Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Φίλοι συναθλητές καλημέρα. Μια ερώτηση: Το Resort έχει κατεβάσει ρολά; Δεν το βλέπω στο μασαζοκατάλογο και στο τηλ. που έχω έχει ενεργοποιηθεί η φραγή εισερχομένων κλήσεων. Γνωρίζει κανείς τί συμβαίνει  :helpplea:;
Το συγκεκριμένο μας τελείωσε.
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΝΤΕΛΒΑΙΣ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ? ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ !!!!!!!!!!!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αναξιος καταλωσης χρονου εισαι εσυ που νομιζης οτι τα ξερης όλα ναρκωτικα ειχαν στο στουντιο κοντεψαν να με βγαλουν προμηθευτη ναρκωτικά και πουτανες πσνε μαζι λογια αστυνομιας οχι δικα μου
Άλλαξε το nick σου σε αστειουλης...
Ξαφνικά θυμηθηκες οτι είχε και ναρκωτικά η φάση.

 

Preciouuusssss4567

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια ... μπορει να μου δωσει καποιος το τηλ της Μαρως απο κεντρο ?
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
11.Eliza's, Νίκη, Δωδεκανήσου
αυτό είναι που είναι στο στενο διπλα στη δωδεκανισου?????που τα σπασαν οι συνεταιρησες???
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Θα το εκτιμουσα παρα πολυ αν καποιος συναγωνιστης μου εδινε το τηλεφωνο της κυριας Μαρως παιδια!!! Ευχαριστω προκαταβολικα!!
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
προ 20ημερου που το επισκεθφηκα ηταν παρουσα η Χριστινα. γυρω στα 25 (+-2) ευσωμουλα με μεγαλα  :tits:, προσχαρη και γλυκια.. ειναι η σιγουρη του χωρου. οι υπολοιπες αλαζουν οπως μου ειπε και δεν πετυχα καμια .οι τιμες οπως τα λεει ο "επιτιμος" Akarnan  :grin: . service οχι κατι το ξεχωριστο. Α εχει και διδρομο να κανετε και τεστ κοπωσεως αν χρειαστει!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Φίλε για το 1 μακρια. ειναι μια θεια στην ολγας γυρω στα 60.
Για το 2 πηρα τηλεφωνο κ μου ειπε 4 φορες πως ειναι θεραπευτικο κ σε καμια περιπτωση αισθησιακο ή κατι παραπανω.
Για τα υπολοιπα δεν γνωριζω

To 4 είναι το Νο 10 του καταλόγου.
Σε πρόσφατη επισκεψή μου διέθετε 3 κορασίδες
1. Σύλβια (PL) 23 ετών
2. Άννα (PL) 22 ετών και
3. Χριστίνα (GR)
O χώρος διαθέτει ένα δωμάτιο με μασαζοκρέβατο, ένα με κανονικό κρεβάτι,ένα κοινό μπάνιο για όλους και είναι καθαρός.
Τιμές 50-60-70. Διάρκεια συνεδρίας 40 min.
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
μετα απο συνειδητη αποχη να ρωτησω κατι γιατι πολλες μαλακιες διαβαζω τελευταια??? αληθεια ολοι εσεις που γραφετε για πεσιμο μπατσων σε "παρανομα μασατζιδικα" ξερετε κανα νομιμο ντελο που δε θα σου την πεσουν??? η μηπως θεωρειται οτι ολα τα ντελα εχουν 1)νομιμες κοπελες με χαρτια, 2) καμια δεν ειναι χρηστρια ουσιων και δεν υπαρχει περιπτωση να διακινουνται ναρκωτικα εντος του χωρου, 3) καμια δεν εξαναγκαζεται σε σεξουαλικες πραξεις, 4)την αδεια απο τις αρμοδιες υπηρεσιες?? ο χωρος ποτε δεν ηταν και δε θα γινει νομιμος.. Ολοι περνουμε τα ρισκα και το ξερουμε
Υ.Γ: Καμια κριτικη θα γραψετε για επισκεψη ή απλα θα μαζευετε αστερακια για ποσταρισματα????
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Έτσι σωστός καλά το είπες
Απανωτά ποστ χωρίς καθόλου νόημά
Υπάρχει κ η τροποποίησή για διορθώσεις
Ας το κοιτάξουν κάποιοι
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες κύριοι!
Έκανα κασκαντερηλίκι στην αγγελία και δοκίμασα όντως μια 60άρα..
1 ώρα μασάζ 50€, όλα μέσα και πολύ καλή περιποίηση σε όλα. Λίγο cult φάση, άλλα είχε την πλάκα του.

Επόμενη στάση Metaxas (είναι με ραντεβού ή χύμα? - Τηλέφωνο κάποιος? ) και πιθανά Venus, αλλά θα φάνε πιστόλι αν ζητήσουν 100..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
μη δινεται κατοσταρικα η 120 με τπτ  :tickedoff:
τυχαιο δεν ειναι οτι τα 2 μαγαζια που χτυπηθηκανε ηταν οικονομικα(60-80)
εχω σατανικο μυαλο ξερω αλλα ισως να ειναι κ ετσι ;)
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες κύριοι!
Έκανα κασκαντερηλίκι στην αγγελία και δοκίμασα όντως μια 60άρα..
1 ώρα μασάζ 50€, όλα μέσα και πολύ καλή περιποίηση σε όλα. Λίγο cult φάση, άλλα είχε την πλάκα του.

Επόμενη στάση Metaxas (είναι με ραντεβού ή χύμα? - Τηλέφωνο κάποιος? ) και πιθανά Venus, αλλά θα φάνε πιστόλι αν ζητήσουν 100..

Οταν λες cult καταστασεις τι εννοεις περιπου. Δωσε καμια πληροφορια περαιτερω. Εχει συνεχεια μετα το μασαζ; Εμφανισιακα βλεπετε γιατι στο τηλεφωνο που πηρα μου ελεγε κατι για αρωματοθεραπειες...
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Οταν λες cult καταστασεις τι εννοεις περιπου. Δωσε καμια πληροφορια περαιτερω. Εχει συνεχεια μετα το μασαζ; Εμφανισιακα βλεπετε γιατι στο τηλεφωνο που πηρα μου ελεγε κατι για αρωματοθεραπειες...
Από το τηλέφωνο ρε φίλε τι να σου πει? Ποιες στάσεις του kama sutra κάνει?
Είναι 60άρα, μια χαρά στα κιλά της, 2άρι βυζί και γενικά σώμα 60άρας. Την πρώτη φορά έχει στοματικό, και από το 2ο ραντεβού υπόσχεται για όλα.
Καλός χώρος, σπίτι είναι βασικά, μέτριο μπάνιο.
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
μη δινεται κατοσταρικα η 120 με τπτ  :tickedoff:
τυχαιο δεν ειναι οτι τα 2 μαγαζια που χτυπηθηκανε ηταν οικονομικα(60-80)
εχω σατανικο μυαλο ξερω αλλα ισως να ειναι κ ετσι ;)
Δεν είσαι ο μόνος που το σκέφτηκε, αν και δεν ξέρω λεπτομέρειες για το Edelweiß, μου φαίνεται περίεργο γιατί τουλάχιστον η Εύα ήταν πολύ προσεκτική με τις προσεγγίσεις της!
Μην είστε κορόιδα, το Ευρώ ακριβαίνει συνεχώς!
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Από το τηλέφωνο ρε φίλε τι να σου πει? Ποιες στάσεις του kama sutra κάνει?
Είναι 60άρα, μια χαρά στα κιλά της, 2άρι βυζί και γενικά σώμα 60άρας. Την πρώτη φορά έχει στοματικό, και από το 2ο ραντεβού υπόσχεται για όλα.
Καλός χώρος, σπίτι είναι βασικά, μέτριο μπάνιο.
Roby, ωραία τα λες!
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Για το πέσιμο που αναφέρει ο φίλος θα κάνω μία αναφορά. Ποτέ μα ποτέ το ηθών δεν κάνει πέσιμο σε ένα μαγαζί αν ένας του τμήματος δεν το παίζει πελάτης και απολαμβάνει της υπηρεσίες ενώ πρώτα έχει πληρώσει, αλλιώς δεν θεωρείται αυτόφωρο και δεν στοιχειοθετήται κατηγορία. Δεν υπάρχει περίπτωση το ηθών να ζητήσει από πελάτη κατάθεση. Αυτά τα ολίγα. Πάω στοίχημα ότι αυτά θα είναι και τα τελευταία post του συναγωνιστή.
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Για το metaxas στη μητροπόλεως 40 ευρώ το φραπεδάκι 60 με 2 κοπέλες μέτριο μασάζ και ζητάν + 20 για να βγάλουν τα ρούχα τους. Όσο και αν ρωτούσα επιμόνως για κάτι παραπάνω έπαιρνα αρνητική απάντηση. 
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Για το πέσιμο που αναφέρει ο φίλος θα κάνω μία αναφορά. Ποτέ μα ποτέ το ηθών δεν κάνει πέσιμο σε ένα μαγαζί αν ένας του τμήματος δεν το παίζει πελάτης και απολαμβάνει της υπηρεσίες ενώ πρώτα έχει πληρώσει, αλλιώς δεν θεωρείται αυτόφωρο και δεν στοιχειοθετήται κατηγορία. Δεν υπάρχει περίπτωση το ηθών να ζητήσει από πελάτη κατάθεση. Αυτά τα ολίγα. Πάω στοίχημα ότι αυτά θα είναι και τα τελευταία post του συναγωνιστή.
Ετσι ειναι
Πλέον πανε με συγκεκριμένο τροπο .
Δε χτυπάνε την πόρτα και ρωτάνε " συγγνώμη , μήπως πηδιοσαστε με χρήματα;"

Πανε σαν πελάτες και υπήρχαν περιπτώσεις που ξοδεψαν αρκετά χρήματα μέχρι να αποκτήσουν την εμπιστοσύνη του ιδιοκτήτη .

Και απο οτι ξερω ποτε μα ποτε δεν ενέπλεξαν πελάτη σε κάποιο πέσιμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom