πρώτο post μου γενικά στο site.
Εχω επισκευτεί το Day Spa 2 φορές και δεν έχω εμπειρία απο άλλα ιδρύματα.
Πρώτη επίσκεψη με την Ρίτα, λίγο ξυνή και μασάζ πολύ μέτριο εώς κακό. Πετσέτα μέχρι την ώρα της φραπεδιάς την οποία προέτρεψα εγώ και έγινε (μπορεί να φοβοντουσαν μιας και πρώτη φορα στον χώρο) 50€,
της ζήτησα να βγάλει τα ρούχα αλλά ούτε συζήτηση.
Δεύτερη επίσκεψη με την Νάντια, επικοινωνιακή, πολύ καλό μασάζ πραγματικά, χωρίς πετσέτα απο την αρχή, και φραπεδία πολύ καλή, οταν της ζήτησα να βγάλει τα ρούχα της (τα απο πάνω) μου ζήτησε 20€
εξτρα και είπα οκ (δεν θα ξαναγίνει). Γενικά η δεύτερη επίσκεψη μου άφησε πολύ μα πολύ καλύτερες εντυπώσεις απο την πρώτη 50€ + 20€ (θα ξαναπάω αλλά με την συγκεκριμένη μόνο).

Απόψεις: θεωρώ οτι για μασαζ και φραπεδιά τα 50€ είναι πολλα, είτε θα επρεπε να είναι στα 40€ είτε θα έπρεπε τουλάχιστον τα κορίτσια να βγάζουν τα ρούχα τους στα 50€.

Ερώτηση: επιδή συνήθως οι ορέξεις για το εν λόγω σπορ δημιουργούνται μικρές ώρες, υπάρχουν ανάλογα ιδρύματα που να λειτουργούν σε βραδυνή βάρδια;

Απ όσο ξέρω τα περισσότερα μαγαζιά που αναφέρεις δουλεύουν μέχρι 9:00-9:30 το βράδυ με τελευταίο ραντεβού 8-8:30
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
εχω μια απορια στο στουντιο body free που εχει και site γαμας η μονο πιπα γιατι ειδα εχει ωραιες κοπελες. αν ειναι μονο πιπα να ξερω να μην τη πατησω
 

stratas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
7
Like
231
Πόντοι
280
επίσκεψη πριν ένα μήνα περίπου body free άφησα την επιλογή στο αφεντικό 80 ευρ. :pipa2 100 ε  :fuck1 ,πληρωμή στο τέλος. η κοπέλα που μου έστειλε ωραία
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
καλως τα μας, καλως τα μας!!!!! Καιρο ειχαν να διαφημιστουν . Την προηγουμενη βδομαδα ηταν το αδερφακι!! :grin: :grin: Αρα ποσο θα ειναι η διαφορα για  :cum: και να μας δειξει  :tits2:? και αν μου κατσει σημερα το στοιχημα θα παω ετσι για το χαβαλε!! καποιος να προτεινει κορασιδα δεκτικη σε  :tits2: και με καλο  :jerking: !!!! :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom