Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (13 μέλη και 45 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
επισκεψη χθες κρυσταλ και περασμα με ιριδα για δοκιμη, δεν την ειχα δει πως ειναι εμφανησιακα ποτε. Προσωπο μετριο δεν μπορω να πω οτι δεν βλεπετε. Οσο για το σωμα σωματαρα απο τα πιο ωραια που εχω δει σε κοπελες. Στον αγωνα πρωτο μερος οπως ακριβως ηθελα και στο δευτερο μερος μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλη δηλαδη οταν τελειωσα δεν σκεφτηκα οτι πεταξα ενα 50ρικο. Δεν ξερω αν θα την ξαναεβλεπα αλλα παραμενη μια καλη επιλογη. Ειδα επισης στο σαλονι μια Μπελλα που μου φανηκε ωραια με ωραια βυζια και προσωπο και γενικα το στυλακι και η εμφανιση ηταν σαν αυτες που ειναι πορτα στα μαγαζια το βραδυ. Δεν συγκρατησα αλλα ονοματα γιατι ηταν αδιαφορες.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Νούμερο 1 δηλαδή ποια θεωρείς; Και όταν λες gf τι ακριβώς έκανε (γιατί έτσι χαρακτηρίζουμε ανάλογα με το πήδημα, άγριο, τρυφερό) σε ένα φραπέ δε ξέρω πως το ορίζεις.
Νο 1 ειναι η Νεφελη για τα γουστα μου παντα. Το gf το εννοω οτι ειχε πολλα χαδια και φιλια. Δακτυλα κυλ δν κανω στο μασαζ εαν θελω τετοια και να ριξω κανα μανικι παω στο bella donna και βγαζω τα γουστα μου. Στα φραπεδαδικα παω για το μασαζακι μου και το φραπεδακι μου.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Νο 1 ειναι η Νεφελη για τα γουστα μου παντα. Το gf το εννοω οτι ειχε πολλα χαδια και φιλια. Δακτυλα κυλ δν κανω στο μασαζ εαν θελω τετοια και να ριξω κανα μανικι παω στο bella donna και βγαζω τα γουστα μου. Στα φραπεδαδικα παω για το μασαζακι μου και το φραπεδακι μου.
Έχει καμία αντίστοιχη και στο Βάνα; Εμφανισιακά μιλάω να έχει κορμί φωτιά
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
luxury, στο τέλος θα βάλουν και φωτό της Cindy Crawford ότι κάνει μασάζ εκεί. Πέραν του ότι δεν ακούγονται κ τα καλύτερα για τις καινούργιες.
Ένας συναγωνιστής είχε αναφέρει πως η άλλη του είπε να έρθει άλλη κοπέλα για εκτόνωση...
Μακάρι να μας διαψεύσουν
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Πέρασα σήμερα από Βανα
Παρούσες Βερόνικα, γιουλια, Ελινα

Καμία δε θα άφηνα να μου κάνει μασάζ ακόμα και δωρεάν.

Υπάρχει κάποια αντικειμενικά όμορφη στο μαγαζι να ξαναπάω η τέτοιο επίπεδο έχουν όλες;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
luxury, στο τέλος θα βάλουν και φωτό της Cindy Crawford ότι κάνει μασάζ εκεί. Πέραν του ότι δεν ακούγονται κ τα καλύτερα για τις καινούργιες.
Ένας συναγωνιστής είχε αναφέρει πως η άλλη του είπε να έρθει άλλη κοπέλα για εκτόνωση...
Μακάρι να μας διαψεύσουν
Cindy Crawford τι με θύμησες τώρα
Οτι μεγαλώσαμε πολύ
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
luxury, στο τέλος θα βάλουν και φωτό της Cindy Crawford ότι κάνει μασάζ εκεί. Πέραν του ότι δεν ακούγονται κ τα καλύτερα για τις καινούργιες.
Ένας συναγωνιστής είχε αναφέρει πως η άλλη του είπε να έρθει άλλη κοπέλα για εκτόνωση...
Μακάρι να μας διαψεύσουν
παντως η διαφημιση για την λυδια εδω εποιασε. μετα απο χθεσινη επικοινωνιας στις 7 το πρωτο διαθεσιμο ραντεβου για την λυδια ηταν 10 το βραδυ στο κλεισιμο δηλαδη. ενω μου ειπε χαρακτηριστηκα οτι ολες οι αλλες κοπελες ειναι ελευθερες για οτι ωρα θες και μου λεει αν θες ελα και τωρα( το ελα τωρα δεν μου το εχει ξαναπει κανενα ιδρυμα ουτε καν 12 το πρωι που παιρνω σε καποια)
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
παντως η διαφημιση για την λυδια εδω εποιασε. μετα απο χθεσινη επικοινωνιας στις 7 το πρωτο διαθεσιμο ραντεβου για την λυδια ηταν 10 το βραδυ στο κλεισιμο δηλαδη. ενω μου ειπε χαρακτηριστηκα οτι ολες οι αλλες κοπελες ειναι ελευθερες για οτι ωρα θες και μου λεει αν θες ελα και τωρα( το ελα τωρα δεν μου το εχει ξαναπει κανενα ιδρυμα ουτε καν 12 το πρωι που παιρνω σε καποια)
Σωστός ο παίχτης.. επαναλαμβάνω την κριτική μου όσον αφορά την προαναφερθουσα κορασίδα. Ομορφούλα.. ωραίος κωλος, βυζακι μικρό αλλά οκ. Μασάζ κάτω του μετρίου, φραπέ καλουτσικο με fake αποκρίσεις που προσωπικά με ξενερώνουν(μην αναστενάζεις καν)! Για μια - δυό φορές είναι οκ.. ως εκει όμως!
Έχει όμως και ένα ακόμη ωραίο τσιμπουκι εκει.. ψηλό λίγο με βυζαρες δεν συστήθηκε.. ίσως κάτι να κάνει..
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Σωστός ο παίχτης.. επαναλαμβάνω την κριτική μου όσον αφορά την προαναφερθουσα κορασίδα. Ομορφούλα.. ωραίος κωλος, βυζακι μικρό αλλά οκ. Μασάζ κάτω του μετρίου, φραπέ καλουτσικο με fake αποκρίσεις που προσωπικά με ξενερώνουν(μην αναστενάζεις καν)! Για μια - δυό φορές είναι οκ.. ως εκει όμως!
Έχει όμως και ένα ακόμη ωραίο τσιμπουκι εκει.. ψηλό λίγο με βυζαρες δεν συστήθηκε.. ίσως κάτι να κάνει..
Διαφήμιση για το μωρό που ήταν εξαιρετικό..δυσφήμιση για τα ζώα που δε σέβονται τα φράγκα που μας παίρνουν.το 50 αρι στη Λύδια δε θα το κλάψεις ποτέ κ είναι φρεσκότατη… τα ζώα θέλουν 70plus έτσι επειδή την είδαν γκόμενες…
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Διαφήμιση για το μωρό που ήταν εξαιρετικό..δυσφήμιση για τα ζώα που δε σέβονται τα φράγκα που μας παίρνουν.το 50 αρι στη Λύδια δε θα το κλάψεις ποτέ κ είναι φρεσκότατη… τα ζώα θέλουν 70plus έτσι επειδή την είδαν γκόμενες…
Νομιζω οτι μια κοπελα που δεν ειναι καλη στο 50αρι δεν θα ειναι ουτε στα 70 ουτε στα 100. Προσωπικα δεν ζηταω το κατι παραπανω απο τις κοπελες. Για παραδειγμα με νεφελη πχ εδινα 50 ευρω και ηταν μια χαρα αυτο με κανει να πιστευω οτι και στα 70 θα ειναι το ιδιο με παραπανω υπηρεσιες. Στο λουξουρι με μαριαννα ηταν τραγικη και το εκλαψα το 50αρι. Δεν μπορω να πιστεψω οτι θα αλλαζε κατι αν εδινα παραπανω λεφτα.
Βεβαια στην αξιολογιση παιζει ρολο και τι εμπειρια εχεις. Εγω μεχρι τωρα αυτο εχω καταλαβει μπορει να κανω και λαθος
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλημέρα ναι φίλε, ομορφούλα είναι, μασάζ κάτω του μετρίου.. ελάχιστη πίεση, επίσης στα 20’ σε γυρνάει και μετά το φραπέ που χεις τελειώσει σου λέει έχουμε χρονο για μασαζ(χειριστικοτατο)! Επίσης φεικ καυλα.. Ντε καυλε! Γκομενα που καυλωνει γουστάρει να της τρίβεις το μουνακι, αλλιώς δουλευόμαστε(εδώ το άλλο το πατσαβούρι που γράφει ο άλλος πιο πάνω για το Νο 2 του κρυσταλ)με 20€ το βγάζει το βρακάκι, & το χω χώσει δάχτυλα ταυτόχρονα & στις 2 τρύπες του & στη μια ακούμπησα κάτι και δεν ξαναμπήκα μαζί της ..στα αλήθεια ομως καυλωνει! Επειδή η Λύδια θα το δει.. θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία μετά από καιρό ομως για να έχει χρόνο να το σκεφτεί τι πρέπει να κάνει..
Μπορεί να είμαι γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος αλλά έχω δικαίωμα στην καυλα!! Χαχαχα…
Τα φιλιά μου στους μεγάλους Μύστες
Καλημερα στο νημα.... Μπορεί ''ΦΙΛΟΣ "να εισαι γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος αλλά σιγουρα εχειs δικαίωμα στην καυλα!!! αδιαμφισβητητα ......Ομωs να λεs πατσαβουρι την Iριδα (γνωμη σου ειναι φυσικα) καπου το εχειs χασει το εργο .......Eγω που ειμαι σχετικα ψηλοs 1.82 εμφανισιμοs και γυμνασμενοs 47 ετων και αρκετα χρονια στην vυχτα τετοια κοπελαρα μελαχρινη με σωματαρα και γενικα συνολο εμφανισηs πολυ καλο δεν την αποκαλειs ετσι ....γενικα το ΚΡΥΣΤΑΛ δεν φερνει "πατσαβουρια" ολεs οι κοπελεs ειναι ευγενεστατεs ομορφεs kουκλαρεs καθαρεs παντα περιποιημενεs .....Εδω δεν αποκαλεσαμε ετσι καν την βανεσα που εν μερη δεν φερθηκε και πολυ κοσμια εδω μεσα ......ΟΚ εμπαs περιπτωση δεν θα χαλασουμε την ουσια του φορουμ Υ.Γ Αυτη ειναι η αποψη μου εντελοs σε φιλικο επιπεδο την καλημερα μου σε ολουσ τουs μυστεs !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21

Dimass

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολοι την παρεα και ιδιατερα στις γυναικαρες ! Αρκετο καιρο βλεπω το φορουμ πρωτη φορα που εκανα account για να γραψω κατι και νομιζω θα το κανω συχνα πλεον.Αρτι αφειχθεις λοιπον απο Πραγα που επιτελους εκανα το γουστο μου με το μασαζ διοτι οι σχεσεις που ειχα ολες μου το παιζανε δυσκολες στο κομματι αυτο.Θα ηθελα αν ειναι ευκολο απο καποιον/καποια ειτε σε μηνυμα ειτε εδω να μου κανει μια λιστα με ολα τα spa που υπαρχουν στην ομορφη θεσσαλονικη μας που το λιγοτερο που προσφερουν ειναι ενα καλο μασαζ και ενα δυνατο "φραπεδακι" για το τελος.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων !
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Καλημερα στο νημα.... Μπορεί ''ΦΙΛΟΣ "να εισαι γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος αλλά σιγουρα εχειs δικαίωμα στην καυλα!!! αδιαμφισβητητα ......Ομωs να λεs πατσαβουρι την Iριδα (γνωμη σου ειναι φυσικα) καπου το εχειs χασει το εργο .......Eγω που ειμαι σχετικα ψηλοs 1.82 εμφανισιμοs και γυμνασμενοs 47 ετων και αρκετα χρονια στην vυχτα τετοια κοπελαρα μελαχρινη με σωματαρα και γενικα συνολο εμφανισηs πολυ καλο δεν την αποκαλειs ετσι ....γενικα το ΚΡΥΣΤΑΛ δεν φερνει "πατσαβουρια" ολεs οι κοπελεs ειναι ευγενεστατεs ομορφεs kουκλαρεs καθαρεs παντα περιποιημενεs .....Εδω δεν αποκαλεσαμε ετσι καν την βανεσα που εν μερη δεν φερθηκε και πολυ κοσμια εδω μεσα ......ΟΚ εμπαs περιπτωση δεν θα χαλασουμε την ουσια του φορουμ Υ.Γ Αυτη ειναι η αποψη μου εντελοs σε φιλικο επιπεδο την καλημερα μου σε ολουσ τουs μυστεs !!!
Αν είσαι τόσα χρόνια στη νύχτα την ίριδα που όντως έχει σωματαρα δε τη βάζεις ούτε για καθαρίστρια με τέτοια μουτρα… είναι γ ν τη δείχνεις στο παιδί όταν δε τρώει τ φαγητό … τρομακτικά άσχημη ακόμα κ βαμμένη… φαντάσου ν ξυπνήσεις το πρωί δίπλα της…
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολοι την παρεα και ιδιατερα στις γυναικαρες ! Αρκετο καιρο βλεπω το φορουμ πρωτη φορα που εκανα account για να γραψω κατι και νομιζω θα το κανω συχνα πλεον.Αρτι αφειχθεις λοιπον απο Πραγα που επιτελους εκανα το γουστο μου με το μασαζ διοτι οι σχεσεις που ειχα ολες μου το παιζανε δυσκολες στο κομματι αυτο.Θα ηθελα αν ειναι ευκολο απο καποιον/καποια ειτε σε μηνυμα ειτε εδω να μου κανει μια λιστα με ολα τα spa που υπαρχουν στην ομορφη θεσσαλονικη μας που το λιγοτερο που προσφερουν ειναι ενα καλο μασαζ και ενα δυνατο "φραπεδακι" για το τελος.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων !
Welcome!
Ξεκίνα την μελέτη! Δεν είναι και τόσα πολλά!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μάγκες, στα παπαρια μας ποια είναι η ηλικία σας και ποιος ο σωματότυπος σας.
True Story.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom