Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Πέρασμα πριν περίπου δεκα μερες απο elegance.Κλασσικα α μέρος Σοφια δεύτερο μέρος φενια!Δυο παρατηρήσεις έχω.Πρωτον η Σοφια με τέτοιο πρόσωπο πρέπει να κανει τσιμπουκαρες και πολυ θα ήθελα να τη χύσω στα μούτρα.Της το είπα κι ολας αλλά με απέφευγε με γελάκια του τύπου εγώ δεν κάνω τέτοια.Δευτερον φενια φιλότιμη αρκετά αλλά λείπει λίγο η καυλα απ αυτό το κορίτσι.Ξερετε κανείς αν κάνει φουλ;Δυο φορές και να τη ρώτησα έλεγε συνέχεια την επόμενη φορά .
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν περίπου δεκα μερες απο elegance.Κλασσικα α μέρος Σοφια δεύτερο μέρος φενια!Δυο παρατηρήσεις έχω.Πρωτον η Σοφια με τέτοιο πρόσωπο πρέπει να κανει τσιμπουκαρες και πολυ θα ήθελα να τη χύσω στα μούτρα.Της το είπα κι ολας αλλά με απέφευγε με γελάκια του τύπου εγώ δεν κάνω τέτοια.Δευτερον φενια φιλότιμη αρκετά αλλά λείπει λίγο η καυλα απ αυτό το κορίτσι.Ξερετε κανείς αν κάνει φουλ;Δυο φορές και να τη ρώτησα έλεγε συνέχεια την επόμενη φορά .
Την τριτη φορά μπορεί να σε πει. Σε όλους το ίδιο κάνει. Κλασικά. Η Σοφία δεν κάνει τίποτα δυστυχώς.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Πέρασμα πριν περίπου δεκα μερες απο elegance.Κλασσικα α μέρος Σοφια δεύτερο μέρος φενια!Δυο παρατηρήσεις έχω.Πρωτον η Σοφια με τέτοιο πρόσωπο πρέπει να κανει τσιμπουκαρες και πολυ θα ήθελα να τη χύσω στα μούτρα.Της το είπα κι ολας αλλά με απέφευγε με γελάκια του τύπου εγώ δεν κάνω τέτοια.Δευτερον φενια φιλότιμη αρκετά αλλά λείπει λίγο η καυλα απ αυτό το κορίτσι.Ξερετε κανείς αν κάνει φουλ;Δυο φορές και να τη ρώτησα έλεγε συνέχεια την επόμενη φορά .
Καλη χρονια ! Θελω να ρωτησω απο ποτε το προσωπο(ομορφο ασχημο κλπ) εγινε κριτηριο για τις τσιμπουκαρες!!!!!!!!!!! Επισης να επισημανω οτι οταν σου πει καποια "την αλλη φορα" σημαινει ποτε! Θελει απλα να σε εχει να πηγαινεις με την ελπιδα πως θα γινει! Αν εχει σκοπο να το κανει γιατι δεν περνει τα λεφτα εκεινη τη στιγμη?? Αλλοιως ητανε πριν 10 χρονια που αποσυρθηκα!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Κάποιος φίλος μια περιγραφή της Φαίης από Βάνα ....μήπως είναι μια ρωσοποντια που δουλεύε πριν κάνα 2 χρόνια
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Αυτό είναι το body free χωρίς να είναι το body free; Ίδιο τηλέφωνο αλλά και στον ίδιο χώρο πού ήταν;

EMETOΣ ουτε με την καμια ......να το κανειs τι ??? Αυτο το σιχαμα!!!
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Πέρασμα πριν περίπου δεκα μερες απο elegance.Κλασσικα α μέρος Σοφια δεύτερο μέρος φενια!Δυο παρατηρήσεις έχω.Πρωτον η Σοφια με τέτοιο πρόσωπο πρέπει να κανει τσιμπουκαρες και πολυ θα ήθελα να τη χύσω στα μούτρα.Της το είπα κι ολας αλλά με απέφευγε με γελάκια του τύπου εγώ δεν κάνω τέτοια.Δευτερον φενια φιλότιμη αρκετά αλλά λείπει λίγο η καυλα απ αυτό το κορίτσι.Ξερετε κανείς αν κάνει φουλ;Δυο φορές και να τη ρώτησα έλεγε συνέχεια την επόμενη φορά .
Ειχα και εγω αυτη την απορεια γιατι ??? αυτο το κοριτσι η Σοφια δεν ολοκληρωνει το 1ο & 2ο μεροs μαζι με προγραμμα μασσαζ-πιπα αφου στο συγκεκριμενο μαγαζι επιτρεπεται τετοια ειδουs yπηρεσια απο τιs kοπελεs ....α" kαι κατι αλλο η Nicole elegance σταματησε απο συγκεκριμενο μαγαζι ?Εχω καιρο να παω και δεν ειχα ενημερωση ....και αν ναι μπορει να μαs δοσει το στιγμα τηs η συγκεκριμενη κοπελα αν θελει.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Ειχα και εγω αυτη την απορεια γιατι ??? αυτο το κοριτσι η Σοφια δεν ολοκληρωνει το 1ο & 2ο μεροs μαζι με προγραμμα μασσαζ-πιπα αφου στο συγκεκριμενο μαγαζι επιτρεπεται τετοια ειδουs yπηρεσια απο τιs kοπελεs ....α" kαι κατι αλλο η Nicole elegance σταματησε απο συγκεκριμενο μαγαζι ?Εχω καιρο να παω και δεν ειχα ενημερωση ....και αν ναι μπορει να μαs δοσει το στιγμα τηs η συγκεκριμενη κοπελα αν θελει.
Είχε γράψει πιο παλιά η Νικολ ότι δεν είναι κάπου και ότι δεν κάνει κάτι περαιτέρω
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Στεφανια μου χωρις ν σε ξερω κ μ καθε σεβασμο στο νήμα αλλα κ προς εσενα απλα ακου την καθε κριτικη χωρις ν προσπαθεις ν αποδειξεις το αντιθετο γτι χανεις το δικιο σου. Θα υπαρχουν κ θετικες γνωμες θ υπαρχουν κ αρνητικες. Ο σκοπος του νηματος ειναι για να συζητουν τις εμπειριες τους ανετα χωρις ν προσπαθει καμια απο εμας ν αποδειξει το αντιθετο. Ενα λαθος π ενδεχομενος το εκανα κ γω στο παρελθον αλλα πλεον κατάλαβα. Τωρα γ τα φαν κλαμπ σου μπραβο σου γ αυτο αλλα περιττο ν το αναφερεις, γτι φενεται σαν ν μηδενιζεις τις αρνητικες εστω κ ελαχιστες κριτικες π υπαρχουν .επισης δν υπαρχουν στανταρ οσο αναφορα την καυλα τ καθενος.. εγω προσωπικα δν εχω καποιο προβλημα ουτε με τα σπυρακια ουτε μ τα σιλικονατα χειλη ουτε μ τα τσιτα φρυδια.. ειναι κακο ν ακουγονται αυτα απο μια γυναικα διοτι το τι θεωρει ο καθενας αξιολογο δεν μπαινει σε καλουπια. Τωρα αν εισαι μεσα στο χαμόγελο κ στο εκφραστικο βλεμμα καλυτερα ν μας εκφερουν την αποψη τους οι πελατες που το βλεπουν.
We support diversity .. γ αυτο κ ο καθενας επιλεγει αυτο π τ αρεσει εδω μεσα κ το εκφραζει. Αυτα κ φιλικα παντα..
Παντα με τον καλυτερο τροπο εκφραζοσουν ΚΑΙ εκφραζειs την αποψη σου Μπραβο σου Νicole Eισαι ευγενικη και καλοδιαθετη σε χαρακτηριζει αυτο ωs αξιολογη παρουσια στο χωρο και ειναι τιμη σου. ΜΠΡΑΒΟ ξανα .....ΑΝ θελειs πεs μoυ τι κανειs εισαι στον χωρο ακομα ? Στειλε μνμ ευχαριστω.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Είχε γράψει πιο παλιά η Νικολ ότι δεν είναι κάπου και ότι δεν κάνει κάτι περαιτέρω
Πρέπει να έγραψε η ίδια ότι αποσύρθηκε οριστικά....Δε θυμάμαι αν ήταν σε αυτό το θρεντ ή σε κάποια άλλο δικό της.........
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
Σήμερα είδα μια φώτο από το ινστα του λουξαρι μοναστηρίου μια Ευα με έκανε εντύπωση το κορμί της γιατί φάτσα δεν βλέπεις.
Ήρεμα ρωτάω και πριν αρχίσουν κάποια παπαγαλάκια να λένε τα χαζά τους 50+20 και τετοια . Οταν με κανει το κλικ κάποια και θέλω κάτι άλλο αν το δίνει το παίρνω και το πληρώνω ...... ΤΕΛΟΣ
υπαρχή κάποιος να μας δώσει μια ενημέρωση για την εν λογο κορασίδα ( ηλικία , μασάζ , σοσιαλ και δεύτερο μέρος )
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Σήμερα είδα μια φώτο από το ινστα του λουξαρι μοναστηρίου μια Ευα με έκανε εντύπωση το κορμί της γιατί φάτσα δεν βλέπεις.
Ήρεμα ρωτάω και πριν αρχίσουν κάποια παπαγαλάκια να λένε τα χαζά τους 50+20 και τετοια . Οταν με κανει το κλικ κάποια και θέλω κάτι άλλο αν το δίνει το παίρνω και το πληρώνω ...... ΤΕΛΟΣ
υπαρχή κάποιος να μας δώσει μια ενημέρωση για την εν λογο κορασίδα ( ηλικία , μασάζ , σοσιαλ και δεύτερο μέρος )
18 χρόνια εδώ μέσα μαγκα μου με 98 μηνύματα ... καλύτερα να ρίξεις λίγο το τουπε σου και να αρχίσει να προσφέρεις στο νήμα εκτός από το να ρωτάς...ειδάλλως είσαι ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ μεγάλη που μόνο τρώει και δεν δίνει!
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Επίσκεψη πρόσφατα στην ινσταγκραμική περσόνα που πουλάει τάντρα μασάζ και τζακούζι. Αν θέλω να είμαι αντικειμενικός, δεν το έχει. Μέχρι και η Ψάλτη ξέρει πότε να σκάσει, κι αυτό νομίζω τα λέει όλα. Το αν θα το βρει στην πορεία δεν ξέρω, αλλά αυτό είναι δικό της θέμα.

Αντικειμενικά:
  • Μασάζ: πρακτικά οριακό χάιδεμα, με άγαρμπες κινήσεις
  • Χαλάρωση: οριακή
  • Κοπέλα: τσουπωτή, πολυλογού
  • Χώρος: της κοπέλας (δωμάτιο ξενοδοχείου στο κέντρο)
  • Κόστος προγράμματος: 100 (60' μασάζ + 30' τζακούζι)
  • Θα ξαναπήγαινα: όχι
Και για να μη με ρωτάτε όλοι σε DM, το Instagram είναι αυτό: Login • Instagram
 
Τελευταία τροποποίηση:

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Επίσκεψη πρόσφατα στην ινσταγκραμική περσόνα που πουλάει τάντρα μασάζ και τζακούζι. Αν θέλω να είμαι αντικειμενικός, δεν το έχει. Μέχρι και η Ψάλτη ξέρει πότε να σκάσει, κι αυτό νομίζω τα λέει όλα. Το αν θα το βρει στην πορεία δεν ξέρω, αλλά αυτό είναι δικό της θέμα.

Αντικειμενικά:
  • Μασάζ: πρακτικά οριακό χάιδεμα, με άγαρμπες κινήσεις
  • Χαλάρωση: οριακή
  • Κοπέλα: τσουπωτή, πολυλογού
  • Χώρος: της κοπέλας (δωμάτιο ξενοδοχείου στο κέντρο)
  • Κόστος προγράμματος: 100 (60' μασάζ + 30' τζακούζι)
  • Θα ξαναπήγαινα: όχι
Και για να μη με ρωτάτε όλοι σε DM, το Instagram είναι αυτό: Login • Instagram
Τσιμπούκι κάνει σε αυτή τη τιμή ή δεν το ζήτησες φίλε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Παλιος συναθλητης και θα ηθελα να επανελθω. Διαβαζω και ακρη δεν βγαζω!!!! Τα μασατζιδικα οπως τα θυμαμαι με
α' προγραμμα φραπε
β' προγραμμα καλαμακι
γ' προγραμμα μπριζολα
με αρκετα καλη περιποιηση υπαρχουν?? Γιατι απο οτι αντιλαμβανομαι ολα γινανε του α' προγραμματος. Αν κανεις συνοδηπορος θα μπορουσε να με βοηθησει να επανελθω θα το εκτιμουσα.Ισως και σε pm. Θελω μασατζιδικα τυπου Μαριαννας, Νικη-Ελενα κλπ για οσους θυμουνατι'
ενημερωτικα δοκιμασα στο Ανιτα spa στην Λαγκαδα με μια κοπελα ψηλη μελαχροινη. Πολυ προσχαρη και περιποιητικη θα ελεγα αξιζε το 50 για μασαζ και χειρωνακτικη εκτονωση αλλα θελω κατι παραπανω. Εστω μια καλη βαθια πιπα! Ευχαριστω εκ των πρωτερων!
Καλη χρονια σε ολους!
Με χιούμορ θα σου απαντήσω φίλε, το φραπέ σερβίρετε με εξωτικά ιαματικά έλαια, το καλαμακι στο δίνουν με κανέλα Ταϊλάνδης μαζεμένη από παρθένες και γάλα αμυγδάλου, και η μπριζόλα δεν είναι μπριζόλα είναι ταλιατα από τομαχοκ μόσχου γάλακτος. Φυσικά αυτά τα προϊόντα έχουν ανατιμηθει λόγο υπεραξίας των πρώτων υλών.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλημέρα στην ομάδα. Χθες είδα μια δημοσίευση στο Skg Nightlife στο Facebook από μια σελίδα sixth sense. Έστειλα μήνυμα και με απάντησαν ότι προσφέρουν φουλ υπηρεσίες στα 200€ στον χώρο μας. Δεν συνέχισα άλλο την συζήτηση περι κοριτσιών και έτσι.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Καλημέρα στην ομάδα. Χθες είδα μια δημοσίευση στο Skg Nightlife στο Facebook από μια σελίδα sixth sense. Έστειλα μήνυμα και με απάντησαν ότι προσφέρουν φουλ υπηρεσίες στα 200€ στον χώρο μας. Δεν συνέχισα άλλο την συζήτηση περι κοριτσιών και έτσι.
Ακλαφτοι θα πάνε ,μακάρι δηλαδή...γιατί είναι ξεφτίλα να ζητάνε τέτοια ποσά
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Τσιμπούκι κάνει σε αυτή τη τιμή ή δεν το ζήτησες φίλε?
δεν προσφέρει τίποτα άλλο πέραν της χειρομάλαξης, κι άλλων αυταρχικών/ποδολαγνεικών προγραμμάτων που μου είναι αδιάφορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom