Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Γι αυτο λέω άν βάλουν έστω την πίπα στις υπηρεσίες τους θα το σβήσουν το κρυσταλ.
Οποιοσδήποτε αξιοπρεπής χώρος με νορμάλ κορίτσια βάλει αυτή την υπηρεσία θα σβήσει όλα τα υπόλοιπα
Για να μην υπάρχει τέτοιος χώρος σημαίνει πως προφανώς δεν είναι και τόσο εύκολο πράγμα για μια κοπέλα να το γυρίσει από φραπέ σε πίπα
Δεν μπορείς έτσι απλά να βάλεις τα κορίτσια του κρύσταλ ή του μασάτζιο να τσιμπουκώνουν τον κάθε έναν που έρχεται
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Για να μην υπάρχει τέτοιος χώρος σημαίνει πως προφανώς δεν είναι και τόσο εύκολο πράγμα για μια κοπέλα να το γυρίσει από φραπέ σε πίπα
Δεν μπορείς έτσι απλά να βάλεις τα κορίτσια του κρύσταλ ή του μασάτζιο να τσιμπουκώνουν τον κάθε έναν που έρχεται

Αν δεν κάνουν (κάνουμε) ουρά για να μας τον παίξουν και πέσει αναδουλειά μια χαρά θα το γυρίσουν και στην πίπα.
Ή μήπως πιστεύεις ότι οι καλοί πελάτες δεν έχουν τέτοιες υπηρεσίες με το ανάλογο αντίτιμο;

Θα μπούμε πάλι σε μια ατέρμονη συζήτηση που δεν καταλήγει πουθενά
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αν δεν κάνουν (κάνουμε) ουρά για να μας τον παίξουν και πέσει αναδουλειά μια χαρά θα το γυρίσουν και στην πίπα.
Ή μήπως πιστεύεις ότι οι καλοί πελάτες δεν έχουν τέτοιες υπηρεσίες με το ανάλογο αντίτιμο;

Θα μπούμε πάλι σε μια ατέρμονη συζήτηση που δεν καταλήγει πουθενά
Ακριβώς
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Αν δεν κάνουν (κάνουμε) ουρά για να μας τον παίξουν και πέσει αναδουλειά μια χαρά θα το γυρίσουν και στην πίπα.
Ή μήπως πιστεύεις ότι οι καλοί πελάτες δεν έχουν τέτοιες υπηρεσίες με το ανάλογο αντίτιμο;

Θα μπούμε πάλι σε μια ατέρμονη συζήτηση που δεν καταλήγει πουθενά
Δεν αντιλέω, Η αλήθεια είναι πως μαγαζιά βολεύονται με την υπάρχουσα κατάσταση, δεν παύει όμως να είναι δύσκολη δουλειά η πορνεία, πολύ λίγες μπορούν να περάσουν από φραπέ σε τσιμπούκι σε αγνώστους
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν αντιλέω, Η αλήθεια είναι πως μαγαζιά βολεύονται με την υπάρχουσα κατάσταση, δεν παύει όμως να είναι δύσκολη δουλειά η πορνεία, πολύ λίγες μπορούν να περάσουν από φραπέ σε τσιμπούκι σε αγνώστους
Πέφτει το χρήμα και ξεπερνάνε τις δυσκολίες τους.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Δεν αντιλέω, Η αλήθεια είναι πως μαγαζιά βολεύονται με την υπάρχουσα κατάσταση, δεν παύει όμως να είναι δύσκολη δουλειά η πορνεία, πολύ λίγες μπορούν να περάσουν από φραπέ σε τσιμπούκι σε αγνώστους

Κρατάω μόνο αυτό.
Όπως έχει αναφερθεί πολλές φορές, όποια δεν μπορεί να προσφέρει σε αυτό τον χώρο, η εστίαση έχει τεράστιο πρόβλημα στο να βρει προσωπικό.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Με αυτή τη λογική όλες πουτάνες θα ήταν
Δεν καταλαβαίνω που θες να καταλήξεις. Αν εγώ ήμουν κοπέλα και ήμουν στον χώρο, και έπαιρνα παραπάνω λεφτά, θα το σκεφτόμουν ευκολότερα να το κάνω. Το ότι όλες πουτανες θα ήταν, πού κολλάει; Πραγματικά δεν καταλαβαίνω. Δεν ειρωνεύομαι
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Δεν αντιλέω, Η αλήθεια είναι πως μαγαζιά βολεύονται με την υπάρχουσα κατάσταση, δεν παύει όμως να είναι δύσκολη δουλειά η πορνεία, πολύ λίγες μπορούν να περάσουν από φραπέ σε τσιμπούκι σε αγνώστους

Καλε τι αγνώστους εδω μας ξέρουν και απο την καλή και απο την ανάποδη. τι πιστεύεται οτι δεν ερευνήσαν το τηλεφωνό σας? το ποιοι είστε? το οτι πήγατε 30 φορες στο μαγαζι τους? ελα τωρα....
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
69
Like
188
Πόντοι
0
Εμπειρία συναγωνιστή με Δώρα στο luxury? Μόνη ή σε διπλό; Ευχαριστώ!
Καλησπέρα συνάδελφε. Δεν ξέρω αν κάνω καλά, αλλά αποφεύγω να γράφω αρνητικές κριτικές. Πριν 10 μέρες πέρασα με τη Δώρα από Luxury. Θεωρούσα ότι το μαγαζί είχε ISO μετά από τις αρκετές συνεδρίες που είχα με Στεφανία, Λούνα και Λίζα (αν δεν κάνω λάθος, με τα ονόματα δεν τα πάω καλά).

Γενικά στο πρώτο μέρος δεν θα έλεγα ότι έμεινα ικανοποιημένος. Γενικά ήταν χάιδεμα. Στην κουβέντα θα την έλεγα μαζεμένη και κρατούσε αποστάσεις. Στο δεύτερο μέρος, όπως είπε και ο συνάδελφος δεν έβγαλε τίποτα.

Προσωπικά δεν θα την προτιμήσω ξανά.
 

Tsitsinos

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
29
Like
103
Πόντοι
0
Δεν αντιλέω, Η αλήθεια είναι πως μαγαζιά βολεύονται με την υπάρχουσα κατάσταση, δεν παύει όμως να είναι δύσκολη δουλειά η πορνεία, πολύ λίγες μπορούν να περάσουν από φραπέ σε τσιμπούκι σε αγνώστους

Συμφωνω απολυτα …βολευτηκαν τετοιου ειδους μαγαζια που κανουν μια δουλεια οντως δυσκολη και ψυχοφθορα ..λιγες οντως στην εποχη του μασαζ περναν απο το φραπε στο τσιμπουκι. ..γιατι νομιζω πως βρηκαν νεες εφαρμογες πορνειας …κατευθειαν για το τιποτα απο το φραπε στην τσεπη σου και στα συν. συν συν
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
επίσκεψη σήμερα απόγευμα στο κρυσταλ ….πέρασμα με Ολίβια …..πολύ στα γούστα μου ….πιασίματα και φοβερό βυζι ….καλουτσικο μασαζ πολύ καλό δεύτερο μέρος ….αν και της έβγαλα την ψυχή γιατί αργησα πολύ στο τελείωμα …..πρόσχαρη και γελαστή γενικά ευχαριστημένος …..
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Καλημερα καλημέρα... Περασμα προ λιγων ημερων απο Ρενα (πρωην ραστα μαλλια) Ευοσμο.. Αυτονομηθηκε τελευταία σε δικο της χωρο και δίνει πονο μονη της..
Ανετη και φιλικη συμπεριφορά μου σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα..
Ο χωρος ψιλοχαλια αλλα δεν πηγα για φασινα να ξεκαβλωσω πηγα.. Ντουζακι πρωτα και μασαζ.... Χαλαρωτικο.. Οχι αισθησιακο..
Στα του αγωνα επελεξα το φουλ πρόγραμμα και αφου γδύθηκε ξεκινησε η πιπα... Ρουφα ρουφα με τεντωσε οποτε μου λεει ελα να με πάρεις οπως θες.. Σφυροκοπημα δυνατό με δάχτυλό στο κωλαρακι και ολα στο στομα.. Δεκτικη σε καθε σταση που της προτεινα με παρα πολυ σφιχτο ΝιΜου...
Περασα ωραια θα ξαναπροτιμουσα.. Με χαλασε μόνο ο χωρος..
50€ φουλ πακετο....
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Καλημερα καλημέρα... Περασμα προ λιγων ημερων απο Ρενα (πρωην ραστα μαλλια) Ευοσμο.. Αυτονομηθηκε τελευταία σε δικο της χωρο και δίνει πονο μονη της..
Ανετη και φιλικη συμπεριφορά μου σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα..
Ο χωρος ψιλοχαλια αλλα δεν πηγα για φασινα να ξεκαβλωσω πηγα.. Ντουζακι πρωτα και μασαζ.... Χαλαρωτικο.. Οχι αισθησιακο..
Στα του αγωνα επελεξα το φουλ πρόγραμμα και αφου γδύθηκε ξεκινησε η πιπα... Ρουφα ρουφα με τεντωσε οποτε μου λεει ελα να με πάρεις οπως θες.. Σφυροκοπημα δυνατό με δάχτυλό στο κωλαρακι και ολα στο στομα.. Δεκτικη σε καθε σταση που της προτεινα με παρα πολυ σφιχτο ΝιΜου...
Περασα ωραια θα ξαναπροτιμουσα.. Με χαλασε μόνο ο χωρος..
50€ φουλ πακετο....
Καμια πληροφορία για τον εν λόγω μερος; Ή είναι πριβέ η φάση; Ευχαριστώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

stavros1979

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
61
Like
32
Πόντοι
0
Καλημερα καλημέρα... Περασμα προ λιγων ημερων απο Ρενα (πρωην ραστα μαλλια) Ευοσμο.. Αυτονομηθηκε τελευταία σε δικο της χωρο και δίνει πονο μονη της..
Ανετη και φιλικη συμπεριφορά μου σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα..
Ο χωρος ψιλοχαλια αλλα δεν πηγα για φασινα να ξεκαβλωσω πηγα.. Ντουζακι πρωτα και μασαζ.... Χαλαρωτικο.. Οχι αισθησιακο..
Στα του αγωνα επελεξα το φουλ πρόγραμμα και αφου γδύθηκε ξεκινησε η πιπα... Ρουφα ρουφα με τεντωσε οποτε μου λεει ελα να με πάρεις οπως θες.. Σφυροκοπημα δυνατό με δάχτυλό στο κωλαρακι και ολα στο στομα.. Δεκτικη σε καθε σταση που της προτεινα με παρα πολυ σφιχτο ΝιΜου...
Περασα ωραια θα ξαναπροτιμουσα.. Με χαλασε μόνο ο χωρος..
50€ φουλ πακετο....
Συναγωνιστή κάποιο link ή τηλέφωνο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
επίσκεψη σήμερα απόγευμα στο κρυσταλ ….πέρασμα με Ολίβια …..πολύ στα γούστα μου ….πιασίματα και φοβερό βυζι ….καλουτσικο μασαζ πολύ καλό δεύτερο μέρος ….αν και της έβγαλα την ψυχή γιατί αργησα πολύ στο τελείωμα …..πρόσχαρη και γελαστή γενικά ευχαριστημένος …..
Η Ολίβια είναι από τις πολύ καλές εκεί μέσα. Και σε εμφάνιση και σε όλα. Και χωρίς τουπέ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα συνάδελφε. Δεν ξέρω αν κάνω καλά, αλλά αποφεύγω να γράφω αρνητικές κριτικές. Πριν 10 μέρες πέρασα με τη Δώρα από Luxury. Θεωρούσα ότι το μαγαζί είχε ISO μετά από τις αρκετές συνεδρίες που είχα με Στεφανία, Λούνα και Λίζα (αν δεν κάνω λάθος, με τα ονόματα δεν τα πάω καλά).

Γενικά στο πρώτο μέρος δεν θα έλεγα ότι έμεινα ικανοποιημένος. Γενικά ήταν χάιδεμα. Στην κουβέντα θα την έλεγα μαζεμένη και κρατούσε αποστάσεις. Στο δεύτερο μέρος, όπως είπε και ο συνάδελφος δεν έβγαλε τίποτα.

Προσωπικά δεν θα την προτιμήσω ξανά.
Μάλιστα. Ευχαριστώ πολύ. Κριμα
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Καλημερα καλημέρα... Περασμα προ λιγων ημερων απο Ρενα (πρωην ραστα μαλλια) Ευοσμο.. Αυτονομηθηκε τελευταία σε δικο της χωρο και δίνει πονο μονη της..
Ανετη και φιλικη συμπεριφορά μου σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα..
Ο χωρος ψιλοχαλια αλλα δεν πηγα για φασινα να ξεκαβλωσω πηγα.. Ντουζακι πρωτα και μασαζ.... Χαλαρωτικο.. Οχι αισθησιακο..
Στα του αγωνα επελεξα το φουλ πρόγραμμα και αφου γδύθηκε ξεκινησε η πιπα... Ρουφα ρουφα με τεντωσε οποτε μου λεει ελα να με πάρεις οπως θες.. Σφυροκοπημα δυνατό με δάχτυλό στο κωλαρακι και ολα στο στομα.. Δεκτικη σε καθε σταση που της προτεινα με παρα πολυ σφιχτο ΝιΜου...
Περασα ωραια θα ξαναπροτιμουσα.. Με χαλασε μόνο ο χωρος..
50€ φουλ πακετο....
Έχεις τηλ να στείλεις;;Αδιάφορος ο χώρος,η φάση με αυτό το ποσό είναι αρκετά δελεαστική από μόνη της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Καλημερα καλημέρα... Περασμα προ λιγων ημερων απο Ρενα (πρωην ραστα μαλλια) Ευοσμο.. Αυτονομηθηκε τελευταία σε δικο της χωρο και δίνει πονο μονη της..
Ανετη και φιλικη συμπεριφορά μου σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα..
Ο χωρος ψιλοχαλια αλλα δεν πηγα για φασινα να ξεκαβλωσω πηγα.. Ντουζακι πρωτα και μασαζ.... Χαλαρωτικο.. Οχι αισθησιακο..
Στα του αγωνα επελεξα το φουλ πρόγραμμα και αφου γδύθηκε ξεκινησε η πιπα... Ρουφα ρουφα με τεντωσε οποτε μου λεει ελα να με πάρεις οπως θες.. Σφυροκοπημα δυνατό με δάχτυλό στο κωλαρακι και ολα στο στομα.. Δεκτικη σε καθε σταση που της προτεινα με παρα πολυ σφιχτο ΝιΜου...
Περασα ωραια θα ξαναπροτιμουσα.. Με χαλασε μόνο ο χωρος..
50€ φουλ πακετο....
Φίλε η γνωστή Ρένα Ρένου;;Ή είναι διαφορετική Ρένα;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom