Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα σε όλους; Γνωρίζει κανείς ποια είναι η εικονιζόμενη στο massagio? Και γενικά τι παίζει με ρόστερ πέρα από Άννυ, Εύα, και Αθηνά που μάλλον αποχώρησε; Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • FBD82D8D-0455-41BB-9061-96DEF98D4CB9.png
    FBD82D8D-0455-41BB-9061-96DEF98D4CB9.png
    4,2 MB · Εμφανίσεις: 89

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καλησπερα σε όλους; Γνωρίζει κανείς ποια είναι η εικονιζόμενη στο massagio? Και γενικά τι παίζει με ρόστερ πέρα από Άννυ, Εύα, και Αθηνά που μάλλον αποχώρησε; Ευχαριστώ

Μειωμένες τιμές στο massagio? Πόσο πάει η συνεδρία 20+20?
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Μειωμένες τιμές στο massagio? Πόσο πάει η συνεδρία 20+20?
Εγω που πηγα και τους λεω το προγραμμα των 20 ξινισαν κατευθιαν ολες τις μουρες τους. Και για να σου παρουν το 10 ρικο μπορει να σου χρεωσουν ακομα και το ποιασιμο του κωλου
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Πώς σε υποδέχθηκε φίλε; Σαν να έκανε γενική καθαριότητα;

Πώς σε υποδέχθηκε φίλε; Σαν να έκανε γενική καθαριότητα;
Φόρμα και έτοιμη για όλα.
Γνωριζόμαστε χρόνια οπότε δεν υπάρχει θέμα.
Ξέρει γιατί πηγαίνω και ξέρω τι θα μού δώσει...
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Καλημέρα καρντάσια, αν και έχω επισκεφτεί αρκετές φορές το κρυσταλ δεν έτυχε ποτέ να συναντήσω την Νάντια, παρόμοια προχθές παρούσες ίριδα, Νεφέλη, Ναταλία και μια ακόμη, ρωτάω λοιπόν μήπως η Ναταλία είναι η Νάντια; Μήπως μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο;
Συνέδρια με ιριδα, ωραίο στήθος αλλά το τελείωμα μηχανικό χωρίς αισθησιασμό.. προτιμώ την Νεφέλη ακομη και Βανέσα ή Κρίστη.
Λοιπόν Ναταλία και Νάντια είναι το ίδιο πρόσωπο; Γιατί έχω διαβάσει πολλά άλλα το κορίτσι που είδα δεν ήταν αυτό που φανταζομουν.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Ρε παιδιά για μια ταμι που είναι στο Facebook ταμι μασάζ έχουμε καμία πληροφορία, πέραν απο έναν που είπε ότι πήγε και έφυγε, έχουμε καμία ολοκληρωμένη κριτική;
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Καλημέρα καρντάσια, αν και έχω επισκεφτεί αρκετές φορές το κρυσταλ δεν έτυχε ποτέ να συναντήσω την Νάντια, παρόμοια προχθές παρούσες ίριδα, Νεφέλη, Ναταλία και μια ακόμη, ρωτάω λοιπόν μήπως η Ναταλία είναι η Νάντια; Μήπως μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο;
Συνέδρια με ιριδα, ωραίο στήθος αλλά το τελείωμα μηχανικό χωρίς αισθησιασμό.. προτιμώ την Νεφέλη ακομη και Βανέσα ή Κρίστη.
Λοιπόν Ναταλία και Νάντια είναι το ίδιο πρόσωπο; Γιατί έχω διαβάσει πολλά άλλα το κορίτσι που είδα δεν ήταν αυτό που φανταζομουν.
Όχι δεν είναι η ίδια....καμία σχέση!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Εβίτα και Μαρία κοντή γεμάτη. Κολάρα βυζάρες κοντοπούτανο που το λέει η ψυχούλα του. Στο μικρό δωμάτιο να πατε για να στηθεί μπροστά
στο κρεβάτι να μπορείτε να γαμάτε δίχως αύριο. Τελείωμα στις βυζάρες της. Λέει και διαφορά καυλόλογα και καλά να σε φτιάξει. Προσωπικά με εκνευρίζουν και αντέχω πιο πολύ. Πολύ καλό λοιπόν για 50€. Αρχικά προκαλεί λίγο γέλιο η φάση αλλά μέσα στον κάνει τουρμπο.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Εβίτα και Μαρία κοντή γεμάτη. Κολάρα βυζάρες κοντοπούτανο που το λέει η ψυχούλα του. Στο μικρό δωμάτιο να πατε για να στηθεί μπροστά
στο κρεβάτι να μπορείτε να γαμάτε δίχως αύριο. Τελείωμα στις βυζάρες της. Λέει και διαφορά καυλόλογα και καλά να σε φτιάξει. Προσωπικά με εκνευρίζουν και αντέχω πιο πολύ. Πολύ καλό λοιπόν για 50€. Αρχικά προκαλεί λίγο γέλιο η φάση αλλά μέσα στον κάνει τουρμπο.
Η Εβίτα είναι πριβέ φίλε;
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Ρε παιδιά για μια ταμι που είναι στο Facebook ταμι μασάζ έχουμε καμία πληροφορία, πέραν απο έναν που είπε ότι πήγε και έφυγε, έχουμε καμία ολοκληρωμένη κριτική;
Στην ουσία είναι σπίτι κ όχι μαγαζί. Η κυρία λέγεται Ταμίλα ηλικίας περίπου 55 ετών με κάποια κιλά παραπάνω. Είναι μόνο μασάζ με εσώρουχο στο πάτωμα κ τίποτα άλλο. Αξίζει το μασάζ της, αλλά δεν σταματάει να μιλάει. Κόστος 20€ για πάνω από 60 λεπτά
 

Antovas

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Δεν με αφήνει να σου στείλω μήνυμα τι έχεις κάνει;;
Οπως τα ειπα ο συναδελφος ειναι, φταίει που ειμαι ψαρακλας. Ελπίζω οτι μετα απο αυτό το μήνυμα θα μπορείς να μου στείλεις! :)

Επίσης μάγκες επειδη θέλω να παω σε ενα μασαζ (δεν εχω παει ποτε) μου ειπαν για Κρυσταλ και Venus spa. Αν ξέρετε κάτι πειτε μου σας ευχαριστώ!

Υ.Γ.: Νομιζα το massagio ειναι μονο Αθήνα αλλα έχει και εδώ. Ξερουμε τιποτα ( τιμες , υπηρεσίες κλπ)

Ευχαριστω!
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
Στην ουσία είναι σπίτι κ όχι μαγαζί. Η κυρία λέγεται Ταμίλα ηλικίας περίπου 55 ετών με κάποια κιλά παραπάνω. Είναι μόνο μασάζ με εσώρουχο στο πάτωμα κ τίποτα άλλο. Αξίζει το μασάζ της, αλλά δεν σταματάει να μιλάει. Κόστος 20€ για πάνω από 60 λεπτά
Της προσφορές κάτι παραπάνω φίλε μου μήπως προχωρήσει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom