Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

Masshypnosis777

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Ξέρουμε κάτι για αυτό Μασάζ
Στο viber βγάζει SV Elegance massage, δεν τοχω ξανακουσει.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.475
αυτο με το δεξι χερι στην αριστερή τσέπη, το εχεις δει με τα ματια σου?? προσπαθώ τοσι ωρα να το κανω... :think::think::think:
Το κάνω με τα κλειδιά... Το αντίθετο με δυσκολεύει ακόμα.
2023... και υπαρχει κοσμος που πιστευει πως σε μαγαζια που πιανουν την πουτσα δεν ανοιγουν το στομα ή τα ποδια..
Γίνονται τέτοια πράγματα;;; Αμερικαν μπαρ το κάναμε...
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
αυτο με το δεξι χερι στην αριστερή τσέπη, το εχεις δει με τα ματια σου?? προσπαθώ τοσι ωρα να το κανω... :think::think::think:
Φίλε απο την Τρίτη που το πόσταρες, έκοψα μπύρες και cocacola και κοντεύω να το κάνω!
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Καλησπέρα συναγωνιστές! Ξέρουμε κάτι για αυτό Μασάζ
Στο viber βγάζει SV Elegance massage, δεν τοχω ξανακουσει.
Φίλε πήγα για την εμπειρία που λένε.
Σου κάνει μια κοπέλα που ξέρει μασαζ ΜΌΝΟ μασαζ και αν θέλεις έχετε μια κυρία 50+ γεμάτουλα αλλά σφηχτη και σου κάνει φραπέ ή καλαμάκι ανάλογα με το πρόγραμμα.
Θα ξαναπήγαινα μόνο για κανονικό massage.
Η ίδια που το διευθύνει μου είπε ότι γενικά η φιλοσοφία τους θέλουν να ειναι το απλό massage.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Ένα δίπλα στο ακουα είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Όχι απλά είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχανε πει.....στο ακουα ήρθε τίποτα καινούργιο ξέρουμε
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Απαντώντας στο ειρωνικό σου μυνημα, ο λόγος είναι ότι μου αρέσει η ποικιλία, έχω γκομενα αλλά θέλω να δοκιμάζω κι άλλες. Και αν ήσουν της πιάτσας θα ήξερες ότι για να φας έξω δυνατό μουνι πρέπει να ξοδέψεις πολύ περισσότερα από αυτά, γιατί όλες οι πολύ όμορφες γκόμενες πριν πηδηχτούν θέλουν γούστα τύπου μπουκάλια μπουζούκια κτλ κτλ

Δεν είναι ότι δε τα κάνω κι αυτά, αλλά αυτή είναι μια πιο άμεση και σίγουρη λύση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όχι είμαι 35. Στο χάλασα επειδή δε μπορείς να κανεις τα ίδια;;
kritik 1982 σε είχα για σοβαρό άτομο, παιξε χαμηλά την μπάλα και άσε τα γεμίσματα.....Με αγγλικό ποδόσφαιρο δεν παιζεις τσαμπιονς λίγκ .....
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Ναι φυσικά και θα το έκανα αν δεν έβλεπα ένα νήμα που όλοι μόνο ρωτάνε, ειρωνεύονται, και δεν ενημερώνει κανεις. Να ξοδέψετε και οι υπόλοιποι μερικά λεφτά για να γλιτώσουμε κι εμείς. Για το βανα ρώτησα πολλές φορές πριν πάω, με γράψαν όλοι, πήγα, πέτυχα 3 χοντρές, και μετά από ένα ποστ αποφάσισα και πήγα στοχευμένα. Ο άλλος έγραψε αναλυτική αναφορά για 3 μασατζιδικα και τον βρισανε επειδή δεν είπε άσχημη την Ίριδα, ενώ άλλοι πάνε και πληρώνουν την κάθε χοντρή και την κάθε γριά, να τους κάνουν μασάζ με τσιμπίδα την πουτσα. Όταν λάβω κι εγώ χρήσιμες πληροφορίες θα δώσω κι εγώ τις δικές μου
Η λογική του μηνύματος σου είναι λογική μικρού παιδιού . Τι πάει να πει όταν λάβω χρήσιμες πληροφορίες ; Για μένα κάτι είναι χρήσιμο ενώ για σένα όχι . Παιδιά ας σοβαρευτούμε όλοι σας παρακαλώ
 
Τελευταία τροποποίηση:

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία με αντζελινα από luxury;
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Πέρασμα από Βάνα. Επιλογή Ναταλίας. Γεματουλα με ωραίο πρόσωπο και μεγάλες βυζάρες. Μασάζ χάδι και αρκετά σύντομο και πέρασε γρήγορα στην επίμαχη περιοχή όπου με έφτιαξε με πρόστυχολογα. Γύρισμα μπροστά και περιποίηση του εργαλείου με φτυσιμστα και μετά ακολούθησε μια κλασσική χορταστική φραπεδιά. Κόστος 50. Στα μείον το γεγονός ότι τελειώσαμε στα 35 λεπτά.
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Φίλε πήγα για την εμπειρία που λένε.
Σου κάνει μια κοπέλα που ξέρει μασαζ ΜΌΝΟ μασαζ και αν θέλεις έχετε μια κυρία 50+ γεμάτουλα αλλά σφηχτη και σου κάνει φραπέ ή καλαμάκι ανάλογα με το πρόγραμμα.
Θα ξαναπήγαινα μόνο για κανονικό massage.
Η ίδια που το διευθύνει μου είπε ότι γενικά η φιλοσοφία τους θέλουν να ειναι το απλό massage.
Τιμές ?
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
205
Πόντοι
20
30€ το χαλαρωτικό μασάζ. Χέρι 50€ στόμα 70€. Αυτά μου είπαν οταν επικοινώνησα. Βας Όλγας ο χώρος κοντά στο Άκουα. Θα περάσω για κάνα κασκαντεριλίκι σύντομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom