Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (3 μέλη και 73 επισκέπτες)

Arxaion85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
280
Αδέρφια καλημέρα!
Πρώτο μήνυμα στο site! Δεν σας προσφωνώ συναγωνιστές για τον απλούστατο λόγο ότι εγώ δεν εχω ριχτεί στο "στίβο" του αθλήματος ακόμα.. Μια εμπειρία εχω με cg στην Αθήνα αλλά πάνε 6-7 χρόνια.. Καταρχάς θέλω να συμφωνήσουμε ότι το site προσφέρει επίσης πλούσιο ενημερωτικό υλικό τόσο γύρω απο το σεξ γενικότερα αλλά κ για την επικαιρότητα κ αξίζει να διαβάζουμε κ αυτές τις κατηγορίες του φόρουμ, αυτό άλλωστε κάνω κι εγώ..
Επιλέγω να γράψω το πρωτο μηνυμα εδώ γιατί με ενδιαφέρει να ασχοληθώ μόνο με μασάζ κ με city tours (άντε κ cg αν βρεθεί κατι καλό στη ψωροκώσταινα)... Από τα όσα εχω διαβάσει θα ξεκινήσω με αγγελιοφόρο κ τα χαλαρά free ιδρύματα, μιας κ νέοπας στο "χώρο" (αν κ πατημένα 33 ηλικιακά).. Σόρρυ αν κούρασα, καλή αρχή σε μένα και καλή συνέχεια σε ολους με έγκυρη κ έγκαιρη ενημέρωση!!  :sunglasses:
 

pasta

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος  να δώσει πληροφορίες σχετικά με τη μαρω (πως είναι εμφανισιακά,ηλικία )
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
πάντως όσο χειμωνιάζει όλο και εμφανίζονται νέα τεμάχια στον χώρο . Τελειώνουν και τα ευρώπουλα με τις διακοπές τους και πρέπει πάλι να γεμίσουν τις τσέπες τους... αχαχαχχα  :tooth: :tooth: :tooth:

ε κάτι πρέπει να κάνουμε να ρίξουμε τις τιμές όμως.... να ξεχάσουν τα 50ρικα... γιατί έχει παραγίνει το κακό....
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
ε κάτι πρέπει να κάνουμε να ρίξουμε τις τιμές όμως.... να ξεχάσουν τα 50ρικα... γιατί έχει παραγίνει το κακό....

50ρικο για απλή εκτόνωση πράγματι είναι πάρα πολλά .. καλύτερα μόνος σου , σου μένει και το 50ρικο .
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους.. Κυριοι μια βοηθεια παρακαλω!!!  :2funny: :2funny: Ξερει κανεις στο ολγα'ς και σοτ ευζην ποιες κανουν   :pipa1: και ποσο πανε τα προγραμματα? Ας στειλει πμ, Ευχαριστω...
 

pasta

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη Δωδεκανήσου, (το ροστερ θέλει επείγοντος ανανέωση,αναβαθμίση πείτε το όπως θέλετε)κοπέλες 4 , Χριστίνα η μελαχρινή ομορφούλα αλλά αυτό το φάγωμα δεν υποφέρετε (σε γούσταρω,σαν και εσένα κανείς και άλλες πολες σαχλαμάρες )η χριστινα μιλφ ξανθιά δεν προτιμήθηκε μια υπερβολικά αδύνατη, κατια η κελλη δεν θυμαμε ακριβώς και  η νατασα που επιλέχθηκε μέτρια εμφανισιακά το ίδιο  και στο πρόγραμμα .Κόστος 80, πολιτική ξεπετας το μασάς οσο πάνε το καταργούνε ,να μην κουράζονται πολύ  τα κορίτσια
 

Dinoel

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
44
Like
39
Πόντοι
0
αλλο ευα angel spa ποσειδωνος

αλλο ευα angels spa καπου στην ολγας κ

αλλο ευα που ηταν μαζι με το βασιλη καποτε πρωην κωλετη, εδω εγινε το καταλαθος τσιμπουκωμα

μη τα μπερδευετε κ δεν ειναι free φυσικα το τελειυταιο

Η ευα με τον βασιλη εχουν φυγει απο το κεντρο γνωριζει κανεις? Και αν ναι τι παιζει?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Και οι 2 είναι πολύ καλές. Ψηλές, αδύνατες και κοινωνικές. Ελληνίδες είναι. Πήγα με την μικρή και είχε πολύ καλή συμμετοχή.
Μέτριος χώρος, ένα μπάνιο.
περισσοτερες πληροφοριες για τα κοριτσια  γιατι σκεφτομαι να τα επισκεφτώ........
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Η ευα με τον βασιλη εχουν φυγει απο το κεντρο γνωριζει κανεις? Και αν ναι τι παιζει?
απ οτι εχω ακουσει η ευα ειναι καπου στη γιαννιτσων κ
ο βασιλης αγγελακη
το διαλυσανε τα πιτσουνακια μου  :smitten:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
αγγελικη στο ονομα, ηταν ενα φεγγαρι στη Μαρω
χυσε να τελειωνουμε γιαυτο κ 30 αργυρια only
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Καλημερα σε ολους

Μακριά από τη συγκεκριμενη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom