Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (16 μέλη και 48 επισκέπτες)

kostasper

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
40
Πόντοι
0
Πέρασμα από Βάνα. Επιλογή Ναταλίας. Γεματουλα με ωραίο πρόσωπο και μεγάλες βυζάρες. Μασάζ χάδι και αρκετά σύντομο και πέρασε γρήγορα στην επίμαχη περιοχή όπου με έφτιαξε με πρόστυχολογα. Γύρισμα μπροστά και περιποίηση του εργαλείου με φτυσιμστα και μετά ακολούθησε μια κλασσική χορταστική φραπεδιά. Κόστος 50. Στα μείον το γεγονός ότι τελειώσαμε στα 35 λεπτά.
35 λεπτά μαζι με το ντουζ;
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Συναδελφοι ,γνωμη για ταμι σπα?
Βλεπεται η τυπισα η ειναι τιποτα σαν την Κορινα στην Ολγας?Εχω ακουσει οτι ειναι μεγαλη.Αν καποιος ξερει να προσδιωρισει ηληκια στο περιπου και μια περιγραφη στην εμφανιση θα το εκτιμουσα!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
337
Like
552
Πόντοι
81
Συναδελφοι ,γνωμη για ταμι σπα?
Βλεπεται η τυπισα η ειναι τιποτα σαν την Κορινα στην Ολγας?Εχω ακουσει οτι ειναι μεγαλη.Αν καποιος ξερει να προσδιωρισει ηληκια στο περιπου και μια περιγραφη στην εμφανιση θα το εκτιμουσα!
Χαλι μαυρο Θεια με χρυσά δόντια
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
63
Like
108
Πόντοι
0
Συναδελφοι ,γνωμη για ταμι σπα?
Βλεπεται η τυπισα η ειναι τιποτα σαν την Κορινα στην Ολγας?Εχω ακουσει οτι ειναι μεγαλη.Αν καποιος ξερει να προσδιωρισει ηληκια στο περιπου και μια περιγραφη στην εμφανιση θα το εκτιμουσα!
Κάτι σαν την Κορίνα όπως λες και μιλάει κ πάρα πολύ.
 

Black japan

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
34
Like
28
Πόντοι
0
Μη δίνετε λεφτά σε οργανωμένα μασατζιδικα που μας τρώνε τα λεφτά για να πιάσουμε λίγο μουνι η βυζί. Στηρίξτε ανεξαρτητες, αυτό κάνω μια δεκαετία και πλέον.
Που είναι οι ανεξάρτητες φιλε μου
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Ευχαριστω πολυ παιδια.Δεν θα παω!
 

Black japan

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
34
Like
28
Πόντοι
0
Θυμάται κανείς την Ηρώ στην Μαριάννα? Τι απέγινε? Βέβαια πάνε και 10 χρόνια....
Εγω την θυμάμαι πολυ καλη ητανε.Φυσικα μετα εχασα το κινητο μου και εχασα το τηλέφωνο της Μαριάννας.δουλευει;;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Περασμα από Κρίσταλ
Κριστυ Νεφέλη Ίριδα μου είπαν εχουν ρεπό
Εγώ διάλεξα μια καινούργια με παταρα…. Ρενα συστήθηκε ελληνίδα 22 χρόνων.
Είχε άλλες δυο δε θυμάμαι ονόματα. Η μια μαυρουλα χοντρή η άλλη γεματουλα αλλά είχε κάτι….
Στο γραφείο η Αντριάνα καβλα με κρεμαστά βυζια σε δερμάτινο τοπ. Φυσικά με πιασίματα και ελαφρώς σπασμένη
Πάντως πέρασα καλά με τη μικρή και θα ξαναπάω.
Μασάζ και πιπα στα 80 μια ώρα.
Κάτι διαφορετικό για μένα που πήγα πρώτη φορά
Δεν έκανες καθόλου περιγραφή της Ρένας και δεύτερον τώρα περίμενε καμία 1000 pm για να κάτσεις να εξηγείς
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Μπορει να ειμαστε τυχεροι και να αναβαθμίστηκαν οι υπηρεσιες του καταστηματος…
Βρώμα την βλέπω την δουλειά... Μάλλον είναι από αυτές που θα σουταρουν πάλι γιατί προσφέρει άλλες υπηρεσίες... Βλέπε Συλια Βανεσσα Αντζελίνα... Οποίες κάνανε το βήμα παραπάνω ξαφνικά βρέθηκαν εκτός...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Βρώμα την βλέπω την δουλειά... Μάλλον είναι από αυτές που θα σουταρουν πάλι γιατί προσφέρει άλλες υπηρεσίες... Βλέπε Συλια Βανεσσα Αντζελίνα... Οποίες κάνανε το βήμα παραπάνω ξαφνικά βρέθηκαν εκτός...
Ακριβώς
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Βρώμα την βλέπω την δουλειά... Μάλλον είναι από αυτές που θα σουταρουν πάλι γιατί προσφέρει άλλες υπηρεσίες... Βλέπε Συλια Βανεσσα Αντζελίνα... Οποίες κάνανε το βήμα παραπάνω ξαφνικά βρέθηκαν εκτός...
Τι κάνανε δηλαδή?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πάντως ρε μάγκες γαμήθηκε το νήμα. Μη πάρει κανένας μια υπηρεσία έξτρα να τρέξει να το πει. Τρεχουν όλοι οι ηλίθιοι μετά να ζητάνε πίπες. Αγάντα ρε μεγάλε. Ξέρεις πόσα έχωσε ο άνθρωπος για να πάρει το μπόνους. Και μετά τις καταπίνει ο ανταγωνισμός τις καλές και τίμιες κορασίδες και ευημερούν οι ξεπέτες. Είπαμε ρε μάγκες. Διαχείρηση θέλει η επιτυχία. Αφήστε κάτι στον αέρα να το πιάσουν οι έξυπνοι αλλά ως εκεί. Μην αρχίσω να λεω πόσα κορμιά χάθηκαν άδοξα που περνάγαμε σπουδαία. Γιατί.??? Επειδή μόνο και μόνο θέλετε να το παίξετε υπεργαμήκουλες και γλυκοψώληδες. Σας αξίζει να πληρώνετε +20 για να δαχτυλιάζετε ξεπέτες. καρναβάλια.…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom