Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

Lacta

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις περιοχη ΣΣυνδικα Μποτσαρη μαρτιου μασαζ με  :pipa1:η  :fuck2:  με καλα κομματια μεσα?
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
67
Like
26
Πόντοι
0
Άσχημο πράγμα η ανεργία με έχει"στεγνωσει" και με απομακρυνε προσωρινά σε γειτονικό νόμο.  Ελπίζω προσεχώς στα καλύτερα και σε περισσότερες δοκιμές και συναντήσεις με άλλα μέλη! Μάλλον οι πληροφορίες από τρεις μεριες είναι υπέρ της Εβιτας οπότε...προσοχή στα στρουμφς!!!!!  Να είστε όλοι καλά και να...  :fuck2:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Καλησπέρα σε όλους,

Μπράβο σε humax, Akarnan,  azazel, AB66 κρατάτε τη σημαία στο side.

Αλλά πολύ ησυχία, ρε παλικάρια, για τα "καλά" μαγαζία, πλήρη ησυχιά

Καλησπέρα φίλε koulalex. φίλε Γάτε Αστέρι ο djgatos , χαθήκαμε ...


Καλησπερα αλκινοε,ο τριφυλτζακ ρε παιδια που ειναι?εχει να γραψει κατι μηνες αν δεν κανω λαθος  :think:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλησπερα αλκινοε,ο τριφυλτζακ ρε παιδια που ειναι?εχει να γραψει κατι μηνες αν δεν κανω λαθος  :think:

Χάσαμε την Πάπυρος larousse μας, γμτ...

URL]]
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376

Ας ξεφύγουμε λίγο από τη θολή πραγματικότητα. Ας προσπαθήσουμε να δούμε όσα συμβαίνουν από κάποια απόσταση, όχι γεωγραφική, αλλά ιστορική, όχι από άλλο τόπο, αλλά από άλλο ιστορικό χρόνο ,μας προέτρεπε χθες στο ένας από τους κορυφαίους αρθρογράφους που ...προτιμά να υπογράφει ως τρίφυλλος Jack.

Σήμερα, όμως, που βρίσκεται?
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
εγω πάντω τελείωσα με το θέμα...  αφου δεν έχω πρόσβαση στα privet(που και για εκεί το ίδιο θα έκανα) με τα free τελείωσα...  αφου το παίζουν ειμαιστε μασατζίδικο κι οχι μπουρδέλο και θέλουν να πας δεν ξερω κι εγω ποσες φορες για μια ΠΙΠΑ..... γιατι για γαμήσι δεν μπορώ να φανταστώ πόσες....  ΤΕΛΟΣ για εμένα... ναι έχει ωραία μουνάκια αλλα δεν κάθομαι σαν μαλάκας να με δουλεύουν....
πάω σε stuio-μπουρδέλο και κάνω την δουλειά μου μια χαρά!


στο κάτω κάτω της γραφής οι περισσότερες 90% ούτε καλό μασάζ δεν κάνουν.....  μάλλον δεν έχουν ιδέα πως βγαίνουν αυτά τα 50,00€ σήμερα!!!!

 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
εγω πάντω τελείωσα με το θέμα...  αφου δεν έχω πρόσβαση στα privet(που και για εκεί το ίδιο θα έκανα) με τα free τελείωσα...  αφου το παίζουν ειμαιστε μασατζίδικο κι οχι μπουρδέλο και θέλουν να πας δεν ξερω κι εγω ποσες φορες για μια ΠΙΠΑ..... γιατι για γαμήσι δεν μπορώ να φανταστώ πόσες....  ΤΕΛΟΣ για εμένα... ναι έχει ωραία μουνάκια αλλα δεν κάθομαι σαν μαλάκας να με δουλεύουν....
πάω σε stuio-μπουρδέλο και κάνω την δουλειά μου μια χαρά!


στο κάτω κάτω της γραφής οι περισσότερες 90% ούτε καλό μασάζ δεν κάνουν.....   μάλλον δεν έχουν ιδέα πως βγαίνουν αυτά τα 50,00€ σήμερα!!!!
Ελα ρε αλανι στο άθλημα μας... :rockon: :rockon:
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21

ανέκαθεν εκεί ήμουν φίλος.... τον τελευταίο καιρό σαν μαλάκας έμπλεξα στα μασατζίδικα...

 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
πες το και σε μας να μάθουμε!
Φιλεμου απλα βιαστικα και δε γκουκλαρισα το τηλεφ. της αγκελιας. Αν το γκουγκλαρεις σου βγαζει φορα παρτιδα το ονομα. ;) βιασηνη....
 

Lacta

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστές τι γίνεται στα μασατζίδικα ,ότι να ναι...πήγα προχθές σε γωνστό σπα που γαμάς( κατα κοινή ομολογία εδω μέσα) και μόνο που δε με πέταξαν έξω,,,ενώ είχα πάρει πρίν τηλέφωνο για ραντεβού ,ξινές μου έκαναν ανάκριση 1ου βαθμού και η μια κρατούσε στο χέρι το κινητό που κάποιος ακουγε την κουβέντα μας,μάλλον με περασαν για μπατσο ,,αλλα ρε παιδες εκει παω να χαλαρωσω όχι να με αγχωσουν και να με ανακρινουν,θα μποσουσαςν τουλαχιστον να ειναι ευγενικες...Σημερα λεω να παω Εβιτα :fuck1: η ευζην : :jerking: ,για ευζην εχω ακουσει  :cum:καλα λογια λεω να παω να δω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
[quote author=Akis Panou  link=topic=936.msg5808138#msg5808138 date=1413544489]
Ρε συναγωνιστές τι γίνεται στα μασατζίδικα ,ότι να ναι...πήγα προχθές σε γωνστό σπα που γαμάς( κατα κοινή ομολογία εδω μέσα) και μόνο που δε με πέταξαν έξω,,,ενώ είχα πάρει πρίν τηλέφωνο για ραντεβού ,ξινές μου έκαναν ανάκριση 1ου βαθμού και η μια κρατούσε στο χέρι το κινητό που κάποιος ακουγε την κουβέντα μας,μάλλον με περασαν για μπατσο ,,αλλα ρε παιδες εκει παω να χαλαρωσω όχι να με αγχωσουν και να με ανακρινουν,θα μποσουσαςν τουλαχιστον να ειναι ευγενικες...Σημερα λεω να παω Εβιτα :fuck1: η ευζην : :jerking: ,για ευζην εχω ακουσει  :cum:καλα λογια λεω να παω να δω
[/quote]σε ποιο μασατζιδικο εγινε αυτο Ακη???
εγω θαλεγα να πας εβιτα κ να μας πεις τι ειδες :P
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σε όλους τους συναγωνιστές. παλιός στο χώρο άλλα ρε παιδιά άμα δε γουστάρετε κάπου με τις ξινές μεταβολή και πίσω. όλοι τα περάσαμε αυτά.μην παρακαλάτε πάμε κει που νομίζουμε ότι τα λεφτα μας πιάνουνε τόπο. άντε καλά  :knockinb:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
'Αλλο πρέπει και άλλο Πέπη...  :uglystupid: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom