Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
11
Like
1.189
Πόντοι
371
Σε συνεχεια λεω να προσπαθησω να πετυχω Μπελλα εκτος και αν εχετε να μου προτεινετε καποια συγκεκριμενη κοπελα που να κανει καποια υπηρεσια που να φερνει σε ποδολαγνεια/αυταρχικο.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια! Περασμα προσφατα απο Crystal. Περασα με Ολιβια (ή καπως ετσι δεν παιρνω και ορκο) γιατι ειχε πεταξει βυζια εξω απο την υποδοχη και η μια ρωγα φαινοταν ηδη και αλληθωρισα! Συμπαθητικο μασαζ, ωραιες εκτονωσεις με ελευθερα πιασιματα σε κωλο και βυζαρες που ειχε πεταξει απο μονη της εξω. Εδωσα 70 ευρω για 2 εκτονωσεις και θα ελεγα οτι περασα καλα. Δεν ειχα ξαναπαει Crystal και μου αρεσε ο χωρος και οι κοπελες σαν υποδοχη/συμπεριφορα. Το μονο αρνητικο για εμενα ειναι ο χρονος του ραντεβου. Μου φαινεται πολυ λιγη η μιση ωρα και σιγουρα πανακριβη.Αν μιλουσαμε για ραντεβου 1 μεικτης ωρας, δηλαδη μαζι με ντουζ πριν-μετα, τοτε θα ημουν πραγματικα πολυ ευχαριστημενος.
Μισή ώρα, 2 φορές; γρήγορο πιστόλι, αδερφέ
Η Ολίβια είναι ωραία γκόμενα, αδικεί τον εαυτό της σε σχέση με τις άλλες. Εμένα μου αρέσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από νέο massagio στην Όλγας έχουμε καμια άποψη; πέραν την Αννυς εννοώ ...
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
533
Like
9.299
Προσοχή στο ελεγκανς.Ψωνισα παρασημο απο το τσιμπουκακι!
Εκ μέρους του elegance massage Θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι όλες οι κοπέλες που εργάστηκαν και εργάζονται είναι απολύτως υγιείς. Σαν σοβαρή επιχείρηση στο χώρο είναι προτεραιότητά μας η καθαριότητα και η ατομική υγιεινή. Η καθε κοπελα φερει βιβλιαριο υγειας οπως και εξετασεις που ανανεώνονται συνεχώς για σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα τα οποια ειναι στη διαθεση σας οποτε κ εαν το ζητησετε. Αναφορικα με εσενα που λες πως κολλησες αφροδισιο απο εμας εισαι ευπροσδεκτος οποιαδηποτε στιγμη το θελεις ν μας φερεις τις εξετασεις σου ν σ δειξουμε κ εμεις τις δικες μας με ημερομηνιες κ εαν αποδειχθει οχι στα λογια αλλα γραπτως οτι εμεις κ το προσωπικο μας ευθύνεται τοτε θα σου αποζημιώσουμε ολη τη θεραπεια. Κλείνοντας ν πω πως κ στο παρελθον εχεις γραψει ασχημα σχολια γ εμας μεχρι που εχεις κατηγορησει κ εμενα γ χρηση κοκαινης δημοσια χωρις ν με ξερεις προσωπικα οποτε και θα σε συμβουλευα ν προσεχεις τι γραφεις γτι η ανωνυμια του φορουμ δεν σημαινει κατι κ μπορει ευκολα ν σε οδηγησει στα δικαστήρια. Ειμαστε υπευθυνο μαγαζι και καμια τετοια σοβαρη κατηγορια δεν θα μεινει αναπαντητη. Οποτε εαν θελεις ν μας κατηγορησεις γ κατι τοσο σοβαρο ελα ν μας το αποδειξεις πρωτα. Καλη συνεχεια σε ολο το νημα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μισή ώρα, 2 φορές; γρήγορο πιστόλι, αδερφέ
Η Ολίβια είναι ωραία γκόμενα, αδικεί τον εαυτό της σε σχέση με τις άλλες. Εμένα μου αρέσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από νέο massagio στην Όλγας έχουμε καμια άποψη; πέραν την Αννυς εννοώ ...
ξέρουμε ποια είναι αυτή;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240112-223915.png
    Screenshot_20240112-223915.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 71
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
Εκ μέρους του elegance massage Θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι όλες οι κοπέλες που εργάστηκαν και εργάζονται είναι απολύτως υγιείς. Σαν σοβαρή επιχείρηση στο χώρο είναι προτεραιότητά μας η καθαριότητα και η ατομική υγιεινή. Η καθε κοπελα φερει βιβλιαριο υγειας οπως και εξετασεις που ανανεώνονται συνεχώς για σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα τα οποια ειναι στη διαθεση σας οποτε κ εαν το ζητησετε. Αναφορικα με εσενα που λες πως κολλησες αφροδισιο απο εμας εισαι ευπροσδεκτος οποιαδηποτε στιγμη το θελεις ν μας φερεις τις εξετασεις σου ν σ δειξουμε κ εμεις τις δικες μας με ημερομηνιες κ εαν αποδειχθει οχι στα λογια αλλα γραπτως οτι εμεις κ το προσωπικο μας ευθύνεται τοτε θα σου αποζημιώσουμε ολη τη θεραπεια. Κλείνοντας ν πω πως κ στο παρελθον εχεις γραψει ασχημα σχολια γ εμας μεχρι που εχεις κατηγορησει κ εμενα γ χρηση κοκαινης δημοσια χωρις ν με ξερεις προσωπικα οποτε και θα σε συμβουλευα ν προσεχεις τι γραφεις γτι η ανωνυμια του φορουμ δεν σημαινει κατι κ μπορει ευκολα ν σε οδηγησει στα δικαστήρια. Ειμαστε υπευθυνο μαγαζι και καμια τετοια σοβαρη κατηγορια δεν θα μεινει αναπαντητη. Οποτε εαν θελεις ν μας κατηγορησεις γ κατι τοσο σοβαρο ελα ν μας το αποδειξεις πρωτα. Καλη συνεχεια σε ολο το νημα.
Καλησπερα! Το θεμα ειναι οτι κολλησε....τωρα ειναι σαν να ειναι μια κοπελα εγκυος να εχει 13 γκομενους και να ψαχνουμε τον ΠΑΤΕΡΑ !!! Δεν εχω ερθει ΠΟΤΕ σε εσας απλα περιμενα καποια καλυτερη απαντηση !
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
533
Like
9.299
Καλησπερα! Το θεμα ειναι οτι κολλησε....τωρα ειναι σαν να ειναι μια κοπελα εγκυος να εχει 13 γκομενους και να ψαχνουμε τον ΠΑΤΕΡΑ !!! Δεν εχω ερθει ΠΟΤΕ σε εσας απλα περιμενα καποια καλυτερη απαντηση !
Καλησπερα κ δεν ειναι καθολου ετσι. Το γτι το αναλυω στην απαντηση μου .. καλυτερα ν ψαξει αλλου
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
Καλησπερα κ δεν ειναι καθολου ετσι. Το γτι το αναλυω στην απαντηση μου .. καλυτερα ν ψαξει αλλου
μακαρι να μην ειναι ετσι γιατι ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ -Αντε να δωσεις εξηγησεις μετα σε γυναικες και παιδια
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.540
Πόντοι
1.056
Καλησπερα κ δεν ειναι καθολου ετσι. Το γτι το αναλυω στην απαντηση μου .. καλυτερα ν ψαξει αλλου
Άσχετο....είσαι η Νικόλ που σταμάτησε ??? ή το γραφείο χρησιμοποιεί το account???? Επέστρεψες ???
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
533
Like
9.299
Άσχετο....είσαι η Νικόλ που σταμάτησε ??? ή το γραφείο χρησιμοποιεί το account???? Επέστρεψες ???
Ειμαι η νικολ το γραφειο δεν μιλαει απο λογαριασμους αλλων ..κ ναι επεστρεψα
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
386
Πόντοι
21
Βλέπω η Nicole σταθερή στις απόψεις της φεύγει έρχεται ,ξανά φεύγει κ δηλώνει κατηγορηματικά τέλος κ ξανά προς τη δόξα τραβά….κ όλα αυτά σε ένα εξάμηνο!!!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Εγώ θα πω μπράβο στην Νικόλ που μπήκε και έγραψε άλλοι συμφωνούν αλλοι διαφωνουν με τις απόψεις της ....απλά είναι ότι πιο ντόμπρο έχω συναντήση στο site τόσα χρόνια σκεφτείτε πόσο πιο καλά θα ήταν τα πράγματα αν είχανε λογαριασμό όλες η λαδοκορες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom