Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (6 μέλη και 58 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Θέλω να κάνω μία ερώτηση χωρίς ίχνος ειρωνείας… Γράφετε μερικοί που δίνεται 50 € για να στον παίξουν ότι η τάδε ή η δεινα κοπέλα παίρνει πρωτοβουλίες. Πείτε μας ρε παιδιά όταν σας τον παίζει μια γυναίκα τι σημαίνει παίρνει πρωτοβουλίες; Στο σεξ το καταλαβαίνω . Σε μια μαλακία αν δεν πάρει πρωτοβουλία η γυναίκα θα στον παίξει με τηλεκοντρόλ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Θέλω να κάνω μία ερώτηση χωρίς ίχνος ειρωνείας… Γράφετε μερικοί που δίνεται 50 € για να στον παίξουν ότι η τάδε ή η δεινα κοπέλα παίρνει πρωτοβουλίες. Πείτε μας ρε παιδιά όταν σας τον παίζει μια γυναίκα τι σημαίνει παίρνει πρωτοβουλίες; Στο σεξ το καταλαβαίνω . Σε μια μαλακία αν δεν πάρει πρωτοβουλία η γυναίκα θα στον παίξει με τηλεκοντρόλ;
Αλλάζει χέρι μάλλον αδερφέ ! ...
Αριστερό ,δεξί...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Απορείς πως δουλεύουν; Αφού πηγαίνετε ρε φίλε σ’ αυτά τα κωλομαγαζα και τους κάνετε μάγκες
2 φορά πήγα αδερφέ γτ μου πάνε έχουνε 2 καινούργιες 20 χρονες… από ντροπή μπήκα… αυτά… κανονικά η ντροπή θ πρεπε ν ταν δικια τους αλλά τπ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
2 φορά πήγα αδερφέ γτ μου πάνε έχουνε 2 καινούργιες 20 χρονες… από ντροπή μπήκα… αυτά… κανονικά η ντροπή θ πρεπε ν ταν δικια τους αλλά τπ
Το έχουμε ξαναπεί δεν ντρεπόμαστε και φεύγουμε. Από την ντροπή που νιώθουμε βγάζουν λεφτά. Αν κάτι δε μας αρέσει φεύγουμε μας συμπεριφέρονται όπως τους επιτρέπουμε να μας συμπεριφερθούν γι’ αυτό συνεχίζεται αυτή η νοσηρή κατάσταση
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
120
Like
233
Πόντοι
21
Την Βερόνικα την τίμησα από τον πρώτο της μήνα στην Βάνα λόγω προσώπου και σώματος.
Πάντα μιλώντας συγκριτικά με τις υπόλοιπες που ήταν διαθέσιμες και με υποκειμενικά κριτήρια.
Το μασάζ δεν το θυμάμαι καν, όπως δεν θυμάμαι καμίας, μιας και δεν πάω γι' αυτό.
Στο δεύτερο μέρος πήρε πρωτοβουλίες, μου έκανε κάποια πράγματα που δεν μου είχε κάνει καμία ως τότε στο συγκεκριμένο ίδρυμα και γενικά το απόλαυσα. Αν και απέχω μήνες, αν αύριο ξαναπάω, θα είναι και πάλι η πρώτη μου επιλογή.
Κλείνοντας, τα γούστα του καθενός είναι πολύ διαφορετικά. Πήγαινε μια βόλτα και πες μας και εσύ την γνώμη σου.
Μπες με Kristi να πάθεις ζημιά ! Φοβερή επικοινωνία και φοβερό δεύτερο μέρος !!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Αν πετυχεις την Βερονικα δοκιμασε την.Ειναι πολυ καλη στην εκτονωση.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Σημερα πηγα στο Κρισταλ ειδικα για την Μπελα.Ειχα ορεξη να απολαυσω βυζαρες και δικαιωθηκα.Οταν μπηκε στο δωματιο και εβγαλε τα ρουχα της μου εγινε καγκελο.Τι βυζαρες ειναι αυτες τι κολος λατινας.Και ωραιο προσωπακι μελανουρι μαυρο μαλι.Γενικα πολυ καλη συμφωνα με τα γουστα μου.Περασα πολυ καλα,ευχαριστηθηκα βυζαρες και κολαρα.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Σημερα πηγα στο Κρισταλ ειδικα για την Μπελα.Ειχα ορεξη να απολαυσω βυζαρες και δικαιωθηκα.Οταν μπηκε στο δωματιο και εβγαλε τα ρουχα της μου εγινε καγκελο.Τι βυζαρες ειναι αυτες τι κολος λατινας.Και ωραιο προσωπακι μελανουρι μαυρο μαλι.Γενικα πολυ καλη συμφωνα με τα γουστα μου.Περασα πολυ καλα,ευχαριστηθηκα βυζαρες και κολαρα.
Ποση διαρκεια φιλε;
Τι κοστος για να βγαλει ρουχα;
Ειχε περίοδο;;; γιατι συνηθως εχει αυτη.
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
120
Like
233
Πόντοι
21
Ποση διαρκεια φιλε;
Τι κοστος για να βγαλει ρουχα;
Ειχε περίοδο;;; γιατι συνηθως εχει αυτη.
Αν έχει περίοδο δεν σας τον παίζει; Τι φάση;
Παιδιά εγώ έχω καταλάβει ότι αν θέλει δεν έχει περίοδο αν δεν θέλει η δεν έχει όρεξη πάντα περίοδο θα έχει !!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Παιδιά εγώ έχω καταλάβει ότι αν θέλει δεν έχει περίοδο αν δεν θέλει η δεν έχει όρεξη πάντα περίοδο θα έχει !!
Φιλε μου αν είναι έτσι και εμείς αν θέλουμε να πληρώνουμε
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω για το Golden αν γνωρίζετε, η Μαρία που είναι τώρα εκεί, είναι η ίδια η σαύρα που είχε πέρσι γιατί σαν να πήρε το μάτι μου νέο αίμα....
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω για το Golden αν γνωρίζετε, η Μαρία που είναι τώρα εκεί, είναι η ίδια η σαύρα που είχε πέρσι γιατί σαν να πήρε το μάτι μου νέο αίμα....
Ναι η ίδια είναι και κάνει μόνο μασάζ στα 60 € πήγε φίλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom