Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
251
Like
404
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά!
Αυτή η "φοιτήτρια 28" μου μυρίζει Ταμι, λέει ότι είναι Βούλγαρη, ηλικία δε λέει μόνο από κοντά, μια φωτογραφία κορμιού που στέλνει είναι στα γεμάτα και το όνομα προφίλ είναι ψεύτικο λέει, δεν ισχύει, το έχει έτσι απλά... (κραχτης)
Ξέρει κανείς αν ισχύει να σώσουμε τους εαυτούς μας και κανέναν συνάδελφο;

και σε αυτο το προφιλ η ιδια ειναι.

thessalonikimassage

 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά καλή χρονιά κάποιος είχε πει για την Φαίη στο Anita Spa αξίζει δηλαδή;;;
 

Lex88

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδερφέ μ!
Φυσικά και τις 3 τις έχω δοκιμάσει που ανέφερα στο post μου...Και τη Νεφέλη και την Αθηνά και την Μαγκί.
Απλά την πρώτη ξέρω που να την βρω και σήμερα αν θέλω ενώ τις άλλες δυο τις έχω χάσει και ήθελα να ξέρω αν κάποιος έχει άποψη για να βοηθήσει αν τις έχει δει κάπου...Πχ για την Μαγκί που ταν στο Βάνα παλιά άκουσα ότι είναι σε μαγαζί της Βάνας στη Λάρισα αλλά δεν ξέρω αν ισχύει...
Την Αθηνά την έχω χάσει τελείως που έκανα στο massagio...Την Νεφέλη είναι ακόμα Crystal και κάνω μαζί της κανονικά..

Τώρα δν ανέφερα σχόλια για αυτές γιατί στο παρελθόν έχω δει πολλά σχόλια και για τις 3 και είπα να μην γίνομαι κουραστικός αλλά μιας και το αναφέρεις να σας πω...
1. Νεφέλη Κρυσταλ.
Μαγικό πρόγραμμα όσες φορές και αν έκανα και πολύ ωραίο μωρό αντικειμενικά...κορμάρα καυλωτική φάτσα όχι τόσο όμορφη ίσως για κάποιους άλλα καυλωτική πάντα με διάθεση καλή και του γουστάρει αυτό που κάνει δεν νιώθεις ότι κάνει αγγαρεία πράγμα για μένα σημαντικό...της βάζω άριστα!
2.Αθηνά Μασσάτζιο.
Μαγικό μασάζ αρχικά για τέτοιο σπα....μιλγ εμφανισιακά...όχι όμορφη ιδιαίτερα αλλά έχει κάτι το σέξυ πάνω της και στο βλέμμα της και πολύ καλό δεύτερο μέρος επίσης...πάντα διάθεση και αυτή και πολύ καλό παιδί...ευγενικό κλπ κλπ...Δν έχει τη φρεσκάδα προφανώς και το κορμί της Νεφέλης επ ουδενί αλλά είναι κάτι το διαφορετικό και πολύ καλό μιλφάκι....
3.Μάγκι Βάνα τότε.
Απ τα πιο καυλωτικά μωράκια που 'χω κάνει μασάζ στη πόλη...μελανούρι κοντό φρέσκο με τατουαζάκια και πολύ καυλωτικό κορμάκι γενικά....φοβερό βυζί και επιδερμίδα σώματος...τελείωνα μαζί της σε χρόνο μηδέν...ήταν κάτι το τρομερό...πολύ ιδιαίτερο και σέξυ κορίτσι...επίσης Φούλ άξιζε...τώρα άκουσα τα τελευταία χρόνια ότι πήρε ύφος κλπ και κάποιους δν τους φέρθηκε ευγενικά κλπ πριν φύγει από τη Θεσσαλονίκη...δν ξέρω εγώ κάτι τέτοιο δν έζησα και δν μπορώ να το πω...

Βασική σημείωση ότι είμαι παλιός στην πιάτσα πολύ και ότι γράφω είναι κάποια και παλιές συναντήσεις δν γίναν εχθές....κάνω μασάζ τέτοια από το 2009 σίγουρα...
Και αν σκεφτώ έχω και άλλες πολλές να πώ καλές....Μια πολύ καλή επίσης πχ για τους παλιούς που την είχα βγάλει και γκόμενα για μια φάση ήταν μια από το Olga's Day Spa τότε ξανθιά λεπτή στεγνή πολύ με κορμάκι πολύ ωραίο και καυλωτικό βλέμμα μικρό στητό στήθος αλλά επίσης χάθηκε κάποια στιγμή... πρέπει να μπλεξε με μύκονο απ όσο είχα μάθει....δν θυμαμαι το όνομα της καθόλου...

Το θέμα είναι ότι τώρα απ όσα μαγαζιά πάω εγώ δν βρίσκω σοβαρή γκόμενα να κάνω και να γουστάρω τύπου Νεφέλης...Υπάρχει κάτι αξιόλογο να μου προτείνει κάποιος ή να μου πει αν φάνηκε καμιά από τις παραπάνω πουθενά που δεν το ξέρω...?
@Humax κανένα νέο αδερφέ μου για Αθηνά και Μάγκι έχεις γιατί νομίζω είχες πει ξέρεις που βρίσκονται πλέον...
Και σε ότι μπορώ να βοηθήσω εννοείται θα το κάνω άλλωστε γι αυτό έκανα κ το λογαριασμό αυτόν κ εγώ!
Ειδικά την Αθηνά εγώ περνούσα πολύ καλά όσο ήταν massagio κ την έχασα ρε γαμώτο...θα το εκτιμούσα αν ξέρει κανείς κάτι που συνέχισε και δουλεύει...
Ευχαριστώ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
@Humax κανένα νέο αδερφέ μου για Αθηνά και Μάγκι έχεις γιατί νομίζω είχες πει ξέρεις που βρίσκονται πλέον...
Και σε ότι μπορώ να βοηθήσω εννοείται θα το κάνω άλλωστε γι αυτό έκανα κ το λογαριασμό αυτόν κ εγώ!
Ειδικά την Αθηνά εγώ περνούσα πολύ καλά όσο ήταν massagio κ την έχασα ρε γαμώτο...θα το εκτιμούσα αν ξέρει κανείς κάτι που συνέχισε και δουλεύει...
Ευχαριστώ.
Με Αθηνά όλοι περνούσαμε καλά. Τώρα περνάει καλά ο άνδρας της, ακούστηκε πως παντρεύτηκε στην πρωτεύουσα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Ναι αυτό το όνομα μου είπαν από την κάτω πλευρά του γηπέδου του άσπονδου συμπολίτη ! Πληροφορίες κανείς ;
Μην χολοσκας..μπαζοκατασταση..δεν χανεις τιποτα.
 

Lex88

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Με Αθηνά όλοι περνούσαμε καλά. Τώρα περνάει καλά ο άνδρας της, ακούστηκε πως παντρεύτηκε στην πρωτεύουσα
άρα τέλος από τη δουλειά αυτή ε?
Γιατί νόμιζα ο @καρδιναλιος είχε πει ξέρει τι κάνει και εννοούσε που δουλεύει κλπ κλπ...
πως μαλάκια έβγαζα ωραία γούστα μαζί της....!
 

Lex88

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Ρε αδέρφια απορία το έχω πραγματικά και δεν το αναφέρει τόσο έντονα κανείς τουλάχιστον όσο καιρό χάζευα το site και δεν είχα προφίλ...
Μπορεί να μου πει κάποιος πολύ τίμια πως δουλεύει ακόμα το Massagio και δν έχει κλείσει με μόνο χοντρές μέσα που κάνουν κακό πρόγραμμα κυριολεκτικά και τη μόνη που απλά βλέπεται την Άννυ πως τη λένε την κοκκαλιάρα που έχει πιει το αμίλητο νερό και εκείνη και σε κοιτάει σαν χάνος???
Πως βγαίνει το μαγαζί πραγματικά?
Εντομεταξύ η Αλεξία που ήταν δν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί ένα από τ αφεντικά κ έκανε προγραμματάρα όταν ήταν στο σπορ ενεργή και ξέρει καλά τι θα πει πρόγραμμα για να δουλέψει ένα μαγαζί σαν προτεργάτισα του παλιού κρυστάλ στην δωδεκανήσσου που με νεφέλη και ναντια έγραφαν ιστορία για τους παλιούς...
Τώρα τι έπαθαν δν ξέρω...
Ενώ στο κρυστάλ τουλάχιστον τι να πω έχουν μέσα πιστόλια κατά καιρούς ειδικά κρατιέται ένα επίπεδο...έχει και χοντρούλες έχει κ κορμάρες έχει τ πάντα...
Μαγαζί με μόνο χοντρές και άσχημες σε σταθερή κιόλας βάση δν έχω ξαναδεί...μια Αθηνά ήταν στο Μασσάτζιο που κράταγε επίπεδο πάει κ αυτή...

Αλήθεια θέλω τη γνώμη σας...
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
GEXx το θέμα είναι τι σκουπίδια σαν του τύπου σας μιλάνε.χεστηκε η Μαρία αν μιλάτε...κάτι σιχαματα σαν του τύπου σας..όταν πάει καλά κάποιος και πετυχαίνει απλά σας τρώει..θα με πεις εσύ πάρε μπούλο ξεφτυλα..ένας έναν από δω και πέρα σε μυνησεις και άλλες κατηγορίες
.όλα έχουν όρια..
Τυπε στα παπάρια μας τα προσωπικά σας αντε σπάσε και άσε τα μιξοκλαματα εδώ μέσα.
Είσαι τόσο φελός που πιστεύεις ότι θα αλλάξει κάτι με αυτα που γράφεις εδω μέσα.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Γιατί εκεί θα σε παραδεχτώ μικροτσουτσουνο αρχιδι που επειδή δε σου κάθησε κάποτε βγάζεις χολή..και ξέρω που μένεις και ξέρω τη γυναίκα σου..και σε ξέρουν οι μπάτσοι ..και το σπίτι σου και τα πάντα..και μάλιστα θα βγεις κατηγορούμενος και για το περσινό χάκερ στη γυναίκα μου..όλα είναι στην εισαγγελία..σε περιμένω..έλα ρε μαλακά από κοντά..έλα ρε αρρωστε που μιλάς έτσι για μια γυναίκα που που δε ξες καν..ξεφτυλα..θα τα πούμε εμείς..από κοντά..
Aκου μεγαλε "ΝΙΚ"τα προσωπικα σαs δεν ενδιαφερουν το νημα .......και μονο που αποκαλειψεs την παρουσια σου εδω κανονταs γνωστο σε ολουs ποιοs εισαι ''XXX-RELIEF '' Φανηκεs μεγαλοs Mπαγλαμαs" .......Τωρα επι του παροντοs μπεs στην τρυπα σου και μην ενοχλειs το νημα .
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
η σοφία νομίζω είναι λεσβία η φενια κάνει φουλ αλλά επιλεκτικά . σε καλους πελατες
Η ΦΕΝΙΑ ρε φιλε μου ......παπαδεs εκανε στο KRYSTAL δεν αφεινανε να πεσει σταγονα κατω ......την πειρανε χαμπαρι αυτην και την Βιβη τοτε που ητανε μαζι την ειδια περιοδο στο Ιδρυμα και τιs σουταρανε μαζι μετα ακολουθησαν και αλλεs Koρασιδεs την ιδια μεθοδο αλλα και αυτεs ειχαν την ιδια τυχη Μετα στο LOUXOYRI δεν εκανε τιποτα ηταν μια αποτυχια το ραντεβου μαζι τηs
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
άρα τέλος από τη δουλειά αυτή ε?
Γιατί νόμιζα ο @καρδιναλιος είχε πει ξέρει τι κάνει και εννοούσε που δουλεύει κλπ κλπ...
πως μαλάκια έβγαζα ωραία γούστα μαζί της....!
Εγώ λέω τι άκουσα. Μπορεί να μην ισχύει. Μακάρι να μην ισχύει, θα γούσταρα μια ακόμα φάση μαζί της
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Ρε αδέρφια απορία το έχω πραγματικά και δεν το αναφέρει τόσο έντονα κανείς τουλάχιστον όσο καιρό χάζευα το site και δεν είχα προφίλ...
Μπορεί να μου πει κάποιος πολύ τίμια πως δουλεύει ακόμα το Massagio και δν έχει κλείσει με μόνο χοντρές μέσα που κάνουν κακό πρόγραμμα κυριολεκτικά και τη μόνη που απλά βλέπεται την Άννυ πως τη λένε την κοκκαλιάρα που έχει πιει το αμίλητο νερό και εκείνη και σε κοιτάει σαν χάνος???
Πως βγαίνει το μαγαζί πραγματικά?
Εντομεταξύ η Αλεξία που ήταν δν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί ένα από τ αφεντικά κ έκανε προγραμματάρα όταν ήταν στο σπορ ενεργή και ξέρει καλά τι θα πει πρόγραμμα για να δουλέψει ένα μαγαζί σαν προτεργάτισα του παλιού κρυστάλ στην δωδεκανήσσου που με νεφέλη και ναντια έγραφαν ιστορία για τους παλιούς...
Τώρα τι έπαθαν δν ξέρω...
Ενώ στο κρυστάλ τουλάχιστον τι να πω έχουν μέσα πιστόλια κατά καιρούς ειδικά κρατιέται ένα επίπεδο...έχει και χοντρούλες έχει κ κορμάρες έχει τ πάντα...
Μαγαζί με μόνο χοντρές και άσχημες σε σταθερή κιόλας βάση δν έχω ξαναδεί...μια Αθηνά ήταν στο Μασσάτζιο που κράταγε επίπεδο πάει κ αυτή...

Αλήθεια θέλω τη γνώμη σας...
Φιλε εγω τελευταια φορα που περασα με αννυ περασα αρκετα καλα βεβαια μετα καποιοι που πηγαν ειπαν οτι ηταν χαλια οποτε αν δεν το τσεκαρω ξανα το θεωρω απλα τυχαιο. Επισης στα ανατολικα δεν εχει πολλες επιλογες προσβάσιμες στο ευρύ κοινο οποτε πας εκει. Εγω και με μαρινα και με κειση που μετα εξαφανιστηκαν ειχα περασει καλα
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Εγώ πάντως έχω πάρει τη Μαρία φουλ 2 φορές προ κοβιντ.Δεν κολλούσε και πουθενά.Η ίδια μου το προτείνουν κι ολας.Και το ειχα αναφέρει με το παλιό προφίλ αλλά μετά με έσβησαν!
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
440
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι ακριβώς παίζει εδώ , εκεί κάνει κανείς μασάζ, προχωράει σε τίποτα παραπάνω?
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Πραγματικά και τέλος..οποίο γαμηδι μιλάει ..θα πηγαίνουν όλα στους μπάτσους και σε αρμόδιες αρχές για συκοφαντική δυσφήμιση....τ πάντα ..αρκετά δε μιλήσαμε τόσα χρόνια ξεφτυλες..όλα έχουν όρια....γιατί μάλλον πρέπει να έχετε φάει πολύ κερατο απτις γυναίκες σας τις καριολες για να πιάνετε άλλες ..στο στόμα σας..καο από μάνες μη πω...για να έχετε βγει όλοι εδώ ..τόσο σαπιλες..
Βλακακο που βρίζεις μάνες και σπίτια θα μας κλασεις μια μάντρα αντε βλακα ξεμωραμένε που είσαι και N Y τρόμπα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.134
Πόντοι
201
καλη χρονια να πουμε και απο εδω
Βλακακο που βρίζεις μάνες και σπίτια θα μας κλασεις μια μάντρα αντε βλακα ξεμωραμένε που είσαι και N Y τρόμπα
σταματησα να διαβαζω στο <<σε μιλαω απο το Νew York>>αχχαχαχα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.134
Πόντοι
201
Οι διαχειριστές τι περιμένουν να τον διαγράψουν τον φίλτατο που μας έπρηξε τους όρχεις?
εγω παντως τον γαμησα στην αναφορα γιατι μας ζαλησε το παπαρια ο Καηλας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom