Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20

Morfeas38

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
136
Like
225
Πόντοι
1
Χτες επισκέφτηκα το Λουξουρι Μοναστηρίου .Με την Αφροδίτη,πρώτο μέρος τύπου μασάζ λαδομα και χαιδεμα απαλο.Στο δεύτερο μέρος έμεινε με τα απαραίτητα ενδύματα και ακολούθως μια απλή εκτόνωση. Κόστος το κλασικό 50αρι
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
70€ είχα δώσει για τη Φένια.
καλησπερα φιλε μου,αλλη εκανε μασαζ....αλλη στοματικο ; Αυτη που εκανε μασαζ ηταν δηλαδη με ρουχα κανονικα και μπηκε η αλλη και ρουφηξε το γαλα ;
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
καλησπερα φιλε μου,αλλη εκανε μασαζ....αλλη στοματικο ; Αυτη που εκανε μασαζ ηταν δηλαδη με ρουχα κανονικα και μπηκε η αλλη και ρουφηξε το γαλα ;
Ναι, η Σοφία κάνει μόνο μασάζ και αν θες τελείωμα, μπαίνει άλλη κοπέλα.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.589
Πόντοι
3.786

Coco1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες! Ξέρει κανείς σε ποιες αντιστοιχούν οι παρακάτω κώλοι από το σημερινό στορυ του κρυσταλ;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-01-11-19-33-42-383_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2024-01-11-19-33-42-383_com.facebook.katana.jpg
    584,4 KB · Εμφανίσεις: 79

papasto

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες! Ξέρει κανείς σε ποιες αντιστοιχούν οι παρακάτω κώλοι από το σημερινό στορυ του κρυσταλ;
Delizioso, perfetto culo con la figa.Τρώγονται και τα Gourmet με λίγη Παρμεζάνα. Ονειρεύονται όλοι τη γεύση τους αλλά πόσο το μαλλί ?Τα υλικά καλά αλλά το δέσιμο στη συνταγή θέλουν Ιταλό να τα δωκιμάσει πρώτα από εκεί.Από το κρυσταλλάκιο που λέτε έως την Ιταλία υπάρχει μεγάλη διαφορά. Perfetto θα πει πρωτα ο ΣΕΦ ο Ιταλός με το παλούκι και ο πελάτης θα πληρώσει τη φαντασία.....Cossi??????????????
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.589
Πόντοι
3.786
Delizioso, perfetto culo con la figa.Τρώγονται και τα Gourmet με λίγη Παρμεζάνα. Ονειρεύονται όλοι τη γεύση τους αλλά πόσο το μαλλί ?Τα υλικά καλά αλλά το δέσιμο στη συνταγή θέλουν Ιταλό να τα δωκιμάσει πρώτα από εκεί.Από το κρυσταλλάκιο που λέτε έως την Ιταλία υπάρχει μεγάλη διαφορά. Perfetto θα πει πρωτα ο ΣΕΦ ο Ιταλός με το παλούκι και ο πελάτης θα πληρώσει τη φαντασία.....Cossi??????????????
Μετά τη Νέα Υόρκη έχουμε ανταπόκριση και από το Μιλάνο :wanker:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Delizioso, perfetto culo con la figa.Τρώγονται και τα Gourmet με λίγη Παρμεζάνα. Ονειρεύονται όλοι τη γεύση τους αλλά πόσο το μαλλί ?Τα υλικά καλά αλλά το δέσιμο στη συνταγή θέλουν Ιταλό να τα δωκιμάσει πρώτα από εκεί.Από το κρυσταλλάκιο που λέτε έως την Ιταλία υπάρχει μεγάλη διαφορά. Perfetto θα πει πρωτα ο ΣΕΦ ο Ιταλός με το παλούκι και ο πελάτης θα πληρώσει τη φαντασία.....Cossi??????????????
Ληγμένα η αγαμία
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
131
Like
92
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια! Περασμα προσφατα απο Crystal. Περασα με Ολιβια (ή καπως ετσι δεν παιρνω και ορκο) γιατι ειχε πεταξει βυζια εξω απο την υποδοχη και η μια ρωγα φαινοταν ηδη και αλληθωρισα! Συμπαθητικο μασαζ, ωραιες εκτονωσεις με ελευθερα πιασιματα σε κωλο και βυζαρες που ειχε πεταξει απο μονη της εξω. Εδωσα 70 ευρω για 2 εκτονωσεις και θα ελεγα οτι περασα καλα. Δεν ειχα ξαναπαει Crystal και μου αρεσε ο χωρος και οι κοπελες σαν υποδοχη/συμπεριφορα. Το μονο αρνητικο για εμενα ειναι ο χρονος του ραντεβου. Μου φαινεται πολυ λιγη η μιση ωρα και σιγουρα πανακριβη.Αν μιλουσαμε για ραντεβου 1 μεικτης ωρας, δηλαδη μαζι με ντουζ πριν-μετα, τοτε θα ημουν πραγματικα πολυ ευχαριστημενος.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
131
Like
92
Πόντοι
1
Σε συνεχεια λεω να προσπαθησω να πετυχω Μπελλα εκτος και αν εχετε να μου προτεινετε καποια συγκεκριμενη κοπελα που να κανει καποια υπηρεσια που να φερνει σε ποδολαγνεια/αυταρχικο.
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο κρυσταλ… πρώτη φορά πέρασμα με νεφέλη .. μιας κ ήταν από τα τελευταία ραντεβού μέσα στην μέσα άργησα να πάρω και να κλείσω και ήταν όλες πιασμένες από τι μου είπε κάποια στο τηλέφωνο.. μασάζ χαλαρό .. δεν ήθελα και κάτι παραπάνω … με ρώτησε από το πρώτο δεκάλεπτο αν θα κάνω και το 2ο μέρος μόλις είπα ναι έμεινε με το κάτω εσώρουχο … στα του αγώνα χαλαρό μασάζ τριβόταν συνέχεια πάνω μου και με ρωτούσε αν μου αρέσει … γενικά μου έβγαλε κάτι οικείο και την ώρα του μασάζ μ άφηνε και πασπάτευα… στο 2ο μέρος δεν ήθελα και πολύ γενικά πολύ καλή φάση δε ξέρω αν έτυχε η αν είναι πάντα έτσι σίγουρα θα ξανά δοκιμάσω … παρούσες εκεί ήταν σίγουρα μπελλα κ ίριδα .. η ίριδα είχε πετάξει τον κωλο έξω κ έκανε βόλτες μέχρι να έρθει το ραντεβού της… και η μπελλα έκατσε στο σαλονάκι κ ήθελε να μάθει νέα … μέχρι ετοιμαστεί το δωμάτιο κ να περάσω μέσα… σε σχέση με λουξουρι κ Βάνα … καλύτερη η εμπειρία …
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
150
Like
404
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδια! Περασμα προσφατα απο Crystal. Περασα με Ολιβια (ή καπως ετσι δεν παιρνω και ορκο) γιατι ειχε πεταξει βυζια εξω απο την υποδοχη και η μια ρωγα φαινοταν ηδη και αλληθωρισα! Συμπαθητικο μασαζ, ωραιες εκτονωσεις με ελευθερα πιασιματα σε κωλο και βυζαρες που ειχε πεταξει απο μονη της εξω. Εδωσα 70 ευρω για 2 εκτονωσεις και θα ελεγα οτι περασα καλα. Δεν ειχα ξαναπαει Crystal και μου αρεσε ο χωρος και οι κοπελες σαν υποδοχη/συμπεριφορα. Το μονο αρνητικο για εμενα ειναι ο χρονος του ραντεβου. Μου φαινεται πολυ λιγη η μιση ωρα και σιγουρα πανακριβη.Αν μιλουσαμε για ραντεβου 1 μεικτης ωρας, δηλαδη μαζι με ντουζ πριν-μετα, τοτε θα ημουν πραγματικα πολυ ευχαριστημενος.
2 εκτονώσεις; Νέο πρόγραμμα;
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
11
Like
1.189
Πόντοι
371
Μάπα το Κρυσταλ και μάλιστα απορώ: αφού θέλετε υπηρεσίες στούντιο ή εσκορτ γιατί δεν απευθύνεστε στους ειδικούς και πάτε σε αυτούς τους απατεώνες δεν καταλαβαίνω;
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
11
Like
1.189
Πόντοι
371
Σε συνεχεια λεω να προσπαθησω να πετυχω Μπελλα εκτος και αν εχετε να μου προτεινετε καποια συγκεκριμενη κοπελα που να κανει καποια υπηρεσια που να φερνει σε ποδολαγνεια/αυταρχικο.
Έρχεται η Ίσιδα Κάρα Θεσσαλονίκη σε καμία εβδομάδα. Έχει και νήμα εδώ, μην απευθύνεστε σε ημοεππαγγελματιες, ειδικά για αυταρχικο και άλλα σπέσιαλ γουστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom