Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (17 μέλη και 39 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Με μια Μαλαματίνα πλέον δε πηδάς ουτε την Καθαριστρια… μάλλον είσαι τόσο παλιός που δεν υπήρχαν instagram, άστο, και μόνο που το είπες φαίνεται ότι είσαι εκτός πιατσας
Πια πιάτσα μου λες φιλαράκο (ασε μενα) , εγω όσους ξέρω να είναι της πιάτσας που λές, έχουν ξεσκισκεί να πηδάνε φοιτητριούλες , ξέμπαρκα γκομενέτα, χωρισμένα μιλφόνια.
Δεν έχουν ανάγκη να πάνε στις πουτάνες, να παρακαλέσουν για κανένα γλωσόφιλο και να κοκορεύονται κιόλας!!!
Πες είπα μαλακία , πες οκ παιδιά το φούσκωσα λίγο, τα λάθη για τους ανθρώπους είναι και τέλειωσε το, γιατί κάθε πόστ που κάνεις το χειροτερεύεις .
Ολοι εμεις εδώ οι υπόλοιποι δεν είμαστε αλεξιπτωτιστές σε αυτή τη ζωή ,κατάλαβες;
Σε κάθε περίπτωση όμως , αν είναι έτσι όπως τα λες , λαμπρή καριέρα σε περιμένει στο επόμενο GNTM που θα έχει άνδρες παλι , δήλωσε!
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Σαράντα σίγουρα. Αλλά κορμάρα.
Φίλε αναφέρεστε στην Εύα η στην Έλενα? Αν μπορείς σε παρακαλώ γράψε καμία λεπτομέρεια για Έλενα αξίζει δοκιμής? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Τα μασατζίδικα της Θεσσαλονίκης είναι μία περίεργη κατάσταση, σε αντίθεση με αυτά της Αθήνας όπου το κομμάτι "σεξ" είναι δεδομένο και αδιαπραγμάτευτο. Γι' αυτό και η ερώτηση που έκανα, για να το τσεκάρω και να το σιγουρέψω...
δεδομένο και αδιαπραγμάτευτο!!!!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
351
Like
1.562
Πόντοι
201
Δεν θα διαφωνήσω καθόλου, όμως αυτοί είμαστε.. ίσως μιλώντας κάποια στιγμή κάτι να αλλάξει! Λέω γω τώρα..
Το άλλο το ταγάρι κάνει το τζοβενο στα πουτανακια που του δώσανε ένα γλωσσόφιλο.. μιλάμε ότι δεν πάει το μυαλό σας ορισμένοι!
Ειναι σαν εναν πριν καιρο που μπηκε και ελεγε οτι κανει μερεμετια στο κρυσταλ και ένιωθε περήφανος. Και οποιος ελεγε αρνητικο σχολιο ηταν βαλτός. Σοβαρευτείτε ρε μερικοι.
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Περασμα απο βανα με ευριδικη,μπιμπελο με κορμι λαμπαδα και ωραια πεταχτη κωλαρα.πρωτο μερος μετριο πιο πολυ χαδι,δευτερο μερος δυνατη εκτονωση αλλα ρουχα σε εμενα δεν ηθελε να βγαλει.με δικη μου προτροπη σηκωσε φουστα και πεταξε το ενα βυζι προς το τελος αφου το ζητησα 15 φορες.για μια φορα αξιζει αλλα αμα ειναι να παρακαλαμε καθε φορα να βγαλει ρουχα φασκελοκουκούλωστα
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Υπάρχει από κάποιον καμία ενημέρωση για κριστυ;αν γύρισε;;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φίλε αναφέρεστε στην Εύα η στην Έλενα? Αν μπορείς σε παρακαλώ γράψε καμία λεπτομέρεια για Έλενα αξίζει δοκιμής? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Έλενα. Ειχα γράψει πριν από μερικές μέρες
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
553
Πόντοι
81
Περασμα απο βανα με ευριδικη,μπιμπελο με κορμι λαμπαδα και ωραια πεταχτη κωλαρα.πρωτο μερος μετριο πιο πολυ χαδι,δευτερο μερος δυνατη εκτονωση αλλα ρουχα σε εμενα δεν ηθελε να βγαλει.με δικη μου προτροπη σηκωσε φουστα και πεταξε το ενα βυζι προς το τελος αφου το ζητησα 15 φορες.για μια φορα αξιζει αλλα αμα ειναι να παρακαλαμε καθε φορα να βγαλει ρουχα φασκελοκουκούλωστα
Εγώ έχω πάθει πλάκα με λύδια λουξουρυ… τελευταία φορά έπαιξε πολύ δυνατά μ γλωσσόφιλα κ άφησε και χάιδεμα χαμηλά χωρίς εχτρα..50 σύνολο…
 

SOXEM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
280
Εγώ έχω πάθει πλάκα με λύδια λουξουρυ… τελευταία φορά έπαιξε πολύ δυνατά μ γλωσσόφιλα κ άφησε και χάιδεμα χαμηλά χωρίς εχτρα..50 σύνολο…
Παιζει ρολο και η χημεια σαφως και αμα αρεσεις στην εκαστοτε κοπελα εμφανισιακα . εγω που την πηρα δευτερη φορα δεν εκανε τιποτα απο αυτα.ποσες φορες την εχεις παρει?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
553
Πόντοι
81
Παιζει ρολο και η χημεια σαφως και αμα αρεσεις στην εκαστοτε κοπελα εμφανισιακα . εγω που την πηρα δευτερη φορα δεν εκανε τιποτα απο αυτα.ποσες φορες την εχεις παρει?
Η Τρίτη η Τετάρτη ήταν..νομίζω τριτη
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
268
Like
390
Πόντοι
21
Χθεσινή συνεδρία με Δόμνα από Βάνα το κορίτσι δεν υπάρχει πολύ καλό μασάζ αλλά και δεύτερο μέρος πολύ καλό όλα ήταν τέλεια κόστος 30+20 συστήνεται στο σαλόνι ήταν πολλές κοπέλες τρεις τέσσερις ήταν μπιμπελα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Πια πιάτσα μου λες φιλαράκο (ασε μενα) , εγω όσους ξέρω να είναι της πιάτσας που λές, έχουν ξεσκισκεί να πηδάνε φοιτητριούλες , ξέμπαρκα γκομενέτα, χωρισμένα μιλφόνια.
Δεν έχουν ανάγκη να πάνε στις πουτάνες, να παρακαλέσουν για κανένα γλωσόφιλο και να κοκορεύονται κιόλας!!!
Πες είπα μαλακία , πες οκ παιδιά το φούσκωσα λίγο, τα λάθη για τους ανθρώπους είναι και τέλειωσε το, γιατί κάθε πόστ που κάνεις το χειροτερεύεις .
Ολοι εμεις εδώ οι υπόλοιποι δεν είμαστε αλεξιπτωτιστές σε αυτή τη ζωή ,κατάλαβες;
Σε κάθε περίπτωση όμως , αν είναι έτσι όπως τα λες , λαμπρή καριέρα σε περιμένει στο επόμενο GNTM που θα έχει άνδρες παλι , δήλωσε!
Είσαι πραγματικά πολύ μακριά από την πραγματικότητα, προφανώς είσαι αρκετά μεγάλος ηλικιακά και ακούς τους παπάδες ότι όλοι πηδάνε φοιτήτριες και χωρισμένες έτσι για πλάκα. Αυτοί που στα λένε έτσι εύκολα να ξέρεις σε δουλεύουν.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Είσαι πραγματικά πολύ μακριά από την πραγματικότητα, προφανώς είσαι αρκετά μεγάλος ηλικιακά και ακούς τους παπάδες ότι όλοι πηδάνε φοιτήτριες και χωρισμένες έτσι για πλάκα. Αυτοί που στα λένε έτσι εύκολα να ξέρεις σε δουλεύουν.
Εσύ πάλι και γαμιας και ερωτικός και απ' όλα για όλα...πόσα ξέρεις ρε λεβέντη?
Να σου πω εγώ που ηλικιακά είμαι ανάμεσα κάπου στα στα 41,5 ότι ναι παλικάρι μου γαμιουνται παντρεμένες αλλά και φοιτήτριες με όλων των ειδών ψωλες σε σωματότυπο Κοντού η χοντρού η οτιδήποτε,στην αρχή και στο τέλος της ημερας όλες αυτές δεν θα θυμούνται μόνο το γαμησι αλλά το πριν κ το μετά,ι οι μόνοι που θυμόμαστε το γαμησι και όχι το πριν και το μετά είμαστε εμείς....δουναι και λαβειν

Δεν θέλω να σε προσβάλλω αλλά αντιλαμβάνομαι ότι μιλάς στην θέση του κλαρινογαμπρου και κάπου στην ηλικία κάτω των 30
 
Τελευταία τροποποίηση:

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Ανατολικά υπάρχει κάτι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom