Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Τώρα για Ίριδα σας βρίσκω λίγο υπερβολικούς, απλώς φέρνει λίγο σε κατσαρίδα...όχι σε δράκο, η κωλάρα της όμως ειναι άλλο πράμα!!!
Εκεί όμως τα μουτρα βλέπουμε κ πληρώνουμε… άλλο αν γαμουσαμε τη κωλαρα… όλα ανάποδα σαυτη τη ζωή..
 
Εγγρ.
27 Μαΐ 2019
Μηνύματα
11
Like
27
Πόντοι
0
Καλα εχουμε γεμισει παπαρομπινεδεs εδω μεσα ..... ο εναs [gagarin] παπαρολογοs παντα υβριστικοs kαι προσβλητικοs μεχρι εκει που δεν τον περνει ......ο αλλοs [Tak Pol] αυτοχαρακτιριζεται ''κακασχημοs'' γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος που σαφωs και εχει δικαiωματα εδω μεσα οπωs ο καθεναs μαs........ kαι χαρακτιριζει με απαραδεκτη κριτικη οσουs επιλεγουν μια συγκεκριμενη κορασιδα ''σαβουρογαμιδεs''.......Ρε αιντε μπαγλαμαδεs τωρα αμα σαs αρχισω στα καντηλια εγω θα φταιω ? Υ.Γ ηθελα να μην απαντησω για τι η παραπανω αναφορα ο σχολιασμοs ηταν σε φιλικο κλημα .....αλλα δε κρατηθηκα
Πετάν τα αεροπλάνα πάνω από το Crystal?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Πέρασμα από relax spa (Εγνατία 112). Μια ώρα μασαζ Η συνέδρια στο 30€. Τώρα με την κοπέλα που μπήκα με είπε ότι είναι ανάλογα την κοπέλα αν θα κάνει έξτρα εκτόνωση ή όχι. Η συγκεκριμένη απλά περνούσε το χέρι πολλές φορές διπλα από την περιοχή. Κάνα δυο φορές της έπιασα το χέρι και έκανε αυτή τον φραπέ. +20 πάει ο ερεθισμός που προκαλεί. Όποτε 50€
Χαχαχαχαχαχα… Αρα δε είναι πουτσοπαιχτρια… απλά ερεθιστρια…μπράβο στο κοριτσι
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21

Ξέρουνε κάτι ;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
472
Πόντοι
21
Τώρα για Ίριδα σας βρίσκω λίγο υπερβολικούς, απλώς φέρνει λίγο σε κατσαρίδα...όχι σε δράκο, η κωλάρα της όμως ειναι άλλο πράμα!!!
Τάδε έφη ο σοφός Ελληνικός λαός : "Το πρόσωπο γαμάει το μουνί" . Άντε για να τελειώνουμε.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

Ξέρουνε κάτι ;
Η γνωστή Ξενια χρόνια στο κουρμπέτι
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
472
Πόντοι
21

Ξέρουνε κάτι ;
Σώμα αυτό που βλεπεις. Βυζάρες, κώλος, μπουτάρες : Όλα απολαυστικά στο έπακρο. Φιλική στο Full. Δεν χαλάει κανένα χατήρι. Έτσι σαν μέτρο σύγκρισης, τέτοιο αργαλείο δεν υπάρχει ούτε crystal, ούτε Luxuri, ούτε Massagio, Ούτε Βάνα κ.λπ.
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Έχεις κανεις άποψη για Ρένια από κρυσταλ;εμφάνιση κτλπ;
 

Xaristhess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
0
Καλα εχουμε γεμισει παπαρομπινεδεs εδω μεσα ..... ο εναs [gagarin] παπαρολογοs παντα υβριστικοs kαι προσβλητικοs μεχρι εκει που δεν τον περνει ......ο αλλοs [Tak Pol] αυτοχαρακτιριζεται ''κακασχημοs'' γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος που σαφωs και εχει δικαiωματα εδω μεσα οπωs ο καθεναs μαs........ kαι χαρακτιριζει με απαραδεκτη κριτικη οσουs επιλεγουν μια συγκεκριμενη κορασιδα ''σαβουρογαμιδεs''.......Ρε αιντε μπαγλαμαδεs τωρα αμα σαs αρχισω στα καντηλια εγω θα φταιω ? Υ.Γ ηθελα να μην απαντησω για τι η παραπανω αναφορα ο σχολιασμοs ηταν σε φιλικο κλημα .....αλλα δε κρατηθηκα
Μάθε να κρατιέσαι γιατι συνεχισες ένα ανουσιο θέμα που ήταν σελιδες πριν κ καλά είχε ξεχαστει
 

Dionisos181

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Σώμα αυτό που βλεπεις. Βυζάρες, κώλος, μπουτάρες : Όλα απολαυστικά στο έπακρο. Φιλική στο Full. Δεν χαλάει κανένα χατήρι. Έτσι σαν μέτρο σύγκρισης, τέτοιο αργαλείο δεν υπάρχει ούτε crystal, ούτε Luxuri, ούτε Massagio, Ούτε Βάνα κ.λπ.
Έχει δικό της χώρο? Απο τιμές πως είναι?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Καλα εχουμε γεμισει παπαρομπινεδεs εδω μεσα ..... ο εναs [gagarin] παπαρολογοs παντα υβριστικοs kαι προσβλητικοs μεχρι εκει που δεν τον περνει ......ο αλλοs [Tak Pol] αυτοχαρακτιριζεται ''κακασχημοs'' γέρος-κοντός-χοντρός-με κοιλιά - αγύμναστος που σαφωs και εχει δικαiωματα εδω μεσα οπωs ο καθεναs μαs........ kαι χαρακτιριζει με απαραδεκτη κριτικη οσουs επιλεγουν μια συγκεκριμενη κορασιδα ''σαβουρογαμιδεs''.......Ρε αιντε μπαγλαμαδεs τωρα αμα σαs αρχισω στα καντηλια εγω θα φταιω ? Υ.Γ ηθελα να μην απαντησω για τι η παραπανω αναφορα ο σχολιασμοs ηταν σε φιλικο κλημα .....αλλα δε κρατηθηκα
Αντε βρε κατακαημενε, που στα ονειρα σου εισαι απο τη μια πουρομοντελο, απο την αλλη μαφιοζος της νυχτας.
Πραγματικα στα @@ μας το πως εισαι και τι κανεις.
Θες να γραψεις για μια κοπελα, γραψε και με χαρα να δουμε τη γνωμη σου, αλλα απο εκει και περα το πως εισαι, η πως νομιζεις οτι εισαι εμφανισιακα, οπως και η ηλικια σου, πιστευεις οτι ενδιαφερουν κανεναν?
Επισης, επειδη τοσο καιρο διαβαζουμε μαλακιες εδω μεσα, αν ειστε τοσο μοντελα οσο νομιζετε, θα επρεπε να γαματε αβερτα τζαμπα και οχι να χανετε, οπως και ολοι μας, στις πουτανες μια μικρη περιουσια διαχρονικα.

Οσο για το υβριστικος κτλ, 16 χρονια στο σαη δεν εχω μαλωσει με κανεναν, δεν εχω αναφερθει προσωπικα περαν του χαβαλε σε κανεναν, οπως το ιδιο και οι αλλοι σε μενα. Κι ερχεσαι εσυ, με τα κλωνοπροφιλ που αλλαζεις καθε τρεις και λιγο και αναφερεσαι σε μενα. Κανε μας τη χαρη 47χρονε γυμνασμενε της νυχτας και μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου, καθως μονο για γελια ειναι το να με αποκαλεις υβριστικο και προσβλητικο.

Καταλαβες τωρα τραχανα η θελεις να το συνεχισουμε?
 
Τελευταία τροποποίηση:

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Χαλαρώστε παλουκαρια, όλα καλά! Μπορεί να λέει ο καθένας ότι θέλει, καλός να κριτικάρουμε & κακός να γινόμαστε επικριτικοί! Όμορφα κι ωραία σε ότι πει ο οποιοσδήποτε μπορούμε να συμφωνήσουμε - να διαφωνήσουμε & απλώς να διαβάσουμε! Όσοι τα κάνουν προσωπικά έχουν δικό τους θέμα, οποτε οι υπόλοιποι ας τους αφήσουμε να ξεφτιλίζονται από μόνοι τους!
Θέλεις φίλε να πεις ότι η Νεφελη(μουναρος) είναι κιουσπα;; Με γεια σου με χαρά σου.. θέλεις να μας πεις ότι είσαι ντερβησης και καραμπουζουκλης και γαμας, 2 μετρος & έτσι;; ή το αντίθετο;; Ριχτο.. no problemo !! Προφανώς και η γνώμη του καθενως εδώ μέσα για ότιδηποτε άλλο εκτός μασατζιδικου και πουτσοπαιχτριών ειναι άκυρη .. Όποτε … πάμε για αλλά!
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Επισκεψη εντός της εβδομάδος στο Κρίσταλ, συνεδρία με Ρένια (πολύ καινούρια προσθήκη στο ρόστερ)

Ξανθούλα, συνδυάζει όμορφο, αγγελικό, πρόσωπο και κορμάρα - κατα τη γνώμη μου τις βάζει ολες κάτω εκεί μεσα. Αναλυτικά:

Πρόσωπο: πολύ ωραίο (σε αντίθεση με κάτι καρακάξες όπως η Ιριδα εκεί μέσα) με όμορφο χαμόγελο, εκφραστικά μάτια.
Σώμα: εχω την αίσθηση ότι πρέπει να αθλείται, αλλιώς δεν εξηγείται αυτό το σφιχτο κωλαράκι. Αψεγάδιαστα πόδια, λεπτά με γυμνασμένες γάμπες.
Στήθος: 1,5-2αρι (το πολύ) - για να σας δώσω να καταλάβετε κάτι μεταξύ Κρίστυ και Ιριδα. Πολύ ανταποκρίσιμη ρώγα. Για τους βυζολόγους που θέλουν στήθος στυλ Νάντια, Αρτεμις (παλιότερα κρισταλ) ή νυν Ολιβια, καμία σχέση.

Στα του προγράμματος: πολύ καλό πρώτο μέρος, με καλή πίεση, έχει δύναμη. Δείχνει να ξέρει τι κάνει, και δεν κλέβει καθόλου στο χρόνο. Στο δεύτερο μέρος, είναι φανερό ότι είναι καινούργια στο χώρο (νομίζω είχε 2-3 μέρες που ξεκίνησε όταν πήγα), ψαρωμένη λίγο κι ακόμη μαθαίνει. Αλλά είναι φιλότιμη. Μένει με το κάτω εσώρουχο, το οποίο δεν θέλει να βγάλει και δεν επιτρέπει μπροστα εκει αγγίγματα, δάκτυλα κλπ. Αφήνει όμως να πιάνεις το υπέροχο κωλαράκι της, φιλιά στο στήθος. Εχει αδυναμίες στο δεύτερο μέρος αλλά εχει γενικά τις προοπτικές να εξελιχθεί σε νούμερο 1 του μαγαζιού εφόσον εξελίξει και το κομμάτι του φραπέ.

Σαν παρουσία, για να καταλάβουν καποιοι παλιοί, μου θύμισε την Φαιδρα/Φένια αλλά έχει κατά την γνώμη μου καλύτερο σώμα, πιο σφιχτό, ίσως όχι τόσο όμορφο πρόσωπο.

Στα απολύτως θετικά, ότι πλύθηκε αρκετή ώρα μετά τη συνεδρία στο ντουζ στην περιοχή του στήθους και τα χέρια. Τοπικό πλύσιμο αλλά για αρκετή ώρα και πολύ καλύτερο από κάποιες άλλες εκεί μέσα που λίγο νεράκι βαζουν και πάμε στον επόμενο...

Στα του σόσιαλ, ευχάριστη, και ισορροπημένη. Μιλάει όσο πρέπει κατα τη γνώμη μου.

Μία ευχάριστη νότα ανανέωσης στο μασαζο-ρόστερ της πολης.

ΥΓ. Ειδα και την Μπελλα όταν πήγα. Αυτή είναι παλιά, ήταν στη Βάνα πριν. Εκεί την είχα δοκιμάσει. Μελαχρινή, με επιπλέον κιλά, χείλη φτιαγμένα φουλ, πλούσιο στήθος, μασάζ ανύπαρκτο (ενα μονοτονικο χάδι) και γενικά διεκπαιρεωτική. Απο μένα ειναι όχι ξανα από την εποχή της Βανας.
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Κατά τη γνώμη μου το Στουρνάρη 29 είναι το καλύτερο στο κέντρο. Κοντά έχει στη Μάρνης, στη Ναυαρίνου και στη Σολωμού. Υπάρχει και στη Σουλίου αλλά δεν έχω πάει.

Επίσης στη Συγγρού έχει αρκετά.
Έγινε, Ευχαριστώ
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Έγκυρη πηγή μου είπε ότι το venus spa πάει για κλείσιμο....Καιρός ητανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom