Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

jovetic4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Πήρα για ραντεβού στο Massagio και με ενημέρωσαν ότι άλλαξε διεύθυνση και πήγε Καραμανλή. Έχει πάει κάποιος; Οι υπηρεσίες και οι κοπέλες παραμένουν ίδιες;
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
ΒΑΝΕΣΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: gear82

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
freak GIF
Λυσσσαρα!!!
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
ΒΑΝΕΣΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΑ
Επανήλθε;
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε μου. Από όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω επανήλθε και μάλιστα ακόμα πιο δυναμικά...... Πέρασα μαζί της προ ολίγων ημερών και η συνεδρία μας τριγυρίζει στο μυαλό μου ακόμα......
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Πήρα για ραντεβού στο Massagio και με ενημέρωσαν ότι άλλαξε διεύθυνση και πήγε Καραμανλή. Έχει πάει κάποιος; Οι υπηρεσίες και οι κοπέλες παραμένουν ίδιες;
Ναι βρίσκονται στην Κ.Καραμανλη, δίπλα στον Δρομέα.

Οι υπηρεσίες είναι ίδιες,Αγαπη ,Κατια και Αθηνα… είναι κ μια καινουρια, δεν θυμάμαι το ονομα της…
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Ναι βρίσκονται στην Κ.Καραμανλη, δίπλα στον Δρομέα.

Οι υπηρεσίες είναι ίδιες,Αγαπη ,Κατια και Αθηνα… είναι κ μια καινουρια, δεν θυμάμαι το ονομα της…
αυτο που ηταν τουμπα? η τοκυο καθε 2ρο πασχα παει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

amateursalonica

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
και να ειπωθει κιολας οτι την συγκεκριμενη μπορεις να την βρεις και στο youtube να την δεις κιολας πως μιλαει και πως ειναι εμφανησιακα.
link?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παίχτες μου στα Ανατολικά ξέρετε αν είναι κανένα ανοιχτό από αυτά που αναφέρονται στο φόρουμ? Περιοχές Βασιλίσσης Όλγας και στην Παπανδρέου.
aqua spa στην Βασ. Ολγας
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Από τυχαία ματιά στο κρισταλ, επέλεξα την Βανέσα. (όμως και όλα τα κορίτσια είναι μοντέλα). Καλό πρώτο μέρος με λίγη καθοδήγηση (πάτα εδώ, άσε εκεί). Καλή στη συζήτηση και πρόσχαρη. Πολύ δυνατό το δεύτερο της μέρος.
ΔΊΝΕΙ ΤΑ ΡΈΣΤΑ ΤΗΣ.
Όπως έγραψε και ο από πανω
ΒΑΝΈΣΑ ΕΊΣΑΙ ΚΑΥΛΑ
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
καθως ειχα πολυ καιρο να παω για μασαζ αποφασισα να κανω μια επισκεψη λουξουρι με λιζα με ενημερωνουν οτι δεν δουλευει σημερα. βαριεμαι να παω κρυσταλ στα ιδια και ιδια και λεω ας παω massagio και οτι γινει ο νεος χωρος στην καραμανλη σαφως πιο ωραιος. παρουσες 3 κοπελες κειτ, μαρινα, αγαπη. στο σαλονι μονο μαρινα και αγαπη καθως η κειτ ειχε πελατη. παω με μαρινα. απο εμφανιση μελαχρινη μετριου υψους με ωραιο σωμα ειναι αυτο που λεμε η γειτονισσα 23-25 χρονων που ολοι εχουμε και θελουμε να γαμησουμε. μασαζ χαιδεμα λεω ενταξει δεν πειραζει και ξαφνικα παιδια κατι που δεν εχω ξαναδει. χτυπισε το κινητο της 3 φορες και βγηκε απο το δωματιο να μιλησει..... τραγικο. στον δευτερο γυρο εβγαε ρουχα μετα απο πρωτροπη μου, ενταξει καλως ηταν ο φραπες αλλα με πολυ απαθεια αλλα επειδη ειχα καιρο να επισκευτω καποιο ιδρυμα δεν με πειραξε. για τα χοντρα καλη ηταν για μενα, οταν εφευγα ειδα μια ψηλη αδυνατη μαυρομαλλα που δεν την ειδα μεσα υπεθεσα οτι ηταν η κειτ την οποια θα τιμησω σε επομενη επισκεψη
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλε μου. Από όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω επανήλθε και μάλιστα ακόμα πιο δυναμικά...... Πέρασα μαζί της προ ολίγων ημερών και η συνεδρία μας τριγυρίζει στο μυαλό μου ακόμα......
Φαίνεται έκανε μίνι προετοιμασία και ετοιμάζεται για το Μουντιάλ..
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
καθως ειχα πολυ καιρο να παω για μασαζ αποφασισα να κανω μια επισκεψη λουξουρι με λιζα με ενημερωνουν οτι δεν δουλευει σημερα. βαριεμαι να παω κρυσταλ στα ιδια και ιδια και λεω ας παω massagio και οτι γινει ο νεος χωρος στην καραμανλη σαφως πιο ωραιος. παρουσες 3 κοπελες κειτ, μαρινα, αγαπη. στο σαλονι μονο μαρινα και αγαπη καθως η κειτ ειχε πελατη. παω με μαρινα. απο εμφανιση μελαχρινη μετριου υψους με ωραιο σωμα ειναι αυτο που λεμε η γειτονισσα 23-25 χρονων που ολοι εχουμε και θελουμε να γαμησουμε. μασαζ χαιδεμα λεω ενταξει δεν πειραζει και ξαφνικα παιδια κατι που δεν εχω ξαναδει. χτυπισε το κινητο της 3 φορες και βγηκε απο το δωματιο να μιλησει..... τραγικο. στον δευτερο γυρο εβγαε ρουχα μετα απο πρωτροπη μου, ενταξει καλως ηταν ο φραπες αλλα με πολυ απαθεια αλλα επειδη ειχα καιρο να επισκευτω καποιο ιδρυμα δεν με πειραξε. για τα χοντρα καλη ηταν για μενα, οταν εφευγα ειδα μια ψηλη αδυνατη μαυρομαλλα που δεν την ειδα μεσα υπεθεσα οτι ηταν η κειτ την οποια θα τιμησω σε επομενη επισκεψη
Καλημέρα φίλοι,
Είμαι επισκέπτης από την Αθήνα. Δεν μιλάω καλά ελληνικά, γι' αυτό συγχωρέστε τυχόν κακές μεταφράσεις
Λοιπόν, είχα επίσης εμπειρία με τη Μαρίνα αυτό το Σαββατοκύριακο. Η πρώτη μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη, βρήκα αυτό το μαγαζί, μετά από καλές πληροφορίες από τα παιδιά εδώ.

Η Μαρίνα είναι όπως λέει ο φίλος μου η όμορφη γειτόνισσα. Έχει υπέροχο σώμα και ωραία συμπεριφορά. Το μασάζ είναι εντάξει, αλλά θέλει να κάνει καλή δουλειά, είναι φιλική και ρωτά είναι εντάξει, το θέλετε πιο δυνατό
Έχουμε μια ωραία κουβέντα με φιλική ατμόσφαιρα
Για μένα, ως πρώτη φορά που έρχομαι από Αθήνα, το δεύτερο μέρος είναι περίεργο.
''Μπορώ να προσφέρω χαλάρωση αλλά σσσς είναι μυστικό μην πεις τίποτα''
Τι;
Φοράει όλα τα ρούχα μέχρι να τη ρωτήσω. Λέει μερικές φορές βγάζω κάτι, μερικές φορές όχι
Λέει ότι επιτρέπει μόνο το φόρεμα μέχρι τον αγκώνα.
Η χαλάρωση είναι μόνο με το χέρι, είναι λίγο ντροπαλή και χρειάζεται κάποιες οδηγίες.
Ένα ειλικρινές κορίτσι με ωραία συμπεριφορά, αλλά οι φίλοι πρέπει να ξέρουν ποιο είναι το όριο.
Kostid ήταν και αυτό παρόμοιο για σένα, νομίζω;
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Επίσης η διεύθυνση του μαγαζιού είναι λάθος στο Facebook - είναι καραμανλική όπως είπαν και άλλοι

Γενικά βλέπω γιατί οι φίλοι εδώ είναι δυσαρεστημένοι με την κατάσταση στη Θεσσαλονίκη. Κανείς δεν θέλει να έχει λαχειοφόρο αγορά με τις υπηρεσίες.

Να πω επίσης ότι πέρασα από το Studio Body Free το Σάββατο, χτυπάω το κουδούνι αν και η πόρτα στο δρόμο είναι ανοιχτή. Όταν φτάνω στην πόρτα του καταστήματος, υπάρχει μια πολύ δυνατή λογομαχία. Πολλές φωνές, 2 αντρικές φωνές. Ένας άντρας είναι πολύ θυμωμένος φωνάζοντας όχι αυτό, είναι μαλακίες

Κανείς δεν άνοιξε την πόρτα, ευτυχώς. Έφυγα γιατί δεν ήθελα να μπω σε αυτό το δράμα και η διάθεση των κοριτσιών θα είναι κακή μετά από αυτό.
Γιατί να πατήσετε για να μου επιτρέψετε να μπω με αυτή την άσχημη σκηνή; Δεν καταλαβαίνω. Πάντως για μένα δεν δίνει σιγουριά για το μαγαζί.
Όταν έφυγα άκουγα τις φωνές από το δρόμο. Πολύ διακριτικό.
 

Galerios23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Τζούλια είναι η πρώην Εβελίνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το αρνείται εδώ και χρόνια…

Χαίρετε! Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιοα άλλη εναλλακτική εκτός απο Κατερίνα στην Καλαμαριά που να δέχεται σε δικο της χώρο?
Καλησπέρα, παλιά υπήρχε πάνω από Χατζή ένα στούντιο μασάζ .
Πάντως αν έχεις στοιχεία της Κατερίνας με ενδιαφέρει πολύ .
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους.
Έχω χάσει πρόσβαση λόγω καιρού απουσίας από Μαριάννα. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom