Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (11 μέλη και 40 επισκέπτες)

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Γνωμη για αυτην κανεις ;

Δύο είναι κάπου στην Πολυτεχνείου.
Εγώ πήγα είδα και έφυγα.
Η μία είναι έτσι και έτσι .
Η άλλη είναι άστα να πάνε
 

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα παρεα. Περασμα πριν λιγες μερες με Ιριδα απο Κρυσταλ. 1ο μερος πολυ καλο με δυνατο χερι παρα πολυ καλη η κοπελα βαζει δυναμη εαν το ζητησεις και δν κλαταρει απο εμενα 10/10. 2ο μερος αρκετα καλο θα ελεγα πολυ gf απο τα καλα του χωρου την κατατασω στο νουμερο 2 του μαγαζιου για εμενα. Μια αγγελια στο car που ειδα για μασαζ τι λεει ρε παιδια απο εμφανιση? Δινει οντως και κωλο??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Καλησπερα παρεα. Περασμα πριν λιγες μερες με Ιριδα απο Κρυσταλ. 1ο μερος πολυ καλο με δυνατο χερι παρα πολυ καλη η κοπελα βαζει δυναμη εαν το ζητησεις και δν κλαταρει απο εμενα 10/10. 2ο μερος αρκετα καλο θα ελεγα πολυ gf απο τα καλα του χωρου την κατατασω στο νουμερο 2 του μαγαζιου για εμενα. Μια αγγελια στο car που ειδα για μασαζ τι λεει ρε παιδια απο εμφανιση? Δινει οντως και κωλο??
Να κάνω μία ερώτηση επειδή είμαι άσχετος από συμπρωτεύουσα. Το Κρυσταλ είναι σαν της Αθήνας τα μασατζίδικα ή προσφέρει μόνο φραπέ;
 

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Να κάνω μία ερώτηση επειδή είμαι άσχετος από συμπρωτεύουσα. Το Κρυσταλ είναι σαν της Αθήνας τα μασατζίδικα ή προσφέρει μόνο φραπέ;
Μονο φραπεδακι φιλαρακι. Αθηνα θυμαμσι παλια πηγαινα σε ενα στην αρχη της Κιφησιας και αλλο ενα στο κολονακι πολυ καλα και τα δυο φουλ προγραμμα παντα.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Μονο φραπεδακι φιλαρακι. Αθηνα θυμαμσι παλια πηγαινα σε ενα στην αρχη της Κιφησιας και αλλο ενα στο κολονακι πολυ καλα και τα δυο φουλ προγραμμα παντα.
Στην Αθήνα έχει πολλά. Σε ευχαριστώ για την απάντηση.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Να κάνω μία ερώτηση επειδή είμαι άσχετος από συμπρωτεύουσα. Το Κρυσταλ είναι σαν της Αθήνας τα μασατζίδικα ή προσφέρει μόνο φραπέ;
Την φραπεδουπολη την έχεις ακουστα? Μου θυμίζει το σκηνικό σε vice versa στις καφετέριες το 90’ άμα σε ξεραν το προσωπικό και οι μαγαζατορες σου δίνανε φραπέ τυλιγμένο με χαρτοπετσέτα τις ώρες που δε σερβίρονταν καφέδες.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
καλημερα εχει κανεις εμπειρια απο λυδια στο λουξουρι? Επισης μαλλον μας παιρναν για χαζους, βαζουν στορυ και γραφουν το ονομα κοπελας και μετα βαζουν την ιδια φωτογραφια δημοσιευση με αλλο ονομα και τα εχουν ανεβασμενα ταυτοχρονα...
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Στην Αθήνα έχει πολλά. Σε ευχαριστώ για την απάντηση.
Φιλε επειδη παω Αθηνα την αλλη εβδομαδα,εχεις να προτεινεις κατι καλο για μασαζ και εκτονωση,δεν με ενδιαφερει το σεξ.Να εχει ωραια μουνια και να μην ειναι ξεπετα.Σε ευχαριστω εκ των προτερων
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Φιλε επειδη παω Αθηνα την αλλη εβδομαδα,εχεις να προτεινεις κατι καλο για μασαζ και εκτονωση,δεν με ενδιαφερει το σεξ.Να εχει ωραια μουνια και να μην ειναι ξεπετα.Σε ευχαριστω εκ των προτερων
Κατά τη γνώμη μου το Στουρνάρη 29 είναι το καλύτερο στο κέντρο. Κοντά έχει στη Μάρνης, στη Ναυαρίνου και στη Σολωμού. Υπάρχει και στη Σουλίου αλλά δεν έχω πάει.

Επίσης στη Συγγρού έχει αρκετά.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Φιλε επειδη παω Αθηνα την αλλη εβδομαδα,εχεις να προτεινεις κατι καλο για μασαζ και εκτονωση,δεν με ενδιαφερει το σεξ.Να εχει ωραια μουνια και να μην ειναι ξεπετα.Σε ευχαριστω εκ των προτερων
Να πας σε αυτο που είναι στην Μπακνανα 47 στο Νεο Κόσμο και να πάρεις την Ελενα.
Μετα θα με ευχαριστεις!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλημερα εχει κανεις εμπειρια απο λυδια στο λουξουρι? Επισης μαλλον μας παιρναν για χαζους, βαζουν στορυ και γραφουν το ονομα κοπελας και μετα βαζουν την ιδια φωτογραφια δημοσιευση με αλλο ονομα και τα εχουν ανεβασμενα ταυτοχρονα...
Πάντως στην φώτο δεν είναι η Λυδία
 

Stef40

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Για να αλλάξω το κλίμα.Επισκεψη στην Μαριάννα.Με υποδέχτηκε ο Παναγιώτης.Ραντεβου με την Γιάννα.Για όσους γνωρίζουν ξέρουν το πρόγραμμα της.Δεν χρειάζεται να πω κάτι επι τούτου.Χρονια στο χώρο.Στην έξοδο είδα και την καινούρια την Έλενα αν δεν κάνω λάθος το όνομα.Συμπαθητικη.Καστανοκοκκινο μαλλί.Φιρουσε ρούχα γιατί θα έφευγε οπότε για σώμα δεν έχω άποψη.Παντως από αυτό που είδα φαίνεται καλή.Θα δοκιμαστεί συντόμως.
πληροφορίες για την Μαριάννα πού βρίσκεται....
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Δύο είναι κάπου στην Πολυτεχνείου.
Εγώ πήγα είδα και έφυγα.
Η μία είναι έτσι και έτσι .
Η άλλη είναι άστα να πάne
Δύο στον ίδιο χώρο εννοείς; Μήπως μπορείς να δώσεις μια περιγραφή και τιμές αν έμαθες;
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
καλημερα εχει κανεις εμπειρια απο λυδια στο λουξουρι? Επισης μαλλον μας παιρναν για χαζους, βαζουν στορυ και γραφουν το ονομα κοπελας και μετα βαζουν την ιδια φωτογραφια δημοσιευση με αλλο ονομα και τα εχουν ανεβασμενα ταυτοχρονα...
Καλημέρα ναι φίλε, ομορφούλα είναι, μασάζ κάτω του μετρίου.. ελάχιστη πίεση, επίσης στα 20’ σε γυρνάει και μετά το φραπέ που χεις τελειώσει σου λέει έχουμε χρονο για μασαζ(χειριστικοτατο)! Επίσης φεικ καυλα.. Ντε καυλε! Γκομενα που καυλωνει γουστάρει να της τρίβεις το μουνακι, αλλιώς δουλευόμαστε(εδώ το άλλο το πατσαβούρι που γράφει ο άλλος πιο πάνω για το Νο 2 του κρυσταλ)με 20€ το βγάζει το βρακάκι, & το χω χώσει δάχτυλα ταυτόχρονα & στις 2 τρύπες του & στη μια ακούμπησα κάτι και δεν ξαναμπήκα μαζί της ..στα αλήθεια ομως καυλωνει! Επειδή η Λύδια θα το δει.. θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία μετά από καιρό ομως για να έχει χρόνο να το σκεφτεί τι πρέπει να κάνει..
Μπορεί να είμαι γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος αλλά έχω δικαίωμα στην καυλα!! Χαχαχα…
Τα φιλιά μου στους μεγάλους Μύστες
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Καλημέρα ναι φίλε, ομορφούλα είναι, μασάζ κάτω του μετρίου.. ελάχιστη πίεση, επίσης στα 20’ σε γυρνάει και μετά το φραπέ που χεις τελειώσει σου λέει έχουμε χρονο για μασαζ(χειριστικοτατο)! Επίσης φεικ καυλα.. Ντε καυλε! Γκομενα που καυλωνει γουστάρει να της τρίβεις το μουνακι, αλλιώς δουλευόμαστε(εδώ το άλλο το πατσαβούρι που γράφει ο άλλος πιο πάνω για το Νο 2 του κρυσταλ)με 20€ το βγάζει το βρακάκι, & το χω χώσει δάχτυλα ταυτόχρονα & στις 2 τρύπες του & στη μια ακούμπησα κάτι και δεν ξαναμπήκα μαζί της ..στα αλήθεια ομως καυλωνει! Επειδή η Λύδια θα το δει.. θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία μετά από καιρό ομως για να έχει χρόνο να το σκεφτεί τι πρέπει να κάνει..
Μπορεί να είμαι γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος αλλά έχω δικαίωμα στην καυλα!! Χαχαχα…
Τα φιλιά μου στους μεγάλους Μύστες
Το ότι γραφεις δημόσια ότι δαχτυλιαζες κοπέλες ενώ μας διαβάζουν δε σου φαίνεται φάουλ ε; Μου έστελνες όμως προσωπικά μυνηματα προχθές… ότι να ναι
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Καλησπερα παρεα. Περασμα πριν λιγες μερες με Ιριδα απο Κρυσταλ. 1ο μερος πολυ καλο με δυνατο χερι παρα πολυ καλη η κοπελα βαζει δυναμη εαν το ζητησεις και δν κλαταρει απο εμενα 10/10. 2ο μερος αρκετα καλο θα ελεγα πολυ gf απο τα καλα του χωρου την κατατασω στο νουμερο 2 του μαγαζιου για εμενα.
Νούμερο 1 δηλαδή ποια θεωρείς; Και όταν λες gf τι ακριβώς έκανε (γιατί έτσι χαρακτηρίζουμε ανάλογα με το πήδημα, άγριο, τρυφερό) σε ένα φραπέ δε ξέρω πως το ορίζεις.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Τηλέφωνο Βάνα 8 η ώρα, δεν υπάρχει διαθέσιμο ραντεβού μέχρι κλείσιμο

Ήμαρτον
Το ότι γραφεις δημόσια ότι δαχτυλιαζες κοπέλες ενώ μας διαβάζουν δε σου φαίνεται φάουλ ε; Μου έστελνες όμως προσωπικά μυνηματα προχθές… ότι να ναι
No comments… Σανό!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Φιλε επειδη παω Αθηνα την αλλη εβδομαδα,εχεις να προτεινεις κατι καλο για μασαζ και εκτονωση,δεν με ενδιαφερει το σεξ.Να εχει ωραια μουνια και να μην ειναι ξεπετα.Σε ευχαριστω εκ των προτερων
Θα πας εκεί που λέει ο φίλος @καρδιναλιος.

"Να πας σε αυτο που είναι στην Μπακνανα 47 στο Νεο Κόσμο και να πάρεις την Ελενα.
Μετα θα με ευχαριστεις!!!!"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom