Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Zax0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
Τις κοπέλες τις ξέρουμε όλοι. Προσπαθώ να περάσω κάτι διαφορετικό. Εξάλλου ούτε μεζούρα έχω, ούτε κανταράκι να τις ζυγισω. Επίσης, αν σου πω πως η κοπέλα είναι ξανθιά με πράσινα ματια, με κωλαρα και βυζάρες, 1,80 υψος, θα πας; Έτσι είναι η διευθύντρια μου και δεν βλέπεται. Ελπιζω να καταλαβαίνεις το πνεύμα μου.
Τα κιλά και τα ύψη των κοριτσιών έχουν αναφερθεί πολλάκις.
Φιλος αν μου κανεις αυτη την περιγραφη θα μου δωσεις μια αντικειμενικη χρησμη πληροφορια, μπορει να ειναι σαυρα στη φατσα για μενα αλλα για σενα να ειναι αποδεκτη, αλλα η περιγραφη που εκανες εχει ενα αντικειμενικο τονο, δεν ξερω αν με καταλαβαινεις, αλλά αν μου πεις διαφορα υποκειμενικα likes dislikes το χασαμε , θελει συγκεκριμενα πραματα.

Υγ. ΚΑτι μου λεει οτι η διευθυντρια σου θα μου αρεσει πολυ....
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φιλος αν μου κανεις αυτη την περιγραφη θα μου δωσεις μια αντικειμενικη χρησμη πληροφορια, μπορει να ειναι σαυρα στη φατσα για μενα αλλα για σενα να ειναι αποδεκτη, αλλα η περιγραφη που εκανες εχει ενα αντικειμενικο τονο, δεν ξερω αν με καταλαβαινεις, αλλά αν μου πεις διαφορα υποκειμενικα likes dislikes το χασαμε , θελει συγκεκριμενα πραματα.

Υγ. ΚΑτι μου λεει οτι η διευθυντρια σου θα μου αρεσει πολυ....
Για το ΥΓ σου: ΔΥΣΚΟΛΑ ΦΙΛΕ
 

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Οποτε ακυρο αστο μν πεταξουμε τα λεφτα μας.... απο εμφανιση τι λεει? Απο Περιεργια και μονο ρωταω.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Μάγκες παραθέστε πρόσφατες εμπειρίες με αντζελινα από luxury... Τι λέει άλλαξε τίποτα; η ακόμη η ίδια;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μάγκες παραθέστε πρόσφατες εμπειρίες με αντζελινα από luxury... Τι λέει άλλαξε τίποτα; η ακόμη η ίδια;
Η Αντζελίνα έχει ύψος 1,61 εκ, 52,4 κιλά, χαμογελάει με γωνία κλίσης στόματος 43 μοίρες δεξιά, φοράει φούστα 12 εκατοστά πάνω από το γόνατο, κάθεται μέσα στο δωμάτιο 49 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα, μιλάει με Ρυθμό 10 λέξεις ανα λεπτό. Όταν την πληρώσεις, πιάνει το χαρτονόμισμα με το δεξί χέρι και το βάζει στην αριστερή τσέπη.
Ελπίζω να βοήθησα
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Η Αντζελίνα έχει ύψος 1,61 εκ, 52,4 κιλά, χαμογελάει με γωνία κλίσης στόματος 43 μοίρες δεξιά, φοράει φούστα 12 εκατοστά πάνω από το γόνατο, κάθεται μέσα στο δωμάτιο 49 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα, μιλάει με Ρυθμό 10 λέξεις ανα λεπτό. Όταν την πληρώσεις, πιάνει το χαρτονόμισμα με το δεξί χέρι και το βάζει στην αριστερή τσέπη.
Ελπίζω να βοήθησα
αυτο με το δεξι χερι στην αριστερή τσέπη, το εχεις δει με τα ματια σου?? προσπαθώ τοσι ωρα να το κανω... :think::think::think:
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Η Αντζελίνα έχει ύψος 1,61 εκ, 52,4 κιλά, χαμογελάει με γωνία κλίσης στόματος 43 μοίρες δεξιά, φοράει φούστα 12 εκατοστά πάνω από το γόνατο, κάθεται μέσα στο δωμάτιο 49 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα, μιλάει με Ρυθμό 10 λέξεις ανα λεπτό. Όταν την πληρώσεις, πιάνει το χαρτονόμισμα με το δεξί χέρι και το βάζει στην αριστερή τσέπη.
Ελπίζω να βοήθησα
Έγινε έγινε έξυπνε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
αυτο με το δεξι χερι στην αριστερή τσέπη, το εχεις δει με τα ματια σου?? προσπαθώ τοσι ωρα να το κανω... :think::think::think:
Φιλε το έχω δει. Ξέχασα να αναφέρω πως το δεξί χέρι της Αντζελίνας ειναι κατά 10 εκατοστά πιο μακρύ από το αριστερό. Οπότε όλα γίνονται
Ελπίζω να βοήθησα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έγινε έγινε έξυπνε...
Εσύ δεν θα μου πεις πως είμαι αγαπουλης, φυτό, να αυτοκτονήσω κτλ;
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Φιλε το έχω δει. Ξέχασα να αναφέρω πως το δεξί χέρι της Αντζελίνας ειναι κατά 10 εκατοστά πιο μακρύ από το αριστερό. Οπότε όλα γίνονται
Ελπίζω να βοήθησα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ δεν θα μου πεις πως είμαι αγαπουλης, φυτό, να αυτοκτονήσω κτλ;
Άλλο το πάθος και το χαβαλέ άλλο τα σοβαρά... Δεν έχω κάτι προσωπικό με κανέναν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
αυτο με το δεξι χερι στην αριστερή τσέπη, το εχεις δει με τα ματια σου?? προσπαθώ τοσι ωρα να το κανω... :think::think::think:
Σε θυμάμαι από την φάρσα για Φαίδρα. Είσαι όντως όσο λαλάκας θυμάμαι
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
150
Like
404
Πόντοι
21
Άσχετο αλλά... ΑΧ ΦΑΙΔΡΑ!
Δηλώνω απο τους τυχερούς που πρόλαβα Φαίδρα/ Φενια και Στεφανία διπλό στο λουξουρι.
Δυστυχώς μόνο μια φορά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Marcel212

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
8
Πόντοι
0
ξέρει κανείς τίποτα για εδώ;;
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
81
Πόντοι
0
mia tupissa anastasia apo athina poy eipe oti tha erthei thessaloniki.. oute fwni oute akroasi!!
ti fash??? kserete tpt?
pou gia na tin breis mono apo fcb kai ayto exei na mpei kamia 4 meres
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom