Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.386
Πόντοι
201
Νέο αίμα στο elegance!Γλιτωσαμε απο την κοκου την Νικόλ.
Περασα 2 φορες προηγουμενη βδομαδα..δεν μ ανοιξε κανεις..αλλα τωρα που λες για κοκουδες και μυτουδες ...καλυτερα!
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
36
Like
94
Πόντοι
0
Δηλαδή μας λες ότι ψώνιζε μόνο κοκο Σανέλ??και εγώ που ήθελα να κλείσω ραντεβού για να τριψει
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
529
Like
9.249
Νέο αίμα στο elegance!Γλιτωσαμε απο την κοκου την Νικόλ.
Καλησπερα σε εσενα κ σε ολο το νημα. Αν εννοεις αυτο που νομιζω κ π μαλλον ολοι αυτο καταλαβαν κ το γραφω δημοσια οπως εσυ, θα ηθελα ν πεις απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα κ αν γνωριζεις οτι μετα απο νομιμη διαδικασια μπορω ν μαθω ποιος εισαι .. οπως κ εσυ βεβαια εχεις το καθε νομιμο δικαιωμα. Αν θυμαμαι καλα εχεις περασει απο το elegance κ εκανες μ εμενα προγραμμα παρολαυτα δν με σχολιασες - κατηγορησες ετσι δημοσια. Επιμενω σε παρακαλω ν μ πεις απο που εβγαλες αυτο το συμπερασμα δειχνοντας οτι με ξερεις παρα πολυ καλα τι κανω στην προσωπικη μου ζωη. Αν νομιζετε μερικοι οτι σχολιαζοντας ετσι τα κοριτσια και βαζοντας ταμπελες τετοιου ειδους (που βασιζονται σε εντυπωσεις του 45 λεπτου),κανετε καλο, τοτε δεν ειστε μονο γελασμενοι αλλα και απαραδεκτοι γιατι ξεφευγει απο τα ορια της κριτικης της δουλειας μας και το μονο που καταφερνετε ειναι να δειχνετε ασεβεια, προσβολη και μια ‘μαγκια’ για εντυπωσιασμο θαρρεις και μας ξερετε και απο χθες. Το λιγοτερο που μπορω ν κανω ειναι να σου κανω αναφορα κ ευχομαι ν ακολουθησουν κ αλλοι μπας κ γλιτωσουμε εμεις απο ατομα σαν εσενα. Σου μιλαω οπως μιλας. Λυπαμαι πολυ ειτε το σκαρφιστηκες απο μονος σου ειτε σε βαλαν αλλοι η η ηλιθιοτητα σου δεν σκεφτεται τις συνεπειες..
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ποση διαρκεια φιλε;
Τι κοστος για να βγαλει ρουχα;
Ειχε περίοδο;;; γιατι συνηθως εχει αυτη.
45 λεπτα.Ειχε μεινει μονο με το εσωρουχο και ναι μου ειπε οτι εχει περιοδο.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω για το Golden αν γνωρίζετε, η Μαρία που είναι τώρα εκεί, είναι η ίδια η σαύρα που είχε πέρσι γιατί σαν να πήρε το μάτι μου νέο αίμα....
Και εγώ με αυτήν την Μαρία έχω την χειρότερη μου εμπειρία ever. Ήταν η πρώτη φορά που σηκώθηκα , ντύθηκα και έφυγα!
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
120
Like
233
Πόντοι
21
Ολο εκπλήξεις αυτο το κοριτσι.
Να σαι καλα αδερφε.
Όλο εκπλήξεις έχεις δίκιο ! Αλλά με μεγάλο κοινό !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όλο εκπλήξεις έχεις δίκιο ! Αλλά με μεγάλο κοινό !!
Ίσως και το ποιο μεγάλο !
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Χαχαχαχα… η ίδια σαύρα είναι ναι! Το γέλιο είναι που είναι σα γαμω τη μάνα της και δεν ξέρει ούτε πως να την πιάσει την πουτσα! Ανεβοκατεβάζει το χέρι της και σε κοιτάει με βλέμμα άντε τελείωνε! Πιο Ντε καυλε πεθαίνεις ναουμε.. xaxaxaxa, την κιουσπα
Δεν ξέρει γενικα.....
Σε όλα της ντεκαβλε φουλ ηταν!
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Μπες με Kristi να πάθεις ζημιά ! Φοβερή επικοινωνία και φοβερό δεύτερο μέρος

Μπες με Kristi να πάθεις ζημιά ! Φοβερή επικοινωνία και φοβερό δεύτερο μέρος !!
Καλησπερα στο νημα .....περασμα εχθεs Δευτερα απο βανα με Κριστι γυρο στιs 2-3 το μεσημερι με πρωτο ραντεβου για εκεινη καθωs απο οτι μου ειπε η Ελσα πιανει δουλεια μονο μετα τιs 2 το μεσημερι.......Στα του αγωνα κλασικο πασαλημα με μπολικο λαδακι σε ποδια πλατη με καλη πιεση θα ελεγα ....Πριν αρχισει το δευτερο μεροs κανα 20-λεπτο αφου αρχισαμε αρχισε γκαβλοτικα περασματα με τα δαχτυλα των χεριων τηs γυρω απο την επιμαχη περιοχη του αρχιδοκολου....kαι αυτο ηταν ΔΕΝ αντεξα Γυρισα για δευτερο μεροs αφου με ειχει ειδη γκαβλωσει με την γκαβλοφατσα τηs και τιs χειλαρεs τηs.... Kαι απο οτι καταλαβα τελικα ...... 100/100 απο την πρωτη συνεδρεια θα γραφτουν επισοδεια επιμαχα με αυτο το κοριτσι . Υ.Γ Τινα πω ρε πουστη μου τελικα .....πωs τυχαινει να κολαω παντα με αυτο το ονομα ......Eλπιζω να μην εξαφανιστει ξαφνικα και αυτη οπωs η Κριστι του κρισταλ ....Mοναδικη Ανεπαναλυπτη Κριστ1
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
440
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Μασαζ εδώ εχει περάσει κανενας να μας πει γνώμη φαινεται πολύ δυνατό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom