Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (17 μέλη και 48 επισκέπτες)

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Έχει περάσει κανείς με Ευα απο λουξουρι. Τι να περιμένω;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πιο μαλακία απο το μασάζ εδώ Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει, φέρνουν όλα τα ΜΠΑΖΑ-ΣΑΥΡΕΣ,ζητάνε 20 ευρώ να βγάλουν ρούχα κτλ! Αθήνα μάγκες!Ακόμα και στα ντέλα στον Μύλο έχουν μπάζα ολκής και ανεβάσανε το απλό 40,βρε ασταδιάλα!
Το μαγαζί στο οποίο αναφερόμαστε είναι prive κ με φουλ πρόγραμμα. Μην τρελαίνεσαι
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους.
Θα εκτιμούσα ενημέρωση για τις νέες κοπέλες στο luxury (Πχ Κορίνα).
Και για Κατια στο Massagio.
Ομορφη την είδα, πρόγραμμα;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
378
Πόντοι
21
Το dames κάνει φούλ?( Τηλ του dames που βρίσκω?) Ανατολικά βρίσκεται και που περίπου?τιμές? τα άλλα που τα βρίσκουμε αν κάνουν φούλ? και τι τιμές?
Πάνε εδώ και κάνε μας ενημερώσει
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Πάνε εδώ και κάνε μας ενημερώσει
Λάθος αγγελία έβαλες.Είναι κάποια από τις φίλες της Σοφίας,της οποίας είναι η άλλη αγγελία του ίδιου account.Βίζιτες και όχι μασέζ.Το account του Dames είναι αυτό @koltzak309 :

KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Ζετα κουκου .

Το έχουν αναφέρει πολλοί.Δεν έχω πάει
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα Βασια πως πάμε ξέρει κάποιος και η Αφροδίτη ξέρει τελικά κάποιος που ειναι
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπέρα Βασια πως πάμε ξέρει κάποιος και η Αφροδίτη ξέρει τελικά κάποιος που ειναι
Καλησπέρα φίλε μου Βάσια μόνο αν σε συστήσει κάποιος και η Αφροδίτη είναι εκεί σαν δωρα
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Χθεσινή συνεδρία με Δόμνα από Βάνα το κορίτσι δεν υπάρχει πολύ καλό μασάζ αλλά και δεύτερο μέρος πολύ καλό όλα ήταν τέλεια κόστος 30+20 συστήνεται στο σαλόνι ήταν πολλές κοπέλες τρεις τέσσερις ήταν μπιμπελα
το κορίτσι ψοφάει για πούτσο,λούσο και μπάφο! στα κενά μεταξύ των ραντεβού θα την βρεις στο τιντερ,με άλλο όνομα, να ψάχνει και εκεί...αχόρταγη!
 

Stef40

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Ανατολικά για μασαζ κ φουλ πρόγραμμα....
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Χθεσινή συνεδρία με Δόμνα από Βάνα το κορίτσι δεν υπάρχει πολύ καλό μασάζ αλλά και δεύτερο μέρος πολύ καλό όλα ήταν τέλεια κόστος 30+20 συστήνεται στο σαλόνι ήταν πολλές κοπέλες τρεις τέσσερις ήταν μπιμπελα

Η Δόμνα πως είναι εμφανισιακά, δεν τη θυμάμαι. Ανήκει κι αυτή στα μπιμπελό;
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Πέρασμα με Ευρυδίκη από Βάνα. Μικρούλα 20-25 θα έλεγα με όμορφο προσωπο, ωράιο σώμα για τα γούστα μου, στηθάκι 1-2, κώλος τέλειος. Πρώτο μέρος απλό χάδι χωρίς καμία πίεση. Δευτερο μέρος καλύτερο, δεν αφήνει όμως χαμηλά πολλά - πολλά. Καλό το σόσιαλ κομμάτι, ευχάριστη στη συζήτηση. Σωστή με το χρόνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Επειδή Vana spa δεν έχω πάει ποτέ, υπάρχει κάποια που είναι εμφανώς πιο όμορφη από τις άλλες για να κλείσω ραντεβού; Με ενδιαφέρει κυρίως η εμφάνιση της κοπέλας και όχι εξτραδακια
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Μπορεί να βοηθήσει κάποιος για βασια μόνο να την πω ότι είναι από αυτόν
 

vanessakikaulaki12

Call-Girl
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
393
Like
2.129
παιδιά, συγνώμη που επεμβαίνω αλλά η βάνα είναι το καλύτερο σπα στην πόλη πια. τα κορίτσια κούκλες, ευγενικοτατες, καθαροτατες και τέλειο περιβάλλον. από εκεί και πέρα δεν με πειράζει να φάω καντήλι, εγώ λέω την άποψή μου γιατί τα έζησα. από εκεί και πέρα δεν με ενδιαφέρει τι θα ακούσω από όλους σας. λέω τη γνώμη μου και τέλος. επιπλέον, τα κορίτσια κάνουν τη δουλειά τους και περιορίζονται σε αυτο.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
παιδιά, συγνώμη που επεμβαίνω αλλά η βάνα είναι το καλύτερο σπα στην πόλη πια. τα κορίτσια κούκλες, ευγενικοτατες, καθαροτατες και τέλειο περιβάλλον. από εκεί και πέρα δεν με πειράζει να φάω καντήλι, εγώ λέω την άποψή μου γιατί τα έζησα. από εκεί και πέρα δεν με ενδιαφέρει τι θα ακούσω από όλους σας. λέω τη γνώμη μου και τέλος. επιπλέον, τα κορίτσια κάνουν τη δουλειά τους και περιορίζονται σε αυτο.
Το θέμα είναι να προχωρήσουν σε παραπάνω υπηρεσίες με ένα μικρό εξτρα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195

Γνωρίζεις κάποιος κάτι παραπάνω γι' αυτή την αγγελία; Ας δώσει τα "φώτα" του ή της...
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846

Γνωρίζεις κάποιος κάτι παραπάνω γι' αυτή την αγγελία; Ας δώσει τα "φώτα" του ή της...
Το ντάμες είναι.
Φάση ξεπέτας λένε τα παιδιά εδώ μεσα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
παιδιά, συγνώμη που επεμβαίνω αλλά η βάνα είναι το καλύτερο σπα στην πόλη πια. τα κορίτσια κούκλες, ευγενικοτατες, καθαροτατες και τέλειο περιβάλλον. από εκεί και πέρα δεν με πειράζει να φάω καντήλι, εγώ λέω την άποψή μου γιατί τα έζησα. από εκεί και πέρα δεν με ενδιαφέρει τι θα ακούσω από όλους σας. λέω τη γνώμη μου και τέλος. επιπλέον, τα κορίτσια κάνουν τη δουλειά τους και περιορίζονται σε αυτο.
Εσυ δουλεύεις εκεί η είχες δουλέψει παλιότερα; Γιατί είχα μείνει με την εντύπωση ότι δουλεύεις ανεξαρτητη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom