Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (6 μέλη και 88 επισκέπτες)

Dimass

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Welcome!
Ξεκίνα την μελέτη! Δεν είναι και τόσα πολλά!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


True Story.
τεραστιο το thread ! αν μπορεις να μου γραψεις 3-4 να τα checkaro τα οποια θα συνδιασουν ενα καπως καλο μασαζ με τουλαχιστον ενα φραπεδακι ( οτι εξτρα ευπροσδεκτο) θα σου ημουν ευγνωμον !
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
τεραστιο το thread ! αν μπορεις να μου γραψεις 3-4 να τα checkaro τα οποια θα συνδιασουν ενα καπως καλο μασαζ με τουλαχιστον ενα φραπεδακι ( οτι εξτρα ευπροσδεκτο) θα σου ημουν ευγνωμον !
Κρυσταλ
Luxury
Massagio
 

Dionisos181

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Στείλε μήνυμα να στο στείλω το τηλέφωνο.

Στείλε μήνυμα να στο στείλω το τηλέφωνο.
Ευχαρίστως...αλλα δεν ξερω πως να σ στειλω μήνυμα..ειμαι καινουργιος εδω περα..δεν εχω καταλαβει τιποτα ακομα ..που πάω για να στειλω μηνυμα σε ενα προφιλ?????
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
επισκεψη χθες κρυσταλ και περασμα με ιριδα για δοκιμη, δεν την ειχα δει πως ειναι εμφανησιακα ποτε. Προσωπο μετριο δεν μπορω να πω οτι δεν βλεπετε. Οσο για το σωμα σωματαρα απο τα πιο ωραια που εχω δει σε κοπελες. Στον αγωνα πρωτο μερος οπως ακριβως ηθελα και στο δευτερο μερος μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλη δηλαδη οταν τελειωσα δεν σκεφτηκα οτι πεταξα ενα 50ρικο. Δεν ξερω αν θα την ξαναεβλεπα αλλα παραμενη μια καλη επιλογη. Ειδα επισης στο σαλονι μια Μπελλα που μου φανηκε ωραια με ωραια βυζια και προσωπο και γενικα το στυλακι και η εμφανιση ηταν σαν αυτες που ειναι πορτα στα μαγαζια το βραδυ. Δεν συγκρατησα αλλα ονοματα γιατι ηταν αδιαφορες.
Έχουμε κανένα νέο για αυτήν την μπελά... Την πήρε κανενας
 

Dionisos181

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Φιλε μην πας η Ταμίλα ειναι μια μεγαλη Θεια άσχημη ηταν παλια πισω απο σταθμό ειχα παει ασε που βρωμαγε σκόρδο γενικα δεν ελεγε

Εγω στα ειπα απο εκει κ περα εσυ ξερεις
οταν λες "θεία"τι εννοείς?..βλέπεται ή μπα?..σκέφτομαι να πάω..Είναι ώριμη μιλφ ή γιαγιά?
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλα εχουμε γεμισει παπαρομπινεδεs εδω μεσα ..... ο εναs [gagarin] παπαρολογοs παντα υβριστικοs kαι προσβλητικοs μεχρι εκει που δεν τον περνει ......ο αλλοs [Tak Pol] αυτοχαρακτιριζεται ''κακασχημοs'' γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος που σαφωs και εχει δικαiωματα εδω μεσα οπωs ο καθεναs μαs........ kαι χαρακτιριζει με απαραδεκτη κριτικη οσουs επιλεγουν μια συγκεκριμενη κορασιδα ''σαβουρογαμιδεs''.......Ρε αιντε μπαγλαμαδεs τωρα αμα σαs αρχισω στα καντηλια εγω θα φταιω ? Υ.Γ ηθελα να μην απαντησω για τι η παραπανω αναφορα ο σχολιασμοs ηταν σε φιλικο κλημα .....αλλα δε κρατηθηκα
 
Τελευταία τροποποίηση:

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο για αυτήν την μπελά... Την πήρε κανενας
Φοβερή φάση φίλε τά δίνει όλα και στο πρώτο καί στο δεύτερο μέρος τό μωρό απαιχτο.. μερικά κιλά παραπάνω μελαχρινό βυζομπαλλο φουλ... φιλική και παιχνιδιάρικο πολύ.. τό νέο Μ στανταρακη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Φοβερή φάση φίλε τά δίνει όλα και στο πρώτο καί στο δεύτερο μέρος τό μωρό απαιχτο.. μερικά κιλά παραπάνω μελαχρινό βυζομπαλλο φουλ... φιλική και παιχνιδιάρικο πολύ.. τό νέο Μ στανταρακη..
Όταν λες φοβερή φάση; Κάνει μασάζ καλό δηλαδή; Και μετά εκτόνωση;
Αναφέρομαι σε μια κοπέλα με αγγελικό πρόσωπο καινουργια. Αυτή είναι η Μπέλλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom