Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

doffy89

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
91
Πόντοι
0
Καλησπέρα,εγώ που έρχομαι από Αθήνα για δουλειά στην όμορφη πόλη σας και θέλω Να χαλαρώσω με καλό μασαζακι και εκτόνωση(θα προτιμούσα στοματικό)που απευθύνομαι;σε ποιο μαγαζί;Διαβάζω εδώ κ πόση ώρα τα σχόλια κ δεν έχω καταλάβει τίποτα..
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
384
Πόντοι
21
Καλησπέρα,εγώ που έρχομαι από Αθήνα για δουλειά στην όμορφη πόλη σας και θέλω Να χαλαρώσω με καλό μασαζακι και εκτόνωση(θα προτιμούσα στοματικό)που απευθύνομαι;σε ποιο μαγαζί;Διαβάζω εδώ κ πόση ώρα τα σχόλια κ δεν έχω καταλάβει τίποτα..
Φίλος εισαι για elegance για αυτά που ζητας
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
63
Like
117
Πόντοι
0
Καλησπέρα,εγώ που έρχομαι από Αθήνα για δουλειά στην όμορφη πόλη σας και θέλω Να χαλαρώσω με καλό μασαζακι και εκτόνωση(θα προτιμούσα στοματικό)που απευθύνομαι;σε ποιο μαγαζί;Διαβάζω εδώ κ πόση ώρα τα σχόλια κ δεν έχω καταλάβει τίποτα..
Να φανταστείς και εγω που είμαι απο Θεσσαλονικη και ψάχνομαι για μασαζοπιπα δεν καταλαβα ακομα αλλα περιμένω να δω ποιος θα πει κάτι που να σου διευκρινίζει. Μια φορά ρώτησα και απλά γέλασαν και με άφησαν ετσι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.118
Κριτικές
166
Like
26.923
Πόντοι
34.538
Καλησπέρα,εγώ που έρχομαι από Αθήνα για δουλειά στην όμορφη πόλη σας και θέλω Να χαλαρώσω με καλό μασαζακι και εκτόνωση(θα προτιμούσα στοματικό)που απευθύνομαι;σε ποιο μαγαζί;Διαβάζω εδώ κ πόση ώρα τα σχόλια κ δεν έχω καταλάβει τίποτα..
Αφου ερχεσαι απο Αθηνα,πανε σε κανενα μασατζιδικο να γουσταρεις εκει
πριν ανεβεις.Και ξαναπανε μολις κατεβεις.
Εδω θα ρθεις να βγαλεις γουστα ρε φιλε,μας δουλευεις??
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
714
Κριτικές
26
Like
3.476
Πόντοι
1.436
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε!Αν το ψάξω θα μου βγάλει τηλ κτλ??
Αν πατήσεις elegance στην αναζητηση ,θα σου βγάλει παλιότερα ποσταρισματα με αναφορά και στο τηλέφωνο του μαγαζιου σε νήματα που έχουν ανοιχτει

Γι αυτο που ψαχνεις, ειναι καλή επιλογή
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
471
Κριτικές
9
Like
434
Πόντοι
21
Επίσκεψη πρόσφατα στην ινσταγκραμική περσόνα που πουλάει τάντρα μασάζ και τζακούζι. Αν θέλω να είμαι αντικειμενικός, δεν το έχει. Μέχρι και η Ψάλτη ξέρει πότε να σκάσει, κι αυτό νομίζω τα λέει όλα. Το αν θα το βρει στην πορεία δεν ξέρω, αλλά αυτό είναι δικό της θέμα.

Αντικειμενικά:
  • Μασάζ: πρακτικά οριακό χάιδεμα, με άγαρμπες κινήσεις
  • Χαλάρωση: οριακή
  • Κοπέλα: τσουπωτή, πολυλογού
  • Χώρος: της κοπέλας (δωμάτιο ξενοδοχείου στο κέντρο)
  • Κόστος προγράμματος: 100 (60' μασάζ + 30' τζακούζι)
  • Θα ξαναπήγαινα: όχι
Και για να μη με ρωτάτε όλοι σε DM, το Instagram είναι αυτό: Login • Instagram
Κάνει τάντρα η μόνο απλό μασάζ;
 

Masshypnosis777

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά!
Αυτή η "φοιτήτρια 28" μου μυρίζει Ταμι, λέει ότι είναι Βούλγαρη, ηλικία δε λέει μόνο από κοντά, μια φωτογραφία κορμιού που στέλνει είναι στα γεμάτα και το όνομα προφίλ είναι ψεύτικο λέει, δεν ισχύει, το έχει έτσι απλά... (κραχτης)
Ξέρει κανείς αν ισχύει να σώσουμε τους εαυτούς μας και κανέναν συνάδελφο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Καλησπέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά!
Αυτή η "φοιτήτρια 28" μου μυρίζει Ταμι, λέει ότι είναι Βούλγαρη, ηλικία δε λέει μόνο από κοντά, μια φωτογραφία κορμιού που στέλνει είναι στα γεμάτα και το όνομα προφίλ είναι ψεύτικο λέει, δεν ισχύει, το έχει έτσι απλά... (κραχτης)
Ξέρει κανείς αν ισχύει να σώσουμε τους εαυτούς μας και κανέναν συνάδελφο;
αν μυρίζει κάτι, μυρίζει... το ψάρι δε βρωμά απ' την ουρά, αλλά απ' το κεφάλι :wink:
 

ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδέλφια
Nuru στη Θεσσαλονίκη που βρίσκουμε?
Είμαι από Κοζάνη και θα έρθω για τρεις μέρες για δουλειά στα μερη σας... Ευχαριστώ πολύ!!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα αδέλφια
Nuru στη Θεσσαλονίκη που βρίσκουμε?
Είμαι από Κοζάνη και θα έρθω για τρεις μέρες για δουλειά στα μερη σας... Ευχαριστώ πολύ!!


Εκτός από το κέντρο,κάνει και outcall η κοπέλα.Στις λίγες σελίδες του αρμόδιου νήματος θα βρεις και τις πληροφορίες
 

ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0


Εκτός από το κέντρο,κάνει και outcall η κοπέλα.Στις λίγες σελίδες του αρμόδιου νήματος θα βρεις και τις πληροφορίες
Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι!!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά. Παλιά καραβάνα του χώρου με ρικοσιπενταετή καριέρα με ενημέρωσε για μυστικό χώρο κοντά στο γήπεδο του Άρη αλλά όχι της Μαριάννας.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.259
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά. Παλιά καραβάνα του χώρου με ρικοσιπενταετή καριέρα με ενημέρωσε για μυστικό χώρο κοντά στο γήπεδο του Άρη αλλά όχι της Μαριάννας.
Και ποια είναι αγορίνα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά. Παλιά καραβάνα του χώρου με ρικοσιπενταετή καριέρα με ενημέρωσε για μυστικό χώρο κοντά στο γήπεδο του Άρη αλλά όχι της Μαριάννας.
Αλλά της Άννας?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Τυπε πάρε μπούλο δεν μας ενδιαφέρει τι προσωπικά έχεται μεταξύ σας, πολύ έχουν αναφερθεί άσχημα για την γυναίκα σου δεν ξέρω ούτε με ενδιαφέρει να διαβάζω τις μαλακές σας. Υπάρχει διαχείριση τράβα να καθαρίσεις εκεί.
Έχεις δίκιο,αλλά και αυτός ο Κοκόμο το έχει παραξηλώσει.Είναι εμμονικός και εμετικός με τους χαρακτηρισμούς του
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
171
Like
268
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν περίπου δεκα μερες απο elegance.Κλασσικα α μέρος Σοφια δεύτερο μέρος φενια!Δυο παρατηρήσεις έχω.Πρωτον η Σοφια με τέτοιο πρόσωπο πρέπει να κανει τσιμπουκαρες και πολυ θα ήθελα να τη χύσω στα μούτρα.Της το είπα κι ολας αλλά με απέφευγε με γελάκια του τύπου εγώ δεν κάνω τέτοια.Δευτερον φενια φιλότιμη αρκετά αλλά λείπει λίγο η καυλα απ αυτό το κορίτσι.Ξερετε κανείς αν κάνει φουλ;Δυο φορές και να τη ρώτησα έλεγε συνέχεια την επόμενη φορά .
η σοφία νομίζω είναι λεσβία η φενια κάνει φουλ αλλά επιλεκτικά . σε καλους πελατες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom