Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
νεα επισκεψη σημερα στο massagio περασα με αννυ. πρωτη φορα την εβλεπα χωρις μασκα η κοπελα για τα δικα μου γουστα ειναι πολυ ομορφη. μου εκανε μπορω να πω αρκετα καλο μασαζ με καλη πιεση και στο δευτερο μερος τιμια. τωρα που ο νεος χωρος ειανι 5 λεπτα απο το σπιτι μου θα τους επισκεπτομαι συχνα. παρουσες ηταν μια ευα και η αγαπη
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Κάποια στιγμή στο πρόσφατο παρελθόν είχαν αναφερθεί ότι Λαουρα και Νανά από τον Μιχάλη ιδιωτεύουν εκτός του περίεργου. Τις αγγελίες δεν τις βλέπω πλέον. Ξαναγύρισαν στον Μιχάλη ή ήταν πίπες και απλά τους καταλάβαμε;
 

huncargo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
53
Κριτικές
7
Like
298
Πόντοι
280
νεα επισκεψη σημερα στο massagio περασα με αννυ. πρωτη φορα την εβλεπα χωρις μασκα η κοπελα για τα δικα μου γουστα ειναι πολυ ομορφη. μου εκανε μπορω να πω αρκετα καλο μασαζ με καλη πιεση και στο δευτερο μερος τιμια. τωρα που ο νεος χωρος ειανι 5 λεπτα απο το σπιτι μου θα τους επισκεπτομαι συχνα. παρουσες ηταν μια ευα και η αγαπη

Εύα Αγάπη από εμφάνιση τι λένε;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Εμπειρία συναγωνιστή με Δώρα στο luxury? Μόνη ή σε διπλό; Ευχαριστώ!
Στο πρώτο ραντεβού λίγο μαζεμένη, στο δεύτερο ανοίχτηκε περισσότερο. Καλό μασαζ ,άνω του μετρίου,καλό δεύτερο μέρος, έβγαλε μπλουζάκι. Μικρό σχετικά στήθος αλλά κωλάρα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
νεα επισκεψη σημερα στο massagio περασα με αννυ. πρωτη φορα την εβλεπα χωρις μασκα η κοπελα για τα δικα μου γουστα ειναι πολυ ομορφη. μου εκανε μπορω να πω αρκετα καλο μασαζ με καλη πιεση και στο δευτερο μερος τιμια. τωρα που ο νεος χωρος ειανι 5 λεπτα απο το σπιτι μου θα τους επισκεπτομαι συχνα. παρουσες ηταν μια ευα και η αγαπη
Όταν λες τίμια;
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα από massagio με Αγάπη. Εμφάνιση : Μέτριο ανάστημα, μαύρα μαλλιά , μέτριο στήθος και κώλος, λίγα κιλάκια παραπάνω. Ομορφούλα, με λίγο άγριο παρουσιαστικό παρόλα αυτά γλυκιά κοπέλα. Πρώτο μέρος διαδικαστικό χάδι όπως συνηθίζεται το οποίο στην συγκεκριμένη εντοπίζεται στο γεγονός ότι δεν ξέρει και όχι στο ότι βαριέται. Δεύτερο κομμάτι μέτριο, ούτε κρύο , ούτε ζέστη , προσπαθεί να σε ευχαριστήσει αλλά κάπου το χάνει. Μέτρια εμπειρία. Αποτελεί τίμια επιλογή όσον αφορά το παρόν ρόστερ αλλά σίγουρα σηκώνει βελτίωση. Επίσης ενημερώθηκα ότι η Αθηνά είναι σε άδεια και θα αργήσει πολύ, ότι και αν σημαίνει αυτό.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
αρκετα φτυσιματα απο μεριας της εβγαζε αυτους τους ψευτικους ηχους και γενικοτερα τον φραπε τον ειχε με καλες εναλλαγες σε ρυθμο. το μονο που λιγο με χαλασε ειναι οι μη ανταποκρισημες ρογες. το εχω ξαναπει ομως καμια σχεση με υπηρεσιες κρυσταλ νεφελη κριστυ κλπ αλλα για να παω 5-10 λεπτα απο το σπιτι μου καπου ειναι μια χαρα για μενα
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
αρκετα φτυσιματα απο μεριας της εβγαζε αυτους τους ψευτικους ηχους και γενικοτερα τον φραπε τον ειχε με καλες εναλλαγες σε ρυθμο. το μονο που λιγο με χαλασε ειναι οι μη ανταποκρισημες ρογες. το εχω ξαναπει ομως καμια σχεση με υπηρεσιες κρυσταλ νεφελη κριστυ κλπ αλλα για να παω 5-10 λεπτα απο το σπιτι μου καπου ειναι μια χαρα για μεναΓ
Γι αυτο λέω άν βάλουν έστω την πίπα στις υπηρεσίες τους θα το σβήσουν το κρυσταλ.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Γι αυτο λέω άν βάλουν έστω την πίπα στις υπηρεσίες τους θα το σβήσουν το κρυσταλ.
Οποιοσδήποτε αξιοπρεπής χώρος με νορμάλ κορίτσια βάλει αυτή την υπηρεσία θα σβήσει όλα τα υπόλοιπα
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Οποιοσδήποτε αξιοπρεπής χώρος με νορμάλ κορίτσια βάλει αυτή την υπηρεσία θα σβήσει όλα τα υπόλοιπα
Σ ευχαριστώ που το διόρθωσες και το έκανες απόλυτα σωστό.
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Όποιος θέλει ας αναφέρει εμπειρία με Κρίστι από κρισταλ. Ευχαριστώ
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
καποιο συναγωνιστες για παρτουζα 3 ατομα ανω των 40 απο σαλονικη
Εγώ μέσα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν σ αρέσει η θεία απ' το Σικαγο με 100 κιλά plus τότε βαρα ,30+20 ,αλλά μιλάμε πολύ χαλί,έχει γίνει πολύ χαλια
Θέλω όταν μου κάνεις το ισπανικό να τής βάζω δάχτυλο.... δέχεται δάχτυλο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom