Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Σαλατα τα εκανες...
Η ευα που ψάχνεις μετα τα δικαστηρια σίγουρα θα δουλεύει σε καποιο studio.. Εσυ μαλλον αναζητας την Ευα απο την αντιπερα οχθη....
Ναι ναι... Σωστός.
Άρα με βλέπω για κόκκινα φωτάκια
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4
Εγγρ.
1 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Ρε παιδιά σόρρυ μια ερώτηση γιατί διάβασα καμία 200 τελευταίες σελίδες αλλά δεν έβγαλα άκρη
Παίζει μαγαζί με μασαζ αλλά φουλ πρόγραμμα (γαμήσι)?
Επίσης της Βανας το μαγαζί έχει και στην Λάρισα?
Ευχαριστώ για το χρόνο σας
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Απογευματινο πέρασμα χτες από Massagio με καινούργια κοπέλα ονοματι Ελινα. Εμφανισιακά γεματούλα στην κατηγορία Αλεξίας, Εύας. Ωραία μάτια, μικρή ηλικιακά και εδώ ως συνήθως τελευταία σταματάνε τα θετικά. Πρώτο μέρος , χάδι. Επικεντρώθηκε λίγο σε γάμπες και σβέρκο χωρίς όμως καμία ουσιαστική αλλαγή. Δεύτερο μέρος τραγωδία, αφού είπε το ποιηματάκι της σαν καινούργια κοπέλα περί "μασάζ σε όλο το σώμα, δωράκι, εχεμύθεια κτλ." άρχισε μια κωμικοτραγική προσπάθεια αποκλιμάκωσης. Καθόταν μακριά , οριακά έπιανε το εργαλείο και με τρόπο παράξενο και κοιτούσε στο υπερπέραν. Ρούχα δεν βγήκαν , δεν κατέβηκαν παρόλο που της ζητήθηκε. Μετά από λίγο είδα ότι δεν θα ερχόταν το τέλος και είπα να βοηθήσω λίγο και από μόνος. Η κοπέλα τότε πήρε τα χέρια της και στεκόταν σαν παγοκολώνα και κοιτούσε πίσω, δεν ξέρω τι , πως , και γιατί. Από τις χειρότερες εμπειρίες. Κατανοώ λόγω απειρίας να υπάρχουν τεχνικά θέματα στο μασάζ , κατανοώ μέχρι και λόγω οικειότητας να υπάρχει ένα θέμα στο βγάζω ρούχα κτλ. αλλά εδώ μιλάμε για μια φαρσοκωμωδια. Δεν ξερω ποιος θα βρεθεί να κάνει πρακτική πάνω του η κοπέλα ή ποιος θα της μάθει τα κόλπα αλλά ως έχει η φάση κρίνεται απαράδεκτη. Συστήνεται αποφυγή μέχρι νεοτέρας.
Η κοπέλα είναι μήπως η ίδια Ελινα που ήταν και στο Βάνα σπα ;
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
paidia kalispera gnwrizei kaneis kamia kalh sto zesi spa?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Για όσους δε κατάλαβαν το παλικάρι είπε
Σήμερα τη απόγευμα, επισκέφτηκε τη Κρίσταλ Είχα μια συνεδρία :bigdick:με το Νεφέλη :jade: και το Chrissy:tits2: μαζί, και ήταν θεαματική! Αυτά είναι σίγουρα τα καλύτερα 80 ευρώ που έχω ξοδέψει ποτέ σε μαλακίες :wanker:

Σατανάδες τον φάγατε τον Άγγλο εραστή.
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από luxury. Έκλεισα κανονικά ραντεβού τηλεφωνικά και πήγα στην ώρα μου. Παρούσες δυο κοπέλες (δε συγκράτησα ονόματα) . Με τη μια δε θα έμπαινα ποτέ για εκτόνωση, οπότε επέλεξα την άλλη. Μπαίνω στο δωμάτιο, κάνω μπάνιο και ενώ περιμένω την κοπέλα, μπαίνει μέσα και μου λέει ότι ήρθε κάποιος άλλος πελάτης που είχε μαζί της ραντεβού και αν επιθυμώ να περάσει η άλλη κοπέλα ή να φύγω. Επειδή είχα ήδη κάνει μπάνιο θεώρησα σωστό να μείνω. Μπήκε η άλλη κοπέλα , έκανα ένα απλό μασάζ και έφυγα. Σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ την κοπέλα, αντιθέτως μου έκανε μασάζ πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα. Δεν μπορώ να πω ότι τα κλαίω τα 30 ευρώ, απλά πήγα με άλλο σκοπό. Η συμπεριφορά του μαγαζιού δε μου άρεσε καθόλου και ας απολογήθηκαν μέσω της αρχικής κοπέλας. Προφανώς εμφανίστηκε κάποιος καλός πελάτης όποτε μου έριξαν άκυρο και ας είχα κάνει ήδη την επιλογή μου. Δεν ξέρω αν συνηθίζεται αυτό καθώς δεν είμαι του χώρου, εγώ πάντως δε θα ξαναεπισκεφτώ το συγκεκριμένο κατάστημα.
Και πολύ καλά θα κάνεις
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας συνάδελφοι λάτρεις του μασάζ. Βέρος Αθηναίος επισκέφτηκα τη φτωχομάνα λόγω υποχρεώσεων στην εργασία μου, και μπορώ να πω ότι σαν επισκέπτης στο νήμα σας, κατατοπίστηκα και αποφάσισα να επισκεφθώ το κρυσταλ μασάζ στην μοναστηριού. Ο χώρος πράγματι όμορφος και καθαρός, στο δωμάτιο αναμμένα κεριά, ωραία ατμόσφαιρα. Παρούσες στο σαλόνι ήταν οι κοπέλες ονόματι Νεφέλη, Κρισι και Κασσάνδρα, με ενημέρωσαν ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες αλλά ήταν ήδη σε άλλο ραντεβού. Για να μη τα πολυλογώ πέρασα με την Κασσάνδρα, ήταν η μόνη διαθέσιμη. Η νεφέλη και η κρισι θα είχαν και αυτές ραντεβού αργότερα όπως μου είπαν. Πολύ όμορφη υποδοχή τα κορίτσια χαμογελαστά, μου πρόσφεραν νερό, και ευγενέστατες μου ευχήθηκαν καλή χαλαρωση. Μπαίνοντας στο δωμάτιο η Κασσάνδρα (υπερβολικά κοντή και αδύνατη, κοντά καστανα ανοιχτά μαλλιά, φάνταζε λίγο περίεργη μέσα στο φόρεμα που φορούσε, λόγω του ότι όπως διάβασα και παραπάνω και συμφωνώ απόλυτα μοιάζει με ανήλικη), μου είπε ότι έχει λίγες εβδομάδες στο χώρο. Σκέφτηκα να φύγω αλλά δεν θα ήταν καθόλου ευγενικό ούτε για την κοπέλα ούτε για το μαγαζί που με υποδέχτηκε τόσο θερμά και έτσι ανέμενα τη συνέχεια. Μασάζ 3/10 ήταν χάδι και μάλιστα όταν με ενημέρωσε για όλο το πρόγραμμα (τα 30+20) και είπα να προχωρήσουμε, εβγαλε το φόρεμα της και συνέχισε να με χαϊδεύει, μάλλον είδε οτι δυσανασχετούσα, άρχισε να με πατάει με ατσουμπαλο τρόπο μέχρι που με πάτησε τόσο δυνατά στην ομωπλατη που λίγο έλειψε να μείνω στον τόπο εκεί ακριβώς στο κρεβατι του μασάζ. Περιττό να σας πω ότι ο ώμος μου ακόμα πονά. Ίσως απευθυνθώ σε κάποιον επαγγελματία φυσικό θεραπευτή, αν συνεχίσει ο πόνος. Αφού τελειώνει το υποτιθέμενο μασάζ, μου είπε ότι μπορώ να γυρίσω. Γυρνάω, τη βλέπω με το στριγκ, έρχεται ανεβαίνει πάνω μου βάζει κυριολεκτικά τον κωλο της μέσα στο προσωπο μου, και τότε, τοτε φίλοι μου λυπήθηκα τα λεφτά που δεν είχα δώσει ακόμα. Παίδες φορούσε σερβιέτα. Μη θέλοντας να την προσβάλω προσπάθησα να την κατεβάσω από πάνω μου, λέγοντας της ότι προτιμώ να μπορώ να την αγγίζω στο στήθος. Πήγα να την αγγίξω στο κωλαράκι με μεγάλη επιφύλαξη μετά από ολο αυτό που περιέγραψα, και με τεράστια έπαρση και μου λέει ακριβώς τα ακόλουθα λόγια "Αν θέλεις να πιάνεις εκεί, το σύνολο είναι 70". Και τότε σκέφτηκα "λάθος τεράστιο που δεν ενημερώθηκα έστω από τις υπόλοιπες ότι είναι καινούρια, λάθος τεράστιο που πήγα, έχασα 50 ευρώ. Ντρέπομαι που το λέω εδώ σε όλους σας αλλά για να επέλθει το τέλος έβαλα εγώ το χέρι μου. Κασσάνδρα, αν τα βλέπεις όλα αυτά, άλλαξε δουλειά. Δεν είναι δυνατόν να έχει τέτοια κορίτσια, να παρέχεται τέτοια ευγενική και άψογη φιλοξενία, σε έναν τόσο καλό χώρο και να δίνεις τα 50 ευρώ για αυτό που μόλις περιέγραψα. Έμοιαζε σαν να με σιχαίνεται! Το κορυφαίο ήταν ότι όταν επηλθε το τέλος με την συμβολή μου φυσικά, μου λέει "θα μου δώσεις μια σφαλιαριτσα στο κωλαρακι;" Κοπέλα μου έκαμες τα αδύνατα δυνατά να κλαίω τα λεφτά μου και πας να το σώσεις με σφαλιαριτσα στο κωλαράκι; Ξέρω πως είμαι νέο μέλος, όπως εξήγησα παρακολουθώ το νήμα σας από την Αθήνα ακόμα, οπότε μετά από αυτό αποφάσισα να δημιουργήσω λογαριασμό ώστε να γλιτώσω από τις κακοτοπιές άλλους συναδέλφους και φυσικά να μοιράζομαι και εγώ τις εμπειρίες μου μαζί σας. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω στο εν λόγω ίδρυμα, μου έκαναν εντύπωση τα άλλα κορίτσια, και μου είπαν πως υπάρχει και μια ξανθιά στο χώρο (λατρεύω τις ξανθιές) οπότε ίσως ξαναεπισκεφτω, για ένα ραντεβού με τη νεφέλη (μου έκανε εξαιρετική εντύπωση) και αν είμαι τυχερός να δω και την ξανθούλα. Καλώς σας βρήκα συναγωνιστές, θα τα πούμε σύντομα!
Fwteinos Pantognwstis
Όντως και εγώ δεν είχα την καλύτερη εμπειρία.
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Καλημερα μασαζολατρεις!!
Υπαρχει κανεις που να πήγε προσφατα στο dames;;;
Εμαθα για αφηξη τούμπανο,
Με δυναμη οπισθεια... Εχει κάνεις να παραθεσει εμπειρια;;;
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Όντως και εγώ δεν είχα την καλύτερη εμπειρία.

Όντως και εγώ δεν είχα την καλύτερη εμπειρία.
Επισης και εγω ..... στην τελευταια επισκεψη ηταν ενα ξυνο μικροκαμωμενο ξανθο που με χαλασε αφαντσταστα ... Μια επαρση χωρις αντίκρισμα .... Εχουν καταλαβει τι κανουν ? Εχουν επιγνωση της θεσης τους ??
δεν τις προσβαλεις , εισαι ευγενικος και σου σκαει με υφακι η χυσοντουλαπα να πει την μαλακια της ... λες και της χρωστας ...
τι να πω ????
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Επισης και εγω ..... στην τελευταια επισκεψη ηταν ενα ξυνο μικροκαμωμενο ξανθο που με χαλασε αφαντσταστα ... Μια επαρση χωρις αντίκρισμα .... Εχουν καταλαβει τι κανουν ? Εχουν επιγνωση της θεσης τους ??
δεν τις προσβαλεις , εισαι ευγενικος και σου σκαει με υφακι η χυσοντουλαπα να πει την μαλακια της ... λες και της χρωστας ...
τι να πω ????

Το έγραψα παλιότερα, θα το ξαναγράψω άλλη μια φορά

Όπως λέει και ο μέγας Νότης

Λύκοι θα υπάρχουν όσο υπάρχουν πρόβατα
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Επισης και εγω ..... στην τελευταια επισκεψη ηταν ενα ξυνο μικροκαμωμενο ξανθο που με χαλασε αφαντσταστα ... Μια επαρση χωρις αντίκρισμα .... Εχουν καταλαβει τι κανουν ? Εχουν επιγνωση της θεσης τους ??
δεν τις προσβαλεις , εισαι ευγενικος και σου σκαει με υφακι η χυσοντουλαπα να πει την μαλακια της ... λες και της χρωστας ...
τι να πω ????
Όπως και κανένας άλλος απ ότι παρακολουθώ και βλέπω φίλτατε.. Μάλλον ο συνάδελφος παραπάνω κάτι ξέρει λέγοντας "Κασσάνδρα πρέπει να αλλάξεις δουλειά"..
Μια ερώτηση. Γνωρίζει κανείς για ροστερ του ελιτ;
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Στο βάνα σπα τα κορίτσια προσφέρουν έξτρα υπηρεσίες;
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα ξέρει κανείς για Αφροδίτη από Μαριάνα τι εγινε
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
.............

Σίγουρα βγάζουν πολλά. Απλά πολλές φορές αναρωτήθηκα αν γουστάρει ένα κοριτσάκι να τρίβει έναν σαραντάρη η πενηντάρη με κοιλιά η πχ άσχημο κ να χαμουρευεται μαζί με τον κάθε άσχετο πιάνοντας τις πουτσες του κόσμου. τι σκέφτεται όταν πάει σπίτι να κοιμηθεί η να κάνει σεξ με τον δικό της. πιθανόν να γουστάρουν όπως λέει ο φιλος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μελαχρινή γύρω στα 25 όχι πολύ αδύνατη με μεγάλο στήθος
Ευχαριστώ . !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom