Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πέρασμα από luxury με Κορινα. Νέα στο συγκεκριμένο. Δούλευε με είπε στο relax. Από εμφάνιση όχι το ιδιαίτερο. Στα του μασαζ καλή αλλά δεν θέλει να κάνει εκτόνωση. Γύρισε και με είπε αν θέλω να διαλέξω κάποια άλλη. Που είναι οι παλιές καλές

Περασμα εντός βδομάδας με Κορινα luxury, όλα κανονικά και στο δεύτερο μέρος.
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Επίσκεψη biky-stefania φυσιολογικό κορίτσι που απλά εμένα μου αρέσει. Φουλ στα 100€ εγώ απλά δεν ήθελα σεξ. Στα υπόλοιπα παιδιά πρωτόγνωρη εμπειρία δεν το έχω ξαναζήσει απλά εκπληκτικό πρόγραμμα.
Που βρίσκεται? Κάποιο τηλέφωνο?
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Γειά στην παρέα, γνωρίζει κανείς το ροστερ από το aqua? Έχει νέο αίμα?
 

Lonely boy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Σκέφτομαι να πάω σε κάποιο μασατζιδικο για 1η φορά. Ήθελα να ρωτήσω τους πιο έμπειρους: 1) Τα Σ/Κ έχει λιγότερους πελάτες και λιγότερες κοπέλες εκεί; (ρωτάω γιατί θέλω να έχω επιλογές) και 2) Τα κορίτσια συστήνονται από μόνα τους εκει(είμαι η τάδε) και επιλέγω με ποια θα μπω; Πώς γίνεται;
Επίσης αν έχετε κάποια συγκεκριμένη πρόταση για 1η φορά, δεκτή εννοείται :) (Δεν μ'αρεσουν οι εύσωμες, θεωρώ απαραίτητη την καθαριότητα και την ευγένεια). Σάς ευχαριστώ πολύ! :)
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους.

Luxury.
Περασμα με Δώρα. Όμορφη και δεκτική, θέλει τον χρόνο της και καλή συμπεριφορά. Ωραίο στήθος, το κάτω μέρος uneven σε σχέση με το πανω.
Πέρασμα με Λυδία. Καθαρη, συμπαθητική, τα ίδια και τα ίδια. Με την εννοια πως κάνει όλο τα ίδια, σε τελειώνει με τον ίδιο τρόπο, λέει όχι και ναι στα ίδια πράγματα.
Όσο και αν μου αρέσει το μαγαζί, για εμένα τέρμα. Αλλά παραμένει μια καλή πρόταση στην πόλη στα 50€ με εκτόνωση. Αν επέστρεφε Στεφανία και Φένια, θα το ξανασκεφτομουν.
Αν ακούν και διαβάζουν οι 2 συγκεκριμένες, περιμένω pm.

Massagio
Πέρασμα με Αθηνά. Για εμένα, είναι γυναικάρα. Αν ξέρεις τι θες και γιατί πηγαίνεις στο μαγαζι, δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις μη ικανοποιημένος.
Αναρωτιεμαι αν Κέισι κτλ συνεχιζουν στο μαγαζί.

Krystal
Η πιο πλήρης πρόταση και το πιο επαγγελματικό, με την καλή έννοια, μαγαζί. Και έχει, με διαφορά, τις πιο ωραιες γυναίκες Είσαι σωστός, περνάς καλά. Για έξτρα κτλ, δεν ξέρω, μην μου στείλετε pm πλιζ, οι σχέσεις με τις κοπέλες είναι και λίγο προσωπικό θέμα.
Περασμα με Ίριδα. Φράσεις άσχημες για την συγκεκριμένη είναι απλά υπερβολικές. Ξέρει μασάζ, είναι δυνατή, και έχει και όμορφο β μέρος. Κορμάρα και γλυκειά φάτσα. Αν θέλετε πιο όμορφες, ζητήστε από την Jessica Alba μασάζ.

Επίσης, να τονισω πως στα συγκεκριμένα μαγαζιά πηγαίνω εν γνώση μου για το τι παρέχουν, παρόλο που έχω πρόσβαση σε Εβίτα και Μαριάννα.

Καλή εβδομάδα να έχουμε.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους.

Luxury.
Περασμα με Δώρα. Όμορφη και δεκτική, θέλει τον χρόνο της και καλή συμπεριφορά. Ωραίο στήθος, το κάτω μέρος uneven σε σχέση με το πανω.
Πέρασμα με Λυδία. Καθαρη, συμπαθητική, τα ίδια και τα ίδια. Με την εννοια πως κάνει όλο τα ίδια, σε τελειώνει με τον ίδιο τρόπο, λέει όχι και ναι στα ίδια πράγματα.
Όσο και αν μου αρέσει το μαγαζί, για εμένα τέρμα. Αλλά παραμένει μια καλή πρόταση στην πόλη στα 50€ με εκτόνωση. Αν επέστρεφε Στεφανία και Φένια, θα το ξανασκεφτομουν.
Αν ακούν και διαβάζουν οι 2 συγκεκριμένες, περιμένω pm.

Massagio
Πέρασμα με Αθηνά. Για εμένα, είναι γυναικάρα. Αν ξέρεις τι θες και γιατί πηγαίνεις στο μαγαζι, δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις μη ικανοποιημένος.
Αναρωτιεμαι αν Κέισι κτλ συνεχιζουν στο μαγαζί.

Krystal
Η πιο πλήρης πρόταση και το πιο επαγγελματικό, με την καλή έννοια, μαγαζί. Και έχει, με διαφορά, τις πιο ωραιες γυναίκες Είσαι σωστός, περνάς καλά. Για έξτρα κτλ, δεν ξέρω, μην μου στείλετε pm πλιζ, οι σχέσεις με τις κοπέλες είναι και λίγο προσωπικό θέμα.
Περασμα με Ίριδα. Φράσεις άσχημες για την συγκεκριμένη είναι απλά υπερβολικές. Ξέρει μασάζ, είναι δυνατή, και έχει και όμορφο β μέρος. Κορμάρα και γλυκειά φάτσα. Αν θέλετε πιο όμορφες, ζητήστε από την Jessica Alba μασάζ.

Επίσης, να τονισω πως στα συγκεκριμένα μαγαζιά πηγαίνω εν γνώση μου για το τι παρέχουν, παρόλο που έχω πρόσβαση σε Εβίτα και Μαριάννα.

Καλή εβδομάδα να έχουμε.
Φίλε σεβαστή η άποψη σου αλλά είσαι ο κλασικός αγάπουλης.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φίλε σεβαστή η άποψη σου αλλά είσαι ο κλασικός αγάπουλης.
Αφού σέβεσαι την άποψή μου, πάρε άλλη μια άποψη: εσύ είσαι ο κλασικός λαλάκας που την λες την λαλακια σου κυρίως όταν δεν νοιάζει κανέναν. Και η άποψη αυτή προέρχεται από το γεγονός πως απλά την λες χωρίς τεκμηρίωση. Πάνε καθαρισε κανένα ρόδι πρώτα, που θα με πεις εμένα αγαπουλη. Κονδέ, ε κονδέ.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Αφού σέβεσαι την άποψή μου, πάρε άλλη μια άποψη: εσύ είσαι ο κλασικός λαλάκας που την λες την λαλακια σου κυρίως όταν δεν νοιάζει κανέναν. Και η άποψη αυτή προέρχεται από το γεγονός πως απλά την λες χωρίς τεκμηρίωση. Πάνε καθαρισε κανένα ρόδι πρώτα, που θα με πεις εμένα αγαπουλη. Κονδέ, ε κονδέ.
Ευχαριστώ μαν μου θα πάω να κλάψω στην γωνία μου τώρα που μου έκανες τα μούτρα κρέας lol
Κάτι ραδίκια σαν εσένα στέλνουν κόσμο για άρμεγμα. .I.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ευχαριστώ μαν μου θα πάω να κλάψω στην γωνία μου τώρα που μου έκανες τα μούτρα κρέας lol
Κάτι ραδίκια σαν εσένα στέλνουν κόσμο για άρμεγμα. .I.
Ευτυχώς που τους σώζεις εσύ. Εγώ ενημερώνω, δεν προμοταρω. Στα παπάρια μου κιόλας.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Φίλε σεβαστή η άποψη σου αλλά είσαι ο κλασικός αγάπουλης.
Όταν σου λέει ίριδα έχει γλυκιά φάτσα… καταλαβαίνεις για το ποσό βλαμμένος είναι …μεγάλε μας έπεισες …
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Πριν λιγο γυρισα απο αθηνα μασσατζιο
Θετικα: αισθησιακο μασαζ, για την ηλικια της το σωμα της ειναι αρκετα καλο με καλουτσικο βυζι, φαινεται οτι η γυναικα ειναι εμπειρη και ξερει τι κανει
Αρνητικα: ηταν συνεχεια με την μασκα, απεφευγε οσο μπορουσε τα φιλια στο στηθος, οκ δεν γυρνουσε την πλατη της οπως κανει η αννυ αλλα ειναι λιγο ξενερωτο απλα να στεκεσαι και να φραπεδιαζεις τον αλλον χωρις να συμμετεχεις λιγο
Συμπερασμα: αν σε καποιον αρεσουν τα μιλφ λογικα θα του αρεσει, για μια φορα δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου δεν θα περασεις χαλια ουτε και σουπερ
Με αλλους μπορει να εχει χημεια και να περασουν τελεια ή το αντιθετο
Επομενος στοχος να δοκιμαστει η λυδια απο λουξουρι αν θελει καποιος να δωσει πληροφοριες παραπανω απο αυτα που υπαρχουν καλοδεχουμενες
 

captain_s

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2014
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Nuru παίζει πουθενά Θεσσαλονίκη; ;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom