Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Παιδια καλησπερα σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη απο βδομαδα στο luxury για την λιζα μπορει να δωσει πληροφοριες καποιος; γιατι δεν βρηκα πολλα πραγματα για την κοπέλα
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό στην Ευα jambo.
Μασάζ του κωλου αλλά δεν έσωσα και πολύ σημασία έτσι και αλλιώς δεν πήγα γιαυτό.
Λίγο κουβέντα και στην συνέχεια τα πέταξε όλα έξω και δυνατό σφυροκοπημα ...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: cheef4

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό στην Ευα jambo.
Μασάζ του κωλου αλλά δεν έσωσα και πολύ σημασία έτσι και αλλιώς δεν πήγα γιαυτό.
Λίγο κουβέντα και στην συνέχεια τα πέταξε όλα έξω και δυνατό σφυροκοπημα ...
Πώς σε υποδέχθηκε φίλε; Σαν να έκανε γενική καθαριότητα;
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
69
Like
188
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη απο βδομαδα στο luxury για την λιζα μπορει να δωσει πληροφοριες καποιος; γιατι δεν βρηκα πολλα πραγματα για την κοπέλα
Πολύ καλή επιλογή συνάδελφε. Απλά αν είσαι λάτρης του δυνατού μασάζ μην περιμένεις και πολλά στο πρώτο μέρος. Εκεί η επιλογή μου είναι η Στεφανία.
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
Σχετικά με Λίζα από luxure την όποια είδα στο πρώτο 10ημερο Αυγούστου, ήταν μία καλή συνέδρια. Τιμά τα λεφτά μας. Της πρόσφερα έξτρα δωράκι για κάτι ακόμα αλλά αρνήθηκε πολύ έξυπνα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Σχετικά με Λίζα από luxure την όποια είδα στο πρώτο 10ημερο Αυγούστου, ήταν μία καλή συνέδρια. Τιμά τα λεφτά μας. Της πρόσφερα έξτρα δωράκι για κάτι ακόμα αλλά αρνήθηκε πολύ έξυπνα.
Ναι, μια χαρά είναι η Λιζα
 

stroumfakios93

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους αγωνιστές του αθλήματος. Καινούργιος στον χώρο, δεν έχω επισκεφτεί ποτέ κάποιο μασατζίδικο. Δεν γνωρίζω τι παίζει γενικά. Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει στο τι να περιμένω από άποψη υπηρεσιών και τιμών σε γενικές γραμμές στη πόλη μας; Τελευταία σκεφτόμουν να πάω για κανονικό μασάζ σε κέντρο, αλλά άλλαξα γνώμη και λέω να πάω σε κάτι που θα με ευχαριστήσει περισσότερο, παρά θα κάνει τη δουλειά που θέλω 100%.
Θα εκτιμούσα είτε κάποιο σχόλιο είτε κάποιο pm με το να μάθω 2-5 πράγματα ή κάπου συγκεκριμένα να κοιτάξω για να "μορφωθώ". Ευχαριστώ!
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
69
Like
188
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι, γνωρίζει κάποιος κάτι για την παρακάτω αγγελία?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Αγαπητοί συνάδελφοι, γνωρίζει κάποιος κάτι για την παρακάτω αγγελία?
Dames μασάζ. Κάθε τόσο αλλάζουν μέρος.
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
280
Καλησπέρα. Έχω καιρό να έρθω στην Θεσσαλονίκη αλλά θα είμαι την Πέμπτη και Παρασκευή. Τελευταία φορά κάπου τον Ιούνιο είχα επισκεφτει το dames στην Εγνατία. Από το προηγούμενο ποστ καταλαβαίνω ότι μεταφέρθηκε. Το θέμα είναι, αξίζει να το επισκεφτώ; Δυστυχώς, αν και μέλος από το 2014 δεν κατάφερα ποτέ να βρω πρόσβαση στα prive.
 

Poutsmaner

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα καλημέρα... Περασμα προ λιγων ημερων απο Ρενα (πρωην ραστα μαλλια) Ευοσμο.. Αυτονομηθηκε τελευταία σε δικο της χωρο και δίνει πονο μονη της..
Ανετη και φιλικη συμπεριφορά μου σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα..
Ο χωρος ψιλοχαλια αλλα δεν πηγα για φασινα να ξεκαβλωσω πηγα.. Ντουζακι πρωτα και μασαζ.... Χαλαρωτικο.. Οχι αισθησιακο..
Στα του αγωνα επελεξα το φουλ πρόγραμμα και αφου γδύθηκε ξεκινησε η πιπα... Ρουφα ρουφα με τεντωσε οποτε μου λεει ελα να με πάρεις οπως θες.. Σφυροκοπημα δυνατό με δάχτυλό στο κωλαρακι και ολα στο στομα.. Δεκτικη σε καθε σταση που της προτεινα με παρα πολυ σφιχτο ΝιΜου...
Περασα ωραια θα ξαναπροτιμουσα.. Με χαλασε μόνο ο χωρος..
50€ φουλ πακετο....
Θα μπορούσες να μας δώσεις πληροφορίες πως θα την βρούμε?
 

Poutsmaner

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό στην Ευα jambo.
Μασάζ του κωλου αλλά δεν έσωσα και πολύ σημασία έτσι και αλλιώς δεν πήγα γιαυτό.
Λίγο κουβέντα και στην συνέχεια τα πέταξε όλα έξω και δυνατό σφυροκοπημα ...
Θα μπορούσες να δώσεις τρόπο επικοινωνίας συνάδελφε?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Δεν με αφήνει να σου στείλω μήνυμα τι έχεις κάνει;;
1 μήνυμα έχει συνάδελφε. Λογικά το σύστημα δεν τον αφήνει ακόμα να λάβει και να στείλει προσωπικά μηνύματα.
 

Kotsarikos(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom