Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

lester94

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Αν εννοείς το dames ζει κ βασιλεύει
Ναι dames σωστα.. Με λίγη έρευνα εδώ στο site το ξανά βρήκα.. Άλλαξε διεύθυνση (από ότι κατάλαβα σύνηθες φαινόμενο) αλλά όχι γειτονια.. Θα ξανασυνδεθω με την κοινότητα σύντομα.. Χάχαχα..
Από όλα όσα διαβάζω ξεχώρισα 2-3 ωστόσο.. Το elegance, το crystal το (δοκιμασμένο) dames και ίσως κάποιο ακόμα.. Γενικα με τι σειρά θα τα ταξινομουσατε;
 

doublek

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2023
Μηνύματα
5
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο φορουμ.Νεος εδω. Σας διαβαζω καιρο αλλα τωρα ανοιξα λογαριασμο για να γραφω τις αποψεις μου και τις πορνογνωσεις μου. Εδω και 1 βδομαδα κανω αποπειρες για elegance αλλα το ιδρυμα παραμενει κλειστο. Εχουμε κανα νεο; Η θα καταληξουμε στο κρυσταλ;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Επίσκεψη στο μασατζιο… ένα μάτσο βυτία+ανορεξική αννια… απορώ πως δουλεύσουν …
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Δεν λένε τίποτα στο τηλέφωνο φίλε μου... Σου λένε έλα από εδώ και βλέπουμε....λες και έχουμε όρεξη να γράφουμε χιλιόμετρα.....μαυροοοο
Σε εμένα έχει δώσει ξεκάθαρη απάντηση ότι η κοπέλα είναι μέχρι 70€, δλδ με το στρινγκακι της.
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα… τρώγομαι εδώ και καιρό να χάσω το 50ρικο.. όσο κρατήθηκα κρατήθηκα σήμερα όμως μίλησε η κάτω κεφαλή … πέρασμα από Βάνα και αφού η κριστι ήταν φουλ ( δυο τρεις φορές προσπάθησα να την βρω αλλά μάταια τόση πολύ δουλειά έχει ;)… για κάποιο λόγο ανεξήγητο για τα δικά μου γούστα είπα να μπω μέσα με Βερόνικα γιατί κάπου παραπάνω διάβασα κάποιο καλό σχόλιο… το μετάνιωσα σχετικά γρήγορα αλλά ήταν πλέον αργά … έφαγα την ξεπέτα μου και ηρέμησα… στο μισάωρο με είχε ξεπεταξει .. για μασάζ μη μιλήσω .. χάδι και πασαλυμα με λάδια … αυτά τα λίγα …
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

akisg4

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Το elegance παραμενει κλειστο μεχρι νεωτερας λογω ανανεωσης….θα λειτουργησει παλι τις επομενες ημερες.μου εστειλαν μνμ στο viber
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
120
Like
233
Πόντοι
21
Πέρασμα σήμερα από vana και μασαζάκι με Βερόνικα !! Πολύ καλό επικοινωνιακό ! Καλό το αποτέλεσμα ! Σαν παρουσία όχι κάτι το ιδιαίτερο !
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
63
Like
108
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα από vana και μασαζάκι με Βερόνικα !! Πολύ καλό επικοινωνιακό ! Καλό το αποτέλεσμα ! Σαν παρουσία όχι κάτι το ιδιαίτερο !
Τελικά με Βερόνικα από Βάνα τί γίνεται? Ένας λέει καλή άλλος μάπα. Ο.κ. γούστα είναι αλλά τί ισχύει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Τελευταία επίσκεψη στη Μαριάννα πριν λίγες μέρες. Όλες οι γνωστές Γιάννα, Χαρά, Κατερίνα, Εύα (όπου και προτιμήθηκε) και μια νέα με το όνομα Ζωή ηλικίας 30+/- αδύνατη γυμνασμενη με δυάρι στήθος κάστανοξανθη. Την έχει δοκιμάσει κανείς την Ζωή???...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Τελευταία επίσκεψη στη Μαριάννα πριν λίγες μέρες. Όλες οι γνωστές Γιάννα, Χαρά, Κατερίνα, Εύα (όπου και προτιμήθηκε) και μια νέα με το όνομα Ζωή ηλικίας 30+/- αδύνατη γυμνασμενη με δυάρι στήθος κάστανοξανθη. Την έχει δοκιμάσει κανείς την Ζωή???...
Έχεις pm
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Τελικά με Βερόνικα από Βάνα τί γίνεται? Ένας λέει καλή άλλος μάπα. Ο.κ. γούστα είναι αλλά τί ισχύει?
Την Βερόνικα την τίμησα από τον πρώτο της μήνα στην Βάνα λόγω προσώπου και σώματος.
Πάντα μιλώντας συγκριτικά με τις υπόλοιπες που ήταν διαθέσιμες και με υποκειμενικά κριτήρια.
Το μασάζ δεν το θυμάμαι καν, όπως δεν θυμάμαι καμίας, μιας και δεν πάω γι' αυτό.
Στο δεύτερο μέρος πήρε πρωτοβουλίες, μου έκανε κάποια πράγματα που δεν μου είχε κάνει καμία ως τότε στο συγκεκριμένο ίδρυμα και γενικά το απόλαυσα. Αν και απέχω μήνες, αν αύριο ξαναπάω, θα είναι και πάλι η πρώτη μου επιλογή.
Κλείνοντας, τα γούστα του καθενός είναι πολύ διαφορετικά. Πήγαινε μια βόλτα και πες μας και εσύ την γνώμη σου.
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Τελευταία επίσκεψη στη Μαριάννα πριν λίγες μέρες. Όλες οι γνωστές Γιάννα, Χαρά, Κατερίνα, Εύα (όπου και προτιμήθηκε) και μια νέα με το όνομα Ζωή ηλικίας 30+/- αδύνατη γυμνασμενη με δυάρι στήθος κάστανοξανθη. Την έχει δοκιμάσει κανείς την Ζωή???...
πολυ καλή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom