Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (8 μέλη και 76 επισκέπτες)

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
i mean εισαι businessman που έχεις μασατζίδικο και μου λες ψάξε κι αλλού; η συναδερφος-πελάτης ;

δεν σε γνωρίζω γι αυτο ρωτάω
επειδη ξεχασα να αναφερθω (δεν γνωριζα οτι πρεπει να δινω αναφορα στον καθενα), πελατης ειμαι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Μπορεί κάποιος  να δώσει πληροφορίες σχετικά με τη μαρω (πως είναι εμφανισιακά,ηλικία )
Milf 35+, 1,70 ύψος περίπου (μην σας μπερδεύουν τα τακούνια :grin:), σγουρά μακριά μαλλιά, αρκετά όμορφη στο πρόσωπο. Κορμί καλό, γεροδεμένο, λίγο πλαδαρό. Παλιότερα ήταν αρκετά ζουμερούλα έως χοντρούλα. Τώρα έχει αδυνατίσει αρκετά και είναι σχεδόν φυσιολογική, αλλά όχι αδύνατη. Στήθος 3άρι,  :boobies: με πτωτικές τάσεις. Το γουστάρει το άθλημα, συμμετέχει ενεργά και νομίζω ότι τα κάνει όλα :zfuck:. Τιμές ότι και τα άλλα μασατζίδικα, δηλαδή 60, 80 αν θυμάμαι καλά. Για αυτούς που δεν ψάχνουν μικρούλες και μοντελέ καταστάσεις νομίζω είναι καλή πρόταση.     
 

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
29
Like
1.337
Πόντοι
2.391
καλησπερα ντου σε μασαzαδικο στην καλαμαρια με πεντε κοπελες μεσα ολες στην ψιρου εκτος απο την υπευθυνη εγινε και κατασχεση του κλειστου καταγρφικου -κυκλωματος ασφαλειας .... πρεπει να ειμαστε ολοι προσεκτικοι    αυτα σημερα το  πρωι γραφει στο newsit
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
καλησπερα ντου σε μασαzαδικο στην καλαμαρια με πεντε κοπελες μεσα ολες στην ψιρου εκτος απο την υπευθυνη εγινε και κατασχεση του κλειστου καταγρφικου -κυκλωματος ασφαλειας .... πρεπει να ειμαστε ολοι προσεκτικοι    αυτα σημερα το  πρωι γραφει στο newsit
Στα παπαρια μας..
Δεν πιασαν κανενα πελατη...
Το συμπερασμα που βγαζω εγω είναι τα λεφτα μετα,μην γινει κανενα ντου και χασουμε το 80αρι!!!!!
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
επειδη ξεχασα να αναφερθω (δεν γνωριζα οτι πρεπει να δινω αναφορα στον καθενα), πελατης ειμαι

καλά ρε φίλε δεν σε βαρέσαμε ούτε φυσικά εισαι υποχρεωμένος να αναφερθείς...

 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
επισκεψη στο ευ ζην  επιλεχθηκε η συλβια και το μετανιωσα... . πιο ξενερωτη πεθαινεις....μασαζ αθλιο...χωρισ να βγαλει την ρομπα .... και υφος εγω κανω κουμαντο εδω...ακομα κλαιω το 50 ευρω :headbang:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
επισκεψη στο ευ ζην  επιλεχθηκε η συλβια και το μετανιωσα... . πιο ξενερωτη πεθαινεις....μασαζ αθλιο...χωρισ να βγαλει την ρομπα .... και υφος εγω κανω κουμαντο εδω...ακομα κλαιω το 50 ευρω :headbang:
Απορω ρε παιδια πως πατε σε αυτου του τυπου τα μαγαζια....

Πως αντεχεται να σας πασπατευει μια μουναρα και να απαγορευεται να κανετε κατι?
Βιτσιόζοι ειστε?
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Απορω ρε παιδια πως πατε σε αυτου του τυπου τα μαγαζια....

Πως αντεχεται να σας πασπατευει μια μουναρα και να απαγορευεται να κανετε κατι?
Βιτσιόζοι ειστε?

Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε. Οι παροχές είναι πολύ φτωχές απο τη πλευρά τω κοριτσιών για το 50αρικο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Εχεις απόλυτο δίκιο φίλε. Οι παροχές είναι πολύ φτωχές απο τη πλευρά τω κοριτσιών για το 50αρικο.
Δεν είναι θεμα χρηματων.
Αλλα να βλέπεις τη μουνα,να εχεις τη πουτσα εξω σηκωμενη,να στη παιζει και
να μην μπορεις να τη βαλεις από κατω....ΕΛΕΟΣ!!!!

 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
το υφος με πειραξε πιο πολυ γιατι ζητησα  να βγαλει την ρομπα και αρνηθηκε και οταν ρωτησα γιατι δεν την βγαζει μου απαντησε( αμα δεν σ αρεσει θα φυγω και παρε αλλη κοπελα και δωσε αλλα 50 ευρω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom